>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

20 kolejka Premier League - 01.01.2014

Status
Zamknięty.
M 125

max-payne

Użytkownik


Rywalizacja w Anglii nie zwalnia tempa - dziś kończyła się 19 kolejka, a już w Nowy Rok piłkarze znów będą walczyć o ligowe punkty.
Kolejkę otworzy mecz Swansea z Manchesterem City - goście w wybornej formie, mieszczący się w ścisłej czołówce tabeli, na uwagę zasługuje także starcie Southampton z Chelsea - czy gospodarze podniosą się po porażce z Evertonem i udowodnią swoje aspiracje co do europejskich pucharów? Podopieczni Mourinho za to nie mogą pozwalać już sobie na straty punktów.
Deserem 20. kolejki będzie jednak mecz Manchesteru United z Tottenhamem o 18:30 - gracze Moyes&#39;a wydaje się, że odzyskują formę, zanotowali kilka zwycięstwa pod rząd, a Londyńczycy po zwolnieniu AVB chyba także odżyli i doganiają czołówkę. Zapraszam do dyskusji.

Kursy oferowanie przez WilliamHill

 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Często mówi się, że &quot;rzadko zdarza się, że w okresie świąteczno-noworocznym drużyna wygrywa wszystkie spotkania&quot;. Ta zasada sprawdza się w rzeczywistości i może być wykorzystywana do typowania meczów Premier League. Postanowiłem zrobić wykaz tego typu spotkań z ostatnich kilku lat, aby pokazać jak rzadko zdarza się jednej drużynie wygrać wszystkie spotkania tego maratonu. W różnych latach rozgrywana jest różna liczba meczów (od 2 do 4).

Sezon 2012/13
Man United DWWW
Man City WLWW
Chelsea WWWL
Arsenal WWD (jedno spotkanie grano w innym terminie)
Tottenham DWWW
Everton WLWW
Liverpool WLWW

Sezon 2011/12
Man City WDLW
Man United WWLL
Arsenal WDWL
Tottenham DWDW
Newcastle LWLW
Chelsea DDLW
Everton WDWL
Liverpool DDWL

Sezon 2010/11
Man United WDWW
Chelsea LWDL
Man City WWWD
Arsenal WDWD
Tottenham WWWL
Liverpool LWL (jedno spotkanie grano w innym terminie)
Everton DLW (jedno spotkanie grano w innym terminie)

Sezon 2009/10 (tutaj w okresie świąteczno-noworocznym rozgrywano tylko dwa spotkania, więc za bardzo nie ma sensu przytaczanie tej statystyki, za mało zdarzeń żeby wyciągnąć wnioski)

Sezon 2008/09
Man United WW (jedno spotkanie grano w innym terminie)
Liverpool DWW
Chelsea DWD
Arsenal DDW
Everton DWW
Aston Villa WDW

Sezon 2007/08
Man United WWLW
Chelsea WDWW
Arsenal WDWW
Liverpool WWDD
Everton LWLW
Aston Villa DDWW

Można zobaczyć, że w przytoczonej przeze mnie statystyce nie zdarza się praktycznie, aby drużyna wygrała wszystkie spotkania (Raz tylko Man United wygrał 2 spotkania, a trzecie rozgrywano w innym terminie, więc tego nie liczę). Już nie chce mi się sprawdzać w dalszych sezonach, ale z przytoczonej przeze mnie statystyki można już wyciągnąć odpowiedni wniosek. Teraz przedstawię sytuację z tego sezonu:

Sezon 2013/14
Arsenal DWW?
Man City WWW?
Chelsea DWW?
Everton WLW?
Liverpool WLL?
Man United WWW?
Newcastle WWL?
Tottenham WDW?

Jak widać, tylko oba Manchestery mogą pochwalić się 100% skutecznością. W związku z tym proponuję dwa typy. Nie będę się specjalnie rozwodził nad formą drużyn, statystykami, absencjami czy H2H. Po prostu, jak pokazują wcześniejsze tego typu maratony świąteczno-noworoczne, pogląd, że &quot;rzadko zdarza się, że drużyna wygrywa wszystkie spotkania maratonu&quot; bardzo często się sprawdza.

Man City mierzy się na wyjeździe ze Swansea. Tutaj gram bezpiecznie Swansea+1 po dosyć dobrym kursie. Osobiście myślę, że mecz skończy się remisem, ale warto zagrać bezpiecznie. Swansea gra bardzo dobrze u siebie z Man City w ostatnim czasie. Dwie ostatnie potyczki na Liberty Stadium kończyły się wygraną Łabędzi i remisem. Łabędzie grają w ostatnich tygodniach poniżej oczekiwań. Pozostają bez wygranej już 5 spotkań, więc może dojdzie do przełamania. Man City jest niepokonane od 8 spotkań (7 wygranych i 1 remis), ale aż 5 z tych spotkań rozegrali u siebie, gdzie są mega mocni. Tutaj też liczę na przełamanie tej passy, tym bardziej, że Obywatele nie zachwycają na wyjazdach. Ich bilans wyjazdowy 3-2-4 jest zaledwie przeciętny. Swansea gra kombinacyjną piłkę i bardzo lubi grać z mocnymi drużynami na własnym stadionie. Ich styl gry często sprawdza się z mocnymi drużynami. O absencjach na razie nic mi nie wiadomo.

Swansea - Man City ZWROT 2:3
Typ: Swansea +1
Kurs: 1,97
Buk: Marathonbet



Man United gra u siebie z Tottenhamem. Wyniki jakie ostatnio notuje Man United są wręcz za dobre patrząc na to co jeszcze niedawno wyczyniała drużyna pod wodzą Moyes&#39;a. Man United jest niepokonany w 6 kolejnych spotkaniach co jest rekordem pod wodzą Moyes&#39;a. Patrząc na dwa ostatnie mecze, widać że wyniki są lepsze niż gra. W obu ostatnich spotkaniach z Hull i z Norwich bardziej sprawiedliwymi wynikami byłyby remisy. Rywale stwarzali sobie dosyć dużo okazji i tylko dzięki ich nieskuteczności Diabły zawdzięczają to, że szczęśliwie w obu meczach wygrały. Z Tottenhamem będzie o wiele ciężej, bo to dużo wyższa półka niż Hull i Norwich. W dodatku Man United i Tottenham mają tyle samo punktów, stąd także taka dysproporcja w kursach nie jest do końca zrozumiała. United gra słabo na własnym obiekcie. Jest to przeciętny bilans 4-2-3. Z kolei Tottenham gra dobrze na wyjazdach (bilans 6-1-2). Tottenham bardzo leży Man United, i to zarówno gdy Diabły grają u siebie czy na wyjeździe, ale w ostatnim sezonie doszło do przełamania i Koguty wygrały na Old Trafford. W obecnym sezonie drużyny już raz się mierzyły i w Londynie był remis. Na taki właśnie remis liczę w Nowy Rok. O absencjach również nic mi na razie nie wiadomo. Zaobserwowałem również, że kursy na Man United idą w górę.

Man United - Tottenham ✅ 1:2
Typ: Tottenham +0,5
Kurs: 2,28
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Liverpool - Hull - BTS @1,91 WilliamHill
Chelsea @2,00 WilliamHill​

Myślę, że warto już teraz pomyśleć o BTS @1,91 WilliamHill w meczu Liverpoolu z Hull. Nie wierzę, że Tygrysy po zniszczeniu/skompromitowaniu/rozjechaniu/upokorzeniu/rozgromieniu Fulham u siebie 6-0 pojadą na Anfield i położą się przed The Reds. Takie mecze to olbrzymi zastrzyk pewności siebie i na pewno podejdą do tego meczu z podniesionymi czołami. W LFC nie wiadomo co z Sakho, który zszedł z boiska w końcówce z powodu kontuzji. Poza tym Liverpool chyba złapał lekką zadyszkę. OK, porażki z City, czy Chelsea wstydu nie przynoszą, ale postawa w tym drugim meczu była już bardzo słaba. W pierwszej połowie szczęśliwa bramka na początku, a potem nie istnieli. Druga połowa to świetna okazja Sakho po wrzutce Hendersona i znowu poza tym nic. Czyżby trochę opadli z sił? Moim zdaniem teraz wychodzi brak Gerrarda, czyli kogoś kto potrafi obsłużyć świetnym podaniem, ale przede wszystkim natchnąć zespół do walki. Nie chcę tutaj dywagować, czy to zalążki jakiegoś kryzysu, czy też wypadki przy pracy (mowa o ostatnich wynikach LFC), po prostu grają słabiej. Szanse na BTS duże, nie wykluczam niespodzianki. Przypomnę również, że Hull niecały miesiąc temu potrafiło pokonać u siebie Liverpool 3-1.
Druga sprawa to zwycięstwo Chelsea. The Blues pomęczyli się trochę w ostatnim czasie z Arsenalem i Liverpoolem, teraz przyjdą łatwiejsze mecze. I za taki uważam mecz na St Mary&#39;s Stadium. Święci są w kryzysie. Nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia wysoka wygrana w Cardiff, gdzie dzieje się źle (wszystkim znane konflikty na linii prezes - menadżer, już zwolniony). Teraz formę Southampton zweryfikował Everton. Można powiedzieć, że wygrali &quot;tylko&quot; 2-1. Ale Święci zagrali naprawdę słaby mecz, oglądałem go. Trochę po początkowych zwycięstwach zeszło z nich powietrze. W analizie, którą pisałem niecały miesiąc temu do zwycięstwa Chelsea nad Southampton na Stamford Bridge nazwałem drużynę Pochettino średniakami i się z tego nie wycofuję. Nie jest to przytyk w stronę Southampton. Teraz zajmują miejsce na miarę swojego potencjału, ale jest to po prostu miejsce średnie. Chelsea swoje zadania na okres świąteczny wypełniła niemalże wzorowo - 7 punktów z drużynami jak Arsenal, Swansea i Liverpool to bardzo dobry wynik. Rzuciła się w oczy poprawiona gra w defensywie. Bez fajerwerków w ataku (oprócz 1 połowy meczu z Liverpoolem - tu przeszła spora nawałnica), ale rozumiem to, bo siły trzeba umiejętnie rozkładać. Chelsea nieraz mnie zwodziła w tym sezonie, ale teraz wydaje się że żarty naprawdę się skończyły i zaczynają się rozkręcać. Święci w tej formie spokojnie do ogrania, nawet na wyjeździe, co pokazał Tottenham. Porównując ten mecz np. ze starciem City w Swansea, gdzie na drużynę Pellegriniego jest @1,53, a teren tak samo trudny, a może nawet trudniejszy, to warto pobierać Chelsea po @2,00 w WilliamHill.
Do tego na sucho:
Everton @2,00 WilliamHill
Arsenal -1,5 @1,65 bet365
Tottenham DNB @4,00 WilliamHill

analizy może w późniejszym czasie...
Bardzo dużo pomysłów, jeszcze nie ubrane to wszystko w kupony, narazie luźne propozycje.
EDIT
Teraz uzasadniam, dlaczego Everton. Otóż widziałem ich w ostatnim meczu z Southampton. Nie zagrali wybitnego spotkania, które kibice będą wspominali latami, ale mogli się podobać. W znakomitej formie jest Seamus Coleman, który robi wiatr po prawej stronie. Przełamał się Romelu Lukaku. Mirallas był oszczędzany - wszedł dopiero w drugiej połowie. Dobra forma, dobre morale - to wszystko przemawia za The Toffies. A o Stoke uważam, że robią robotę lepszą niż powinni. Zajmują wysokie, dwunaste miejsce, a typowałem ich raczej do spadku. Liczyłem na to, że odejście Pulisa zaburzy równowagę w zespole Garncarzy i będą bili się o utrzymanie. Jeszcze mogą to robić, więc póki co wstrzymuję się z pozytywnymi opiniami na ich temat. Swoją grą mnie nie przekonują, np. na tak rozdmuchane zwycięstwo z Chelsea złożyło się wiele szczęśliwych czynników dla gospodarzy. Chelsea miała bardzo dużo okazji na &quot;zabicie&quot; meczu, ale się to nie udało i Stoke wyszarpało te punkty, ale za grę bym ich na pewno nie przyznał. Podobny mecz z udziałem Chelsea był 3 dni wcześniej w Sunderlandzie, gdzie Czarnym Kotom już tak bardzo się nie poszczęściło i przegrały 3:4 po bliźniaczo podobnym meczu. Także z tym Stoke nie jest tak różowo, w mojej opinii wyniki mają lepsze niż gra. W ostatnim meczu porażka z Tottenhamem 3:0, co jest dziwne, bo mało komu Koguty były w stanie strzelić 3 bramki. To nie jest dobry prognostyk przed starciem z Evertonem. Z Evertonem, który jest mocny na wyjazdach. 4 zwycięstwa, 4 remisy i porażka z niepokonanym u siebie Manchesterem City. A wyjazdy mieli naprawdę ciężkie, bo między innymi na wspomniany Etihad, Emirates, Old Trafford, czy Liberty Stadium.
Arsenal powinien rozstrzelać Cardiff. W walijskim zespole dzieje się źle, ostatni mecz z Sunderlandem do pewnego momentu układał się Cardiff, ale wszystko w końcówce posypało się i z 2-0 zrobiło się 2-2. To duży cios w pewność siebie drużyny przed wyjazdem do Londynu. Cardiff u siebie nie potrafiło zatrzymać Arsenalu i dostało lanie 3-0 i nie wierzę, żeby w obecnych okolicznościach byli w stanie nawiązać równorzędną walkę z Arsenalem. Podopieczni Wengera wpadli w lekki dołek, ale takie drużyny jak Cardiff powinien wciągać bez najmniejszego problemu na swoim terenie. Asekuracyjnie tylko -1,5, bo kiedy przyjezdne drużyny stawiają autobus bywa różnie (przykład City z Crystal Palace).
No i Tottenham to po prostu value. Widziałem Manchester United w meczu z Norwich i mieli więcej szczęścia niż rozumu. Kanarki powinny &quot;zabić&quot; mecz w pierwszej połowie strzelając co najmniej dwie bramki. Tak wielki klub jak Manchester United do strzelenia pierwszej bramki (swoją drogą mocno przypadkowej) nie istniał i wyglądał przy takiej potędze jak Norwich jak drużyna z League One. Nic nie funkcjonowało, obrona była jedyną obecną formacją na boisku, a i tak była mocno pogubiona. Bramka &quot;ustawiła&quot; mecz i potem już nic ciekawego się nie działo. Zgadzam się z bułeczką, że wyniki drużyny Moyesa są za dobre jak na grę. Czas na karę. Kurs na Tottenham mocno kusi, biorąc pod uwagę, że grają drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli. Old Trafford jest do zdobycia, co pokazały drużyny WBA, Evertonu i Newcastle. Tottenham po zwolnieniu Villasa-Boasa wydaje się, że nieco odżył, a takie mecze rządzą się swoimi prawami. Zacząłem od tego, że na Tottenham warto zagrać, bo jest value i powtórzę to jeszcze raz, niezależnie czy wróci Rooney.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 0

danteez

Użytkownik
Myślę, że Newcastle z West Bromich Albion to całkiem łatwy mecz do przewidzenia. Newcastle, który przegrał ostatnio tylko z Arsenalem i zaliczył remis z Southampton jest mocnym faworytem tego spotkania. Przyglądając się za to drużynie WBA to naprawdę wielkich rewelacji nie ma. Trzy remisy i porażka z rzędu nie napawają optymizmem, choć serce do piłki mają. Nie mniej jednak nie były to remisy i mecze oddane za darmo. WBA walczyło i nadal walczy o każdy punkt, chociaż z Newcastle na to szans wielkich nie ma. Newcastle radzi sobie na wyjazdach naprawdę dobrze, wygrywawszy w grudniu 2 na 3 mecze (w tym z Man. Utd.), natomiast WBA zaliczyło 2 porażki i remis, poza tym piłkarze WBA nie mieli zbyt wiele odpoczynku po wyczerpującym meczu z West Hamem (3-3). Wszystko to składa się na mój typ:
West Bromich Albion vs Newcastle - 2 @2.80 Bet365
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Liverpool-Hull City 1 @1.28
Liverpool (-1)
The Reds przegrali nie tak znowu dawno w Hull 1-3 i na pewno nie zapomnieli. Szykuje sie zatem sportowa zemsta i druzyna L&#39;poolu podejdzie do tego meczu bardzo ambitbie. Juz pomijam tak walkowany tutaj fakt, ze The Reds z osatnich dwoch wyjazdow do City i Chelsea przywiezli zero punktow. Czas zapunktowac wiec, tym bardziej ze Liverppol wraca na Anfield, gdzie rezultaty tez sa duzo lepsze. Postram sie w pozniejszym terminie poszerzyc wpis o sklady i absencje.
 
R 1

rusedski

Użytkownik
Liverpool - Hull - BTS @1,91 WilliamHill
Chelsea @2,00 WilliamHill​


Myślę, że warto już teraz pomyśleć o BTS @1,91 WilliamHill w meczu Liverpoolu z Hull. Nie wierzę, że Tygrysy po zniszczeniu/skompromitowaniu/rozjechaniu/upokorzeniu/rozgromieniu Fulham u siebie 6-0 pojadą na Anfield i położą się przed The Reds. Takie mecze to olbrzymi zastrzyk pewności siebie i na pewno podejdą do tego meczu z podniesionymi czołami. W LFC nie wiadomo co z Sakho, który zszedł z boiska w końcówce z powodu kontuzji. Poza tym Liverpool chyba złapał lekką zadyszkę. OK, porażki z City, czy Chelsea wstydu nie przynoszą, ale postawa w tym drugim meczu była już bardzo słaba. W pierwszej połowie szczęśliwa bramka na początku, a potem nie istnieli. Druga połowa to świetna okazja Sakho po wrzutce Hendersona i znowu poza tym nic. Czyżby trochę opadli z sił? Moim zdaniem teraz wychodzi brak Gerrarda, czyli kogoś kto potrafi obsłużyć świetnym podaniem, ale przede wszystkim natchnąć zespół do walki. Nie chcę tutaj dywagować, czy to zalążki jakiegoś kryzysu, czy też wypadki przy pracy (mowa o ostatnich wynikach LFC), po prostu grają słabiej. Szanse na BTS duże, nie wykluczam niespodzianki. Przypomnę również, że Hull niecały miesiąc temu potrafiło pokonać u siebie Liverpool 3-1.
Podpisuję się pod tym typem i również gram BTS w Liverpoolu, w którym Sakho nie zagra na pewno, wypada również Joe Allen, a do składu nie powrócą jeszcze Sturridge i Enrique, występ Gerrarda też jeszcze stosunkowo wątpliwy. W dodatku po dwóch wyczerpujących wyjazdach i porażkach Liverpool stoi pod ścianą i choć spotkanie może wygrać, bo brak zwycięstwa będzie oceniany bardzo krytycznie i na Rodgersa może spaść wielka krytyka, tak uważam, że Hull bramkę, a może nawet dwie ustrzeli. Ostatnie mecze to także słabsza dyspozycja pewnego punktu Liverpoolu na początku sezonu czyli bramkarza Mignoleta, któremu może jak innym piłkarzom brakuje świeżości.

Liverpool - Hull BTS @1,90 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
monat 7

monat

Użytkownik
W.B.A - Newcastle​


Bardzo ciekawy mecz na początek nowego roku. Newcastle po słabym początku zaczynają wspinać się w górę tabeli. Ostatnie 5 spotkań tego zespołu to 3 zwycięstwa 1 remis i 1 porażka, oraz coraz lepsza gra. Zespół Alana Pardew na wyjazdach gra bezkompromisowo; w 9-ciu spotkaniach wygrali 5 razy i 4 razy musieli uznać wyższość rywala, natomiast w ostatnich 5-ciu pojedynkach na wyjeździe wygrali aż 3 w tym z aktualnym mistrzem Anglii Manchesterem United.
W.B.A znajduje się w kryzysie, ostatnie zwycięstwo zanotowali 2.11.2013 w meczu domowym z Crystal Palace, od tego momentu w 9-ciu meczach aż 5 razy remisowali oraz 4 razy przegrali i nic nie wskazuje na to że w pierwszym meczu nowego roku ta seria zostanie przerwana. Jeżeli chodzi o H2H to tutaj w 5-ciu ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami aż 3 kończyły się zwycięstwem Newcastle, jedno zwycięstwem W.B.A, oraz jedno remisem.
30.11.2013 Newcatle - W.B.A 2-1
20.04.2013 W.B.A - Newcastle 1-1
28.10.2012 Newcatle - W.B.A 2-1
25.03.2012 W.B.A - Newcastle 1-3
21.12.2011 Newcatle - W.B.A 2-3

Typ: X2 1.49
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja bym nie szukał niespodzianki w meczu The Reds. Liverpool przegrał co prawda 2 ostatnie mecze, ale po pierwsze primo, oba wyjazdowe, po drugie primo, z mocnymi rywalami. A tak naprawdę to The Reds oba te mecze przegrali z sędziami, czego tłumaczyć nikomu nie muszę.
Tygrysy pokazały pazury, ale mimo wszystko na Liverpool będzie to za mało. Nie wierzę, by The Reds przegrali 3 mecz z rzędu lub choćby zremisowali. Dla mnie typ na gospodarzy to pewna lokata z podłożem sportowym i zyskiem większym niż AmberGold.
Nie widzę też sensu szukanie niespodzianek w meczach obu Manchesterów, gdzie jedynym &quot;argumentem&quot; jest to, że &quot;w okresie świątecznym nikomu nie udało się wygrać wszystkich spotkań&quot;. Nie sądziłem, że można upaść tak nisko, doszukując się poparcia dla swoich typów.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie widzę też sensu szukanie niespodzianek w meczach obu Manchesterów, gdzie jedynym &quot;argumentem&quot; jest to, że &quot;w okresie świątecznym nikomu nie udało się wygrać wszystkich spotkań&quot;. Nie sądziłem, że można upaść tak nisko, doszukując się poparcia dla swoich typów.
Po pierwsze nikt nie powiedział, że tak jak cytuję Ciebie: &quot;w okresie świątecznym nikomu nie udało się wygrać wszystkich spotkań&quot;, tylko &quot;rzadko zdarza się, że drużyna wygrywa wszystkie spotkania maratonu świąteczno-noworocznego&quot;. Czytaj dokładnie i nie twórz jakichś własnych teorii. Dam Ci taki przykład: dokładnie rok temu niepokonana Chelsea wygrała trzy spotkania i zostało im tylko jedno, u siebie z ostatnim w tabeli QPR. Przegrali. Więc coś musi w tym być, że nawet najwięksi z reguły potrafią polec. Nie twierdzę, że oba Manchestery polegną, ale statystyka zeszłych sezonów mówi, żeby spróbować postawić przeciwko nim.
Tygrysy pokazały pazury, ale mimo wszystko na Liverpool będzie to za mało. Nie wierzę, by The Reds przegrali 3 mecz z rzędu lub choćby zremisowali. Dla mnie typ na gospodarzy to pewna lokata z podłożem sportowym i zyskiem większym niż AmberGold.
Jedynym Twoim &quot;argumentem&quot; jest to, że &quot;Nie wierzę, by The Reds przegrali 3 mecz z rzędu lub choćby zremisowali.&quot; Nie sądziłem, że można upaść tak nisko, doszukując się poparcia dla swoich typów. W sporcie wszystko jest możliwe.
 
bagina 23

bagina

Użytkownik
Arsenal - Cardiff
typ over 2,5
kurs 1,60
Dlaczego over? Kilka argumentów z którymi nie każdy musi się godzić. W pierwszym meczu między tymi drużynami Arsenal rozjechał drużynę z Cardiff na ich terenie 0:3. Bramkowo Kanonierzy lepiej się spisują na wyjazdach, u siebie graja trochę bardziej zachowawczo jednak stawiam na over bramkowy 2,5. Arsenal ostatnio troszeczkę w dołku, ale fakt faktem mieli ciężkie potyczki z Chelsea i Liverpoolem. Co mnie skłania Jeszce do grania tego typu? Seria Arsenalu u siebie bez overa 2,5.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
23.12.13 Arsenal - Chelsea 0 : 0
08.12.13 Arsenal - Everton 1 : 1
04.12.13 Arsenal - Hull 2 : 0
23.11.13 Arsenal - Southampton 2 : 0
02.11.13 Arsenal - Liverpool 2 : 0
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
Każda seria jak wiemy kiedyś się kończy, jest to najdłuższa seria bez overa u siebie z wszystkich drużyn w angielskiej ekstraklasie. Nie chodzi może nawet o 3:0, 4:0 dla kanonierów, ale myślę, że może nawet jakieś skromne 2:1. Wszystko możliwe jednak stawiam na over 2,5 ze wskazaniem na zwycięstwo Arsenalu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dam Ci taki przykład: dokładnie rok temu niepokonana Chelsea wygrała trzy spotkania i zostało im tylko jedno, u siebie z ostatnim w tabeli QPR.
W 2011 roku 31 grudnia w urodziny Fergusona Manchester United po kapitalnej serii zwycięstw po 4:0, 5:0 przegrywa u siebie z ostatnią drużyna w tabeli Blackburn po dwóch żenujących błędach &quot;De Gei&quot;.
Ja tam z bułeczką się zgadzam, Premier League rządzi się swoimi prawami. Tam gdzie wszyscy rzucali się na Manchester City z Crystal Palace na overy, handicapy itd. Tam było skromne 1:0.
Sportowo powinny wygrać Manchestery, ale chyba lepiej atakować wyższy kurs mając podane na tacy takie okoliczności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ale chyba lepiej atakować wyższy kurs mając podane na tacy takie okoliczności.
Okoliczności o kant tyłka rozbić. Jeśli Manchester nie wygra tego spotkania to zapewniam Cię, ze nie ze względu że nie da się wygrać wszystkich spotkań w maratonie. Normalne okoliczności w skrócie masz niżej.
United ostatnie wyjazdy to wyniki dużo dużo lepsze niż sama gra. Bo ani Hull nie zasłużyło na porażkę, ani Norwich. Dodatkowo okraszone to zostało kontuzjami/urazami. Jones wypadł na jakiś czas, Rooney i Rafael nabawili się jakiś urazów. RVP prawdopodobnie jeszcze nie będzie gotowy na 100% ( o ile w ogóle będzie gotowy). Fletcher jest po długiej przerwie. Carrasowi też trochę brakuje do optymalnej formy. Nani i Fellaini już kawałek czasu nie grają ( a do rotacji by się przydali) Tak więc jest trochę problemów kadrowych. Dalej, United nie wygrali z Kogutami już od 3 spotkań, a w poprzednim sezonie Tottenham przełamał serie xx lat bez wygranej na OT. Nie widziałem jeszcze Kogutów pod wodzą Sherwooda ale widać po wynikach że być może coś drgnęło. Tak więc argumentów za Tottenhamem jest cała masa, a Wy czepiliście się jakiś głupich przesądów. Mecz typowo 50/50
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Liverpool dwa wyjazdy i to z dwoma wymagającymi rywalami, więc te mecze będą odczuwalne i byłbym ostrożny, bo to nie będzie pierwsza świeżość The Reds, a kurs wiadomo nie rozpieszcza.
Minie równo miesiąc kiedy Hull mierzyło się z The Reds. Wtedy postrzelali, padły 4 bramki, w tym 3 dla Hull i teraz też zapowiada się, że powinno ich trochę wpaść. Tygrysy rozstrzelały się z Fulham, oczywiście można zarzucić gdzie Pool a gdzie Fulham, ale jeśli przyjrzymy się na ostatnie mecze The Reds, to mimo iż gromili, to tracili: Norwich, West Ham czy Cardiff. Ale już kolejkę wcześniej, w starciu z Czerwonymi Diabłami, Tygrysy pokazały pazur i szybko wyszli na prowadzenie 2-0. Można by więc rzec, że forma strzelecka poszła w górę.
Hull coraz lepiej poczyna sobie w ofensywie, Liverpool może czuć w kościach starcia z City oraz Chelsea, a przy zmęczeniu łatwiej o błędy. The Reds z 9 spotkań u siebie tylko w 3 zachowali czyste konto
Na bramkę Hull płacą mi 1.75, trochu mało apetycznie biorąc pod uwagę ile płacą na powyżej jednego gola
Hull powyżej 1.5 bramki 5.00 Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1

rusedski

Użytkownik
Ja bym nie szukał niespodzianki w meczu The Reds. Liverpool przegrał co prawda 2 ostatnie mecze, ale po pierwsze primo, oba wyjazdowe, po drugie primo, z mocnymi rywalami. A tak naprawdę to The Reds oba te mecze przegrali z sędziami, czego tłumaczyć nikomu nie muszę.
Tygrysy pokazały pazury, ale mimo wszystko na Liverpool będzie to za mało. Nie wierzę, by The Reds przegrali 3 mecz z rzędu lub choćby zremisowali. Dla mnie typ na gospodarzy to pewna lokata z podłożem sportowym i zyskiem większym niż AmberGold.
W moim przypadku po prostu wybieram BTS po wysokim kursie i nie jest to szukanie niespodzianki, bo nie mówię, że Liverpool meczu nie wygra. Ale fakty są takie, że mają bardzo wąską kadrę, wypadło kolejnych 2 piłkarzy z podstawowej jedenastki, w tym kluczowy obrońca i kluczowy pomocnik, więc lista nieobecnych się wydłuża, a na ławce nieobyci z ligą Hiszpanie czy nie mający doświadczenia juniorzy oraz najbardziej krytykowany w drużynie Victor Moses. Według mnie po prostu nawet jeśli Liverpool znowu zapakuje bramkę lub dwie do przerwy pierwszy, to w drugiej połowie może podobnie jak ostatnio w meczu z Cardiff totalnie odpuścić, bo w meczu z Chelsea już oddychali rękawami. Muszą wygrać, więc wzrasta presja, Hull może wyprowadzać kontry i coś według mnie wciśnie.

Na 9 spotkań rozegranych u siebie 8 zwycięstw, ale i w 6 meczach straconych gol, plus jeszcze przypadek raz Stoke miało karnego na 1-1 w końcówce. Wszystkie 6 goli straconych w 2 połowach. I tylko w jednym meczu nie udało się Liverpoolowi wcisnąć przynajmniej jednej bramki do przerwy. Był to mecz z Southampton, który The Reds przegrali 0-1. Jeszcze ani razu nie stracili bramki do przerwy, więc dla odważnych proponuję.

Hull strzeli do HT @ 3.1 Marathonbet
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Minie równo miesiąc kiedy Hull mierzyło się z The Reds. Wtedy postrzelali, padły 4 bramki, w tym 3 dla Hull i teraz też zapowiada się, że powinno ich trochę wpaść. Tygrysy rozstrzelały się z Fulham, oczywiście można zarzucić gdzie Pool a gdzie Fulham, ale jeśli przyjrzymy się na ostatnie mecze The Reds, to mimo iż gromili, to tracili: Norwich, West Ham czy Cardiff. Ale kolejkę wcześniej, w starciu z Czerwonymi Diabłami, Tygrysy pokazały pazur i szybko wyszli na prowadzenie 2-0. Można by więc rzec, że forma strzelecka poszła w górę.
Ja sie ogolnie zgadzam z tym co napisales, tylko roznice pomiedzy Hull na wlasnym boisku, a Hull na wyjazdach widac jak na golej dloni w przekroju calego jak dotad seoznu. To co Ty opisales to wlasnie wszystko sa mecze Hull na wlasnym boisku. Tym bardziej jak sie jedzie do Arsenalu czy do Liverpoolu to jest zupelnie inna gra, wiec nie popadalbym jednak w taki hurraoptymizm.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ja sie ogolnie zgadzam z tym co napisales, tylko roznice pomiedzy Hull na wlasnym boisku, a Hull na wyjazdach widac jak na golej dloni w przekroju calego jak dotad seoznu. To co Ty opisales to wlasnie wszystko sa mecze Hull na wlasnym boisku. Tym bardziej jak sie jedzie do Arsenalu czy do Liverpoolu to jest zupelnie inna gra, wiec nie popadalbym jednak w taki hurraoptymizm.
Si, gdyby to spotkanie odbywało się w innym terminie, a nie w trakcie co trzy dni mecz , to nawet nie zawracałbym sobie głowy. Przez ten &quot;maraton&quot; okoliczności są zgoła odmienne i szanse większe.
 
R 1

rusedski

Użytkownik
Właśnie głównie z powodu tego maratonu i meczów co 3 dni coś w stronę Hull z mojej strony.

Jednakże odchodząc od tego tematu to także biorę pod lupę mecz na Old Trafford. Pomijając statystyki między United, a Tottenhamem z lat ubiegłych, warto wskazać, że Tottki ostatnio odżyły, na wyjazdach grają lepiej niż w domu, a odwrotną tendencję wykazuje United. Niby powinno być załamanie tej statystki w końcu i Manchester u siebie gładko wygrać, a Tottenham gładko na wyjeździe przegrać (zostawmy mecz z City, bo oni u siebie to nie jest wyznacznik w tym sezonie), bo żadna seria nie trwa wiecznie. Jednak biorąc pod uwagę 4 zwycięstwa z rzędu United, nie można zapomnieć, że jest to Premiership i tutaj bardzo ciężko wygrywać dłuższymi seriami. W dodatku należy dodać brak RVP, Jonesa, niepewny występ Rooneya i kilku innych zawodników. Nie można zapomnieć, że ostatnie 2 wyjazdowe wygrane United były stosunkowo &quot;szczęśliwe&quot;. Ładnie podnieśli w Hull z 0-2, ale tak na prawdę ten mecz powinien się skończyć 3-3 albo 4-3 dla Hull, które tylko samo wie dlaczego w końcówce nie wykorzystało fantastycznych okazji. W meczu z Norwich natomiast fatalnie zagrali w 1 połowie, ale Norwich nie wykorzystało swoich szans (a powinno być 2 albo 3 do przerwy), jedną z pierwszych wykorzystali za to United, którzy wbili ping-pongową bramkę i Norwich się podłamało. Tak na prawdę wrócili z 6 punktami, a mogli wrócić z 2-oma albo i bez niczego i nie jest to gdybanie. Chcę wskazać, że to nie były przekonujące zwycięstwa, a tym razem przyjeżdża bramkostrzelna wyjazdowa drużyna jaką jest Tottenham. Diabły traciły u siebie bramki na 9 spotkań, aż 6 krotnie

Dlatego proponuję na to spotkanie:

Manchester United - Tottenham Hotspur BTS @1,67 bet365
Tottenham strzeli w 1 połowie @ 2.42 marathonbet

i dla odważnych

Tottenham strzeli w obu połowach @5.1 marathonbet
 
lord-bendtner 6

lord-bendtner

Użytkownik
Premier League = kopalnia wyrównanych drużyn i nieoczekiwanych zdarzeń , dlatego w tej lidze najlepiej celować w wysokie i ryzykowne kursy, gdyż w niej jak w żadnej innej mają okazję wejść.


Swansea - Manchester City
Typ: Swansea powyżej 1,5 gola ✅
Kurs: 3,25


Jak ma paść niespodzianka to nie 1:0 tylko coś konkretnego. Ostatnie 6 meczów ekipy Laudrupa do banii. City się wyraźnie rozbujało jednak na wyjazdach to nie są mistrzami.Utopili w tym sezonie już nawet wyjazd z Sunderlandem i wynik z Crystal Palace pokazuje, że nie da się przekonująco wygrywać wszystkiego. Swansea w ostatnich 3 meczach u siebie strzelało bramkę , City na wyjazdach też uwielbia tracić bramki . Jeśli West Brom czy Fulham były w stanie strzelić 2 bramki Citizens to dlaczego nie Swansea ? Jak ukują w I połowie to jak najbardziej możliwe.

Crystal Palace - Norwich
Typ: HT/FT 1/1 ⛔
Kurs: 4,00


Dla mnie faworytem gospodarze. Od momemtu przyjścia Pulisa ogarneli obrone i to widać. Osatnie wyniki średnie , ale też niektórzy rywale byli konkretni. Norwich jak to Norwich grają padake cały sezon , na ich futbol nie da się patrzeć , ciułają punkty we własnej twierdzy a na wyjazdach rozczarowanie goni rozczarowanie. Ogólnie obie ekipy jeśli chodzi o ofensywe na podobnym poziomie ale obronę chyba lepszą mają gospodarze i według mnie to zadecyduje. Norwich jak straci gola to już jest koniec imprezy i kompletnie gra im siada . Z Palace może do tego właśnie dojść.

Stoke - Everton
Typ: Stoke ⛔
Kurs: 4,10


Jak tylko zobaczyłem ten kurs na gospodarzy od razu pograłem. Stoke 16 z 21 zgromadzonych punktów zdobyło u siebie - to mówi wszystko. Może są ligowym średniakiem ale tego terenu każdy się boi. Chelsea poległa i jeszcze nie jeden faworyt polegnie bo wygrać tam to naprawdę ciężka sprawa. Everton ok ma dobry sezon ale prędzej czy później stanie się to samo co z Southampton - czar pryśnie i zaczną się wpadki. Okazja idealna myślę. Stoke 2 mecze ostatnie przegrane - ta drużyna nie ma w zwyczaju takich niechlubnych serii , więc czas na przełamanie. Everton nie gra tak okazale , wciąż są solidni jednak to już nie to co na początku sezonu.

Manchester United - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham czyste konto ⛔
Kurs: 5,50


Koledzy wyżej opisali sprawę. Brak Rooneya, Robina, Nani nie dostaje szans , Kagawe rzuca się na bok zamiast za napastnika, głównej podpory defensywy Phila Jonesa brak, forma Younga i Cleverleya zależna od meczu . Napastnicy : Hernandez zbyt mało szans dostawał, Welbeck nie potrafi wziąć ciężaru gry na siebie. Oj ciężko będą mieć Diabły. Jak Tottenham odpowiednio ogarnie obrone na co licze to mogą wygrać do 0 . Limit szczęścią Moyesa w ostatnich meczach się wyczerpał i uważam , że United może mieć problem ze zdobyczą bramkową w tym spotkaniu.

edit Konrad/ Rooney jutro powinien zagrać, Wazza miał aby drobny uraz. Ile znaczy Roo w ostatnich spotkaniach chyba nie musze pisać. Jakby ie było Typ ryzykowny, no ale jak polujesz na wysokie kursy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 125

max-payne

Użytkownik
SWANSEA - MANCHESTER CITY - BTS - 1,55✅
Swansea to drużyna przeciętna do granic możliwości w tym sezonie. Tam gdzie trzeba punktuje, nie sprawia niespodzianek na plus, ale na minus w sumie też nie. Bardziej podobali mi się w zeszłym sezonie, w tym doszła Liga Europy, więc może dlatego obniżyli loty.
Manchester City mimo bardzo udanego sezonu nie gromi każdego na wyjazdach tak jak u siebie. We wszystkich wyjazdowych meczach w tym sezonie dwiema bramkami wygrali 2 razy - z West Hamem i Fulham, reszta to jednobramkowe zwycięstwa (dokładnie jedno), jeden remis (ze Stoke) i aż cztery porażki - i to nie z czołowymi drużynami w większości - bo oprócz Chelsea, polegli także z Sunderlandem, Cardiff i Aston Villą.

CRYSTAL PALACE - NORWICH - CRYSTAL PALACE DNB - 1,61
- zwrot
Mimo porażek gospodarzy z Manchesterem City i Newcastle stawiam na nich. Na Etihad zaprezentowali całkiem przyzwoity futbol, nie było widać aż takiej różnicy klas. Norwich nie wygrało od czterech meczy, strzeliło w nich raptem 4 gole i żadnego na wyjeździe.
LIVERPOOL - HULL - BTS - 1,80 - STS⛔
Zgadzam się z poprzednikami co do tego typu - wg mnie co prawda Liverpool punktów nie straci, ale bramkę jak najbardziej. Mimo tego, że w meczach u siebie z przeciętnymi drużynami gra świetnie to jednak często tą bramkę traci - 5-1 z West Hamem, 4-1 z WBA, 3-1 z Cardiff i Crystal Palace.

MAN UNITED - TOTTENHAM - BTS - 1,65 - Fortuna✅

Spotkanie drużyn będących blisko siebie w tabeli, a kurs na BTS stosunkowo wysoki. Obydwa kluby na fali wznoszącej, jednak byłbym tu ostrożny z graniem na United. Seria czterech wygranych robi wrażenie, ale żadna z tamtych drużyn nie jest nawet w pierwszej dziesiątce ligi.
WBA - NEWCASTLE - NEWCASTLE DNB - 1,91 - Fortuna⛔
Porażka graczy Pardew z Arsenalem nie jest dla mnie argumentem żeby grać przeciwko nim. Fakt, że oczekiwałem po nich więcej, ale WBA to rywal z niższej półki, do tego świeżo po zwolnieniu trenera, a z takimi Sroki radzą sobie jak należy poza wpadką z Suderlandem jakiś czas temu.

STOKE - EVERTON - BTS - 1,70 - Fortuna
✅
Jak wspomniał jeden z moich poprzedników Stoke jest mocne u siebie. Myślałem, że po odejściu Pullisa Britannia Stadium nie będzie już taką twierdzą, a jednak dalej jest. Dodać też trzeba, że Everton lubi tracić gole ze drużynami z dolnej połówki tabeli.
Tak w ogóle życzę wszystkim udanego nowego roku i hucznego sylwestra... ale bez przesady, tak żeby na 13:45 być już gotowym! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 73

phamrol

Użytkownik
Przerwa świąteczno-noworoczna dała zarobić, wczoraj wytypowane 3/4, więc jedziemy dalej. Na razie tylko przemyślenia, resztę o kontuzje, kartki się uzupełni.
Podobnie jak bułeczka też pisałem, że nie ma zespoły który w tej przerwie wygrywał każdy mecz. City już teraz męczyło się z Crystal Palace, 4 wygrane z rzędu... kiedyś kryzys musi dopaść. Mają naprzeciw siebie dobrą ekipę ze Swansea, która z kolei od 5 spotkań nie potrafi wygrać. Typ byłby bardziej na przesąd i statystyki niż na Swansea bo przecież nadal będą grać bez Vorma i Michu.
Liverpool - Hull, Po dwóch porażkach z rzędu Liverpool z pewnością będzie chciał się odkuć z ekipą Hull, ekipą dla której grudzień był dobry w ich wykonaniu. Wygrana z Liverpoolem 3-1, dobry mecz z United 2-3 i pogrom z Fulham 6-0. Muszę przyznać, że ich gra obronna wygląda ciekawie. 23 bramki stracone to tyle samo co Liverpool, w grudniu na 7 spotkań, 8 straconych bramek. Liverpool wie, że ten mecz jest dla nich mega ważny. W przypadku straty pkt, można już przegrać mistrza, bo wiemy jak ważne są mecze w tej przerwie. Do kontuzjowanych Sturridge, Enrique dołączył Allen i Sakho.Dobrą wiadomością jest prawdopodobny powrót Gerrarda, więc ta podstawowa 11 nie będzie słabsza niż w meczu z Chelsea. Martwi słabsza dyspozycja Mignoleta i całej obrony, bo praktycznie w każdym meczu tracą bramkę. Po dwóch meczach posuchy w końcu powinien strzelić Suarez, ale kurs 1,44 dość średni.
Fulham - West Ham, Mecz o przysłowiowe 6 pkt. Oba zespoły w strefie spadkowej z nożem na gardle. Oba zespoły bardzo słabe w obronie. Dla mnie jest tu ciekawa opcja Over 2.5 lub Over 3.5. Fulham ma potencjał w ofensywie. Taarabt, Dejagah, Bent, Ruiz, Berbatov, Rodallega czy Dempsey są to zawodnicy którzy potrafią zrobić różnicę. Nie wiem czy zagra Berbatov i z typem poczekam do godziny meczu. W obronie jest wielki dramat o czym świadczą stracone bramki. Stockdale słabo w bramce + kontuzje dwójki stoperów Hangeland i Senderos. W ostatnich 5 meczach tylko raz zachowali czyste konto(grał wtedy Stekelenburg i Senderos), a stracili łącznie 15 bramek. Na przeciw nich stanie również słaby w obronie West Ham. Rotacje w bramce, brak Tomkinsa. W 5 meczach raz czyste konto i strata 13 bramek. W ofensywie potrafią strzelić. Bramki przeciw Manchesterowi United, Liverpoolowi i Arsenalowi o czymś świadczą. Braki w obronie, stracone bramki, potencjał w ofensywie... gdybanie i statystyki, a jak będzie to zobaczymy.
Manchester United - Tottenham, Nie doszukiwałbym się znacznej poprawy gry w ekipie z Londynu. Efektowna wygrana ze Stoke była bardziej spowodowana brakami kadrowymi Stoke(brak bramkarza + dwóch obrońców + dwóćh def. pomocników) i ich słabą grą na wyjazdach. Do składu Tottenhamu wraca Walker, ale obrona nadal nie jest szczelnym monolitem. United pomimo braków w kadrze skład ich wygląda nadal ciekawie. Wrócić ma Rooney, który stał się kluczową postacią w ofensywie w tych &quot;trudnych&quot; chwilach. Wyniki mają dobre, ale w ostatnich czterech spotkaniach przekonał mnie jedynie mecz z Aston Villą. W meczach z Norwich i Hull wynik lepszy niż gra. Tutaj może być zarówno over jak i under. Wygrana gospodarzy jak i gości. Coś jak mecz Arsenal - Chelsea, czy Newcastle - Arsenal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom