>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności.
Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Co do nagród to jeżeli dana drużyna zajmie np 9 miejsce i dostaje te 25 zł to na kogo konto/jak to jest dzielone ?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Razem z nbd bedziemy tworzyc pare, zaraz zapisze w miejscu do zgloszenia par, natomiast prosze o usuniecie z tematu z graczami bez pary.
Ok, usunąłem nas z tamtego tematu. // nbd
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
3.W celu otrzymania nagrody gracz w przeciągu 60 dni do zakończenia konkursu musi dokonać co najmniej jednego depozytu (może być minimalnej wysokości)
Do zakończenia konkursu czy od zakończenia konkursu? Ta pierwsza wersja raczej uniemożliwia wypłatę nagrody uczestnikom którzy np. dzisiaj czy na dniach dokonają depozytu.
Mam nadzieję że to zwykła literówka ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
A kiedy będzie wiadomo w jakim buku trzeba mieć konto,żeby wziąć udział?
Lub ewentualnie jakie buki wchodzą w grę?
Bo na razie to zapisywanie trochę w ciemno ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jal ciemno ? Przecież od początku konkursu są banery WilliamHill. Radzę wyłączyć adblocka, który prawdopodobnie zakrywa Ci możliwość ujrzenia zarówno banerów jak i podpisów WilliamHill.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
O faktycznie,sorry ,coś zmieniałem ostatnio w adblocku i nie obczaiłem,że teraz mi blokuje też podlinkowania i głupio pomyślałem,że to zostawione miejsce w regulaminie na wstawienie buka ????
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Razem z kokocz stworzyliśmy parę, proszę o usunięcie naszych postów z tematu z graczami bez pary.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Do zakończenia konkursu czy od zakończenia konkursu? Ta pierwsza wersja raczej uniemożliwia wypłatę nagrody uczestnikom którzy np. dzisiaj czy na dniach dokonają depozytu.
Mam nadzieję że to zwykła literówka ????
Podbijam, co z tym??
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Wraz z Kamillo13 stworzyliśmy parę, proszę o usunięcie naszych postów z tematu z graczami bez pary.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Do zakończenia konkursu czy od zakończenia konkursu? Ta pierwsza wersja raczej uniemożliwia wypłatę nagrody uczestnikom którzy np. dzisiaj czy na dniach dokonają depozytu.
Mam nadzieję że to zwykła literówka ????
Wszystko jest dobrze. Aby otrzymać ewentualną nagrodę musisz mieć złożony depozyt w ciągu ostatnich 60 dni. Jako, że konkurs kończy się 23 lutego uznawane są jedynie złożone depozyty od dnia 26 grudnia do 23 lutego.
 
Do góry Bottom