>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15.000€ w 150 dni z 10€

cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Match: Sevilla vs Valencia
Bet: Total goals 1 or more 0:0
Odds: 1.06
Stake: ⛔10€
Nie trafiony karny, 30min w osłabieniu Valencja i zamiast karnego w ostatniej minucie to czerwona kartka dla zawodnika Sevilli... na 25 strzałów w meczu zaledwie 2 w światło bramki... A miałem grać mecz Romy z Sampdoria...????

Match: East All Stars vs West All Stars
Bet: West All Stars
Odds: 1.66
Stake: 10€​
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
nie rozumiem, temat nosi nazwe &quot;z 10ojro bla bla bla&quot;, zaglądam a tu 1 typ z kursem 1.06 sie rozjechał ???? z 3 typów z kursami 1.06, 1.66 i 1.4 tylko ostatni wszedł, a dalej grasz za 10euro ???? koledzy dobrze ci prawią, daj se spokój
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Match: Kleybanova vs Makarova
Bet: Makarova 4:6 7:6 4:6
Odds: 1.31
Stake: 14€ * 1.31 = 18.34€
Co do hejtujących to gimbusy nie powinny być w szkole o tej godzinie? Dzięki za mobilizacje ale za przeproszeniem wypier... z tego tematu i proszę tu nawet nie zaglądać, a tym bardziej komentować, bo jak widzę takie posty to tylko ręce mi się załamują jaka ta młodzież teraz głupia i niewykształcona :-(. Do szkoły dzieciaki, a nie hejtować w internecie????

Match: Soler-Espinosa vs Pigossi live *1:0
Bet: Soler-Espinosa
Odds: 1.1
Stake: 18.34€​
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Co do hejtujących to gimbusy nie powinny być w szkole o tej godzinie? Dzięki za mobilizacje ale za przeproszeniem wypier... z tego tematu i proszę tu nawet nie zaglądać, a tym bardziej komentować, bo jak widzę takie posty to tylko ręce mi się załamują jaka ta młodzież teraz głupia i niewykształcona :-(. Do szkoły dzieciaki, a nie hejtować w internecie????


Match: Soler-Espinosa vs Pigossi live *1:0
Bet: Soler-Espinosa
Odds: 1.1
Stake: 18.34€​

Cóż, niezły z ciebie ćwok. Żeby nie powiedzieć burak. Ośmieszasz się &quot;typerku&quot; ale rób tak dalej. Będziemy mieli niezłą polewkę. Matko jedyna, jesteś kolejnym dowodem na to, że głupich nie sieją.
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Match: Soler-Espinosa vs Pigossi live *1:0
Bet: Soler-Espinosa 6:0 6:1
Odds: 1.1
Stake: 18.34€ * 1.1 = 20.17€

Cóż, niezły z ciebie ćwok. Żeby nie powiedzieć burak. Ośmieszasz się &quot;typerku&quot; ale rób tak dalej. Będziemy mieli niezłą polewkę. Matko jedyna, jesteś kolejnym dowodem na to, że głupich nie sieją.
Taka mała rada, załóż temat, skup się na typach, pokaż skuteczność, a dopiero później wyzywaj innych na forum od typerków, ćwoków i buraków...

Mogę prosić o usunięcie wszystkich gimnazjalnych komentarzy w tym temacie bo mi tu dzieci troche syfu narobiły :-(

Match: Larsson vs Van Uytvanck
Bet: Larsson
Odds: 1.77
Stake: 20.17€​
 
Do góry Bottom