>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa H - Belgia, Algeria, Rosja, Korea Południowa

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP


Bardzo wyrównana grupa, w której faworyta wskazać jest ciężko. Reprezentacje europejskie, a więc Rosja i Belgia powinny dyktować warunki nie mniej jednak zarówno Korea jak i Algeria to nie są zespoły, z którymi o wygraną przyjdzie łatwo. Ciekaw jestem czy po świetnych eliminacjach podopieczni Marca Wilmotsa swoją formę podtrzymają na tak wielkim turnieju i pokuszą się o sprawienie sensacji. Jedno jest pewne - Belgia doczekała się w końcu reprezentacji, która może walczyć z każdym jak równy z równym. Czyżby powtórka z &#39;86? ????


Betsson​


Tabela:

1.Belgia
2.Algeria
3.Rosja
4.Korea Południowa

Terminarz:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 
M 0

mrosiu

Użytkownik
ROSJA
Stawiam tu na tą reprezentacje , ponieważ Belgowie mieli dość łatwą grupe eliminacyjną i jak mieli jej nie wygrać, a po drugie jak już grali z lepszymi reprezentacjami to przegrywali odpowiednio z Kolumbią i Japonią. Myśle że Rosjanie są mocniejsi i to oni będą górą. Napewno do awansu mogą szykować się Rosjanie i Belgowie.
Dzięki;)
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
ROSJA

Stawiam tu na tą reprezentacje , ponieważ Belgowie mieli dość łatwą grupe eliminacyjną i jak mieli jej nie wygrać, a po drugie jak już grali z lepszymi reprezentacjami to przegrywali odpowiednio z Kolumbią i Japonią. Myśle że Rosjanie są mocniejsi i to oni będą górą. Napewno do awansu mogą szykować się Rosjanie i Belgowie.

Dzięki;)
Odnośnie tego że Belgia miała łatwą grupę, to bym dyskutował. Chorwacja stawiała czoła, jednak w eliminacjach reprezentacja Rode Duivels szła jak burza. Mecze towarzyskie z Kolumbią i Japonią, to były po części taktyczne eksperymenty Wilmotsa. Grali oni w tych meczach innym ustawieniem i z innymi założeniami niż zazwyczaj.

Osobiście uważam że Belgia, jeśli nie spali ich presja związana z tym turniejem, która, tutaj w Belgii jest ogromna, to mogą zajść daleko w tym mundialu.

Oczywiście sporo także zależy od drabinki play-off, jednak myślę że ta reprezentacja i to pokolenie piłkarzy, jakiego w końcu doczekała się Belgia, mogą naprawdę solidnie namieszać.
 
M 0

mrosiu

Użytkownik
Odnośnie tego że Belgia miała łatwą grupę, to bym dyskutował. Chorwacja stawiała czoła, jednak w eliminacjach reprezentacja Rode Duivels szła jak burza. Mecze towarzyskie z Kolumbią i Japonią, to były po części taktyczne eksperymenty Wilmotsa. Grali oni w tych meczach innym ustawieniem i z innymi założeniami niż zazwyczaj.

Osobiście uważam że Belgia, jeśli nie spali ich presja związana z tym turniejem, która, tutaj w Belgii jest ogromna, to mogą zajść daleko w tym mundialu.

Oczywiście sporo także zależy od drabinki play-off, jednak myślę że ta reprezentacja i to pokolenie piłkarzy, jakiego w końcu doczekała się Belgia, mogą naprawdę solidnie namieszać.

No cóż, może i grali inaczej z tymi reprezentacjami, ale napewno nie odpuszczali. Inne założenia ?jakie niby? mieli napewno wygrać , by potwierdzić swoją dobrą passe.

No myśle że po wyjściu z grupy Belgów szlag trafi. Jak mają zajść daleko niby chłopwie, jak czeka już na wejściu na nich Portugalia lub Niemcy...Wszystko w temacie..:cool:
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Faworyt grupy: ROSJA
Awans do kolejnej fazy: BELGIA

Wielka niewiadoma: ALGIERIA
Największe rozczarowanie: KOREA POŁUDNIOWA
ZSRR powinni dzielić i rządzić w grupie H. Ktoś powie, a czemu nie Belgia? Powoli wszystko wyjaśnię... Rosja wyprzedziła w swojej grupie kwalifikacyjnej nawet Portugalię, co było małym zaskoczeniem. Wszystkie spotkania mieli równe i solidne. Była wprawdzie wpadka z Irlandią Północną, gdzie przegrali 1:0 na wyjeździe, ale to jest wybaczalne. Rosja na wielkich imprezach gra zawsze na maxa. 144 miliona ludzi stoi za reprezentacja Sbornej i wbrew pozorom presja na wynik jest duża. Zdecydowanie większa niż w takiej Belgii, niż w Korei niż w Algierii. Powiem wam coś.. wiecie gdzie odbędzie się kolejny Mundial? XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się w Rosji w 2018 roku. Jest to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się w Europie Wschodniej. Jest to również pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się na dwóch kontynentach: w Europie i Azji. Przed taka impreza Rosja musi zrobić sobie reklamę i wypaść jak najlepiej. Fabio Capello to Włoch z prawdziwej krwi i kości. Sztywna taktyka i zasada &quot;wszyscy atakujemy i wszyscy sie bronimy&quot; - to jest być może recepta na te Mistrzostwa. Rosja daleko zajdzie, tak czuje... Kluczowy dla układu całej grupy bedzie 2 spotkanie, gdzie właśnie zmierzą się z Belgią. Bo w spotkaniu z Korea, nie powinni mieć problemów. Zreszta pokonali ich niedawno w sparingu 2:1 (grając rezerwami). Belgia jest groźna i jest pewnym kandydatem do wyjścia z grupy. Każdy nadzieje pokłada w Hazardzie. Hmmm.. sam nie wiem co o nim myśleć. Wydaje mi się, że rok-dwa lata temu był nieco lepszy i więcej wnosił do gry zespołu. Więcej podawał i uczestniczył w akcjach zespołu. Teraz jakby czekał na piłkę, aż ta sama do niego przyjdzie i ta samolubność w niektórych momentach.. Oprócz Hazarda, Dembele, Lukaku, Fellaini i Defoura jakoś nie widzę kolejnych wielkich gwiazd. 5 Belgijskich muszkieterów na zwojowanie mistrzostw świata to za mało moim zdaniem. Na wyjście ze słabej grupy H to w zupełności wystarczy. Baa, nawet na powalczenie czegoś więcej w kolejnej fazie jest szansa! Ale na ćwierćfinale powinna przygoda Belgii się zakończyć. Korea Południowa bedzie walczyła z Algierią o zajęcie 3 miejsca w grupie. Szczerze mówiac to nie interesuje mnie, która z tych dwóch reprezentacji wygra, bo ani jedna ani druga nie awansuje dalej. Choć federacja AFC jest dużo słabsza według mnie od CAF i to nie ulega wątpliwości. Strefa czasowa w Brazylii patrząc na mapę godzinową, bardziej mimo wszystko sprzyja Algierii, gdzie mamy różnicę kilku godzinową. Dla Korei dzień to dla Brazylii noc itd. Tu może być problem skośnookich.. Algieria pokonała Burkine Faso w decydującym starciu o mundial i dlatego to ona zagra. South Korea - Algeria na zwycięstwo piłkarzy z czarnego lądu mamy aż 3,75! Trochę zawyżony kurs i wcale się nie zdziwię jak Lisy Pustyni ogarną temat i odprawią z kwitkiem Koreańczyków. Coś w stylu BTS można sie pokusić. Mózg zespołu Feghouli, Djamel Eddine Mesbah, Mehdi Mostefa czy Islam Slimani, to zawodnicy rozpoznawalni na europejskich boiskach, którzy nie są chłopcami do bicia. South Korea poza granicami swojego państwa (czytaj: mecze wyjazdowe) spisuje sie słabo. Zresztą tak samo jak Japonia. Korea w 2 rundzie kwalifikacyjnej na 3 wyjazdowe mecze wygrała tylko 1 raz. Awansując z 1 miejsca - dostała się do 3 rundy kwalifikacyjnej gdzie tym razem w 5 meczach wyjazdowych wygrała także tylko 1 raz. Coś mi się wydaje, że szybkie 3 mecze - max 1 punkt i Korea wraca do domu..
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zabiorę głos,bo jednak parę rzeczy trzeba wyjaśnić odnośnie tego co Groven napisał o Korei Południowej.Zrobiłeś to co zrobi w tych mistrzostwach każdy laik.Nie znasz ekipy,kojarzysz może 1-2 graczy,nie widziałeś żadnego meczu eliminacyjnego(jeśli widziałeś to pochwal się proszę)i stawiasz ich na ostatnim miejscu w grupie.A jeszcze dajesz argumenty-słabo grają na wyjazdach i jest to zupełnie inna strefa czasowa.To ja daje kontrargumenty i pytania:
-Rosja,Belgia i Algieria będą grały te mistrzostwa u siebie?
-wyliczasz słaby bilans Koreańczyków na wyjeździe,a jak Rosja radziła sobie na wyjazdach? 5 meczy,2 wygrane,remis i 2 porażki
-w RPA Koreańczycy też grali w zupełnie innej strefie czasowej-wyszli z ciężkiej grupy z Argentyną,Nigerią i Grecją;Algieria grała praktycznie w tej samej strefie,zajęli 4 miejsce,nie strzelając gola w 3 meczach
-rzuciłeś kilka nazwisk graczy Algierii,którzy znani są z gry w Europie,ale w przypadku afrykańskich ekip bardzo rzadko przekłada się to na wynik i grę reprezentacji gdzie na boisku najczęściej panuje chaos i brak dyscypliny taktycznej
-reprezentacja Korei faktycznie w eliminacjach nie zachwyciła i selekcjoner podał się do dymisji mimo wywalczonego awansu-zastąpił go Hong Myung-Bo,były kapitan(136 meczy w kadrze) oraz trener kadry U23 która zdobyła brąz na IO w Londynie(11 z 18 zawodników z tej kadry zagra w Brazylii)
-Korea na pewno gra bardziej poukładaną i zdyscyplinowaną piłkę,zaryzykuję zdanie że w dodatku są szybsi i lepsi technicznie od Algierii i Rosji
Każdy w tej grupie faworyzuje europejskie drużyny.Ja nie widzę do tego podstaw.Belgowie powalają nazwiskami,ale młoda kadra dla mnie równa się kadrze nieobliczalnej.Oczekiwania w kraju są pewnie kosmiczne,w końcu dwa poprzednie Mundiale Belgowie oglądali w tv.Rosja też nieobliczalna,z jedną wyróżniającą się postacią-Dzagojewem.No i z Capello na ławce,z którym przedłużono niedawno kontrakt do 2018 roku.
Mój typ: Korea Południowa wyjdzie z grupy @2,87 William H./Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Mecz Rosji z Koreą nie będzie wyglądał przypadkiem tak , że Rosja już nie będzie grała w piłke tylko wszyscy zawodnicy zamienią się w taktyczne defensywne roboty skupione na jednej rzeczy - wyniku 1-0 ? Korea bedzie tą drużyną , chcącą grać w piłke , biegającą i chcącą coś konstruować ? Fabio Capello od lat każdego w ten sposób trenuje i doskonale pamiętam jego zespoły na przestrzeni dziesięciu lat i nigdy nie było miejsca na kreatywność i najmniejsze inicjatywy ofensywnej gry , fatalnie się to oglądało i zapewne tym razem Rosja zanotuje ze dwa undery 1.5 w grupie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Alan Dzagojew najlepszym strzelcem Rosji w turnieju @10,50 Betsson​

Dla mnie to jest największa armata tej kadry.Już nie młody,bo w trakcie Mundialu skończy 24 lata.Na pewno największy talent Rosjan w ostatnich latach.Doświadczenie już spore-30 meczy w kadrze i 8 zdobytych bramek.Podczas Euro 2012 był najlepszym strzelcem Rosji-3 gole w 3 meczach(po jednej dołożyli Pawluczenko i Szirokow).W tym sezonie Alan był dość długo kontuzjowany,pauzował blisko 3 miesiące.Wrócił na początku marca i pomógł CSKA zdobyć mistrzostwo.To on był tam siłą napędową-w 8 meczach strzelił 3 gole i zaliczył 3 asysty.Więcej strzelał od niego tylko Doumbia.A w kadrze kto ma zastąpić piłkarza z WKS? Kerżakow????? Jest młody Kokorin,który w lidze nastrzelał sporo goli.Jest jeszcze jeden napastnik-Maksim Kanunnikov.Capello w eliminacjach grał w większości meczów dwójką napastników(właśnie para Kerżakow/Kokorin),tylko w Portugalii i w Irlandii Północnej zmienił ustawienie na jednego napastnika.Piszę o tym,bo uważam że jeśli zagra dwójką napastników w Brazylii to tym lepiej dla Dzagojewa.Jednak dwójka zawodników skupią większą uwagę rywali niż osamotniony napastnik.Strzały z dystansu to oczywiście główna broń Alana.Szybkość+drybling pozwalają mu się często urywać obrońcom.Do tego potrafi uderzyć z rzutu wolnego.Nie wiem jak sprawa z karnymi w kadrze-kto je będzie wykonywał.Reasumując-widzę value.Rosjanie tych bramek dużo nie strzelą według mnie,tak jak pisałem wcześniej uważam że albo oni albo Belgia nie wyjdzie z grupy kosztem Korei.Ktoś ma czas to tu Alan w akcji(bramki od 13:50):
https://www.youtube.com/watch?v=dQB3nfVaK9c
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Rosja na wielkich imprezach gra zawsze na maxa.
No to popatrzmy jak to było w ostatnich 24 latach

1990 - 4 miejsce w grupie (jeszcze jako ZSRR)
1994 - 3 miejsce w grupie
1998 - bez udziału
2002 - 3 miejsce w grupie
2006 - bez udziału
2010 - bez udziału

hm.. na MŚ kicha, może na Euro było lepiej?

1992 - 4 miejsce w grupie (jako WNP)
1996 - 4 miejsce w grupie
2000 - bez udziału
2004 - 4 miejsce w grupie
2008 - półfinał
2012 - 3 miejsce w grupie

24 lata i tylko jeden półfinał imprezy... Może i na maxa grają, ale coś im nie wychodzi...

144 miliona ludzi stoi za reprezentacja Sbornej i wbrew pozorom presja na wynik jest duża
Skąd wziąłeś liczbę 144 milionów? A no racja. Wikipedia podaje, że tyle mieszkańców ma Federacja Rosyjska. Zaskoczę Cię - nie każdy obywatel FR jest za Rosją ???? Nawet dodając emigrację nie wyjdzie tyle ????

Zdecydowanie większa niż w takiej Belgii, niż w Korei niż w Algierii.
Czemu presja w Belgii będzie mniejsza niż w Rosji? Belgia ma &quot;złote pokolenie&quot; i balon jest tam napompowany do granic wytrzymałości. Brak medalu będzie klęską wg ich opinii publicznej. A kadrowo biją Rosjan na głowę. Co nie znaczy (od razu dodaję), że to się sprawdzi w Brazylii.

Powiem wam coś.. wiecie gdzie odbędzie się kolejny Mundial? XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się w Rosji w 2018 roku. Jest to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się w Europie Wschodniej. Jest to również pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się na dwóch kontynentach: w Europie i Azji. Przed taka impreza Rosja musi zrobić sobie reklamę i wypaść jak najlepiej.
Hyhyhy. I myślisz, że jak Rosja zawali mundial w Brazylii to mistrzostwa w Rosji już nie będą popularne? Ze kibice nie przyjadą, że świat położy na niej lachę, albo że w samej Rosji nikt się tym nie będzie ekscytował bo 4 lata temu dali plamę? W takim razie dziwię się, że Euro w Polsce było takim sukcesem. W końcu pierwsze Mistrzostwa Europy w Europie Śr-Wsch, a Polska wcześniej nie dość, że tylko raz awansowała to zdobyła jeden, jedyny punkcik po golu ze spalonego. Ukraina jako Ukraina lepsza nie była. Reasumując - argument z dupy.

Oprócz Hazarda, Dembele, Lukaku, Fellaini i Defoura jakoś nie widzę kolejnych wielkich gwiazd. 5 Belgijskich muszkieterów na zwojowanie mistrzostw świata to za mało moim zdaniem.
Courtois, Kompany, de Bruyne, Mirallas, Januzaj - wszystko to trzecioligowe pionki jak mniemam? Reszta nazwisk również jest solidna. Zresztą posiadanie &quot;11 messich&quot; nie gwarantuje sukcesu, a nawet w nim przeszkadza.

O strefach czasowych napisał już levy42.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Belgów trzeba jednak uznać za faworytów tej grupy i powinni ją wygrać. Uważam, że pierwszy mecz przeciw Algierii to muszą być trzy punkty, co ustawi sytuację przed drugim meczem z teoretycznie najgroźniejszym rywalem - Rosją. Kurs na wygranie grupy - @1.66 nie jest jednak zbyt zachęcający, dlatego jeśli zakładać, że Belgowie nie zawiodą - to &quot;z przytupem&quot;! Dlatego:
BELGIA powyżej 6 punktów w Grupie H @2.25 Bet365
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja co do Ruskich to chcialem dodac kilka rzeczy. Po pierwsze, kto ogladal mecze towarzyskie Ruskich przed MS to widzial, ze potwierdza sie regorystyczny schemat przygotowawczy trenera Capello z ktorego ow trener jest dobrze znany.
Jak do tej pory Ruskie rozegrali 2 mecze ze Slowacja i Norwegia - pierwszy wygrali 1:0 drugi zremisowali 1:1. Obie ekipy to Europejskie sredniaki, zespoly slabe, a jednak w tych meczach byly jesli nie ciut lepsze to zdecydowanie nie gorsze niz Rosja.
W meczu z Norwegia Rosjanie wygladali wyraznie na zmeczonych i bez polotu. Moze nie grali top skladem, ale kilku zawodnikow z wyjsciowej jedenastki gralo i wcale nie rzucali sie w oczy. Norwegowie potrafili Ruskich zdominowac w niektorych momentach gry i stworzyc sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola - jedna z nich wykorzystali - Slowacy tak samo, choc bramki nie strzelili.
Tak o Capello pisano po przegranych przez Anglikow MS w 2010 roku &quot;Capello was criticized for imposing a strict military regime at England&#39;s Bloemfontein training camp&quot;. Angole nie ustrzegli sie rowniez wewnetrznych problemow w druzynie gdy John Terry zaczal krytykowac zespol i trenera zaczal sie maly bunt. Atmosfera na MS w zespole byla zla - choc Anglia przeszla przez eliminacje dokladnie tak samo jak Rosja w tym roku bijac wszystkich na leb, ostatecznie przegrywajac jedynie mecz o pietruszke z Ukraina na wyjezdzie w ostatniej kolejce.
Mysle, ze w zespole Ruskich moga byc podobne problemy. Chyba kazdy pamieta jakie &quot;wielkie gwiazdory&quot; graly w ekipie Ruskich na EURO2012 gdy po odpadniecu pilkarze zaczeli psioczyc na media i kibicow i wszystkich dookola mowiac, ze to przez nich przegrali - tutaj przypomnienie: http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/russia/9341142/Euro-212-Andrei-Arshavin-hit-by-controversy-after-Russia-exit-after-blaming-fans-for-teams-exit-from-the-tournament.html
Tak wiec reasumujac, mam wrazenie, po ostatnich sparingach Ruskich, ze tym mistrzostw nie zwojuja. Mysle, ze w grupie beda miec problem z kazdym przeciwnikiem. Belgowie wyraznie sa w dobrej formie, maja dobry sklad i sa faworytem grupy, Algieria moze byc przez wiekszosc nie doceniona ale jednak grac w pilke potrafia, maja tez calkiem niezlego trenera. Koreanczycy moze nie maja tej samej sily co jakis czas temu ale nadal sa dobra ekipa. Osobiscie zagram na Ruskich, ze odpadna po fazie grupowej a za droben, ze zajma ostatnie 4 miejsce.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Na papierze Belgia wygląda na najmocniejszy zespół w tej grupie warto jednak zwrócić uwagę na to że zespół Wilmotsa nie ma ogrania na wielkich imprezach ostatni raz ma mundialu grali o ile mnie pamięć nie myli 12 lat temu w Korei i Japonii,wiem że w Belgi wszyscy chcą sukcesu tej reprezentacji jednak presja oczekiwań może spalić ich doszczętnie dla tego ten zespól to dla mnie wielka nie wiadoma bo tak naprawdę nie wiem na co ich stać.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Moim skromnym zdaniem Belgów trzeba jednak uznać za faworytów tej grupy i powinni ją wygrać. Uważam, że pierwszy mecz przeciw Algierii to muszą być trzy punkty, co ustawi sytuację przed drugim meczem z teoretycznie najgroźniejszym rywalem - Rosją. Kurs na wygranie grupy - @1.66 nie jest jednak zbyt zachęcający, dlatego jeśli zakładać, że Belgowie nie zawiodą - to &quot;z przytupem&quot;! Dlatego:
BELGIA powyżej 6 punktów w Grupie H @2.25 Bet365
Sry ale jak dla mnie ujowy bet. Powyżej 6 punktów czyli 2 wygrane i 1 remis, zakładając że najłatwiej bedzie z Korea i Algierią to z samego ako na zwycięstwach w tych meczach masz @2,60 w maratonie a jeszcze musi dojść przynajmniej 1x z Rosją. Pomijam fakt że jednak wpadka w którymś z meczu i cały misterny plan w p... ???? ale o tym zaraz
To Finish 1st &amp; 2nd In Correct Order
Belgium, Russia NO @1,65 marathonbet
Zakład na to że na koniec w grupie Beligia nie bedzie 1 oraz Rosja nie bedzie 2. Zacznijmy od tego że nie wiadomo skąd z Belgów zrobiono piłkarską potęge buhehe. To że kilku zawodników pogrywa w topowych klubach w Europie o niczym nie świadczy, jak nie ma drużyny, doświadczenia, trenera z pomysłem itd to wyników i tak nie będzie. Kursy bardzo wyżyłowane na Belgów więc chciałem pograć że nie awansują z grupy po mega kursue ale zdecydowanie fajniej prezentuje się powyższy bet. Rosjanie to solidna ekipa, grupe eliminacyjną wygrali kosztem Portugali. Na dużych imprezach grają troche w kratkę mając świetne mecze przeplatane kompletnie bezbarwnymi, moim zdaniem mogą zarówno tą grupe wyrać jak i w ogóle nie awansować. Korea potrafi grać w piłkę, wiedzą z czym się je MS jak najbardziej moga powalczyć o awans. Stawkę dopełnia Algieria i jeśli ktoś myśli że beda oni robić za dostarczycieli punktów to moze sie mocno rozczarować.Nie śledzę piłki Afrykańskiej, wiadomo że jest spora różnica między Europą ale Algierczycy na ogół byli w topie na swoim kontynencie i myślę że mogą sporo namieszać. Podsumowując myślę że wydarzyć się może sporo i najbardziej oczywisty wariant z wygraną Belgii i 2 miejsce Rosji nie jest wcale tak mocno prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam tez chcialbym sie podzilic moimi spostrzeniam i dotyczacej tej grupy , Dla mnie Numer 1 tej grupy sa Belgowie przesli eliminacje jak burza zdobywajac 26 punktow na 30 mozliwych maja golden generacje obecnie zawodnikow kiedy jak nie teraz ,oczywiscie ze nie typuje ich jako numer jeden tej imprezy alle mysle ze moga ogromnie namieszac ,. Na pewno widze ich na 1 miejscu w swojej grupie i beda sie starac zeby nie trafic dalej na Niemcow bo jesli wygraja grupe trafia na 2 miejsce z gupy G czyli kogos (portugalie ,Ghane ) przy zalozeniu ze niemcy sa pierwsi i ta sa tez w stanie ograc te druzyny .Mysle ze ich droga skonczy sie .1/4 bo tam moga tracic na argentyne .,z ktora mysle juz nie daja rady a kto wie ? tak czy inaczej maja obecnie dobry zespol .a takie nazwiska jak Hazard ,De Bruyne ,kompany czy lukaku ,Mirallas ,dembele mowia za siebie . Ajak bedzie to sie okaze nie dlugo .pozdro......
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Haha wpadna na Argentyne i nie dadza rady.
Ja bym tak nie wywyzszal Argentyny bo to nie jest wcale dobra ekipa.
Messi,Kun,Di Maria , Lavezzi to tylko atak a reszta formacji troche kuleje.
Jesli Belgowie by trafili na ekipe Messiego to jesli sa w formie i potwierdza to na Ms rozjada Albicelestes
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
dokładnie zgadzam się Argentyna w ataku ma bardzo dobrym piłkarzy.
W obronie już nie zupelnie.
A Belgowie zawodnicy z Premier League itd na kazdą pozycje maja dobry zawodników.
Wystarczy rzucić okiem na ich skład ????
Cortouis - Atletico , Alderweied - Atletico , Hazard - Chelsea , Lukaku - Chelsea , Witsel - Zenit , Mirallas - Everton , Kompany - City , Vermalen - Arsenal , Lombaerts - Zenit ,Fellaini - MU , Martens - ? , de Bruyne - Wolfsburg , Mertens - Napoli , Benteke - Aston V.
Belgia ma ogromny potencjał ????
 
K 0

karol2133

Użytkownik
czekam tylko aż ktoś zacznie porównywać Belgów do Brazylijczyków lub Niemców... Belgia była czarnym koniem jeszcze niedawno, ale po ostatnim nadmuchiwaniu balonika zaczynają wg. wielu być faworytami imprezy, na której nie było ich od 12 lat. Nie twierdzę, że nie wyjdą z grupy, ale ludzie ochłońcie. Poza tym, nie obserwowałem dokładnie, jak w tym sezonie grali poszczególni Belgowie, ale jeśli podobnie do Fellainiego, to życzę powodzenia.
 
R 46

rozga

Użytkownik
Stawkę dopełnia Algieria i jeśli ktoś myśli że beda oni robić za dostarczycieli punktów to moze sie mocno rozczarować.Nie śledzę piłki Afrykańskiej, wiadomo że jest spora różnica między Europą ale Algierczycy na ogół byli w topie na swoim kontynencie i myślę że mogą sporo namieszać.
Zgadzam sie.Oglądałem ich mecz z Rumunią i pierwsze co mnie zdziwiło, to fakt,że gra tam sporo dobrych graczy z silnych bądź przyzwoitych europejskich klubów.Są Bentaleb (Tottenham),Feghouli(Valencia),Taider(InterMediolan),Ghoulam(Napoli).Oprócz tego w drużynie mają 3 piłkarzy z ligi francuskiej(z Ajaccio,Valenciennes,Reims),3 z portugalskiej(Academica,Porto,Sporting) i 3 z hiszpańńskiej(Mallorca,Granada,Getafe).Co ważne większość z nich gra w podstawowych składach albo ma rozegranych przynajmniej kilkanaście spotkań w swoich w swoim zespole.Co do gry Algierii to fakt,ze bramkarz Rumunii podarował im pierwszą bramkę,ale obiektywnie byli zespołem lepszym.Sprawiali wrażenie poukładanego zespołu z niezłym kontratakiem.Samego zwycięstwa nad Rumunami bym nie umniejszał,bo to solidna ekipa,która w walce o MŚ poległa z Grecją w barażach co im wstydu nie przynosi a teraz przygotowują drużynę do el.ME,więc to spotkanie musieli potraktować dosyć poważnie.Dlatego wg mnie warto zagrać coś takiego
Kto lepszy Korea Pld-Algieria 2 kurs 3,25
lub
Algieria miejsce w grupie H 1-3 kurs 2,1
Meczów Korei Płd nie widziałem dawno,ale ich ostatnie wyniki nie napawają optymizmem,a jesli kogoś Algieria ma wyprzedzić w grupie to najszybciej właśnie nich
 
adel 0

adel

Użytkownik
Dla mnie Korea to największa zagadka tych mistrzostw, nieliczni znani piłkarze i jak kolega wspomniał nie najlepsze wyniki w ostatnim czasie. Porównując ich choćby do Algierczyków to wyglądają słabo. Nie ma w tej drużynie jakiegoś zdecydowanego lidera, co oznacza, że albo będą tworzyć zgrany drużynowy kolektyw albo zwyczajnie będą grać piach.
Belgowie są mocni, ale nie zgodzę się z tym, że Argentyna ma słabą obronę. Demichelis, Garay,Rojo i Zabaleta, to przynajmniej równorzędna czwórka a dalej Belgia poza bramką jest tylko słabsza.
Musze jeszcze poprzeć słowa Calanau na temat Rosji, uważam że nie wyjdą z grupy a ich miejsce zajmie Algieria, która wykoleguje ich w ostatnim bezpośrednim meczu.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Belgowie są mocni, ale nie zgodzę się z tym, że Argentyna ma słabą obronę. Demichelis, Garay,Rojo i Zabaleta, to przynajmniej równorzędna czwórka a dalej Belgia poza bramką jest tylko słabsza.
Z tą równorzędną czwórką nie można się zgodzić. Zabaleta Ok, w miarę pewny obrońca i całkiem udany sezon w MC. Demichelis raz że jest już dość wiekowy jak na piłkarza, dwa on i zwrotność/szybkość to antonimy. Kilka(naście) klopsów w obronie z różnym skutkiem wykorzystywania przez rywali. Garay i Rojo grają w Portugalii czyli w lidze gdzie znacznie poziom jest znacznie niższy(Porto, Benfica, kilka lat temu Sporting coś znaczył) od np. angielskiej gdzie grają obrońcy Belgii. A skoro już przy Belgii jesteśmy to na papierze mają, nie bójmy się użyć tych słów, najlepszą obok Brazylii defensywę. Począwszy od Courtoisa przez Kompanego, Vertonghena, Vermaelena na Alderweireldzie kończąc.
Mimo wszystko jednak, Belgowie będą niewypałem w mojej opinii. O ile grupę powinni spokojnie przebrnąć tak już w 1/8 pojawią się kłopoty czy to z Niemcami czy Portugalczykami. Wiekowo to tylko Van Buyten mógł pamiętać ostatni udział na MŚ ale nie wiem czy akurat był powołany. Tak czy siak, Mistrzostwa to taka impreza gdzie wybitne jednostki nic same nie osiągną. Tutaj liczy się kolektyw. Zobaczymy jak wytrzymają ze sobą pierwszy raz taki turniej. Presja ich zje w mojej opinii.
 
Do góry Bottom