>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfair 100% refund Australian Open

D 224

dboniem

Użytkownik
Właśnie dostałem na maila informację o bonusie:
Dear ,
Opt in
Bet €25 or more on any Exchange Australian Open 2014 tennis markets January 13-19
Get a 100% refund if you don&#39;t make a net profit – up to €25*
Murray mania commences Down Under in this year’s first Grand Slam. Back Murray at 17.5 to get this year off to a flyer?
Another season, another record for Roger Federer. This is the great man’s 57th Grand Slam appearance in a row. Back him at 30.0 to add another major to his glittering trophy cabinet. Go with your head or heart?
On the women’s side, Serena is in town. Could there be a shock, or will she dominate again? The question is: back or lay?
Be sure to check out betting.betfair for the best tips and inside information.
You decide,
Danny
Betfair
*T&amp;Cs Apply. If you&#39;re eligible for a refund your Betfair account will be credited by 23:59 GMT on 20/01/2014. Exchange prices correct at time of send.
Czyli zwrot otrzymamy do 25 euro, jeśli za taką kwotę, którą postawimy nie będziemy mieli zysku ? Można zagrać dowolny mecz z Australian Open, a ewenualny zwrot otrzymamy 23:59 GMT on 20/01/2014 ?
Dobrze wszystko zrozumiałem? dostał ktoś jeszcze maila z taką promocją i gra to ?
Betfair
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Mniej wiecej tak jak piszesz, jesli w podanym terminie będziesz miał saldo zakładów z rynków Autalian Open na minusie, to zwracają do 25 € dnia 20/01/2014 o 23:59 GMT.
Pamiętaj też, że licza się tylo zakłady w exchange (czyli giełdzie - w przypadku gry na Autrlian Open wymaga weryfikacji subkonta autralijskiego, bo potem nie wypłacisz kasy. Jeśli jeszcze nie mamy - z tego co pamiętam jakiś list z kodem wysyłają oraz tzeba im dostarczyć poświadczony najlepiej przez notariusza dowód osobisty), a nie na ich stronie z fixed odds (stałymi kursami).
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
KYC nie musi być poświadczane notarialnie. Wystarczy jakakolwiek osoba publiczna typu lekarz, nauczyciel, urzędnik itp. Najlepiej z własną pieczątką. Mi podbiła i przypieczętowała kierowniczka w pracy, nie mieli żadnych zastrzeżeń.
 
Do góry Bottom