>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Znawca roku 2013

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego znawce roku 2013.

W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 31 grudnia 2013 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce - 200PLN
2 miejsce - 150PLN
3 miejsce - 100PLN

Nagrody zostaną przelane tylko na Skrill

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.

Administracja forum

Jeśli uwa żasz , że kogoś brakuje na liście to zapraszam na PW.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
lukaszlf- Bez wątpienia mój faworyt! Facet wie wszystko o II Bundeslidze, bardzo rzeczowe analizy i razem z Teilweisem trzymają w dziale chyba największy i najbardziej merytoryczny poziom dyskusji. Zero docinek, zero hejtów, pełna kultura wypowiedzi. Do tego śledzę go od dwóch sezonów 2 Bundesligi i facet broni się sam wynikami. Celuje w wysokie kursy, szuka w typach value i wie na czym polega bukmacherka. Facet wie z czym to się je!
Jeszcze chciałbym pochwalić dział Primera Division. Vidal, Ramzesa i kapszti dosłownie powiedzą Wam czy zawodnik z jakiejś Osasuny czy Betisu Sevilla wczoraj wstał lewą czy prawą nogą czy złapała go biegunka czy też nie ;). Pół żartem, pół serio, ale dowiecie się tam o meczach La Liga wszystkiego.
 
L 4

leszek68

Użytkownik
Głosuję na Assitalia. W swoim temacie odnotował znakomity yield, skuteczność i zysk. Poza tym ma ogromną wiedzę na temat niszowej dyscypliny i świetnie potrafi przekazać ją innym użytkownikom forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,4K

promark

Użytkownik
Głos na Blaise, koszykówka i tenis na wysokim poziomie, do tego można spokojnie z nim podyskutować, wymienić racje, skuteczność na wysokim poziomie.
Podpisuję się pod słowami AKA Shakala co do lukaszlf, wiedza o 2 lidze niemieckiej na bardzo wysokim poziomie, dobre typy i skuteczność.
Wyróżniłbym jeszcze Lutka, który prowadzi bardzo estetyczny i ciekawy temat z typami głównie NHL, rzeczowe analizy i dobra skuteczność.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Mój głos również poszedł na lukaszlf, którego typy nie raz grałem i z jego typów jestem na sporym plusie !
Poza tym jest jeszcze kilku użytkowników, których nie ma na tej liście, a którzy dobrze typowali w tym roku.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mój głos na Assitalia, uzasadnienie chyba zbędne, ogromna wiedza, super skuteczność i pewność typów granicząca z bankowymi lokatami.
Ale gdybym miał do rozdania 3 głosy to pozostałe pewnie bym rozdzielił pomiędzy blaise, Davey_Watt, lukaszlf, Lutek, mateo5555, salonowiec i bam14, bo z ich typów często korzystam i bez większego stresu czekam na wynik końcowy ;) Wszyscy zdecydowanie ponadprzeciętna wiedza ze swoich, często niszowych, działek, a to przekłada się na ponadprzeciętną skuteczność typów.
Dodatkowo nie zapominajmy też o typerach, którzy rangi jeszcze nie mają, więc w tej sondzie udziału brać nie mogą, a też wyróżniają się rzeczowymi analizami swoich typów, a co ważniejsze skutecznością. No i też warto powiedzieć, że paru modów też wie co nieco na parę tematów sportowych i spokojnie można by ich włączyć do takiej sondy ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja pograłem na bułeczkę ;) Nie powinno to chyba nikogo dziwić. Łeb jak sklep z Angielskiej piłki, zawsze sie stara być obiektywny, stara się wyciągać różne ciekawostki itp. Ma nosa do niespodzianek. Na ogół zawsze fajnie mi się czyta jego przemyślenia.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ja głos oddałem na Assitalia. Świetna robota w dziale snookera oraz jak dla mnie najlepszy typer forum. Mam nadzieję, że w 2014 pozostaniesz z nami i dasz możliwość dalszego zarabiania pieniążków ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Głos poszedł na Assiego, wszystko praktycznie zostało już napisane - dobre typy, duża wiedza o snookerze. Nic dodać nic ująć.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Też trudny wybór. Maroon, Lutek i ozborn. Ogromna wiedza i umiejętność przekazania jej innym. Jednak muszę zagłosować na Assiego: mega bilans i kosmiczny wręcz yield. Facet żyje snookerem i zaraził nim wielu ludzi na forum.
Zdecydowanie zwycięstwo w tym roku należy do niego ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jak głosować to na swoich, więc wybrałem Vidala. Po raz drugi z rzędu na niego głosuje ale uważam, że zna się świetnie na piłce w Hiszpanii i potwierdza to. Zawsze ma coś ciekawego do przekazania i dlatego głos padł na niego.
Poza tym wyróżnić chciałbym kolejnych dwóch zawodników, z którymi lubię podyskutować w HP - zksstal i Trackbank za wiedzę dotyczącą latynoskiej piłki.
Swoje też robił Torettoo w dziale żużel, a i Gystlik jak podrzucił linkiem w HP, to warto było poczytać ciekawostki siatkarskie, więc i jemu plusik się należy.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Jeśli mam już głosować, to będę pisał o jednej osobie. Zagłosowałem na Assiego, głównie dlatego, iż widać, że siedzi w snookerze bardzo długo, wiec co z czym się je i jak typować ten sport. Jego temat jest u mnie w zakładkach i odwiedzam go praktycznie dzień w dzień. Głos leci na Assiego!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Widzę, że chodzi jednak o znanie się, a nie typowanie, ale cóż. Kilka osób bym nagrodził, Pawackiego za zimowe, maroona i blaise za NBA, ale jednak:
I&#39;ve never seen an Ass like that
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
blaise - za koszykówkę
pudzianxx - jest specyficzny, używa wulgaryzmów i obraza w PW co poniektórych (choć czasami ma rację - niestety), ale podał już masę trafionych i dobrych typów w sportach walki
Lutek - ogromna wiedza z NHL, szkoda, że czasami czerwone serie się trafiają, ale może NHL ma taka specyfikę - nie wiem nie znam się.
No i szkoda, że maroon i Toudi ostatnimi czasy milczą w NBA, bo tez wnosili sporo dobrego.
 
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Nie mam pojęcia szczerze mówiąc na kogo oddac głos bo kadydatów jest kilku i całkiem dobrze orientują się w tematyce.
Wyróżnienia specjalne dla maroona za gre w Maddena ???? , morsa-albinosa w NBA , typka z Youtube który przynosił szczęście i cierpliwość w graniu na New York Mets i Miami Marlins.
Spora wiedza o NBA i MLB ????
Yem Uoniaki za mega ogromną wiedzę przy tematach NHL i hokeja , można porozmawiać na tematy nie tylko sportowe.
Wyróżnienia jeszcze dla Vidala , Pawackiego i Lutka
Głos wędruje jednak do kapsztiego za całokształt pracy przy lidze hiszpańskiej oraz brazylijskiej.
Pomoc moderatorska po cichu przy działach w których się zna najbardziej.
Także plusy za wiele ciekawych rozmów w &quot;Dyskusjach..&quot; i całkiem dobre rozumienie futbolu amerykańskiego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Tutaj za to bezsprzecznie Lutek - świetna wiedza przekazana w bardzo prosty sposób. Najlepsze jest to, że po przeczytaniu analizy niekoniecznie musimy stawiać to co autor tylko sami możemy coś wymyślić, czy coś pozmieniać a propo typu gdyż analiza daje nam szeroki zasób wiedzy a propo składów, przewidywań i sytuacji ogólnej w drużynach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Głos bez wielkiego namysłu bo to jest dla mnie oczywiste wędruje do mojego człowieka z działów zarówno kolarskiego jaki i zimowego - Davey_Watt.
Nietuzinkowa wiedza także ze snookera. Nie ma człowieka który byłby znawcą na forum z 3 jakże różnych dyscyplin.
Na szczególną uwagę zasługują także Assitalia, Bam14 oraz Kapszti.
Dla większości pozostałych nie wymienionych z &quot;nazwiska&quot; również również należą się wielkie brawa za rozwijanie forum i działów w których mają rangę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom