>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pamiatki sportowe

damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Czytałem na innych forach i jestem ciekaw czy ktoś z naszego forum bawi się w to? Tzn czy wysyła e-maile bądź listy do klubów z prośbą o wysłanie pamiątek?Ja sam postanowiłem się w to bawić 2 dni temu,wysłałem maile do :APOEL Nikosia , West Ham , Newcastle United , Manchester City , Torino , Chievo Verona , Roma , Palermo ,Czechy , Holandia i do Boruca ;-) .Piszczie w tym temacie o waszych pamiątkach tzn jakie kluby wam przysłały.

Do Niemieckich klubów nie ma co pisać bo wogóle nie wysyłają :jezora: Najcześciej wysyłają Anglicy.Napisze jak tylko coś do mnie dojdzie a na to liczę :jezora:
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Ja wysłałem do manchesteru united i tottenhamu i przysłali mnie mi programy meczowe. Jeśli wysyłasz do tych klubów to musisz poczekac jakieś 2 tygodnie na odpowiedź bo ja po takim czasie właśnie od nich dostałem po takim czasie. Oczywiście wszystko za darmo.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pytanko: odrazu w e-mailu podajecie swoj adres ??
Bo moj kolega wysłal list ale klasyczna forma do Man Utd i dostal zdjecie z autografami.
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Tak od razu w e-mailu na samym dole najlepiej zamieścić adres.E-maile najlepiej brać ze strony Fify tam wszystkie są chociaż niektóre są nieaktualne. I prośba.BO nie mogłem znaleźć na stronie NBA mógłby ktoś w tym temacie podać e-maile do klubów z NBA.A najlepiej to wogóle możemy podawać w tym temacie e-maile do klubów które mamy i wiemy,że raczej coś przyślą
 
masa 0

masa

Użytkownik
Kiedyś jak byłem gówniarzem (miałem 10 lat) to wysłałem list do Barcelony ale jakoś nic mi nie przysłali :mrgreen: może nie mieli polskiego tłumacza bo wtedy nie znałem angielskiego i nie miałem neta. A e-maile są na pewno na oficjalnych stronach klubów.

e-mail z polskiej stronki o FC Barcelonie np [email protected]
 
M 76

marian555

Użytkownik
Ja mam juz wielemeili, PISAĆ TU JAKIEJ DRUŻYNY CHCECIE E-MAIL to wtedy wam dam tego meila . ????
TYLKO DRUŻYNKI PIŁKI NOŻNEJ MAM MEILE
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Mi tam poprzysyłali coś z MLB - pisałem tylko żeby sprawdzić czy ktoś coś przyśle a tym sportem się w ogóle nie interesuje ;) No i dostałem paczki z NBA co mnie bardzo zadowoliło ???? A paczki dostałem z Detroit Pistons, Toronto RaptorsMilwaukee Brewers i z Batlimore Orioles. To raczej wszystko. Myślę właśnie sobie czy by nie powysyłać do klubów piłkarskich.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Detroit np. ma okienko w którym trzeba wpisać wiadomość do nich i tam swoje dane też, nie mają podanego mejla że sobie wyślesz ze skrzynki bo przed chwilą wszedłem. Ale nie wiem gdzie problem, na stronie Raptors też łatwo znaleźć wszystko. Na MLB nie chce mi sie wchodzić już ;)
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Wysyłałem kilka lat temu listy pocztą, odpisali mi Arsenal, Manu, Marsylia, UEFA, Premier League i może ktoś jeszcze ale nie pamiętam ????
Może wyślę do kogoś mailem bo w końcu to nic nie kosztuje ????
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
to jeszcze podajcie wzory listów jakie pisaliście do klubów. Oczywiście po angielsku. :mrgreen:
Hi
At the beginning I would like to send greetings for players, managers and chairmen your club! I`m ...twój wiek... years old and I live in Polnad in ...twoje miasto.... I have supported your club since childhood. I`m filled with admiration for your play. My favourite sport is football and my favourite football players are ...twoi ulubieni pilkarze.... I have a lot of souvenirs connected with your club! I haven`t got only original autographs and photos of your club. I think that in the forthcoming season you will win the league. I have collected souvenirs for ...od ilu lat kolekcjonujesz... years. I like your play, you are playing very offensive style and that makes me happy. I wish you successful season and triumph in the league!
Wish you all the best!

My address:

...twój adres pocztowy...


Naprzykłąd :jezora:
 
Do góry Bottom