pestka7
Forum VIP
Trzecia faza konkursu trwa 4 dni.
Między drużynami są "mecze" każdy z każdym w grupie. Jeden "mecz" trwa jeden dzień, należy podać jeden kupon z 5 zdarzeniami, jak to określa REGULAMIN.
1 kolejka 18 luty, 2 kolejka 19 luty, 3 kolejka 20, 4 kolejka 21 luty, 5 kolejka 22 luty.
Za wygraną 3 punkty, za remis jeden, a za przegraną 0. Zasady kolejności w tabeli - drużyna, która ma więcej punktów jest wyżej w tabeli.
W przypadku równej liczbie punktów decyduje suma trafionego AKO.
Faza mistrzowska będzie rozgrywana następująco:
Finał:
1 drużyna grupy 1 - 1 drużyna grupy 2
Mecz o 3 miejsce:
2 drużyna grupy 1 - 2 drużyna grupy 2
Mecz o 5 miejsce:
3 drużyna grupy 1 - 3 drużyna grupy 2
Mecz o 7 miejsce:
4 drużyna grupy 1 - 4 drużyna grupy 2
Mecz o 9 miejsce:
5 drużyna grupy 1 - 5 drużyna grupy 2
Grupy mistrzowskie prezentują się następująco:
Grupa 1
1. Wlodczany
2. Dżyste szczypiorki
3. Anwilowcy z Katalonii
4. Zimowe ogary
5. Buffony
Grupa 2
1. N&M
2. Szybcy jak sanki w maju
3. Warriors
4. Drużyna Actimela
5. Kulawe bociany
Podliczanie:
1 grupa:
-nbd
-Hajduk
-Hardison
2 grupa
-pestka
-maciekpoland
Między drużynami są "mecze" każdy z każdym w grupie. Jeden "mecz" trwa jeden dzień, należy podać jeden kupon z 5 zdarzeniami, jak to określa REGULAMIN.
1 kolejka 18 luty, 2 kolejka 19 luty, 3 kolejka 20, 4 kolejka 21 luty, 5 kolejka 22 luty.
Za wygraną 3 punkty, za remis jeden, a za przegraną 0. Zasady kolejności w tabeli - drużyna, która ma więcej punktów jest wyżej w tabeli.
W przypadku równej liczbie punktów decyduje suma trafionego AKO.
Faza mistrzowska będzie rozgrywana następująco:
Finał:
1 drużyna grupy 1 - 1 drużyna grupy 2
Mecz o 3 miejsce:
2 drużyna grupy 1 - 2 drużyna grupy 2
Mecz o 5 miejsce:
3 drużyna grupy 1 - 3 drużyna grupy 2
Mecz o 7 miejsce:
4 drużyna grupy 1 - 4 drużyna grupy 2
Mecz o 9 miejsce:
5 drużyna grupy 1 - 5 drużyna grupy 2
Grupy mistrzowskie prezentują się następująco:
Grupa 1
1. Wlodczany
2. Dżyste szczypiorki
3. Anwilowcy z Katalonii
4. Zimowe ogary
5. Buffony
Grupa 2
1. N&M
2. Szybcy jak sanki w maju
3. Warriors
4. Drużyna Actimela
5. Kulawe bociany
Podliczanie:
1 grupa:
-nbd
-Hajduk
-Hardison
2 grupa
-pestka
-maciekpoland