>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana - typy by DavidB22

D 136

davidb22

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie. Bukmacherką zajmuję się od około 4 lat, pierwszy okres mojej &quot;kariery&quot; to pasmo sporych sukcesów, ostatnio jednak nie było już tak różowo. Przyczyn takiego obrotu spraw upatruję w braku konsekwencji i nie przestrzeganiu wcześniej ustalonych przez siebie zasad. Temat na forum zakładam właśnie w celu skuteczniejszego kontrolowania samego siebie. Mam nadzieję, że temat przyczyni się do powrotu na drogę sukcesu.
Do tej pory grywałem w kilku bukmacherach, zdecydowanie najwyżej oceniam bet365, jednak teraz postanowiłem spróbować czegoś nowego, a mianowicie założyłem konto w Pinnacle i w tym buku będą grane póki co wszystkie zakłady.
Budżet startowy to 500zł, a cel jaki sobie zakładam to po prostu dodatni bilans, czas pokaże jak to będzie wyglądało.
Gram przede wszystkim piłkę nożną i e-sport, dokładniej rozgrywki League of Legends, które od jakiegoś czasu obserwuję. Oczywiście pojawiać będą się też zakłady z innych dyscyplin sportu, niczego sobie nie narzucam.
Tyle tytułem wstępu, życzę powodzenia sobie i innym grającym.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#1 ZWROT
Celta Vigo - Athletic Bilbao
Typ: 2 (DNB)
Kurs: 1.66
Bukmacher: Pinnacle

Stawka: 200zł
Do wygrania: 332.45zł

Celta poczyna sobie ostatnio coraz lepiej, lubię oglądać tę drużynę i myślę, że będzie tu dziś overowo, jednak biorąc pod uwagę ich nieszczelną defensywę i to jak prezentuje się Bilbao, gram w stronę gości. Świetnie poukładana drużyna, duży potencjał w ofensywie, który w końcu gra na miarę możliwości. Aduriz zrobi swoje.
Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie ten mecz, zmarnowane 90 minut życia. Zupełnie jakbym oglądał Piast-Widzew. Masa strat i błędów z obu stron, chociaż korzystniej wyglądała Celta. Dobrze, że nie poskutkowało to utratą pieniędzy.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#2 ✅
Derby Madrytu, Atletico coraz słabsze, wydaje się puchnąć, do tego namieszał sam Simeone wprowadzając do składu na siłę Diego i zmieniając ustawienie. Na Santiago Bernabeu totalna dominacja Królewskich, Materace bezradne. Dodatkowo gospodarze dziś bez Costy, Villi, Tiago, Filipe Luisa i Courtoisa. Do tego na ławce Arda, Juanfran, Gabi czy Godin. Real też delikatnie osłabiony, po długiej przerwie wraca Varane, który zastąpi Pepe, na lewej obronie z konieczności Arbeloa, odpoczywają Jese, Di Maria i Benzema. Na szpicy wystawiony będący bez formy Isco. Miałem grać na czystą dwójkę, jednak z racji tego, że dwumecz jest rozstrzygnięty i Real nie będzie forsować tempa, a do tego to jednak derby, to wybieram bezpieczniejszą opcję. Bardzo prawdopodobne jest także według mnie to, że Atletico nie strzeli dziś bramki, ale boję się właśnie 0:0. Liczę, że CR, który jest zawieszony na 3 mecze w lidze i ma tutaj coś do uwodnienia, wreszcie zagra na miarę oczekiwań.
Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: 2 (DNB)
Kurs: 1.52
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 303,63zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 136

davidb22

Użytkownik
#3 ⛔
Chelsea w gazie, nie powinna mieć problemów z chaotycznym West Brom.
Szwedzi natomiast to moim zdaniem faworyci do medalu, może nawet do złota. Bardzo mocna kadra, będę bardzo zaskoczony, jeśli nie pokonają przeciętnych Czechów. Krótko, bo zaraz zaczyna się mecz, a dopiero co wróciłem do domu z uczelni.
West Bromwich - Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs: 1.50

Czechy - Szwecja
Typ: 2 (DNB)
Kurs: 1.56
AKO: 2,34
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 233,41zł
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#5 ✅
Czułem under wczoraj w Minnesocie, niestety nie zagrałem. Dziś podobne przeczucia. Bulls wiadomo, typowa defensywa, do tego zmęczeni wyjazdami. Nie zagra Boozer i prawda jest taka, że tam nie ma za bardzo kto rzucać punktów, więc muszą postawić na hard defense. Atlanta podobnie z przodu nie ma zbyt wielu argumentów, kroi się tu zdecydowany under. Warto dodać, że na ostatnie 10 spotkań między tymi drużynami tylko raz ta linia została przekroczona.
Chicago Bulls - Atlanta Hawks
Typ: Under 188,5pkt
Kurs: 1,80
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 180zł
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#6 ⛔
Typy na dziejsze LCS w Europie. Drużyna Fnatic według mnie jest najsilniejsza w Europie, poprzedni tydzień nie był udany w ich wykonaniu, ponieśli 2 porażki i dziś mają coś do udowodnienia. Nie powinni mieć problemów z ograniem przeciętnego SK. Lubię ten team, ale po gruntownej przebudowie potrzebują dużo czasu na zgranie. Drugi typ na Wilki z Kopenhagi, którzy do tej pory spisują się dosyć kiepsko jak na swój potencjał. SHC to team niezłych indywidualności, jednak w starciach drużynowych się gubią i dlatego też sądzę, że dziś kolektyw Duńczyków przechyli szalę zwycięstwa w ich stronę.
SK Gaming - Fnatic
Typ: 2
Kurs: 1.24
Copenhagen Wolves - Supa Hot Crew
Typ: 1
Kurs: 1.71
AKO: 2.12
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 94,50zł
Do wygrania: 200,34zł
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#7 ⛔
Lleyton Hewitt - Marcos Baghdatis
Typ: 1
Kurs: 1.54
Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
Typ: under 205,5pkt
Kurs: 1.89
AKO: 2.91
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 50zł
Do wygrania: 145,53zł
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#8
Alliance vs SHC
Typ: 1
Kurs: 1.60
Copenhagen Wolves vs ROCCAT
Typ: 2
Kurs: 1.33
AKO: 2.13
Stawka: 150zł
Do wygrania: 319,20zł
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#8 ⛔
Alliance vs SHC
Typ: 1
Kurs: 1.60
Copenhagen Wolves vs ROCCAT
Typ: 2
Kurs: 1.33
AKO: 2.13
Stawka: 150zł
Do wygrania: 319,20zł
9# ⛔
Dołożone Fnatic + Roccat za 200zł --&gt; 336.20zł
Potem edytuje.
Popłynąłem na LCS, nie ma co. Osobiście odbiłem się na drużynówce w skokach, ale w temacie duży minus. Na ten miesiąc w Pinnacle zostało 200zł, zobaczymy co uda się z tego jeszcze wycisnąć. Zaraz typy.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#10 ⛔
Poprzedni tydzień w LCS w moim wykonaniu dramatyczny, zdecydowanie najgorszy z dotychczasowych. Pora zmienić złą passę. Ostatnio przeceniałem Fnatic i nie docieniałem SHC, dziś znowu gram na faworytów. Zawodnicy zespołu Fnatic ewidentnie się pogubili, 5 porażek z rzędu to jednak zdecydowanie za dużo jak na tak klasowy zespół. Jestem pewien, że chłopaki popracowali przez tydzień i dziś się przełamią. Kurs ponad 1.50 biorę z pocałowaniem ręki. W drugim meczu lider europejskiego cyklu, nasz team Roccat zmierzy się z Gambit Gaming. Rosjanie w poważnych tarapatach, 4 graczy nie otrzymało wiz, stąd wystąpią dziś w eksperymentalnym składzie. Nie ma tu innej opcji niż zwycięstwo Polaków.
Roccat - Gambit Gaming
Typ: 1
Kurs: 1.42
Fnatic - SHC
Typ: 1
Kurs: 1.58
AKO: 2.24
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 224,87zł
Dramatu ciąg dalszy, Polacy zwyciężają bardzo pewnie, ale Fnatic trafiają na moją czarną listę. Coś niesamowitego co stało się z tym zespołem... Wygląda na to, że przygoda z Pinnacle skończy się bardzo szybko.

 
D 136

davidb22

Użytkownik
#11
SHC niedoceniane, również przeze mnie, mknie jak burza po kolejne zwycięstwa, wczoraj imponujące zwycięstwo z Fnatic, dziś poprzeczka wydaje się być znacznie niżej, bo przeciwnikiem potężnie osłabione Gambit. Jedyne czego obawiam się w tym meczu, to zlekceważenie rywala przez SHC, ale z drugiej strony, zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwoli im wspiąć się na pozycję wicelidera, więc jest o co grać, tym bardziej, że tak słabego personalnie Gambit już raczej nie zobaczymy.
W drugim spotkaniu stawiam na Alliance, niezły kurs, a według mnie są drużyną lepszą od francuskiej ekipy. Froggen i spółka odnieśli wczoraj bardzo istotne zwycięstwo z SK, gdzie nie byli faworytem. Morale na pewno poszło do góry i dziś będą chcieli pójść za ciosem, by wyrwać się w końcu z dołu tabeli. Millenium natomiast wczoraj wypadli słabiutko z CW, długi mecz nastawiony na farmę, jednak gdy doszło do decydujących teamfightów, to nie mieli nic do powiedzenia. Stawiam na Alliance.
Gambit Gaming - SHC
Typ: 2
Kurs: 1.52
Millenium - Alliance
Typ: 2
Kurs: 1.79
AKO: 2.70
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 270zł
 
D 136

davidb22

Użytkownik
LIPIEC 2014
Po dłuższej przerwie decyduję się na reaktywowanie swojego tematu. Poprzedniego okresu nawet nie będę rozliczał, bo nie ma to większego sensu, totalna klapa. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej.
#1 ✅

Frank Schleck - Pierre Roland
Typ: 1
Kurs: 2.02
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 202zł


Śledzę tegoroczny wspaniały Tour de France. Roland wczoraj pokusił się o szarżę w końcówce etapu, jednak widać, że zaczyna mu już brakować sił. Francuz spisuje się dzielnie, ale w dzisiejszym dosyć długim etapie nie pójdzie mu już moim zdaniem tak dobrze. Frank wczoraj niezły występ, wygląda dobrze, a w Pirenejach jeździć potrafi co już niejednokrotnie w swojej karierze pokazał. Wg mnie kurs naprawdę dobry.
UWAGA! Wiem, że wyścig już się zaczął, jednak jako, że zagrałem dziś ten typ, to umieszczam go w temacie by nie burzyć sobie statystyk i aby temat pokrywał się z tym co gram. Zapewniam, że jest to pierwsza i ostatnia taka sytuacja.
#2 ✅
Viktor Troicki - Andrey Golubev
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 336,05zł

Zaufałem Serbowi w pierwszym meczu, zaufam i teraz. Viktor po aferze dopingowej jest potwornie zmotywowany, ma wiele do udowodnienia i widać, że podczas zawieszenia ostro trenował. Wiadomo, że treningi nigdy nie zastąpią meczów o stawkę, jednak w pierwszym meczu Troicki wyglądał obiecująco. Było trochę przestojów, ale z czasem wyglądał on coraz lepiej i wydaje mi się, że jest na jak najlepszej drodze by szybko wrócić do setki ATP. Do tego potrzebne są punkty, więc zwyciężać trzeba. Golubev w poprzednim meczu zupełnie mnie nie przekonał i widzę tutaj spokojne zwycięstwo serbskiego tenisisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 136

davidb22

Użytkownik
#3 ✅
Roccat - Gambit
Typ: 1
Kurs: 1.33
Alliance - Fnatic
Typ: 1
Kurs: 2.06
AKO: 2.74
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 274zł

E: Dodaję analizę, bo nie wyrobiłbym się przed meczem Roccat. Dlaczego taki kupon? Zwycięstwo Roccat nie powinno podlegać wątpliwości. Polacy walczą o dobrą pozycję przed fazą play-off, rywalem słabiutkie Gambit. Boję się jedynie zlekceważenia rywali, jeśli nasi zagrają swoje, to wygrają bez problemu.
Drugie spotkanie to mecz na szczycie europejskich LCS. Długo analizowałem dzisiejsze spotkanie i po wzroście kursów, zdecydowałem się na Alliance. Fnatic weszło na drogę zwycięstw i wiadomo jak ciężko jest ich z niej zrzucić, jednak kto może to zrobić jak nie Froggen i spółka? Alliance po okresie rozluźnienia odnieśli ostatnio 2 pewne zwycięstwa i wierzę, że dziś odniosą kolejne. Nie przekonuje mnie zwłaszcza Xpeke na midzie i tutaj widzę przewagę Alliance, która może okazać się kluczowa. Kurs bardzo przyjemny.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#4 ⛔
Samsung Galaxy Blue - JinAir Stealths
Typ: 1
Kurs: 1.15

Mikhail Youzhny - Robin Haase
Typ: 1
Kurs: 1.42

Polska - Belgia
Typ: 2
Kurs: 1.27

AKO: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 207zł


Pierwszy mecz z koreańskiego OGN. Drużyny spod znaku Samsunga to nowa potężna siła w Korei i inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo SGB jest według mnie nierealne. Spotkanie toczy się do 3 wygranych, więc ryzyko przypadkowości czy słabszej partii jest tutaj zniwelowane do zera.
Turniej w szwajcarskim Gstaad śledzę uważnie, wczoraj Youzhny pewne zwycięstwo z De Schepperem, Haase swój mecz wymęczył, a spotkanie stało na dramatycznie niskim poziomie. Rosjanin broni tutaj tytułu, więc motywacji nie zabraknie, od kilku lat czuje się w tej Szwajcarii dobrze i jest według mnie tutaj słusznym faworytem.
Do polskiej kadry powróciło kilka doświadczonych zawodniczek (Kowalińska, Skowrońska, Bełcik), jednak nadal nie jest to na tyle mocny skład, by mógł zagrozić występującym w optymalnym składzie Belgijkom, które są naprawdę dobrym zespołem, od dłuższego czasu grają w niezmienionym zestawieniu więc zgranie też jest. Zwycięstwo młodej polskiej drużyny byłoby tu wielką niespodzianką i dlatego też idę w stronę coraz lepiej prezentujących się na europejskiej scenie siatkarskiej Belgijek.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#5 ✅
SHC - Gambit
Typ: 1
Kurs: 1.40

Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 250zł
Do wygrania: 350zł


O mizerii jaką prezentują gracze Gambit pisałem już wielokrotnie w dziale, zresztą liczby mówią same za siebie, wczorajsza porażka była już ich 10(!) klęską z rzędu. Ich team spirit nie istnieje, w podejmowanych decyzjach brakuje spójności i odwagi. Na zupełnie przeciwnym biegunie znajduje się zespół Supa Hot Crew, który prezentuje się dobrze i emanuje pewnością siebie. SHC ma jeszcze szanse na zajęcie drugiego miejsca w rundzie zasadniczej, co gwarantuje od razu grę w półfinale rozgrywek. Motywacji więc nie powinno zabraknąć, a forma nieporównywalnie wyższa, chłopaków cieszy gra i moim zdaniem typ powinien wejść bez problemu.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#6 ✅
SK Gaming - Roccat
Typ: 1
Kurs: 1.90
Alliance - Copenhagen Wolves
Typ: 1
Kurs: 1.29
AKO: 2.45
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 62,95zł
Do wygrania: 153,60zł

Nie lubię stawiać na Alliance gdy są zdecydowanym faworytem. W ich szeregi wkrada się czasami rozluźnienie, zaczynają kombinować z pickami i bywa tak, że źle na tym wychodzą. Jednak myślę, że nie po to wygrywali wczoraj po kapitalnym boju z Fnatic i wyrabiali sobie przewagę nad nimi 2 zwycięstw, by dziś trwonić to z bądź co bądź słabymi Wilkami. Jeśli nie zlekceważą przeciwnika to wygrają luźno. Pewnie znowu zobaczymy Riven w jungli, mnie ona nie przekonuje, ale póki co zdaje egzamin i oby dziś również tak było.
W drugim meczu o faworyta o wiele ciężej, bukmacherzy nie są jednomyślni. Z SK ewidentnie uszło powietrze, szukają swojej gry, ale porażki mocno wpłynęły na ich pewność siebie, co można było zauważyć wczoraj w meczu z SHC (akcja 5vs4, brak odwagi by zaatakować zdecydowanie, potem wszystko się posypało). Fatalnie spisuje się Svenskeren, zawodzi dotychczasowy lider, czyli Candy Panda. Podoba mi się z kolei ostatnio Fredy.
O Roccat ciężko cokolwiek powiedzieć, wczoraj łatwa wygrana z Gambit, ale bez błędów się nie obyło. Gambit jest jednak tak słabe, że tych błędów nie potrafiło wykorzystać i ocenianie kogokolwiek na ich tle jest bez sensu.
Dlaczego typuje zwycięstwo SK? Czuję dziś ich przełamanie. Rywal jest dla nich do tego idealny, bo polski team im po prostu leży. Candy Panda przeciwko Celaverowi powinien zagrać w końcu na dobrym poziomie, a Fredy jest w mojej opinii obecnie lepszy od Xaxusa. Zespołowo zawsze potrafili z wyprzedzeniem reagować na pomysły Polaków i według mnie tak samo będzie i dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 136

davidb22

Użytkownik
#7 ⛔
Polska - Belgia ????
Typ: 2
Kurs: 1.24

LMQ - Complexity
Typ: 1
Kurs: 1.27
CLG - Curse
Typ: 1
Kurs: 1.51
AKO: 2.38
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 154,05zł
Do wygrania: 365,10zł
O meczu siatkarek pisałem wyżej, nie lubię ponawiać typu, zwłaszcza po gorszym kursie, ale mam nadzieję, że teraz dobrze na tym wyjdę.
Pierwszy mecz jutrzejszych LCS NA. Chiński zespół osiągnął bardzo wysoką formę w ostatnim czasie. XiaoWeiXiao doskonale prowadzi swój zespół, który przewodzi obecnie w amerykańskich rozgrywkach. Jutro dobra okazja by na prowadzeniu się umocnić, gdyż rywalem jest najsłabsze w mojej opinii obecnie Complexity. Chińczycy nie powinni mięć większych problemów, w tym splicie wygrali z nimi 3/3 gry i jutro powinna wpaść czwarta.
Widząc ten kurs tylko się uśmiechnąłem. Ja rozumiem, że CLG ostatnio nie prezentowało się najlepiej, rozumiem, że w letnim spilicie w pojedynkach bezpośrednich to Curse prowadzi 2:1, ale to nie zmienia faktu, że to CLG jest drużyną przynajmniej o klasę lepszą. Play-offy coraz bliżej, więc forma powinna iść już do góry. Widoczna jest przepaść między 5 prowadzącymi w lidze drużynami, a pozostałą trójką. Walka o pierwszą dwójkę (gwarantującą od razu grę w półfinale rozgrywek) wciąż jest otwarta, więc CLG ma o co grać i powinni jutro zaprezentować się z dobrej strony. Wiosną wygrali wszystkie mecze przeciwko Curse i jutro też moim zdaniem będą górą.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#8 ⛔
LMQ - Complexity
Typ: 1
Kurs: 1.27


CLG - Curse
Typ: 1
Kurs: 1.49

AKO: 1.88
Bukmacher: Pinnacle

Stawka: 250zł
Do wygrania: 473zł

Dubel, który powinienem był zagrać wczoraj i do którego niepotrzebnie wmieszałem żeńską siatkówkę. Mecze opisane powyżej.
 
Do góry Bottom