>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Offseason 2014

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Nie dajemy sobie chwili wytchnienia od footballu ????
Tutaj możemy zamieszczać wszelkie fakty i plotki dotyczące ruchów kadrowych w sezonie 20014. Poniżej lista 100 najciekawszych free agents :
zawodnik zespół pozycja wiek
1. Jimmy Graham NO TE 28
2. Greg Hardy CAR DE 26
3. T.J. Ward CLE S 27
4. Jairus Byrd BUF S 27
5. Brian Orakpo WAS OLB 28
6. Alterraun Verner TEN CB 25
7. Michael Bennett SEA DE 28
8. D.Rodgers-Cromartie DEN CB 29
9. Michael Johnson CIN DE 27
10. Henry Melton CHI DT 27
11. Jason Worilds PIT OLB 26
12. Eugene Monroe BAL OT 27
13. Brent Grimes MIA CB 31
14. Jared Veldheer OAK OT 27
15. Alex Mack CLE C 28
16. Eric Decker DEN WR 27
17. Vontae Davis IND CB 26
18. Aqib Talib NE CB 28
19. Randy Starks MIA DT 30
20. Lamarr Houston OAK DE 27
21. Jason Hatcher DAL DT 32
22. Dennis Pitta BAL TE 29
23. Branden Albert KC OT 29
24. Knowshon Moreno DEN RB 27
25. Captain Munnerlyn CAR CB 26
26. Arthur Jones BAL DE 28
27. Golden Tate SEA WR 26
28. Brandon Spikes NE ILB 34
29. Hakeem Nicks NYG WR 26
30. Sam Shields GB CB 26
31. Geoff Schwartz KC OG 27
32. Linval Joseph NYG DT 25
33. Walter Thurmond SEA CB 26
34. Paul Soliai MIA DT 30
35. Anthony Spencer DAL DE/OLB 30
36. Rodger Saffold STL OG 26
37. Julian Edelman NE WR 28
38. Jared Allen MIN DE 32
39. Anthony Collins CIN OT 28
40. Jordan Gross CAR OT 34
41. Ben Tate HOU RB 26
42. Jeremy Maclin PHI WR 26
43. Justin Tuck NYG DE 31
44. Michael Vick PHI QB 34
45. Karlos Dansby ARI ILB 32
46. Travelle Wharton CAR OG 33
47. B.J. Raji GB DT 28
48. Clinton McDonald SEA DT 27
49. Zach Strief NO OT 30
50. Anquan Boldin SF WR 33
51. Donte Whitner SF S 29
52. Tyson Jackson KC DE 28
53. Chris Clemens MIA S 28
54. Jon Asamoah KC OG 26
55. Antonio Smith HOU DE 32
56. Evan Dietrich-Smith GB C 28
57. Riley Cooper PHI WR 26
58. Josh McCown CHI QB 35
59. Corey Peters ATL DT 26
60. Everson Griffen MIN DE 26
61. M.Jones-Drew JAC RB 29
62. Austin Howard NYJ OT 27
63. Robert Ayers DEN DE 28
64. Donald Brown IND RB 27
65. Emmanuel Sanders PIT WR 27
66. Tarell Brown SF CB 29
67. James Jones GB WR 30
68. James Ihedigbo BAL S 30
69. Jermichael Finley GB TE 27
70. Daryl Smith BAL ILB 32
71. Bernard Pollard TEN S 29
72. Zane Beadles DEN OG 27
73. Donald Butler SD ILB 25
74. Shaun Phillips DEN DE 33
75. Willie Young DET DE 29
76. Brian De La Puente NO C 29
77. Drayton Florence CAR CB 32
78. James Starks GB RB 28
79. LeGarrette Blount NE RB 27
80. Charles Tillman CHI CB 33
81. Koa Misi MIA OLB 27
82. Vance Walker OAK DT 27
83. Toby Gerhart MIN RB 27
84. Jerome Simpson MIN WR 28
85. Rashad Jennings OAK RB 29
86. Mike Neal GB DE/OLB 27
87. O&#39;Brian Schofield SEA OLB 27
89. Jonathan Babineaux ATL DT 32
90. Josh Freeman MIN QB 26
91. Corey Graham BAL CB 29
92. Mike Mitchell CAR S 26
93. Andre Brown NYG RB 27
94. Shaun Hill DET QB 34
95. DeAngelo Hall WAS CB 30
96. Darren McFadden OAK RB 27
98. Fred Evans MIN DT 30
99. Antoine Bethea IND S 30
100. Wesley Woodyard DEN ILB 28
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
@Michael Ellis
Nie zapominaj że po drodze mamy Draft z kilkoma ciekawymi zawodnikami.
Kolejność Draftu znamy - pierwsi w kolejce Texans , za nimi Rams [dzięki trejdowi z Washington przy wyborze RG3] , Jaguras , Browns i z numerem 5. Raiders.
http://walterfootball.com/draft2014.php
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Cześć, mam nadzieje, że nie zaśmiece tematu, a jeśli tak to przenieście ten post gdzieś indziej. Widziałem, że poruszaliście tematyke ustawiania spotkan w lidze NFL. Powstał znakomity film o tym jak Seahawks &quot;wygrali&quot; z 49&#39;s w PO...Świetnie ktoś to zrobił. Oglądajcie.
http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhs03U5ys3du70T9YW
kto ma oczy i głowę na karku ten albo tylko się utwierdzi w przekonaniu albo się nawróci...reszta dalej będzie twierdzić, że błędy sędziowskie się zdarzają, że czynnik ludzki, że to, że tamto ???? pokazywanie tego ma sens, ale dyskutowanie na ten temat już nie, bo natura ludzka jest bardzo uparta i ludzie bardzo źle znoszą prawdę, często ją negując. Plus pamięć ludzka jest krótka. Każdy kto oglądał mecz widział, która drużyna była lepsza i jak wyglądały decyzje sędziowskie..wynik był jaki był, co nie zmienia pewnych faktów.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Nie powiem, coś w tym musi być. Bo pomyślcie sami, Super Bowl w Nowym Jorku, czyli niepewna pogoda i okropna drożyzna. I wyobraźcie sobie np. taki finał np. Kansas City z Carolina Pathers. Niepełny stadion, niskie wpływy, itp. A tak już samo hasło: najlepsza ofensywa kontra najlepsza defensywa jest niezłym magnesem i pomimo, że drogo jak cholera, wszystko się udało. Gdzieś widziałem, że piwo małe na stadionie kosztowało 12 dolców ????
EDIT: tekst powyżej pisałem przed obejrzeniem filmiku. Po obejrzeniu, jeśli mam być szczery, to na moją znajomość zasad, zgadzam się z 95% decyzji sędziowskich. Niektóre mogły być lekko naciągane, ale nie odbiegały od statystycznego meczu ???? Gdybanie po meczu, że jakaś kontuzja albo fumble miały miejsce po akcji &quot;przegwizdanej&quot; przez sędziego, to doprawianie ideologii. Aczkolwiek, nie wykluczam, ze liga wolała finał DEN - SEA ????
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Gdzieś widziałem, że piwo małe na stadionie kosztowało 12 dolców
Nie podobam teraz dokładnych danych bo nie pamiętam, ale ten SB oglądało najwięcej widzów w historii i i tak samo wydano najwięcej pieniędzy. Do tego 4 mln za 30 sec reklamy(około 40% osób ogląda SB tylko dla reklam). Pozwole sobię zacytowac &quot; Ubiegłoroczny finał przyniósł lokalnej gospodarce południowej Luizjany dodatkowe 480 milionów dolarów. Nowy Jork i północne New Jersey, w którym usytuowany jest stadion, powinny wzbogacić się o ponad pół miliarda dolarów. Metropolia już od wielu miesięcy przygotowuje się na imprezę. Ceny hoteli poszły w górę, a wynajęcie domu w pobliżu stadionu to wydatek rzędu 2-3 tys. dolarów za dobę. &quot; MA SA KRA !!!!
Co do draftu moim ulubieńcem jest Johnny Football i jestem ciekaw kto go wybierze ????
Pozdrawiam
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Nie ukrywam, że jakoś nie mogłem się zebrać do tej pory i napisać kto z kim i gdzie. Ale ten news mi się podoba: DE Jared Allen podpisał z SEA Seahawks. EDIT: Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana. Decyzja Allena po weekendzie. Kolejna bardzo ciekawa wiadomość: EAGLES chcą się pozbyć WR D.Jacksona. Zainteresowanie zgłosili do tej pory: JETS, 49&#39;s oraz SEAHAWKS.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dziś o 2.00 pierwsza runda draftu NFL.Gdzie zagra Johnny Football?,Najnowsze wieści są takie ze Jerry Jones i jego Cowboys strasznie się jarają Johnnym Manzielem i to nawet mimo tego ze JJ kilka dni temu powiedział ze Tony Romo to świetny jest i Cowboys w SuperBowl to celują.Poważnie Manziel w Cowboys czy JJ robi przysługę Manzielowi który może nawet spaść jak Geno Smith rok temu do drugiej rundy.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dziś o 2.00 pierwsza runda draftu NFL.Gdzie zagra Johnny Football?,Najnowsze wieści są takie ze Jerry Jones i jego Cowboys strasznie się jarają Johnnym Manzielem i to nawet mimo tego ze JJ kilka dni temu powiedział ze Tony Romo to świetny jest i Cowboys w SuperBowl to celują.Poważnie Manziel w Cowboys czy JJ robi przysługę Manzielowi który może nawet spaść jak Geno Smith rok temu do drugiej rundy.
Pierwsze co mnie ciekawi, to z którym numerem Football zostanie wybrany, a druga sprawa oczywiście przez kogo. To o czym mówisz, że Dallas się nim jarają to prawda. Co więcej Manziel ostatnio wstawił zdjęcie na Instagram&#39;a z Dezem Bryantem, więc może to już była jakaś sugestia? Ciekawe ciekawe.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Dziś o 2.00 pierwsza runda draftu NFL.Gdzie zagra Johnny Football?,Najnowsze wieści są takie ze Jerry Jones i jego Cowboys strasznie się jarają Johnnym Manzielem i to nawet mimo tego ze JJ kilka dni temu powiedział ze Tony Romo to świetny jest i Cowboys w SuperBowl to celują.Poważnie Manziel w Cowboys czy JJ robi przysługę Manzielowi który może nawet spaść jak Geno Smith rok temu do drugiej rundy.
Ja ostatnio czytalem artykuł o tym , że Manziel zachowuję się jak primaballerina i wybrzydza , że nie chce grać w Jaguars , a jego rodzinka nie chce by grał w jakichś innych zadupiach.
Manziel dostaje za dużo medialnego gadania , a czy się sprawdzi to przekonamy sie po paru sezonach , może nawet jednym.
Ot takie trochę drugi Tebow , który robi obecnie w studiu którejś z telewizji [ESPN ?] jako ekspert.
Niech trafi do Cleveland - przynajmniej będą ciekawe cyrki :cool: 2x w roku defy Pittsburgha i Ravens się przejadą po nim.
W ostatnich kilku draftach z takich QB , na których ciągle była opinia mediów przed draftem i jakoś sobie radzą w NFL gorzej lub mniej sa chyba Luck i Newton. RG3 - w sumie trochę bust , ale nie wiem jak tam było u niego ze zdrowiem , bo w Waszynktonie relację na linii GM-trenerzy do miłych nie należały i mogło mu sie rykoszetem oberwać...
o Wilsonie nie pamiętam by byla jakaś mocniejsza gadanina przed Draftem którymś.
A mi szkoda Rams.
Tyle picków , tyle talentu , a w dywizji Arizona , SF i Seattle..
A jeszcze pare sezonów temu mistrz tej dywizji wchodził do Postseason z bilansem 7-9..
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Czemu Bridgewater tak nisko spadł ?
W sumie AP będzie mieć obok siebie w końcu jakiegoś przyzwoitego QB
 
shen 408

shen

Użytkownik
Pewnie przez to ze grał w Louisville którzy przez ostatnie lata nie grali z kimś w miarę poważnym,ponoć miał też kiepski proday na uczelnii.
Co do Manziela w Cleveland to jak dla mnie trochę nietrafiony pomysł bo defensywa Pittsburgha,Cincinatti czy Baltimore może jego kariere szybko zakończyć plus Cleveland to nie słoneczny Teksas a o nr 3 draftu Blake&#39;u Bortles&#39;ie to poważnie ale przed draftem pierwszy raz usłyszałem,co to za jeden wie ktoś?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Czemu Bridgewater tak nisko spadł ?
W sumie AP będzie mieć obok siebie w końcu jakiegoś przyzwoitego QB
Gość przez cały rok typowany byl na nr 1 draftu i przez to niemal codziennie przez ten rok towarzyszyła ma kamera.. Przez to wszystkie jego niedociągnięcia zostały w taki sposób rozdmuchane do przesady, że z nr 1 stał się graczem 2 rundy. Do tego miał średni pro day - rzucał wtedy bez rękawiczki, podczas gdy przez całe życie rzucał w rękawicy, przez to miał sporo niedokładnych podań + podobno jest słaby na roll outach, jakby te rollouty stanowiły 90% playbooka ???? . Teraz odpowiedz sobie na pytanie co jest bardziej wiarygodne - pro day w t-shirtach bez presji czy mecze regular seasonu grane na serio czyli real game situations. Dla mnie to typowa overreakcja typowo amerykańska.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Co Houston odpaliło w Drafcie to ciężko mi wyobrazić
Wybrali Cloweny&#39;a , wybrali Nixa + do tego JJ Watt i coś czuję , że niektóre ekipy będa musiały ciągle trzymać z 2-3 TE na boisku , by nie doszło do gwałtów na boisku.
Raiders z Derrickiem Carr&#39;em , Jags koljnego WR&#39;a wybrali.
Titans znalazło ciekawego RB z 54 numerem i co ciekawego był to pierwszy RB tego dnia.
Rams pobrali Tre Masona i patrząc na ilośc talentu , to dywizjia NFC West będzie bardzo bardzo mocna po raz kolejny.
Z ciekawszych zawodników na 3-ci dzień Draftu pozostali głównie rozgrywający
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka DL Houston wygląda masakrycznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu..dla porównania chyba tylko Rams mają podobną DL z Arnoldem, Quinem,Longiem i Brockersem. NFC West to najlepsza dywizja w footballu profesjonalnym obecnie - każda z drużyn, gdyby grała w innej dywizji byłaby z automatu faworytem. Niners też mają świetny draft (Thomas, Borland, Hyde, Ward, Martin) - dla mnie miazga + trade Stevie Johnsona z Bills. Potrzeba teraz tylko dobrego CB, a taki jest w postaci Pierra Desira albo ewentualnie Watkinsa z Florydy. Jeżeli z taką ekipą Niners nie będą w stanie awansować do SuperBowl, a przynajmniej Kaep nie będzie w stanie robić cyferek w ofensie, to nie wyobrażam sobie czego więcj może brakować.
Browns mnie rozwalają - nie wybrali żadnego WR&#39;a. Nie wiem do kogo będzie rzucało to beztalencie Manziel. Ogólnie niesamowicie głęboki draft, dawno takiego nie było, drużyny mogą naprawdę pouzupełniać roster, a sezon zapowiada się mega.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom