>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open 2014 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
midq 677

midq

Użytkownik
koniec końców nie załapał się, był 1 na liście oczekujących
typy odemnie, 13:30 b365 kursy
Marton Fucsovics @ 1.40✅ - solidny węgier vs. gracz z itfów, powinien wygrać bez problemu
Dustin Brown @ 1.25⛔ - brown w gazie, powinien stuknac dzumhura bez problemu
Germain Gigounon @ 1.16✅ - 250 w rankingu francuz kontra 1800 w rankingu 16latek, tez mysle ze bez problemu
Daniel Evans @ 1.20✅ - evans fajnie sie pokazał w doha, urwał seta gulbisowi, huang gracz na poziomie challi bez sukcesów
Peter Gojowczyk @ 1.30✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Bhambri Y. - Starace P. 1 @ 1,35 Betsson 3-6 6-1 2-6
⛔⛔⛔

Typowy gracz na twarde nawierzchnie kontra ziemniak? Widziałem Hindusa na ostatnim turnieju i całkiem nieźle dawał radę. Najważniejsza broń to serwis, tym powinien sobie utorować drogę do zwycięstwa. Starace? Gra tylko na poziomie challengerów i to bez jakiś wielkich sukcesów, chyba że turniej odbywa się we Włoszech. Jego styl raczej nie powinien być przeszkodzą dla młodego Bhambri&#39;ego, który na hardzie poczynał sobie całkiem nieźle na poziomie challengerów w tamtym sezonie.

Dancevic F. - Gerasimov E. 1 @ 1,40 Betsson 6-2 6-2 ✅✅✅
Dancevic bardziej znany na poziomie challengerów, w tourze ATP nie pojawia się zbyt często. Całkiem nieźle poczynał sobie na turniejach w Ameryce Północnej w tym rodzimej Kanadzie. Ostatnio przegrał ze Stakhovskim w kwalach. Swoją grę opiera na serwisie jak to typowy gracz na hard. Co do młodego Gerasimova to sukcesami na poziomie ATP pochwalić się nie może. Ba, na poziomie challengerów zbytnio nie gra, same futeres&#39;y. Grali w tamtym sezonie w kwalach do turnieju w Portoroz i górą był Kanadyjczyk 2-1. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
pan-kapusta 41

pan-kapusta

Użytkownik
Fischer 1.34 Pinnacle✅
Austriak moim zdaniem jest tu zdecydowanym faworytem. Hiszpan najlepiej czuje się na mączce, do tego wyniki nie powalają. Na hardzie tylko na poziomie Futures grywał Hiszpan. Wydaje mi się że Fisher powinien wygrać bez problemów. H2H 1:0 dla Fischera, na mączce.
Belluci 1.33 Pinnacle✅
Belluci to zdecydowanie poziom wyżej od Teixiery. Brazylijczyk przez ostatnie 5 lat brał udział w turnieju głównym AO. Obaj preferują grę na mączce, jednak Belluci ma więcej atrybutów na grę na nawierzchni twardej. Do tego jest lepszym graczem, ogranym w turniejach rangi ATP. Teixeira potrafi zaskoczyć jest groźny ale to nie ten poziom.

Bemelmans 1.42 Pinnacle✅
Belg potecjał ma, ale jego głowa często nie wytrzymuje, zapowiadał się lepiej, ale cóż...
W tamtym roku pierwsza runda, przeszedł 3 rundy kwali. Na pewno to groźny zawodnik. Ostatnio porażka z będącym w niezłej formie McGee. Peliwo to dla mnie dalej poziom futures, czasami coś wygra w chalkach z dwie rundy się uda przejść. Po za tym gra tylko u siebie na kontynencie. Ostatnio gładka porażka z Serrą. Fakt że H2H 1-0 dla Kanadyjczyka, jednak Belg podczas swojego tourne po Stanach prezentował bardzo, bardzo kiepską formę.
do tego jeszcze:
Dancevic 1.33 Pinnacle✅
De Bakker 1.32 Pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Brown - Dzumhur @1.25 ⛔
Huang - Evans @1.16 ✅
Fabbiano - Odesnik @1.66 ✅
Bellucci - Teixeira @1.33 ✅
Fischer - Carballes @1.36 ✅
Gojowczyk - Olivetti @1.25 ✅
Goffin - Giustino @1.22 ZWROT
Whittington - De Bakker @1.22 ✅
Klizan - Beck @1.57 ✅
Kudla - Cox @1.22 ✅
Coppejans - Copil @1.28 ✅
Dancevic - Gerasimov @1.36 ✅
Reynolds - Mecir @1.57 ✅
Ram - Cecchinato @1.40 ✅
Williams - Diez @1.44 ✅
Narazie bez analiz, może później coś skrobnę. Szczególnie fajne kursy wydają się być na Klizana, Reynoldsa, Dancevica. Do pogrania w mocniejszych singlach i dublach.
Co do dogów to upatrywałbym tak:
Schwartzman - Zhang @2.37 ⛔
Robert - Kudryatsev @2.10 ⛔
Kravchuk - Albot @2.37 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
M. Klizan vs A. Beck dla Mecz (1.599) WYNIK ?
R. Williams vs S. Diez dla Mecz (1.463) WYNIK 76 26 64 ✅
J. Ward vs A. Arnaboldi dla Mecz (1.379) WYNIK 67 46 ⛔ :;/: WTF ?
KURS: 3.225
PinnacleSports

Klizan... zastanawiałem się długo czy go brać czy nie, bo zagubił nam się &quot;Klizko&quot; w zeszłym sezonie i zamiast pukać do TOP20 zaczął przegrywać w zasadzie wszystko co mógł i spadł bardzo nisko (jak na jego umiejętności) w rankingu ATP... Czysto sportowo bije na łeb na szyje Becka, który zeszły rok po kontuzji miał całkiem udany, ale wg mnie to nie ten kaliber talentu. Andreas jednak kortów HARD unika jak ognia (na I-HARDZIE coś tam pograł) i jak tylko Martin zagra przynajmniej na 70% to powinien sobie poradzić z Beckiem.
Rhyne... zeszły rok miał bardzo udany, bardzo dobrze spisywał się na twardych nawierzchniach, na których wygrał nawet turniej Chellengerowy w Dallas jak dobrze pamiętam, a NA AO w zeszłym roku postraszył Florka w pierwszej rundzie (przegrał 2:3 wygrywając już 2:0 w setach). Wg mnie tutaj faworyt jest tylko jeden i Rhyne bez większych problemów ograć klasę gorszego rywala, który zresztą preferuje nawierzchnie CLAY.
Ward... również w zeszłym roku bardzo udanie grał, osiągał finały Chellengerowe, jeden turniej nawet wygrał. Zdecydowanie preferuje szybkie nawierzchnie, na Wimbledonie pamiętam jego wyrównany mecz z Lu, w którym poległ ale pokazał potencjał jaki w nim drzemie. Zawodnik pokroju Arnaboldiego nie ma prawa wygrać z Wardem na takiej imprezie jak Australian Open. W tym roku Ward już pokazał się w Australii, powalczył z Copilem a pokonał Roberta. Serwisowo w tych meczach wyglądał całkiem dobrze, zatem i w meczu z Włochem nie powinno być źle.

Bez analizy:
D. Brown vs D. Dzumhur dla Mecz (1.228) WYNIK 64 62 ⛔ śmiech na sali!!
F. Dancevic vs E. Gerasimov dla Mecz (1.344) WYNIK 62 62 ✅
H. Laaksonen vs T. Daniel dla Mecz (1.429) WYNIK 26 46 ⛔
P. Gojowczyk vs A. Olivetti dla Mecz (1.300) WYNIK 64 62 ✅
J. Checa-Calvo vs N. Gombos dla Mecz (1.318) WYNIK 16 26 ✅
KURS: 4.040
PinnacleSports

Kilka singli jako DOG&#39;i:
R. de Voest vs D. Thiem dla Mecz. 3.47 PinnacleSports
D.S. Schwartzman vs Z. Zhang dla Mecz. 2.37 PinnacleSports WYNIK 63 57 46 ⛔
M. Jaziri vs A. Krajicek dla Mecz. 2.65 PinnacleSports WYNIK 36 64 79 ✅
Jimmy Wang vs James McGee 2.20 Bet365 WYNIK 76 75 ⛔ brawo za walkę
Daniel Kosakowski vs Tatsuma Ito 4.50 Bet365 WYNIK 63 26 64 ✅ :grin:
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Liczy się to co tu i teraz. Klizan niczym nie przypomina w tym momencie zawodnika z tamtego czasu. Miał wyskok w sezonie 2012, ale od tamtego czasu totalnie się zagubił. Nazwisko nie gra, liczy się obecna forma. Porażka z Coppejansem pokazuje w tym momencie nam, gdzie znajduje się Słowak. Umiejętności ma, wiadomka, ale coś nie gra. Coś nie idzie. Beck zbytnio nie pograł sobie na hardzie, woli clay i hale - w sumie tak jak Klizan. Grali już ze sobą, Beck szybko poskładał Klizana. Patrząc na to co dzieje się z Klizanem to raczej nie stawiałbym na niego i radziłbym uważać. Lepiej poczekać i zobaczyć co pokaże w tej rundzie ???? )
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Daniel Kosakowski - Tatsuma Ito ✅
Typ: Daniel Kosakowski; @4,00
Bet365

Jest to typ w poszukiwaniu niespodzianki. Kosakowski oczywiście nisko w rankingu ATP, ale on przez kilka miesięcy nie grał w zeszłym roku (nie wiem, co było powodem, być może kontuzja) i przez to tak spadł. Najwyżej był w trzeciej setce rankingu ATP. Rok 2013 zupełnie nieudany, z wyjątkiem tam jednego turnieju, ale w 2012 miał przebłyski. W tym sezonie rozegrał na razie jeden mecz - przegrał w Sao Paulo z późniejszym zwycięzcą Joao Souzą, będąc bardzo blisko zwycięstwa - prowadził 1:0 w setach i serwował na mecz w drugim secie. Warto dodać, że to była jednyna trzysetówka Souzy - później już wszystkich pykał w dwóch setach. Wracając do meczu 1. rundy kwalifikacji do Australian Open, to przeciwnikiem Amerykanina będzie Ito, którego chyba każdy przynajmniej raz widział w akcji. Ito jest oczywiście ograny na poziomie challengeów, kwalifikacji do ATP Word Tour czy też nawet cyklu głównego. Japończyk jest faworytem, jest lepszym tenisistą od Kosakowskiego i to co napisałem pod adresem Daniela, to są właściwie jedyne argumenty przemawiające na jego korzyść, ale też kurs @4,00 jest spory. Kosakowski po nieudanym roku 2013, teraz powinien stopniowo awansować w rankingu ATP, pewnie będzie pykał w futuresach albo kwalach do challengerów, no chyba, że ma PR. Potencjał jakiś tam ma, na pewno na TOP300. Może dzisiaj sprawi niespodziankę, na co liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jest to typ w poszukiwaniu niespodzianki. Kosakowski oczywiście nisko w rankingu ATP, ale on przez kilka miesięcy nie grał w zeszłym roku (nie wiem, co było powodem, być może kontuzja) i przez to tak spadł.
Bardzo powazna kontuzja barku, uszkodzony nerw i sześć miesięcy po za kortem. Biorac pod uwage rodzaj kontuzji to warto byloby gdzies zobaczyc jak wyglada teraz jego gra i przede wszystkim serwis. Napewno kurs oplacalny ale bez ogladania to ciezko cos napisac.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Harris - Vagnozzi 1.70 5/10 ✅
Co tu dużo mówić, młodziak rocznik 94&#39; jeden z większych talentów Australijskiego tenisa. Sam jestem ciekaw czy pójdzie bardziej w stronę debla, czy singla, bo jak na razie chłopaka powoli wyrzucają na &quot;głęboko&quot; wodę. Harris bo o nim mowa, mistrz juniorskiego Wimbledonu w deblu z Kyrgiosem w 2012 oraz French Open.
Andrew szybko się porusza się po korcie, ruchliwy, atakuje mocno z FH, dobre pierwsze podanie, raczej przeciętnie przy drugim podaniu, które ciągle musi szlifować, aczkolwiek chłopak ciąg do gry ofensywnej ma, częste wypady do siatki, tak ogólnie można jego opisać.
Dlaczego zwrócił moją uwagę? Uważam, żę Vagnozzi swoje lata już ma, gra jak na typowego Włocha przystało, rzemieślniczy tenis, oparty na bieganiu, defensywie, przebijaniu czego się da. Słaby serwis, biorąc pod uwagę, że jest to kort twardy, takie aspekty będą miały tutaj znaczenie. Krótko mówiąc, słabo mi pasują zalety Włocha na AO, który lubi mieć czas by sobie pobiegać, preferuje raczej &quot;wolną&quot; grę, a ten prawie już 20 letni młodzian, głodny gry, chęci pokazania się przed WŁASNĄ publicznością może powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
S 59

s1xteen

Użytkownik
zaczerpniete z innego forum:
Valery Rudnev - Sergei Bubka 1.48 ComeOn
&#39;Bubka spadł z trzeciego piętra, zaczął chodzić w kwietniu, biegać może od 3 miesięcy, tenisa zaczął znowu trenować od niedawna, żadnego meczu nie zagrał..&#39;
http://straightsets.blogs.nytimes.com/2013/06/07/after-a-three-story-fall-his-tennis-career-is-at-stake/?_r=0
rozne rzeczy w tenisie sie dzieja, kurs moze i nie za wysoki ale do jakiegos dubelka czy tasmy &#39;a noz wejdzie&#39; mozna wlozyc. Osobiscie pogram ale jeszcze nie wiem jak mocno. Powodzenia
✅✅✅
e: weszlo, po wyniku widac ze nie bylo latwo, ale najwazniejsze ze na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
H 13

harper

Użytkownik
Hernych - Giquel 1 1.72 bet365 ✅✅✅✅✅
h2h na korzyść Czecha. Dla Francuza to pierwszy oficjalny mecz w tym roku. On już raczej zbliża się do emerytury i myślę że Hernych ma tu duże szanse zatriumfować
Kudla - Cox 1 1.22✅✅✅✅
Czysto tenisowo Kudla 3x lepszy i ja go widzę w głównym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grembi 70

grembi

Użytkownik
Goffin się wycofał a w jego miejsce wskakuje Panfil i to on zagra z Włochem Giustino. Potwierdzenie w drabince eliminacyjnej na oficjalnej stronie AO ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pan-kapusta 41

pan-kapusta

Użytkownik
Witam! Na dziś proponuję trzy meczyki:
Herbert✅
Bemelmans✅
Robert✅


A więc tak jeżeli chodzi to Herberta to chyba wiadomo że ten Pan dysponuję sporym potencjałem. Fajna końcówka sezonu, początek nowego sezonu taki sobie, wczoraj wygrana po zaciętym meczem nad Weintraubem. 24 asy, 59 winnesrsów i 44 niewymuszone błędy. Niby sporo tych nie wymuszonych, ale winnersów o 15 więcej, co przy ryzykownej grze daję całkiem spoko wynik. Dobra dyspozycja serwisowa.
Rywal to Włoch Arnaboldi, który pokonał Warda 7-6,6-4. Tutaj Włoch zdecydowanie woli grę na mączce. Typowy przebijaka. Na pewno dziwne jest to że również Ward miał tylko 8 winnersów i tylko 3 niewymuszone.
Podsumuwując, wydaję mi się ze dyspozycja serwisowa, a także nawierzchnia przemawia za Herbertem. Włoch to typowy przebijacz i wydaję mi się że Francuz to wykorzysta i rozstrzela Włocha.

Co do Belga Bemelmansa to jak pisałem wyżej broni on pierwszej rundy. Dziś w nocy zagrał dobry mecz i pokonał Kanadyjczyka Peliwo 6-2,6-2. Ruben zanotował dziś w krótkim meczu 10 asów, 16 winnersów i 14 niewymuszonych błędów. Wygląda to tak sobie, jednak dzisiejszy rywal Pavic zupełnie mnie nie przekonuje. Pavic wygrał dziś po trzysetowym pojedynku z słabym Mesarosem. W przeciągu 3 setów zaserwował 9 asów, 9 winnersów, a także 6 podwójnych błędów. Biorąc pod uwagę większe doświadczenie Belga, chęć obrony pierwszej rundy z poprzedniego roku, a także to że rywal to zawodnik grający często w futuresach, bez sukcesów w turniejach rangi chalager, do których musi często się kwalifikować, to stawiam na Belga

Ostatni typ to Robert, dla którego to być może ostatnie podejście do AO. Zawodnik wiekowy, jednak dalej trzymający pewien solidny poziom. Jego rywal to Gigounon,który znany jest raczej z występów w Futuresach. Różnica doświadczenia, a także klasy i umiejętności po stronie Francuza. Obaj gracze to gracze nie bazujący na sile, lecz na precyzji. Po pokonaniu groźnegoKudryavtseva, Robert dostaje słabszego rywala, którego powinien ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
do tego jeżeli chodzi o staty meczu to 6 asów, 6 winnersów i tylko jeden nie wymuszony błąd. Typowy przebijaka. Na pewno dziwne jest to że również Ward miał tylko 8 winnersów i tylko 3 niewymuszone.
Boli mnie jak czytam takie pierdoły. Nie ze wszystkich kortów i spotkań dostępne są statystyki z winnersami i wymuszonymi błędami. Nie trudno się kapnąć, jeżeli nie ma się o tym pojęcia, że w spotkaniu Włocha z Wardem takich statystyk nie jesteśmy w stanie zobaczyć za pośrednictwem oficjalnej strony AO. Odnośnie tego spotkania w rubryczce winners widnieje liczba asów, natomiast w rubryczce Unforced errors - podwójne błędy serwisowe.
W spotkaniach, w których winnersy to rzeczywiście winnersy, to z tego co kojarze, wliczane są tam również asy. To samo w DF, wliczane są do unforced errors. W związku z czym Herbert z gry miał 35 winnersów oraz 38 niewymuszonych błędów. Co do tego jednak, czy asy są wliczane do winnersów, wówczas gdy takie statystyki są dostępne, nie jestem 100% pewien, ale z tego co kojarzę, to tak właśnie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Fucsovic - Evans 1.45 6/10 ⛔

Jakoś Fucsovica szanuje, bo umie czasami zaskoczyć, ale tutaj stawiam na odwrót. Fucsovics przeszedł 1 rundę, raczej tak z urzędu, bo musiał, przeciwnik mało wymagający, to samo tyczy się z Danem Evansem - 1 runda gładko, przyjemnie.
Tutaj natomiast na Węgra czeka Anglik który grać w tenisa potrafi. Duże oczekiwania wobec Evansa, jeden z tych Anglików z którym jeszcze póki co można wiązać jakieś nadzieje. Kilka meczów już na początku roku ma za sobą, więc wydaje mi się, że jego forma jest w miarę stabilna, natomiast Węgier nie jest do końca obliczalny w tym momencie sezonu, co może przerzucić się na jego poziom gry w tym meczu.
Ogólnie Evansa lubię, ciekawe zaplecze, lubi korty twarde, generalnie szybsze nawierzchnie. Mocne, dobre pierwsze podanie, powinien sobie poradzić z tym, co Fucsovics ma do pokazania.
Ja ciągle trzymam nadzieję z Anglikiem i pamiętam jego OFICJALNE słowa:
&quot;&quot;I know why. It&#39;s because I don&#39;t train hard enough and don&#39;t work hard enough day in and day out. I&#39;m obviously pretty bad at my job. It&#39;s up to me, it&#39;s not up to anyone else. I want to push on. It&#39;s not that I don&#39;t want to do it, I obviously want to do it. It&#39;s just for whatever reasons, distractions – I need to stay there and just play tennis and that&#39;s it. It&#39;s easier said than done. Thousands of people have told me to do it but I&#39;m yet to do it for a sustained period of time. When I do do it, I obviously play pretty well. I definitely think I will be top 100, and I still think that.&quot;
Obiecał, że będzie trenował ostro i zrobi wszystko jak twierdzi, by pokazać, że jest spokojnie na TOP100. Kwalifikacje do AO to chyba podstawa...
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Daniel Taro - Capdeville Paul @ 1.60 ✅
Tak to widzę. Capdeville to jest ostatni oszołom. Wczorajszy wynik 6:7 6:0 11-9 sporo o nim mówi. Męczył się strasznie z młodziakiem z Australii, mecz błędów. Słaba forma, woli clay. Także żegnaj Melbourne. Daniel to co prawda poziom Futersów i challangerów, ale młody Japończyk się rozwija, jest zrównoważony psychicznie w przeciwieństwie do swojego rywala. Gra bardziej konsekwentnie, wydaje się być w dobrej dyspozycji, lepiej czuje się na hardzie i to wszystko powinno dać mu zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Gojowczyk P. - Zverev M. |1.40| Unibet !
Tutaj chyba nikogo nie dziwi, dlaczego znowu moje &#39;&#39;grosze&#39;&#39; idą w kierunku Petra. Wczoraj zagrał bardzo dobre spotkanie, gdzie ani razu nie był przełamany. Kontrolował swoje podanie, nawet dał kilka asów, choć rywal jeszcze w 1 secie próbował się stawiać, ale w drugiej już fazie gry, Niemiec nie pozostawił złudzeń rywalowi i wygrał pewnie. Nawet przeciwnikowi nie dał ani jednego breakpointa! Dziś po drugiej stronie siatki, też Niemiec, koledzy po &#39;fachu&#39; ale kiedy walka, jest o turniej Wielkiego Szlema, nikt nie będzie się tutaj oszczędzał. W wymianach oczywiście wiadomo, że Gojowczyk, biję rywala o głowę. Co lepsze, potrafi go szybko złamać, jak to zrobił w Austrii podczas tiebreaka, mimo że mecz był zacięty. Kluczem na pewno tu będzie pełna koncentracja i skupienie do końca. Peter, już w Doha udowodnił że potrafi wygrywać z najlepszymi, bo Nadalowi urwać seta, to już dużo. Wiadomo, że ten mecz będzie mógł trwać dłużej, dla publiki ale nie sądzę aby tu Zverev miał wiele do powiedzenia. To Peter, będzie dyktować warunki w tym meczu i mimo że wiele osób go stawia, ja mu zaufam po raz kolejny. Silny serwis i regularność w wymianach, to jest to co Petr zachwycał w Doha. Spodziewam się kolejnego dobrego jego występu. Kurs, zabity, niedługo może spaść ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Australian Open Q
Spotkanie: Dzumhur D – Desein N
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: bwin

Mecz drugiej rundy kwalifikacji Australian Open. Kurs na Bośniaka jak dla mnie zdecydowanie zawyżony z wiadomego powodu. Wczoraj Damir pokonał Dustina Browna, który był zdecydowanym faworytem tego meczu. Patrząc na przebieg gry, ilość przełamań i statystyki to był jeden mecz z tych dni Niemca, kiedy wychodzi na kort i wynik jest mu bez znaczenia. Nie raz mu się to zdarzało i jak dla mnie wczorajszy mecz nie jest wyznacznikiem formy (czy umiejętności) Dzumhura. Bośniak to malutki chłopak, którego gra nijak ma się do twardej nawierzchni. Lekkie uderzenia, wysoko podnoszone piłki i znakomita regularność zdają egzamin na cegle, ale nie na betonie. Tutaj nie ma tyle czasu na dobieg i wślizgi, trzeba też atakować, a tutaj nie ma żadnych argumentów.

Wiadomo, że Desein wirtuozem też nie jest, ale dla mnie pierwsze dwa mecze sezonu Belga to solidne wyniki. Urwany set Devvarmanowi i wczorajsza łatwa wygrana nad Reidem pokazuje, że do Melbourne przyjechał z szansami na awans. Niels bez wielkich atutów, ale potrafi grać mocno i regularnie, do czego dokłada niezły serwis. Belg jeśli jest w formie to może stać się niewygodnym przeciwnikiem dla każdego, o czym przekonał się choćby Łukasz Kubot (fakt, że był w fatalnej formie), który przegrał z Deseinem pod koniec roku. Czym ma pokonać Dzumhura? Tym, że potrafi regularnie i dosyć solidnie uderzać i budować akcje, czego brakuje choćby Brownowi, któremu jeśli nie wchodzą jego strzały to nie ma planu B. Jak dla mnie, faworytem jest Desein, zupełnie nie widzę Dzumhura w trzeciej, decydującej rundzie o awans do drabinki głównej.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Evans D.-Fucsovics M. ⛔ 4:6 1:6
Tenis - Australian Open ATP-kwal. | TYP: 1 | KURS: 1.45 |
Spotkanie dwóch młodych zdolnych graczy, jednak ja kieruje się w stronę tego który już raz poznał smak wielkiej imprezy (US Open), co więcej doszedł w niej do 3 rundy wygrywając po drodze z takimi zawodnikami jak Tomic czy Nishikori . Trochę czasu od tamtego turnieju juz mileło jednak to doświadczenie może się okazać tym razem bardzo istotne. W tym sezonie Australii w 1 rundzie gładko ograł sobie w w setach z Liang-Chi Huang i w tym meczu również liczę ze sobie poradzi.
▶ Bemelmans R.-Pavic A. ✅ 4:6 2:6
Tenis - Australian Open ATP-kwal. | TYP: 1 | KURS: 1.40 |
Pavic zawodnik bez większych sukcesów w challengerach, głównie niższej rangi turnieje. Bemelmans to natomiast solidny challengerowiec, co jakiś czas występuje w turniejach ATP. Rok temu przebił się do głównej drabinki w Australii gdzie odpadł z francuzem Edouard Roger-Vasselin po walce w 5-ciu setach (6-3, 6-75, 2-6, 7-5, 11-9) . Leworęczny Belg ma moim zdaniem więcej atutów w tym meczu i awansuje do ostatniej części kwali.

Dorzucę jeszcze typ na Serba po dobrym kursie:
Bozoljac I.-Martin A. ⛔
Tenis - Australian Open ATP-kwal. | 1 | 1.67 |
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom