>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Firmy bukmacherskie już na tą chwilę oferują bardzo dużo ciekawych, interesujących i specjalnych zakładów związanych z Mistrzostwami Świata w Brazylii.

W tym temacie wypisujcie typy, które waszym zdaniem są warte grania i dlaczego.

Co prawda Mistrzostwa Świata się jeszcze nie rozpoczęły, ale dlaczego by nie zarabiać na nich już dziś?

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Sportingbet ma wystawione linie na ilość punktów zdobytych przez dany zespół w meczach grupowych i od razu w oczy rzuca się coś takiego:
⚽Argentyna powyżej 6,5 kurs:1,444
Dla mnie pewniak.Argentyna ma chyba najłatwiejszą grupę.Iran,Bośnia,Nigeria.Dla mnie Aguero,Messi i spółka zgraną komplet 9 punktów.Argentyna z taką siłą ofensywną musi pokonać resztę zespołów.Pozostałe 3 ekipy mogą punktować w meczach pomiędzy sobą.Tutaj Sportingbet wystawiając taką linię daje Argentynie możliwość jednego remisu,a zakład i tak wchodzi.
⚽Hiszpania powyżej 6,5 kurs:2,05
Myślę,że w tej grupie z Holandią,Chile,Australią drużyna mistrzów świata ma również szansę komplet.Holandia ma mocną kadrę ale według mnie Hiszpania to dalej poziom wyżej.Chile to nie ogórki zdaje sobie z tego sprawę ale nie wiem czy mają szansę na urwanie punktów Hiszpanom.Australia to pewne 3pkt.Hiszpania ma ultra mocną kadrę.Od bramkarzy po napastników.Dojdzie kocur Costa na szpicę co sprawi,że Hiszpanie będą jeszcze bardziej groźni.Tutaj też jeden remis powoduje że zakład wchodzi,więc również myślę,że ciekawa opcja.
⚽Kostaryka poniżej 0,5 kurs:2,95
Dla mnie kandydat do zakończenia grupy z zerowym dorobkiem punktowym i trochę ten kurs wydaje mi się przesadzony.Anglia,Włochy,Urugwaj.Trzy dużo dużo lepsze piłkarsko ekipy i wiadomo,że mogą się zdarzyć niespodzianki ale te trzy ekipy są dla mnie nie osiągalne dla Kostaryki.Włosi zawsze są drużyną turniejową takie ekipy pokonują spokojnie.Anglia skazywana jest przez wielu na pożarcie ale wypływ takich zawodników jak Lallana czy Rodriguez powoduje,że liczyć się na pewno będą.Urugwaj dwie strzelby z przodu w postaci Suareza i Cavaniego.Drużyna z kulturą gry na wysokim poziomie,poukładana,dobra w tyłach też myślę,że zgarnie 3pkt. w meczu z Kostaryką.Dla mnie lekko przesadzony kurs.
Później jeszcze coś dorzucę,bo oferta szeroka.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Bardzo dobrze, że taki temat powstał, bo coś mi mówi, że bardzo wiele frykasów bukmacherskich będzie można wyciągnąć podczas tegorocznego mundialu. Ale spokojnie, nie zapędzajmy się póki co tak daleko, póki co proponuję pogranie kilku zakładów u jednego z bukmacherów.
Wiadomo, że jesteśmy zaledwie trochę za półmetkiem sezonu ligowego, niemniej jednak Betclic wystawił bardzo ciekawe zakłady na powołania danych zawodników na Mistrzostwa Świata 2014. Kuszą szczególnie opcje grania na &#39;nie&#39;, w końcu zawsze może się przytrafić jakaś kontuzja, ale po kolei.
Fernando Torres zostanie powołany @ 2,2 Betclic
Aż trudno sobie wyobrazić, że boski &#39;El Nino&#39; w trakcie mundialu w liczbie lat będzie miał trójkę z przodu. Cudowne dziecko hiszpańskiego futbolu powoli się starzeje, niemniej jednak chyba nikt nie wyobraża sobie La Furia Roja bez snajpera Chelsea, chociażby na ławce rezerwowych warto go mieć i z takiego samego założenia powinien wyjść del Bosque.
Isco zostanie powołany @ 2,3 Betclic
Kolejny troszeczkę niezrozumiały bet. Przecież ofensywny pomocnik madryckiego Realu jest w naprawdę dobrej formie, wiadomo że hiszpański trener ma problem bogactwa, ale na pewno nie powinien go rozwiązywać kosztem byłego zawodnika MAlagi. Co prawda ma tylko dwa spotkania w reprezentacji, debiutując w sierpniu zeszłego roku, ale jego forma jest nieziemska i nie widzę przeszkód by znalazł się w 23-osobowej kadrze do Brazylii.
Adam Lallana NIE ZOSTANIE powołany @ 2,0 Betclic
Z jakiej okazji wisi tam taki zakład to nie wiem, ale radzę wchodzić. Solidny ligowiec z Premiership, ale nic więcej. Do tego wiek robi swoje, to piłkarz za słaby na reprezentanta kraju i nie nie widzę dla niego miejsca w składzie Hodgsona.
Diego Costa zostanie powołany @ 1,25 Betclic
Pewniak do podbicia każdego kursu. Właściwie ten zakład powinien mieć nazwę &#39;Czy Costa nie będzie miał kontuzji?&#39;. Nikt nie powinien mieć wątpliwości - przecież taki szum medialny został z tego powodu nakręcony, że nie powołując teraz napastnika Atletico do reprezentacji VdB naraziłby się całej piłkarskiej Hiszpanii. Jeśli nie nabawi się kontuzji to pojedzie do Brazylii.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Adam Lallana NIE ZOSTANIE powołany @ 2,0 Betclic
Z jakiej okazji wisi tam taki zakład to nie wiem, ale radzę wchodzić. Solidny ligowiec z Premiership, ale nic więcej. Do tego wiek robi swoje, to piłkarz za słaby na reprezentanta kraju i nie nie widzę dla niego miejsca w składzie Hodgsona.
Serio?To co gra Lallana w tym sezonie to inny poziom na tle tego co prezentuje reszta Anglików na tej pozycji.Adaś to zawodnik na pozycję numer &quot;10&quot; i według mnie Angole dawno nie mieli takiego gracza do wzięcia na taką imprezę i z takim potencjałem.Wizja gry,technika,drybling,mobilność,prostopadłe podanie.To wszystko ten zawodnik pokazuje w każdym kolejnym meczu.Nie wzięcie go przez Hodgsona będzie moim zdaniem głupotom.Według mnie powołanie po tym co prezentuje do tego czasu dostanie i ja grałbym tutaj odwrotnie.Każdy ma swoje zdanie ale Lallana to już dawno nie jest poziom solidnego ligowca.
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Isco zostanie powołany @ 2,3 Betclic
Kolejny troszeczkę niezrozumiały bet. Przecież ofensywny pomocnik madryckiego Realu jest w naprawdę dobrej formie, wiadomo że hiszpański trener ma problem bogactwa, ale na pewno nie powinien go rozwiązywać kosztem byłego zawodnika MAlagi. Co prawda ma tylko dwa spotkania w reprezentacji, debiutując w sierpniu zeszłego roku, ale jego forma jest nieziemska i nie widzę przeszkód by znalazł się w 23-osobowej kadrze do Brazylii.
Nieziemska forma? Haha. Mówisz chyba tylko o początku sezonu. Nie bez przyczyny Isco nie dostaje za dużo szans gry. Błysnął na początku, ale aktualnie jest kompletnie bez formy. Nawet jeśli już gra, to po prostu bezsensownie drybluje tracąc przy tym piłki.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawym zakładem jest Anglia awansuje do 1/8 - NIE@ 2.20 Bwin
Osobiście nie wierzę w to. Jeśli tylko Urugwaj obejdzie się bez kontuzji, Suarez z Cavanim powinni pociągnąć drużyne, która w środku pola wcale nie miała amatorów. Anglia - nazwiska, ale drużyny mało. Wydaje się, że awans Anglii, jeśli do niego dojdzie, będzie dużym zaskoczeniem.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Bardzo dobrze, że taki temat powstał, bo coś mi mówi, że bardzo wiele frykasów bukmacherskich będzie można wyciągnąć podczas tegorocznego mundialu. Ale spokojnie, nie zapędzajmy się póki co tak daleko, póki co proponuję pogranie kilku zakładów u jednego z bukmacherów.
Wiadomo, że jesteśmy zaledwie trochę za półmetkiem sezonu ligowego, niemniej jednak Betclic wystawił bardzo ciekawe zakłady na powołania danych zawodników na Mistrzostwa Świata 2014. Kuszą szczególnie opcje grania na &#39;nie&#39;, w końcu zawsze może się przytrafić jakaś kontuzja, ale po kolei.
Fernando Torres zostanie powołany @ 2,2 Betclic
Aż trudno sobie wyobrazić, że boski &#39;El Nino&#39; w trakcie mundialu w liczbie lat będzie miał trójkę z przodu. Cudowne dziecko hiszpańskiego futbolu powoli się starzeje, niemniej jednak chyba nikt nie wyobraża sobie La Furia Roja bez snajpera Chelsea, chociażby na ławce rezerwowych warto go mieć i z takiego samego założenia powinien wyjść del Bosque.
Isco zostanie powołany @ 2,3 Betclic
Kolejny troszeczkę niezrozumiały bet. Przecież ofensywny pomocnik madryckiego Realu jest w naprawdę dobrej formie, wiadomo że hiszpański trener ma problem bogactwa, ale na pewno nie powinien go rozwiązywać kosztem byłego zawodnika MAlagi. Co prawda ma tylko dwa spotkania w reprezentacji, debiutując w sierpniu zeszłego roku, ale jego forma jest nieziemska i nie widzę przeszkód by znalazł się w 23-osobowej kadrze do Brazylii.
Adam Lallana NIE ZOSTANIE powołany @ 2,0 Betclic
Z jakiej okazji wisi tam taki zakład to nie wiem, ale radzę wchodzić. Solidny ligowiec z Premiership, ale nic więcej. Do tego wiek robi swoje, to piłkarz za słaby na reprezentanta kraju i nie nie widzę dla niego miejsca w składzie Hodgsona.
Diego Costa zostanie powołany @ 1,25 Betclic
Pewniak do podbicia każdego kursu. Właściwie ten zakład powinien mieć nazwę &#39;Czy Costa nie będzie miał kontuzji?&#39;. Nikt nie powinien mieć wątpliwości - przecież taki szum medialny został z tego powodu nakręcony, że nie powołując teraz napastnika Atletico do reprezentacji VdB naraziłby się całej piłkarskiej Hiszpanii. Jeśli nie nabawi się kontuzji to pojedzie do Brazylii.
Możesz mi powiedziec gdzie albo w co trzeba wejsć na betclick aby znaleźć te zakłady? bo szukam szukam i nic
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Faktycznie 6.5 na Torresa, a na Costę 1.03. Gram Torresa bez zawahania. Jakiś komentator powiedział właśnie w kontekście Torresa podczas Euro 2012: &quot;W drużynach wielkich, drużynach jak Hiszpania jest hierarchia&quot;. Typowych napastników na tą imprezę może pojechać trzech, przynajmniej na moje oko. Costa, Pedro, Soldado, Torres. To moim zdaniem żelazna czwórka z jakiej powinien wybierać del Bosqe. Pewnie wielu z was pomyślało tu o Negredo, moim zdaniem prędzej pojedzie jednak Torres niż on. W tym sezonie ma już 24 gole, Torres - tylko 9. Ale tak jak mówię, to jest hierarchia, Torres potrafi zrobić różnicę na boisku, może nie strzela tyle co kiedyś to jednak zawsze coś wnosi, nie powinien rezygnować z niego selekcjoner. Po kursie 6.5 trzeba zagrać. ????
 
T 7

terabajt

Użytkownik
Faktycznie 6.5 na Torresa, a na Costę 1.03. Gram Torresa bez zawahania. Jakiś komentator powiedział właśnie w kontekście Torresa podczas Euro 2012: &quot;W drużynach wielkich, drużynach jak Hiszpania jest hierarchia&quot;. Typowych napastników na tą imprezę może pojechać trzech, przynajmniej na moje oko. Costa, Pedro, Soldado, Torres. To moim zdaniem żelazna czwórka z jakiej powinien wybierać del Bosqe. Pewnie wielu z was pomyślało tu o Negredo, moim zdaniem prędzej pojedzie jednak Torres niż on. W tym sezonie ma już 24 gole, Torres - tylko 9. Ale tak jak mówię, to jest hierarchia, Torres potrafi zrobić różnicę na boisku, może nie strzela tyle co kiedyś to jednak zawsze coś wnosi, nie powinien rezygnować z niego selekcjoner. Po kursie 6.5 trzeba zagrać. ????
Przecież Soldado nie strzela w ogóle bramek w Tottenhamie, więc myślę że jednak Negredo wejdzie za niego.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Fajną lokatę znalazłem. Czy zwycięzca turnieju będzie nim po raz pierwszy? Nie @ 1,2 betclick
Nie wydaję mi się, żeby zwycięzcą była jakaś nowa ekipa. Belgia? Raczej to nie jest drużyna turniejowa. Holandia? Drużyna jest, ale nie na miarę wygrania MŚ. Jedynie obawiam się Portugalii, bo jednak pokazali na Euro, że sporo potrafią, a po półfinale z Hiszpanami było mi ich szkoda.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Myślę, że jest, jeśli ktoś położy na taki zakład większość (ok 5/6) swojego bankrollu (i zrobi sobie przerwę od zakładów na cały okres od dziś do mistrzostw), a w okolicy 1/4 czy 1/2 finału jeśli dojdzie tam ktoś z dotychczasowych &quot;niezwycięzców&quot; pomyśli o zagraniu kontry mając do dyspozycji resztę gotówki na koncie u buka i kładąc to na awans niefaworyta lub wprost na jego zwycięstwo w turnieju. Zależnie od &quot;rozwoju sytuacji&quot; kontra będzie miała na celu odzysk całego wkładu w dzisiejszy zakład (z wynikiem zero strat, zero zysków) lub tylko na zminimalizowanie ryzyka wtopy z jakimś utrzymanym zyskiem. Może też nie być potrzeby kontrowania. Piszę &quot;na gorąco&quot; , nie analizowałem tego precyzyjniej. Mogę się mylić ????
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Tylko, ze mając duży budżet zazwyczaj jest sie profesjonalnym graczem, a taki potrafi przez czas ktory został do mistrzostw zrobic większy zysk niż da ci kurs 1.20 (patrz limity ktore daje betclick sa śmieszne)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mnie zaciekawił zakład :
W.Sneijder wystąpi w pierwszym meczu @@ TAK @@ 1.75 Unibet
Jakoś niechce mi się wierzyć aby został pominięty w pierwszym spotkaniu i nie wystąpił w pierwszym składzie robi różnice potrafi doskonale dośrodkować.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Tylko, ze mając duży budżet zazwyczaj jest sie profesjonalnym graczem, a taki potrafi przez czas ktory został do mistrzostw zrobic większy zysk niż da ci kurs 1.20 (patrz limity ktore daje betclick sa śmieszne)
Tu masz rację, aczkolwiek myślę, że można do kuponów taki zakład dorzucać.
1. Śmieszą mnie kursy na Belgów. Np. przy wyborze najlepszej ekipy z Europy kurs na Belgów jest na 3 miejscu przed Włochami, Francją, Holandią, Portugalią, Anglią... Tak naprawdę nie znamy obecnej drużyny w perspektywie wielkiego turnieju. Pokazali się trochę w eliminacjach, ale czy to ma ich stawiać w roli faworytów z ww. zespołami? No chyba nie.
2. Znalazł ktoś może kursy na powołanie Teveza? Jak dla mnie Palacio i Higuain są trochę za nim, ale trener na MŚ go raczej nie powoła.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Player Squad Selection - David De Gea (Betsson) - @4.50
Jak wiadomo Victor Valdes Mistrzostwa Świata obejrzy w telewizji. Pewniakami są Iker Casillas i Pepe Reina, którzy razem z Valdesem przez ostatnie kilka lat niezmiennie byli powoływani. Poza tą trójką, przez ostatni rok powołanie dostał David De Gea, na towarzyski mecz z Francją w marcu 2013 roku. Jedyny zawodnik, który może mu zagrozić to Diego Lopez, który rozegrał jeden mecz w reprezentacji (a w zasadzie to tylko 25 minut), ale wieki temu - w 2009 roku. Poza tym nie widzę sensu w powoływaniu zawodnika, który jest rówieśnikiem pierwszej trójki bramkarzy, czas na świeżą krew! O formie DDG chyba nie muszę pisać, bo jest on jednym z najlepszych zawodników Manchesteru United w tym sezonie.
 
Do góry Bottom