>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jak z tymi parami, czekamy na okreslona liczbe userow czy na dniach ruszamy ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Pany jak będziemy tak przekładać w nieskończoność to będziemy typować hokeja ale na trawie. Większość lig europejskich już zaczęła play-offy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzisiaj do wieczora pojawią się pary 1/32 - nie będzie rundy eliminacyjnej. Zatem rywalizujemy tak jak to jest w regulaminie - 1 runda 5 dni i tak do końca.
Wystartują 64 osoby. Pozostałe zapisane będą mogły otrzymać szansę w razie podwójnej rezygnacji w parze, czyli jeśli nikt z pary nie poda żadnego typu.
Powodzenia :!:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym konkursie podajemy pięć kuponów :!: Zatem osoby, które już wrzuciły wpis, niech się tutaj określą czy to jest jeden kupon czy pięć.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jesli podamy 5 zdarzen na 1 kuponie i jedno zdarzenie nie wejdzie to trafione AKO z tego kuponu wynosi 0 - ale jesli podamy np 5 singli (jako 5 kuponow) i 4 wejda to mnozymy ich kursy i mamy swoje koncowe AKO, dobrze kombinuje? ;)
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
jesli podamy 5 zdarzen na 1 kuponie i jedno zdarzenie nie wejdzie to trafione AKO z tego kuponu wynosi 0 - ale jesli podamy np 5 singli (jako 5 kuponow) i 4 wejda to mnozymy ich kursy i mamy swoje koncowe AKO, dobrze kombinuje? ;)
Jeśli faktycznie tak jest, to bardzo słabo. Pierwotna wersja zamieszczona w pierwszym poście w regulaminie (i jak mniemam w poprzednich edycjach) jest bardziej logiczna: 5 dni w rundzie, 5 kuponów, max 5 zdarzeń i mnożymy AKO wygranych spotkań, nic bardziej prostszego.Tym bardziej, że wszyscy ci którzy już zatypowali tak właśnie to zrozumieli.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ale w regulaminie jest tez zapis &quot;Na 1 kuponie może się znaleźć max. 5 spotkań!&quot; - czyli moga byc 1-2 a moze byc ich 5.
wyzej Benek tez napisal pytanie do osob ktore juz zagraly mecze, czy podane 5 spotkan to 5 kuponow (singli) czy 1 kupon zlozony z 5 spotkan.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem rozumiem to w sposób, że jak dałem 5 zdarzeń na 1 kuponie i 2 mi nie weszły to i tak liczy mi się AKO z tych 3 które weszły na +. Kwestia czy pozostałe 2 pomijam czy mam za to jakieś ujemne pkt? Duże zamieszanie powstało. Wg mnie logiczne, że jak mam wypisane 5 zdarzeń dla 1 kolejki i pod nimi kurs AKO, no to wiadomo, ze jest to jeden kupon. Jak można pomnożyć AKO z 5 osobnych kuponów? Można je ewentualnie dodać wtedy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Zgodnie z regulaminem rozumiem to w sposób, że jak dałem 5 zdarzeń na 1 kuponie i 2 mi nie weszły to i tak liczy mi się AKO z tych 3 które weszły na +. Kwestia czy pozostałe 2 pomijam czy mam za to jakieś ujemne pkt? Duże zamieszanie powstało. Wg mnie logiczne, że jak mam wypisane 5 zdarzeń dla 1 kolejki i pod nimi kurs AKO, no to wiadomo, ze jest to jeden kupon. Jak można pomnożyć AKO z 5 osobnych kuponów? Można je ewentualnie dodać wtedy.
Nie nie, za każdy typ nietrafiony jest -100 więc jeśli 2 są na ⛔ a 3 na ✅ to wtedy masz takie oto działanie -200 + załóżmy 210 z trzech typów i ogółem wychodzi Ci ✅ 10 za podany kupon ;)
Panowie tu nie gramy na ako, tu się gra na sumę punktów zebranych z 5 kuponów ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kupon rozliczamy jak u bukmachera. Dwa, trzy, cztery czy pięć typów na kuponie i choć jeden nie wejdzie = ⛔ 100 za cały kupon. AKO byłoby liczone tylko w rundzie eliminacyjnej. Tutaj gramy na zasadzie jak w konkursach typu Champions League :!:
Maksimum pięć typów na kuponie. Przykład w regulaminie jest na eliminacyjną fazę i ze starych konkursów. W drugim poście w regulaminie jest jak to ma teraz wyglądać. Jest to mój błąd zatem pierwsze typy będę poprawiał po otrzymaniu PW.
Pozdrawiam.
E: Tutaj przykład jeszcze jak to wygląda jeśli ktoś od razu chce podać pięć kuponów: http://forum.bukmacherskie.com/f442/1-32-pary-1-8-17-03-21-03-a-105135.html#post4331254
AKO nie trzeba podawać, ponieważ jak widać user podał tutaj single.
 
Do góry Bottom