>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Moderator roku 2013

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego moderatora roku 2013.

W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 31 grudnia 2013 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce - 200PLN
2 miejsce - 150PLN
3 miejsce - 100PLN

Nagrody zostaną przelane tylko na Skrill

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.

Administracja forum
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ramzesa - Bez wątpienia moderator roku 2013, a w szczególności zasługi za tą akcję z grudnia ze szlachetną paczką! II miejsce powinien zająć ten jego kumpel który towarzyszył mu przy tej akcji bodajże MadAngel. O III miejsce niech powalczy reszta ;).
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Szkoda, że głos tylko jeden, bo jest sporo osób, które na niego zasłużyły. Ja swój oddałem na Ramzesa i nie chodzi tutaj tylko o akcję szlachetna paczka, bo przecież cały rok w dziale Hiszpania robił świetną robotę, do tego wiele innych rzeczy - można by powiedzieć człowiek renesansu:razz:
Poza tym warto też wyróżnić takie osoby jak:
Adqs - handball na wysokim poziomie, jak zwykle
Grzesio - za to że ma zdrowe podejście do wszystkiego i że mu się chce tłumaczyć futbol amerykański na ludzki język
Dawid400 - chyba najlepszy &quot;żużlowiec&quot; na forumingu, więc siłą rzeczy musi być u mnie wysoko
Qozi, Jacques, Feekus
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mój głos poleciał na Ramzesa chłopak wykonuje kawał dobrej pracy większość ekipy zasłużyło ale przez ten rok on najbardziej.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Myślę, że większość modów wykonuje dobrze swoją robotę. Na szczególne wyróżnienie moim zdaniem zasługuje Ramzesa i Psotnick. Ten pierwszy za świetną organizację w dziale hiszpańskiej piłki a ten drugi za snooker i to jak ogarnia tam to wszystko. Pilnuje porządku no i sam pisze sporo analiz. Często jest aktywny, nie ma problemu z kontaktem z nim. Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam jego wkład w dział Snooker i myślę, że należy mu się chociaż to 3 miejsce ;)
 
rell 44

rell

Użytkownik
Szkoda że tylko 1 głos ale jak dla mnie bez wątpienia Ramzesa nie tylko dlatego że zorganizował Świąteczną Paczkę ale ogólnie iz pomaga jak ktoś ma problem w dość szybki sposób.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a ja sie wyłamałem moj glos poszedł dla kolegi bam&#39;a za dobra robotę w dziale dart.
Napewno duze słowa uznania dla Ramzesa za udział SP II
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Bez chwili wachania głos oddałem na Ramzesa. Po pierwsze, za super organizację akcji Szlachetna Paczka którą wraz z MadAngel i Włodkiem wykonali w sposób perfekcyjny. Po drugie, za ogromną wiedzę jaką wykazuje się w dziale Primera Division.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Szkoda, ze głos jest tylko jeden dlatego będę inny niż wszyscy i zagłosuję na Konrada. Kto jak kto, ale on ma ogromną wiedzę na temat piłki angielskiej. Świetne zapowiedzi, które bardzo przyjemnie się czyta, analizy na wysokim poziomie.
Prowadził też konkurs, a jak cieżko jest to wszystko ogarnąć wiem sam najlepiej. Dlatego Konrad - propsy dla Ciebie i mój głos również.
Na szczególne uznanie zasługuję również Ramzesa. Nie tylko za &quot;Szlachetną Paczkę&quot; ,która z miejsca powinna dać mu tytuł &quot; Moderatora Roku&quot; , ale również za świetne prowadzenie działu o hiszpańskiej piłce, oraz duży wkład merytoryczny w ten o polskiej piłce. Poza tym przez długi czas ogarniał tabelę Typów Dnia co jest mega niewdzięczną fuchą. Ramzesa - głosów pewnie będziesz miał wiele i mam nadzieję, że się nie obrazisz, że głos na Konrada. Ty i tak wygrasz a może jemu uda się uplasować za Tobą :p
robsonUnited - może i mało widoczny, ale wykonujący ogromną pracę na forum. To właśnie dzięki niemu i Grzesiowi SPAM bardzo szybko zostaje usunięty. To samo ma się do postów, które jedynie &quot;zaśmiecają forum&quot;. Poza tym robson ma dużą wiedzę na temat piłki angielskiej a Grzesio na tematy futbolu amerykańskiego, który w Polsce jest niestety mało popularny.
Psotnick - SZACUNEK ! To właśnie ten moderator do spółki z Assitalią tak bardzo wypromował dział snooker, który jak dla mnie jest działem roku. Ogromna wiedza nie tylko z tej dyscypliny + bardzo dobra robota w Typach Dnia.
Adqs - już kiedyś ktoś napisał co świetnie oddaje Twoją osobę, i wkład dla forum &quot; Dział piłki ręcznej, to coś więcej niż tylko dział&quot; Nic dodać nic ująć.
MadzikAndźelo - nasza maskotka forum :p Największe propsy za pomoc Ramzesie w ogarnięciu Szlachetnej Paczki. Wybrneliście panowie z tej misji REWELACYJNIE!

dawid.400 - rowerem przemierzył już chyba cały świat, a wiedzę na sporty zimowe utrzymuje nadal na wysokim poziomie. ????
JR08,Redwitz,Benek,Quozi, Tedziu, mariok - Panowie - GOOD JOB! Swoje działy na bardzo dobrym poziomie i oby tak było w kolejnym roku.
Vader, MarcinOdra, Lucas, K@mil - Może i nie jesteście moderatorami, ale o administracji też trzeba wspomnieć. Bez was to forum by nie istniało. Niezliczona ilość konkursów, które załatwia nam Marcin niech świadczy o tym, jak bardzo administracja dba o swoich użytkowników.
Tak na zakończenie! Dzięki wszystkim za wkład w życie forum. Najlepszym wynagrodzeniem może być dla nas.... przeciążony serwer, który świadczy tylko o tym, jak wiele użytkowników pcha się do nas drzwiami i oknami hehe :p Ale to dobrze! Forum beż wątpienia najlepsze w Polsce dlatego też w Nowym Roku życzę nie tylko sobie i pozostałym moderatorom, ale i wszystkim użytkownikom wskoczenia na jeszcze wyższy poziom, który i tak stoi już wysoko. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Swój głos już wcześniej oddałem na Ramzesa, i to bardziej za robotę czysto forumową i świetne typy z hiszpańskiego.
Za to podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał pestka7, ale z paroma zastrzeżeniami.
Przede wszystkim warto wspomnieć właśnie o nim, jemu było niezręcznie, ale ja mogę. Jeden z bardziej pracowitych modów, nie wiem jak on ogarnia te wszystkie konkursy, ja niedawno moderowałem jeden mały snookerowy i wiec co to za wysiłek, nie mówiąc o moderowaniu kilku większych na raz. Do tego jeszcze dochodzi moderka Typów Dnia, więc dlatego wielki szacun. Ciężka robota, a niestety mało zauważana, więc przynajmniej w tym momencie warto ją wyróżnić, żeby wiedzieć, że dobry moder to nie tylko ten co podaje dobre typy.
Druga rzecz to nie wiem czemu w zestawieniu nie ma Assitalia. Jakby nie było to sonda na modera roku 2013, a ja właśnie od niego przejąłem moderowanie działu Snooker (gdzieś w wakacje chyba) i jeśli coś się ruszyło w tym dziale w ubiegłym roku to w dużej mierze też jego zasługa.
Adminów chwalić nie trzeba, bo poczucia własnej wartości mają aż nadto ;) A tak serio, to forum w ubiegłym roku się rozwinęło, więc to również zasługo &quot;władzy&quot;. A jak jeszcze mityczny serwer zacznie działać to już w ogóle będzie kraina miodem i mlekiem płynąca ????
http://forum.bukmacherskie.com/members/pestka7-u92616.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mój głos na Ramzesa. Mimo, że gościa znam bardzo słabo, a wśród moderatorów jest kilka osób, z którymi kontakt mam znacznie mocniejszy, to tegoroczne wyróżnienie należy się właśnie jemu. Za szybką pomoc, gdy miałem pytanie z jego działki, a przede wszystkim za znakomitą organizację akcji charytatywnej.
Druga rzecz to nie wiem czemu w zestawieniu nie ma Assitalia. Jakby nie było to sonda na modera roku 2013, a ja właśnie od niego przejąłem moderowanie działu Snooker (gdzieś w wakacje chyba) i jeśli coś się ruszyło w tym dziale w ubiegłym roku to w dużej mierze też jego zasługa.
To dlatego, że pojawiam się w sondzie na znawcę roku. Moderatorem byłem krótko, a znawcą/typerem prawie cały rok, więc chyba tam bardziej pasuję ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Coś Wam, Droga Administracjo, wymazali się z pamięci moderatorzy działu F1 (tak, tak, istnieje taki ???? ), no ale mniejsza z tym...
Moderatorów jest wielu, kilku ogarniętych porządnie, więc głos idzie na... rodzynkę - Roxi masz :razz:
e; z resztą typerzy widzę, że też... Jang Song Czek:cool:
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Tak wielu świetnych ludzi a tylko jeden głos ????
Psotnick i Assi: to dzięki Wam zapanowała moda na snooker. Nie może być inaczej jeśli dzięki Wam pół forumka zarabia milijony, a i jest to zrozumiały sport dla każdego po obejrzeniu kilku frejmów ;)
Pestka: Człowiek-Orkiestra. Typy Dnia, polska piłka i zimówki a do tego z 90% konkursów nie pozwalają mi wierzyć, że z tego konta działa tylko jeden człowiek ????
Lukascash: Człowiek mający taką wiedzę na temat sportów amerykańskich jakby się urodził i mieszkał 30 lat W Stanach ;) Do tego alergia na szczególną głupotę i brak kultury osobistej u niektórych userów, sprawia że teraz dział US cechuje się wysokim poziomem.
Believe in VVVVVV ;)
Dawid.400: Big Brother i niewidzialna ręka forumka. Ukryty ale zawsze wie co się dzieje i gdy sytuacja tego wymaga wchodzi jak tata i karze nieposłusznego nicponia ????
Ramzes: tu nie tylko chodzi o mega akcję jaką nadzorowałeś i wykonałeś drugi rok i zapewne nie ostatni. Świetnie prowadzony dział, a mając takich znawców jak Vidal i Kapszti to i świetnie się czyta wszelkie wpisy tam. Do tego świetny blog. Wygrasz w tym roku w cuglach, więc mam nadzieję, że się nie obrazisz, że mój głosik pójdzie na kogoś innego ;)
Grzesio: Tu nie tylko z powodu ogromnej wiedzy i wzorowego działu. Tutaj o moim głosie decydują pobudki osobiste. To on wkręcił mnie w baseball, nauczył jak pisać analizy do działu MLB i mimo, że muszę się jeszcze wiele, wiele nauczyć to zajawka na jakby nie patrzeć niszową w Polsce dyscyplinę zaczęła się dzięki niemu. I dlatego mój skromny głosik wędruję do niego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Lukascash: Człowiek mający taką wiedzę na temat sportów amerykańskich jakby się urodził i mieszkał 30 lat W Stanach Do tego alergia na szczególną głupotę i brak kultury osobistej u niektórych userów, sprawia że teraz dział US cechuje się wysokim poziomem. Believe in VVVVVV
Hehe dobre ;) Totalna ignoracja i buta. Do tego dziecinne prowokacje w stylu; &quot;Ja napisałem co chciałem (zwyzywałem i nakłamałem), a teraz ty już nie napiszesz, bo ja wielki mod będę to usuwał&quot;. Do tego wszystkiego kpiarz i kłamca - napisałem wiele analiz w miesiącu listopadzie i grudniu - jak to bywa trafionych i nie trafionych, ale w przewadze trafionych, za co dostałem spora ilość reputy (nie, że mi na niej zależy, ale widać, że userzy korzystali) po czym ten że mod napisał wszem i wobec, że tylko i wyłącznie piszę coś w stylu, ze zgadzam się z tym co napisali wcześniej i podaję typ. Żeby było śmieszniej wcześnie przyznał reputacje w dziale NBA ???? Bezczelny ignorant i marny prowokator (również w prywatnych wiadomościach - niektóre jego kwiatki PW mam do dzisiaj - można się fajnie pośmiać), który spowodował odejście albo totalne ograniczenie udzielania się wielu userów, którzy wnosili wiele dobrego do działu NBA.
Zatem głos na najgorszego moderatora wędruje właśnie dla tego pana --&gt; lukascash.

Natomiast najlepszych za rok 2013 jest dla mnie 3 modów - pestka7, psotnick i Roxxane. pestka7 za ogarnięcie wielu wielu konkursów, co jest czasochłonne (pewnie jakieś tam bonusy za to dostaje ;), ale mimo wszystko). A psotnick za normalne podejście do tematu i wysłuchanie każdej ze stron i Roxx w sumie podobnie + aktywność w dziale koszykówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie śledzę wszystkich podfor, więc ocena jak zawsze subiektywna, ale dałbym dwa głosy, na Rox i Lukascasha, bo jeszcze są wśród modów osoby, które mają jaja po męsku wyrażać swoje zdanie i porządnie pilnować działów. Szkoda, że jedna z tych osób to kobieta ;)
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Bezsprzecznie Ramzesa. Za dział, akcję i to, że zawsze odpisuję na pw jeśli ma się jakieś pytania, wątpliwości ( co niestety nie wszystkim z &quot;piedestału&quot; się zdarza).
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Swoj głos już oddałem, ale chciałbym obok Ramzesy wyróżnić także kilka innych osób, a są to: psotnick, Qozi, Benek_23, bam14, Ted, pestka7, Roxanne.
Wszyscy wspomniani są jak najbardziej w porządku. Świetnie wypełniają swoje obowiązki na forum i nigdy nie odmawiają pomocy. Ponadto, większość z nich ma niesamowitą wiedzę w swoich dziedzinach, za którą również należy ich dodatkowo pochwalić. Obok Ramzesy zdecydowanie najlepsi z najlepszych.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Już wiemy kto wygra , więc po co głosowac :p
Podziękowania dla psotnicka , pestki7 , dariusa010 oraz Redwitza za to dobrą pracę w swoich działach oraz w Typach Dnia.
lukascash - propsy za sporą wiedzę o wszystkich US Sports , wiedza ogromna przez wiedzę typowo sportową czy typy aż po magiczne &quot;Vegas&quot;.
NFL , MLB , NBA , College Basketball , College Football , futbol kanadyjski.
Sporo tego jak na polskie warunki.
Wiele się można dowiedzieć o tych sportach , szczególnie NFL , College Football czy NBA.
Wyróżnienie także w pomocy dla osób mających większe możliwości w banowaniu ???? dawida.500 i Konrada140.
Obaj ze sporą wiedzą na tematy w których się udzielają.

Głos wędruje jednak na JuanRoman08 za świetną robotę w dziale Hokej - ogarnia i zawody międzynarodowe , KHL , NHL oraz MLB.
Pomocny w dziale , prawie codziennie po kilka całkiem sporych analiz w działach i propsy za to że dzieli życie forumowe z codzienną pracą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom