>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Hokej na lodzie (kobiety)

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Turniej hokeja na lodzie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014
(kobiety, 8-20 lutego)

Spotkania będą rozgrywane w halach Ledowaja ariena Szajba oraz Ledowyj dworiec Bolszoj. W walce o złote medale wśród kobiet weźmie udział 8 reprezentacji.
Podział na grupy:

Zestawienie szans na końcowe zwycięstwo:
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Druga seria A grupowych zmagań kobiet w Sochi. O 16.00 czasu polskiego Kanada zagra z Finlandią. Zdecydowanym faworytem tego spotkania kanadyjki.
Moim typem - over 5,5 gola w meczu. Kurs Unibet 1,7.⛔
Finki w pierwszym meczu na tych igrzyskach zagrały z USA. Przegrana 1-3 to najmniejszy wymiar kary. Mecz zdecydowanie pod dyktando amerykanek. Przewaga w strzałach 43-15. Świetna postawa bramkarki Noory Raty uchroniła od większej przegranej reprezentację Finlandii.
Kanadyjki z kolei na inaugurację pokonały Szwajcarię 5-0 oddając 69 strzałów na bramkę rywalek.
Skuteczność bardzo słaba, ale ich dominacja nie podlegała dyskusji. Myślę że dziś są w stanie około 50 razy strzelać na bramkę rywalek z czego padnie minimum 5-6 goli nawet przy niskiej skuteczności.
Finki moim zdaniem grają najlepszy hokej w Europie i w tym upatruje szansy na to że dołożą przynajmniej jedno trafienie do dorobku punktowego tej rywalizacji.
W ubiegłym roku dwa mecze między tymi drużynami. W kwietniu Kandyjki wygrywają 8-0 w listopadzie 6-3.
Linia wydaje się warta grania. Albo wszystko pójdzie izi, albo będzie ciasno, aczkolwiek z dużymi szansami na plusa
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
9:00 Finlandia - Szwajcaria - Finlandia wygra 2 bramkami lub wyżej @1.65 bet365 ⛔ piękna 1 tercja, a dalej dno,dno,dno
Spotkanie dwóch drużyn, które przegrały swoje mecze na tegorocznych IO. Mecz o 3 miejsce w grupie. Oglądałem ostatni mecz Finek z Kanadyjkami (przegrany 0:3). Kanada miała przewagę, ale nie aż tak ogromną jakby mogło się wydawać. Wszystko posypało się w 3 tercji, gdy Finki straciły bramkę w osłabieniu. W strzałach mecz ten przegrały 14:42, a inaugurujący mecz z USA 15:43 (1:3). Jeśli chodzi o Szwajcarki to nie mają one żadnych atutów. Może jedynym była dobra gra w obronie w spotkaniu z Kanadą (0:5) 14:69 w strzałach, zaś z USA (0:9) 10:53. Zwracam też swoją uwagę na to, że w rywalizacji z Szwajcarkami zarówno Kanada jak i USA miały malutką ilość kar. Myślę że typ wejdzie bez dużego problemu, a jeśli Finki będą prowadzić tylko jedną bramką to sądzę że podwyższą wynik w końcówce 3 tercji.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kanada - USA

Bez większych wywodów, buki faworyzują reprezentację USA, która ciut lepiej wypadła w rywalizacji z Finkami i Szwajcarkami, ale patrząc na historię spotkań tych reprezentacji myślę że spokojnie można tu pograć kombinacje na wyniki.
Proponuję zastanowić się nad 3:2 zarówno dla jednych jak i dla drugich oraz opcję wyniku remisowego. W Bet365 z tego co widziałem nie ma DW na remis, są tylko na zwyciestwa jednych albo drugich, a na opcję że padnie inny wynik jest kurs około 9, więc myślę iż jest to dość ciekawe rozwiązanie. Z pozostałych opcji również warto wybrać że albo jedna albo druga ekipa wygra różnicą jednej bramki ;) Bez szaleństw ale delikatnie można próbować.
e: Taaa dziewczyny nie zawiodły ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
USA - Szwecja
Wynik tego spotkania na pewno nikogo nie zaskoczy, Amerykanki zapewne z wielką łatwością awansują do finału, pytanie brzmi jak wysokie będą rozmiary porażki reprezentacji Szwecji. Amerykanki mają jasny cel, złoty medal po finale z odwiecznymi rywalkami czyli Kanadą, Kanadyjki już raz ograły na tym IO Amerykanki więc teoretycznie czują się mocniejsze, ale taka porażka czasem dobrze robi i obawiam się że jutro Szwedki jako pierwsze odczują skutki ostatniego spotkania Amerykanek. Różnica pomiędzy obiema ekipami jest kolosalna, więc Szwedki już powoli mogą się skupić na walce o brąz zapewne z reprezentacją Szwajcarii. Team total na Amerykanki wygląda całkiem przyjemnie i jestem zdania, że powinny swobodnie tu pokryć proponowaną linię.
Team Total USA over 5.0 / 1.85 dla porównania w Marathonbet jest tylko 1.66 ;) ✅
Jeśli chodzi o drugi półfinał to podobna historia jak w pierwszym meczu, tyle że tutaj mamy ekipę Szwajcarek co jest ogromnym zaskoczeniem, Szwajcarki już raz na tych IO grał z Kandayjkami i tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0, Kanadyjcki co ciekawe oddały w tamtym spotkaniu 69 strzałów :!: :grin: także mierna skuteczność. Myślę że jutro historia się powtórzy i Szwajcarki kolejny raz będą musiały uznać wyższość drużyny lepszej. Kanadyjki na tych IO nie rozpieszczają pod względem zdobytych bramek więc proponuje opcję na pierwszą tercję +2,5 dla Szwajcarek, Helwetki mają w swoich szeregach świetną na tym turnieju Florence Schelling, która broni niewiarygodnie i to dzięki jej idealnej dyspozcyji w meczu z Rosją (41 SV) Szwajcarki mają szansę gry o awans do finału. Podsumowując, 1 tercja zapewne ostrzał bramki Szwajcarek będzie duży, ale Kanadyjki mało skuteczne inna sprawa Schelling więc myślę że można grać. W pierwszym meczu 2:0 po pierwszej tercji, mam nadzieję że historia się powtórzy ;)

1st period - Szwacjaria +2,5 / 1.75 Marathonbet ⛔

szkoda tych 2 minut, ale mimo wszystko Szwajcarki bardzo dobry meczyk ;)
 
Do góry Bottom