>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Fed Cup 2014

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cibulkova - Petkovic⛔
Torro-Flor - Zakopalova
2,41 3/10 marathon
Slowacja - Niemcy bardzo ciekawie zapowiada sie ten pojedynek. Liderka gospodyn bedzie Cibulkova, Niemki maja Petkovic, Kerber i Georges. Cibulkova spokojnie moze wygrac dwa single, debel bedzie loteria wiec nie obstawiam na awans druzynowy ale na mecz wlasnie Dominiki z Petko. Presja spora na Domi bo Daniela bedzie miec klopoty w singlu i przydaloby sie aby Cibulkova wygrala. Forma zdecydowanie po stronie Domi dopiero co była w finale Szlema wiec to chyba starczy aby podkreslic jaka ma dyspozycje. Petko bardzo slabo w tym roku, AO pierwsza runda z Rybarikova, Paris przegrana z Cornet.
Dziwne, ze Hiszpanki wybraly cegle bo akurat liderka Suarez Navarro chyba lepiej spisuje sie na hardzie w hali. Dla Zakopalovej to nie ma wiekszego znaczenia, za to Torro Flor jest kompletnie posypana i tutaj to Czeszki beda faworytkami. W Paryzu Hiszpanka zagrala 1 mecz w sezonie. Oczywiscie przegrala z Nadia Petrova. Klara przegrala ze Stosur, w Paryzu zagrala lepiej pokonala Garcie, przegrala z Kerber. Doswiadczenie i forma (mimo srednich wynikow) po stronie Czeszki. Z Navarro bedzie ciezko wiec wypadaloby Torro pokonac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Ormaechea-M.Doi 1 @1.44
Ormaechea bedzie ciagnac ten wynik Argentynie, bo to bardzo dobra tenisistka jest. Argentyna na wlasnych smieciach gra lepiej niz mozna sie spodziewac, a akurat Ormaechea to jest tenisistka, ktora sie rozwija z roku na rok. Nieraz grala dobrze w kwalifikacjach do wiekszych turniejow a klase pokazala na ubieglorocznym French Open. Misaki Doi regularna tenisistka, tez miewa bardzo dobre momenty, ale Ormaechea stanie wg mnie na wysokosci zadania, tym bardziej ze w pierwszym rubberze graja Irigoyen z Nara i to wydaje sie byc znacznei trudniejszy pojedynek dla gospodarzy.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Argentyna - Japonia @ 1,8 Marathonbet ✅
Japonki praktycznie z Australii przenoszą się do Argentyny. Zmiana klimatu i otoczenia nigdy nie wpływa na graczy dobrze. Nawierzchnia mocno premiująca gospodarzy. Do tego doping kibiców. Mimo, że obie kadry mają porównywalne zespoły to okoliczności zdecydowanie w roli faworyta stawiają Argentynę.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Keys 1.35⛔Kamila zagrała mecz zycia!? Keys nie wiedziała jak się nazywa?! :-(
Knapp zbliża się po mału do zwycięstwa...
Amerykanka to tykająca &quot;bomba&quot;. Kto wie może wystrzeli w tym sezonie. Warunki fizyczne doskonałe. Gra mocno i siłowo. Do tego trzeba dodać to, że jest spokojna i opanowana. Jej atuty to serwis i mocne płaskei uderzenia. Włoszka jest spokojnie w zasięgu Amerykanki. Przeciwniczka Keys jest na pewno ciekawą tenisistką. Gra mocno i na granicy ryzyka. Ostatnio z jej formą kiepsko. Przegrywa sporo i coraz mniej o niej słychać. Zdecydowaną faworytką jest mocna Keys.

---
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Cornet-Voegele 1 @1.5
Po pierwszym dniu wynik meczu Frnacja-Szwajcaria 1:1. Francja prawdopodobnie spodziewalasie, ze po wczorajszej wygranej Virginie Razzano obejma prowadzenie 2:0, a tu taki psikus zrobila im Cornet. Cornet w Paryzu w ubieglym tygodniu grala swietnie, docierajac do polfinalu, ktory przegrala po dramtaycznym wrecz meczu z Sara Errani, ale to swieze wydarzenia, wiec wszyscy raczej pamietaja. Wczoraj Cornet prowadzila bodajze 5:2 i przegrala seta oraz mecz z Belinda Bencic. Oczywiscie mlodziutka 16-letnia Szwajcarka to jest mega talent, co pokazuja wygrane ubiegloroczne juniorskie szlemy, ale przy ubieglotygodniowej dyspozycji Cornet mozna bylo chyba liczyc na wygrana Francuzki. Na pewno bardzo duzo sil kosztowal ten ubieglotygodniowy turniej Cornet, ale mimo wszystko sprawila Szwajcarka niespodzianke. Dzis Cornet otwiera tie z Stefanie Voegele (o ile kapitan nie wymieni Voegele) i chyba pora sie zrehabilitowac, szczegolnie po tym jak Voegele zaprezentowala sie w Paryzu na tle Cornet. Puchar Federacji rozni sie tym od Pucharu Davisa, ze mecz deblowy rozgrywany jest na samym koncu, a nie w srodku, wiec waga meczu bardzo duza, tym bardziej, ze w nastepnym spotkaniu graja Razzano z Bencic i wynik tego meczu jest duzo trudniejszy do przewidzenia. Na koncu w deblu Francuzki maja m.in. Kristine Mladenovic, wiec sa faworytkami, ale trzeba miec przynajmniej remis 2:2. Waga tego meczu jest wiec ogromna i potkniecie Francji mogloby byc bardzo kosztowne. Uwazam, ze Amelie Mauresmo jako kapitan raczej nie zmieni Cornet, wiec bardziej zastanawiam sie ewentualnie nad kapitanem Szwajcarek, ktory ma w odwodzie coraz lepiej grajaca Timee Bacsinszky, ktora juz chyba pozbierala sie po problemach zdrowotnych oraz bardzo ciekawie grajaca w tym roku Golubic, ale mysle ze do tego pojedynku raczej dojdzie. W razie zmian zostaje jeszcze live.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Medison Keys - Karin Knapp
$$$$$ Knapp $$$$$$ 1.80 bet365 9/10
Po 1 dniu Włoszki prowadza 2:0,obie dziewczyny zagrały wczoraj świetne spotkania,czego niestety nie można powiedzieć o Amerykankach które zawiodły na maxa.
Taki kurs to marzenie nie wiem za bardzo oco chodzi,mam nadzieje że włoszki nie beda kalkulować tylko zagraja tak jak wczoraj,żałuje że nie postawiłem wczoraj przeciwko Keys a miałem zamiar kurs był 3.50 na Giorgi bardzo gładka wygrana Giorgi nawet dla mnie była zaskoczeniem patrząc na obecna forme obu pań.Włoszka nie musiała grać meczu życia Keys psuła wszystko jak leciało,miała problemy z serwisem,poruszaniem sie po korcie,nie ustawiała sie do piłek,zły timeing,jej grożny forehand praktycznie nie funkcjonował w ogóle.Amerykanka nie należy do spokojnych i opanowanych tenisitek jeśli jej nie wychodzi i gra nie układa sie po jej myśli błędy zaczynają sie mnożyć i tak właśnie było wczoraj.Mimo iż to kobietki to nie wiem co musiałoby sie stać aby Amerykanka po tak fatalnym wczorajszym wystepie wygrała dzisiaj z mega ambitna i waleczna Knapp
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Stosur S. - Petkovic A. 2 (+1,5 seta) @ 1,35 Unibet ✅ 0-2

Pierwszy mecz w drodze Niemek do finału Fed Cup. Andrea powoli wraca do swojej formy sprzed lat. Ostatnio wygrany turniej w Charlestone, wprawdzie na nawierzchni ziemnej, ale to jednak sukces. Na hardzie wyniki raczej słabe, chociaż zawsze podejmowała walkę. Potrafi grać na tej nawierzchni, co pokazał sezon 2011 gdzie robiła naprawdę świetne wyniki. Jej rywalka zdecydowanie pod formą. Hard to królestwo Stosur, jednak 1/2 finału w Hobart oraz max. 3 runda w pozostałych turniejach to jak na nią bardzo słabe wyniki. Z Petkovic grała 2 lata temu w Fed Cup&#39;ie i wygrała 2-0. Teraz sytuacja wygląda trochę inaczej, bo to Niemka powinna rozdawać karty. Sądzę, że może to być zacięty pojedynek, ale Andrea jest w stanie ugrać co najmniej seta.
DellAcqua C. - Kerber A. 2 @ 1,32 Expekt ✅ 0-2
Mecz rozgrywany na hardzie, czyli na nawierzchni odpowiedniej dla obu Pań. Kerber całkiem nieźle rozpoczęła sezon w Australii, dobry wynik w Doha. Każdy wie jaki styl sobą reprezentuje. Od końca turnieju w Miami miała przerwę, więc teoretycznie formę powinna przygotować. Co do Casey to jej forma zadziwia chyba ją samą. Bardzo dobrze pokazała się w Indian Wells i Australian Open. Jednak patrząc po jej rezultatach to nie grała z żadną zawodniczką ze ścisłej czołówki. Oglądałem kilka razy Kerber w Fed Cup&#39;ie i gra naprawdę z pełną motywacją. Angelique rozgrywać będzie drugi mecz, więc będzie znała wynik meczu Stosur-Petkovic. Niemki 2 lata temu przegrały z Australijkami, a teraz grają o finał tej imprezy. Z pewnością będą chciały się zrewanżować i awansować do finału. Okazja jest ku temu bardzo dobra, Niemki mają w tym momencie bardzo silną kadrę, panuje bardzo dobra atmosfera. Ten mecz to absolutny must-win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Za chwilę wyjeżdzam ze znajomymi do Ostravy. Będę miał okazje z bliska zobaczyć na czeskie i włoskie strzelby, na pewno będzie fajna zabawa.

Garcia 2.50✅

Francuska odpaliła! Gra świetny, ofensywny i rozważny tenis. Amerykanka w/g mnie w zapaści. To na niej będzie presja. Francuska jest lekka jak piórko. Naprawdę jej gra, siła i precyzja uderzeń mnie ostatnio szalenie przekonują. W ekipie francuskiej panuje fantastyczna atmosfera coś na wzór niemek, które w końcu zmierzają do finału. Taka ekipa musiał w końcu odpalić. Amerykanki w lekkim dołku. Wiliamsy patriotyczny obowiązek mają w dupie, rotacje w składzie. Francuski na fali. Stephens jest ostatnio zagubiona, jak dziecko w piaskownicy. Jej trener, notabene poprzedni trener Ferdka próbuje coś zrobić z tenisem Sloan, ale na razie chyba się nie dogadują. Jej jedynią bronię jest zabójczy forhend, reszta to padaka. Z tym forhendem Garcia spokojnie sobie poradzi. Francuska jest zdecydowanie na fali. Kurs oczywiście to kpina, ale buki też muszą kombinować. Mecz 55 do 45 na korzyść francuskiej sarenki.


Wesołych, udanych, spokojnych Świąt życzy Andre@


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Torro-Flor M-T. - Radwanska U.
Radwanska U. @ 2.37
Czemu nie ? Aga powinna gładko wygrać, natomiast Ula? Faworytem buków jest hiszpanka, Panie już raz się spotkały i wygrała Ula 2-0. Na ziemnej Ula potrafi wygrać z Ivanovic, V WIlliams. Cibulkova.. ale potrai tez przegrać ze słabszymi... Myślę że zadecyduje dyspozycja dnia. Jestem dziś za siostrami R. ????
Wesołych Świąt.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Alize Cornet - Madison Keys
Cornet rozgrywa wspaniały sezon,chyba najlepszy w całej karierze. Triumf w Katowicach,świetne widowiska z Giorgi i Agą. Francuzka gra teraz na poziomie top10 WTA, jeśli przegrywa,to z zawodniczkami z wyższej półki(odliczając falstart w Dubaju). Oglądałem dwa mecze Keys w Charleston i jej tenis nie wyglądał za dobrze, wygrana z nijaką Baroni i szalony mecz z Peng,z którego chyba obie tenisistki nie chciały wyjść zwycięsko, Chinka miała chyba 5-1 w drugim secie i dała się dogonić, ogrom błędów, bardzo kiepski spektakl. Cornet jak zawsze zmotywowana na 110%,gdy reprezentuje barwy swojego kraju.Pokazała to choćby w Pucharze Hopmana,w finale z Polską cieszyła się dosłownie z każdego punktu jakby to była piłka meczowa. Jak dla mnie obejrzymy dziś jednostronne widowisko i stąd moje typy:
Cornet @1,60 Betsson
2-0 Cornet @2,60 Betsson // 5-3 w drugim i kontuzja,przez to przegrany cały mecz,ledwo powstrzymuje się od wuglaryzmów


Jeśli chcecie jeszcze złapać ten kurs to radzę się śpieszyć,mecz rozpoczyna się o północy ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Urszula Radwańska wygra @ 2,00 Bet365 ⛔
Drugi dzień rozgrywanego Pucharu Federacji. W meczu Polski i Hiszpanii mamy jak dotychczas remis, 1:1. Jutro Urszula Radwańska będzie podejmować doświadczoną Hiszpankę, Silvię Soler-Espinosę.
Urszula Radwańska po kontuzji to nadal nie jest ta sama zawodniczka, bardzo słabo to wygląda, na siedem spotkań tylko dwa zwycięstwa, które Ula osiągnęła w turnieju rangi ITF. Dodatkowo Radwańska nie jest tenisistką, której styl gry pasuje na ziemną nawierzchnią co może być dla Polki utrudnieniem.
Dzisiaj Urszula rozegrała bardzo dobry pierwszy set w starciu z Marią-Teresą Torro-Flor, jednak po prostu widać, że to nie jest jeszcze dyspozycja z której sama Ula może być zainteresowana. Pierwszy set był bardzo ciężki i na dalszą grę zabrakło sił. Według mnie i tak dzisiejsze spotkanie nalezy uznać za jedno z najlepszych jak nie najlepsze w tym sezonie, jestem pewien, że była to nauka dla wciąż młodej Polki i jutro zagra jeszcze lepiej.
Silvia Soler-Espinosa w tym sezonie gra bardzo słabo, jej tegoroczny bilans to 6/10 - w żadnym turnieju nie przeszła nawet drugiej rundy. Hiszpanka to bardzo przeciętna tenisistka, w tej chwili poza setką rankingu WTA. Miałem przyjemność oglądać na żywo jej mecz w Katowicach, kiedy to przegrała z Magdaleną Rybarikovą i musze przyznać, że nie ma się czym zachwycać. Na początku gdy Rybarikova nie atakowała gra Hiszpance się kleiła, biegała od lewej do prawej jednak utrzymywała się w grze. Gdy Słowaczka zaczęła atakować Silvia była bez szans, a odpowiedzieć nie miała czym.
Silvia dzisiaj udowodniła, że jest najsłabszym ogniwem reprezentacji Hiszpanii i raczej nie ma co liczyć na zdobycz punktową z jej strony. Soler-Espinosa jest w fatalnej formie, wygląda jakby zagubiła się i nie ma kompletnie pomysłu na grę.
Pomimo tego co pisałem wczoraj, o słabej dyspozycji Urszuli, myślę, że jutro Polka powinna dać nam trzeci punkt. Obie zawodniczki są w słabej dyspozycji, jednak to Ula ma większy wachlarz zagrań i &quot;z dwojga złego&quot; większe perspektywy pojawiają się przy biało-czerwonej fladze.
 
mak0s 8

mak0s

Użytkownik
@Mad3RS
Szanujmy się piszesz ze Solerka wczoraj wypadła słabo, ale na czyim tle? Po słabych pierwszych gemach później już gemy były wyrównane, a chwilami bardzo pewnie rozrzucała Agnieszkę po korcie, a to przypominam to nr 3 na świecie! Uli wczoraj starczyło sił na 1 set, czy dzisiejszy mecz będzie krótszy? Czy zamiecie Solerkę w 50 minut z prysznicem? Na pewno nie. A im dłuższy mecz, tym większa szansa ze Ulę zawiedzie albo głowa albo kondycja. Dla mnie dziś Soler @1.72 (wygrana w 3 setach)
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Halep S. - Ivanovic A. 1 @ 1,57 Betsson ⛔ 0-2
Oglądałem pojedynki obu Pań w tym turnieju. Ivanovic z Cirstea grała dobrze tylko przez 3/4 pierwszego seta, już pod koniec miała spore problemy z utrzymaniem podania. 2 i 3 set to była tragedia, wyrzucała wszystko co popadnie, serwis słaby, dużo UE. Po stronie Rumunki byli kibice i skończyło się pogromem. To był pierwszy mecz Any na nawierzchni ziemnej od French Open. Na dodatek nie jest to jej ulubiona nawierzchnia, bo ginie w dłuższych wymianach, nie jest regularna. Jej styl &#39;hit or miss&#39; pasuje na szybkie nawierzchnie, na wolnej cegle brakuje jej opanowania. Halep ograła bez problemów Bojane Jovanovski. Zawodniczka bardzo podobna do Ivanovic. W dłuższych wymianach nie miała siły przebicia. Młoda Rumunka imponuje regularnością i grą z głębi kortu. W tamtym sezonie to właśnie na nawierzchniach ziemnych odnosiła największe sukcesy. Po tym co zobaczyłem w pierwszych meczach tej rywalizacji sądzę, że to Simona ogra Ane i Rumunia ogra Serbię.
Bouchard E. - Cepelova J. 1 @ 1,38 Betsafe ✅ 2-0
Kanada prowadzi w rywalizacji ze Słowacją 2-0 w barażu o grupę światową. Wczoraj Bouchard ze sporymi problemami (szczególnie w 2 secie) pokonała Kucovą. Co do meczu Wozniak-Cepelova to nie ma co dużo mówić. Obie miały tragiczny serwis, bardziej ten mecz przegrała Cepelova niż Aleksandra go wygrała. Bouchard jest po prostu zawodniczką dużo lepszą. Na dodatek rywalizacja prowadzona jest na nawierzchni halowej, więc bardzo dobrze pasującej do stylu gry młodej Kanadyjki. Genie będzie miała za sobą fanów, którzy powinni jej pomóc. Nie wyobrażam sobie, aby po tym meczu wynik rywalizacji nie wynosił 3-0 dla Kanady.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Co sie dzieje z Urszula Radwanska czy z jej psychika jest az tak naprawde zle zeby nie poradzic sobie z hiszpanka ktora gra mega piach,niedawno urwała seta Ivanovic,żeby tylko nie zrobiło sie z Ula to samo co Z Domachowska niegdys w 30 rankingu a potem spadek spadek spadek , teraz podobnie jak ostatnio wszystko na barkach siostry w rozgrywkach FEd Cup,naprawde podziwiam Agnieszke za jej wyniki za postawe patriotyczna tylko czy przez kaprysy niesfornej mlodszej siodstry nie odbije sie to na jej wynikach w zbliżajacym sie turnieju w Stutgrcie zobczaczymy.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Również dzisiaj o tym samym myślałem gdy oglądałem mecz Uli, że możemy stracić następną, dobrze zapowiadającą się tenisistkę.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Madison Keys - Caroline Garcia
Kurs już sporo spadł (niestety), jednak moim zdaniem warto przyjrzeć się temu spotkaniu. Mecz bardzo ważny dla Francuzek, ponieważ po tym jak Cornet doznała wczoraj kontuzji rezerwowa Razzano nie ugra spotkania ze Stephens co skomplikuje sprawę. Dlatego Caroline Garcia musi wygrać to spotkanie, jest w dobrej formie, wygrała turniej w Bogocie (co prawda na clayu, ale pokonała chociażby Janković), wczoraj łatwo wygrała z Stephens. Keys jest bez formy, gdyby nie kontuzja, którą wczoraj doznała Cornet to prawdopodobnie by przegrała, no ale stało się tak jak się stało i niestety punkt poszedł na korzyść gospodyń.
Caroline Garcia @@ 1.66 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
http://www.ceskatelevize.cz/sport/tenis/291300-tenistky-okusily-kurt-v-o2-arene-pochvalovaly-si-rychlejsi-povrch/
http://www.sportowefakty.pl/tenis/479254/puchard-federacji-lisicka-moze-zagrac-w-singlu-groenefeld-lekko-rozczarowana
Za kilka dni finał Fed Capu w Pradze, zapowiada sie interesująco. Szanse oceniam po pięćdziesiąt procent. Zobaczymy po losowaniu w piątek jak sie sprawy będą przedstawiać...pozdrawiam,
Info na temat nawierzchni, może się to komuś przydać przy typowaniu!
Jest dobrze, umiarkowanie szybko oraz idealna rotacja na lewą stronę, czego potrzebowaliśmy. Na takiej nawierzchni bardzo istotny jest serwis oraz dwa pierwsze uderzenia, co wymaga koncentracji - powiedziała Šafářová. - Jest dosyć szybko, co dla każdej z nam będzie dobre - dodała Karolína Plíšková.
A co sądzi o korcie Kvitova, na którym odbędzie się finał w najbliższy weekend? - Jest szybki, kilka treningów wystarczy, by się przyzwyczaić. Da się kontrolować uderzenia, oczywiście bardzo pomocny jest dobry serwis. Głównie chodzi o to, że piłka bardziej skręca na lewą stronę.

;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom