>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Propozycje i sugestie.

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W tym temacie, jak sama nazwa wskazuje możecie pisać o propozycjach i sugestiach. Każde wasze zdanie weżniemy pod uwagę i w określonym czasie rozważymy.

Mamy nadzieje, że konkurs wam się spodoba, a pula nie jest mała.

Pozdrawiamy


PAMIĘTAJ! Przed przystąpieniem do konkurs MUSISZ mieć zarejestrowane konto w Betsson. Nie zwlekaj, bo to nic nie kosztuje. Zarejestruj się z poniższego linku:

Kliknij, a w nowym oknie otworzy się strona bukmachera

Rejestrując się z powyższego linku przy pierwszej wpłacie otrzymasz nawet 111zł gratis!!!


 
rybosz 0

rybosz

Użytkownik
mam pytanie apropo konieczności robienia screenow -uważam że jest to tylko nie potzrzebne utrudnienie ,w pozostałych konkursach nie trzeba robić
jeśli ktoś będzie zawyzał kursy ,to napewno łatwo to się zauważy bo wszyscy korzystają z jednej oferty

prosze o rozważenie mojej prośby
 
beau 1

beau

Forum VIP
Screeny muszą być bo potem są problemy tak jak w pierwszej edycji były.Nie chcesz robić screenów to zostaniesz wykluczony z konkursy.Screeny w załączniku są konieczne!!
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Poszukuje osoby do drużyny w grupie A. &#39;Luje Parkowe&#39; z maja81szn źle na gg się zrozumieliśmy. Więc nie mam do pary, a osoba którą się zgłosiłem zbytnio nie chce grać. Ale najwyżej temu zaradzę do czwartku!
 
beau 1

beau

Forum VIP
Od 2 kolejki będę karał za najmniejsze błędy i złamanie refgulaminu.Więc proszę przestrzegać regulamin bo albo dostaniecie karne punkty albo traficie na czarną listę.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Witam szukam kogos kto zastapi mojego pratnera w turnieju(z powodu wyjazdu nie bedzie mógł brac dalej udziału w zabawie)chentne osoby prosze o kontakt.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Ze względu na dużą ilość walkowerów w meczach, które juz się odbyły i jeszcze większej liczbie przymusowych pauz w kolejkach (co jest związane z wykluczeniami) proponuję drobne zmiany odnośnie punktowania w przypadku walkowerów:
1) W przypadku, gdy drużyna nie poda typów (lub poda złe) automatycznie przegrywa spotkanie, zaś ilość strzelonych bramek weryfikowana jest jako 0. Drużyna wygrywająca walkowerem otrzymuje 3 punkty, ale bilans bramkowy liczony jest według faktycznie trafionego wyniku.
2) W przypadku Drużyn, które zostaną wykluczone z rozgrywek, wyniki ich rozegranych spotkań zostaną zweryfikowane jako przegrane, a ilości strzelonych bramek jako 0.

Te zmiany spowodują, że drużyny uczestniczące w konkursie w każdej kolejce będa mogły (musiały) podawać swoje typy, które będa miały wpływ na ich bilans bramkowy (nawet gdy nic nie trafią, to za walkower otrzymaja 3 punkty, ale bilans bramkowy bedzie wynosił 0-0).
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Odnośnie konkursu. Czemu zostały anulowane wszystkie kolejki. Czytałem Wasze uzasadnienie odnośnie tego,że konkurs stał na niskim poziomie. Ale czemu &quot;cierpieć&quot; muszą z tego powodu wszyscy. Ja nie mam dostępu do net 24 h, gdyż przez cały tydzień jestem poza miejscem zamieszkania. Codziennie jednak staram się wchodzić i czytać kiedy będzie następna kolejka. Biegam po kafejkach staram się żeby wszystko było zgodnie z regulaminem, a tu bum i wszystko zostało anulowane.
Wyciągnięte powinny zostać konsekwencje w stosunku do użytkowników, którzy zawalili sprawę, którzy totalnie olali cały konkurs. Np. Jakieś zakazy brania udziału w następnych konkurach, czarna lista itp.
Myślę, że moje zdanie poprą inni użytkownicy.
Jestem naprawdę bardzo zawiedziony takim obrotem sprawy... Sądzę, że dopiero teraz konkurs stracił na wartości. Osoby, które starały się wcześniej teraz muszę zacząć od nowa...wielka szkoda...
Pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, na których zawiedliśmy się, które olały konkurs zapewniam Cię że trafią na czarną listę konkursów, tak aby w przyszłości zminimalizować tego typu zjawiska.
W 1 edycji było coś podobnego, również zrobiliśmy reorganizację ligi i wyszło to na dobre każdemu. Mam nadzieje, że tym razem będzie podobnie.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
w 1 kolejce grupy A chciałbym jako kapitan drużyny jeziorak-ilawa.pl upoważnić użytkownika &quot;knobelzdorf&quot; z naszej ekipy do napisania postów z typami. Ja nie mam dzisiaj takiej możliwości, a w tej chwili jestem tylko na parę minut. Mam nadzieję, że nie będzie problemu.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Ze względu na dużą ilość walkowerów w meczach, które juz się odbyły i jeszcze większej liczbie przymusowych pauz w kolejkach (co jest związane z wykluczeniami) proponuję drobne zmiany odnośnie punktowania w przypadku walkowerów:
1) W przypadku, gdy drużyna nie poda typów (lub poda złe) automatycznie przegrywa spotkanie, zaś ilość strzelonych bramek weryfikowana jest jako 0. Drużyna wygrywająca walkowerem otrzymuje 3 punkty, ale bilans bramkowy liczony jest według faktycznie trafionego wyniku.
2) W przypadku Drużyn, które zostaną wykluczone z rozgrywek, wyniki ich rozegranych spotkań zostaną zweryfikowane jako przegrane, a ilości strzelonych bramek jako 0.

Te zmiany spowodują, że drużyny uczestniczące w konkursie w każdej kolejce będa mogły (musiały) podawać swoje typy, które będa miały wpływ na ich bilans bramkowy (nawet gdy nic nie trafią, to za walkower otrzymaja 3 punkty, ale bilans bramkowy bedzie wynosił 0-0).
Rozumiem, że moja propozycja nie była i pewnie nie będzie brana pod uwagę...
Cóż podam tylko kilka liczb - w pierwszej kolejce po reorganizacji:
1) liczba spotkań w kolejce - 20
2) nie podane typy - 7 drużyn
3) typy po czasie - 2 drużyny
4) typy niezgodne z regulaminem - 3 drużyny
Znowu się szykuje masa walkowerów (i znowu typy podawane przez częśc drużyn nie maja znaczenia...)
Zmian pewnie i tak nie będzie, bo i po co? :spokodfhgfh:
 
frans 0

frans

Użytkownik
Fajnie by było gdyby była prowadzona tabela z kolejki na kolejke ???? Lecz wiem, że to troche czasu zajmuje:-?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bede aktualizowal tabele co kilka kolejek. Przeciez sam mozesz sobie oszacowac miejsce w grupie. Narazie po 3 kolejkach jest tabelka.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
w 5 kolejce grupy A chciałbym jako kapitan drużyny jeziorak-ilawa.pl upoważnić użytkownika &quot;knobelzdorf&quot; z naszej ekipy do napisania postów z typami.
 
Do góry Bottom