>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F - Argentyna, Nigeria, Bośnia i Hercegowina, Iran

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

W grupie F absolutnym faworytem do awansu będzie reprezentacja Argentyny. Od ostatniego finału Mistrzostw Świata, w którym wzięła udział reprezentacja Albicelestes mijają 24 lata. Czy tym razem Lionel Messi poprowadzi reprezentację Argentyny do mistrzostwa? Póki co los jest dla nich łaskawy bowiem nie ma co ukrywać, że reprezentacje Bośni, Nigerii i Iranu nie mogą zawodnikom z Ameryki Południowej poważnie zagrozić. Czyżby pewne 9 punktów i awans z pierwszego miejsca?

Betsson​
Tabela:
1. Argentyna
2. Nigeria
3. Bośnia i Hercegowina
4. Iran
Terminarz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Faworyt grupy: ARGENTYNA

Awans do kolejnej fazy: BOŚNIA I HARCEGOWINA

Wielka niewiadoma: NIGIERIA

Największe rozczarowanie: IRAN
Każdy widzi Argentyne w finale, Messi najlepszym piłkarzem mundialu, w dodatku królem strzelców! Nic bardziej mylnego! Argentyna ma łatwą grupę i wygranie jej to obowiązek. Jak będzie w kolejnych fazach to się okaże. W tej grupie jedynie Bośnia może postawić im nieco trudniejsze warunki, choć to i tak inna liga. Przez eliminacje Bośnia szła jak przecinak. Ale na otwarcie Mundialu to właśnie z Argentyna przyjdzie im się zmierzyć. Jeśli przegrają wysoko, to morale na kolejne mecze mogą nieco opaść. Potem grają z Nigerią i jeśli tam nie wywalczą kompletu punktów to będzie gorąco na koniec. Ale jestem dobrej myśli i spodziewam się awansu piłkarzy z Bałkanów. W 10 meczach eliminacyjnych zaledwie 6 bramek stacili bośniacy, co zasługuje na uwagę iż defensywa to ich mocny punkt. Lulić-Spahić-Bicakcić-Vrsajevic to mocne punkty zespołu, choć nazwiska nie są tak znane jak chociażby ich koledzy z ataku: Dzeko czy Ibisević. O Iranie pokuszę się stwierdzenie, że to najsłabsza ekipa na mistrzostwach i tutaj nie co sie rozpisywać. Każda zdobycz punktowa będzie dla nich dużym sukcesem, nie mówiąc już o wygranym meczu. Jeżeli w całym turnieju strzelą powyżej 1,5 gola to mogą uznać to za niespodziankę. Jest jeszcze Niegieria. Stały bywalec Mundialu pojawia się i tym razem. Wbrew pozorom awansować ze strefy CAF jest z roku na rok coraz trudniej. Reprezentacje Afryki prezentują bardzo wyrównany dobry poziom, a piłkarze z tego kontynentu grają na co dzień w najlepszych zespołach z Europy. Wspominam o tym, dlatego żeby nie lekceważyć Orłów. Nigeria od dawna uchodzi za jedną z najlepszych drużyn młodzieżowych w Afryce. Jeżeli chodzi już o skład drużyny narodowej to nie jest rewelacyjnie. Czasy kiedy prym wiedli Celestine Babayaro, Sunday Oliseh, Nwankwo Kanu, Taribo West już dawno minęły... a szkoda, bo wtedy właśnie był największy potencjał. Teraz jadą na mistrzostwa do Brazylii po wyeliminowaniu w 3 rundzie Kwalifikacji reprezentację Etiopii, mieli chyba najłatwiejszego rywala z możliwych. Trafiając na Senegal, Burkine Faso, albo Tunezję.. nie mieli by tak łatwo. Nie wiem czego spodziewać się po nich w tej grupie. Awansować nie awansują, ale na 3 punkty z Iranem liczę. A kurs w ich stronę powinien być spory. Na koniec rozważań została Argentyna. Grają wyrafinowany football i ciężko będzie ich pokonać. W Brazylii będą czuli się jakby grali u siebie. Na kolejny Mundial w Ameryce Południowej przez długie lata nie ma co liczyć, a więc niepowtarzalna szansa aby w końcu coś osiągnąć. W towarzyskim meczu z Rumunią 5 marca Argentyna zagrała z przodu trzema super napastnikami: Messi, Aguero, Higuain - wspomagani przez Mascherano, Di Maria i Gago! Palce lizać! A wiecie jak się skończyło? 0:0. Jeśli tak będą grali na mistrzostwach to nie wróżę im sukcesu.. Jedyne co mi się podoba to szeroki wachlarz wariantów, jakie posiada trener, możliwość ustawiania piłkarzy w zależności od sytuacji i od meczu. Dlatego dwie przykładowe opcje przedstawiłem poniżej. Ofensywny wariant i defensywne ustawienie.

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Witam!

Ja uważam, że Bośnia polegnie i to bardzo. Nie ma się czym podniecać: grupę eliminacyjną mieli słabiutką: Grecja, Słowacja, Litwa, Łotwa i Lichtenstein. Co to za przeciwnicy? Nie oddają nic.

Po eliminacjach padaka: porażka z Argentyną i Egiptem. Od razu dodam, że z Egiptem nie grali drugim składem. Grali Dżeko, Ibisevic, Spahic.

Na otwarcie dostają Argentynę: gorzej być nie może. &#39;Beniaminek&#39; MŚ dostaje zespół-potęgę. Ja tu ich kompletnie nie widzę. Czuję, że dostaną w czapę i potem będzie się ciężko pozbierać.

Wg mnie w tych warunkach lepiej sprawdzi się Nigeria. Myślę, że pokonają w pierwszym meczu Iran a potem klepną poobijaną Bośnię.

Dodam, że warunki w Brazylii będą bardzo ciężkie, na pewno lepiej będzie je wytrzymać Afrykańczykom i Irańczykom niż Bośniakom.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Awans z grupy: Nigeria 2,40 Betsson

Nigeria trafiła do grupy F razem z Argentyną, Bośnią i Hercegowiną oraz Iranem. Pierwsze miejsce można chyba rezerwować Argentynie, bo każde inne rozwiązanie będzie wielką niespodzianką. Iran do tej pory trzy razy grał na mistrzostwach świata i za każdym razem odpadał w fazie grupowej. W eliminacjach co prawda wyprzedził Koreę Południową ale nie sądzę, by mieli większe szanse na zawalczenie o 1/8. Zostają więc Bośnia i Hercegowina oraz Nigeria. Bośnia to jedyny debiutant w stawce uczestników tegorocznego mundialu. Eliminacje przeszli bardzo dobrze wyprzedzając Grecję w swojej grupie ale szczerze mówiąc to oprócz graczy z Hellady jakiś tuzów futbolu w grupie nie mieli... Skład mają jednak bardzo ciekawy, w każdej formacji kilku graczy z dobrych klubów. Według bukmacherów i wielu kibiców to oni są głównym faworytem do awansu do kolejnej rundy. Ja jednak stawiam, że za plecami Argentyny do kolejnej fazy przebrnie Nigeria - zeszłoroczny zdobywca Pucharu Narodów Afryki. Piłkarze może nie tak znani jak Ci grający w Bośni ale szczególnie formacje ofensywne mogą mile zaskoczyć. Eliminacje, jak to najczęściej w Afryce, w kratkę i na to bym szczególnie nie zważał. Co mistrzostwa mówi się, że to może być turniej ekip z Czarnego Lądu i zazwyczaj okazuje się, że jedna drużyna broni honoru całej Afryki. Tutaj również nie przewiduje, żeby piłkarze z Czarnego Lądu mieli podbić Brazylię. Co innego jednak wyjść z grupy ???? Nigeryjczycy po zwycięstwie w PN będą szczególnie zmotywowani. Pierwszy mecz grają z Iranem i to dla nich dobra okazja wejść dobrze w turniej. Kolejnym meczem będzie spotkanie z Bośnią i ono pewnie będzie decydujące. Dzeko i spółka nie dość że debiutują na takiej imprezie to na pierwszy ogień idzie groźna Argentyna.
Walka o drugie miejsce powinna być bardzo zacięta ale wydaje mi się, że to Nigeria okaże się lepsza i ona zagra w 1/8.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Osobiście uważam, że kursy pomiędzy Nigerią, a Bośnią są lekko przesadzone. Moim zdaniem w tych warunkach Nigeria może wykrzesać z siebie zdecydowanie więcej, ale absolutnie nie skreślam ekipy Bośni. Przeglądając ofertę William Hill znalazłem jednak bardzo ciekawy zakład, Iran - poniżej 1,5pkt w grupie po kursie 1.73. Mistrzostwa Świata, to turniej przesiąknięty emocjami i totalnymi niespodziankami, ale czy Iran jest w stanie zainkasować choćby 2pkt? Wiem, że kurs nie powala, ale proszę o opinie innych, bo ja widzę w tym kursie prawdziwą okazję, bo liczyłem, że linia będzie 0,5pkt. Jak dla mnie, również jest to najsłabsza ekipa Mistrzostw Świata. Co sądzicie?
 
walt 33

walt

Użytkownik
Moim zdaniem nikogo nie można lekceważyć, wszystkie zespoły które awansowały musiały się trochę napocić i sporo wygrać by dostać się do tego turnieju. Iran może i ma najsłabszy potencjał ale lekceważenie go jest moim zdaniem złą drogą. ????
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Moim zdaniem nikogo nie można lekceważyć, wszystkie zespoły które awansowały musiały się trochę napocić i sporo wygrać by dostać się do tego turnieju. Iran może i ma najsłabszy potencjał ale lekceważenie go jest moim zdaniem złą drogą. ????
Święte słowa i dowód zobaczyliśmy wczoraj , wielka kasa została u buka i pewnie Ci co grali że Kostaryka będzie ostatnia w grupie jako lokate wraz z Australią teraz gryzą paznokcie ..

Argentyna - Bośnia i Hercegowina

Analiza krótka i być może tak zwana pod typ , ale myślę że dzisiaj niespodzianki w tym meczu nie będzie i Argentyna rozpocznie marsz po końcowy triumf na co niewątpliwie mają aspiracje i spora szanse . Dla Bośni awans na mundial już sam w sobie był dużym sukcesem , co nie zmienia faktu że oczywiście będą bardzo zdeterminowani na osiągniecie jeszcze większego sukcesu jakim byłby awans do 1/8 czego prawdopodobieństwo jest dość spore. Argentyna natomiast ukończyła zmagania eliminacyjne na obszarze swojego kontynentu na 1 miejscu , to sporo mówi , patrząc jakie drużyny tam ze sobą rywalizowały.W meczach przygotowawczych Argentyna dość pewnie wygrała ze Słowenią (2:0) i z Trinidadem i Tobago (3:0) , natomiast Bośnia poradziła sobie z mocniejszymi ekipami , które są uczestnikami tych mistrzostw co więcej już grały swoje mecze grupowe i pokazały się z dobrej strony zdobywając 3 punkty , odpowiednio WKS i Meksyk. ,,Bałkańcy zdecydowanie powalczą , sądzę ze jest dość duża szansa że ukąszą , ale czy ich walka wystarczy ? Myślę ze nie i Argentyna wygra a w meczu padnie kilka bramek podobnie jak to było na wszystkich meczach mundialowych liczę tutaj mecz również Meksyku.

Argentyna - Bośnia 1 1.36 Bet365 ✅
over 2.5 1.65 Bet365
✅

Powodzenia !​
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Argentyna - Bośnia i Hercegowina
Messi, Aguero, Di Maria, Higuain - mówi to panu coś? To prawda, Messi najsłabszy od lat. Ale czy wygrali coś, gdy był najlepszy na świecie? G*wno.
Lata Messiego jako najlepszego na świecie minęły i to dobrze dla drużyny narodowej. Dzisiaj ciężar gdy w sposób naturalny i piękny dla oka rozłoży się niemal proporcjonalnie przynajmniej na 5-6 zawodników Argentyny.
Jutro o 1:45 na tablicy widniał będzie wynik typu 3:1, 4:1, może 4:0 i nie zdziwię się, jeżeli każdą z bramek dla Argentyny strzeli inny zawodnik.
Nie widziałbym różnicy, gdyby grali zamiast z Bośnią, to z Nigerią, Chorwacją czy Hiszpanią. Oni muszą, a przede wszystkim mogą i chcą wygrać pierwszy mecz. Grają (prawie) u siebie, w najsilniejszym od lat składzie i mają Di Marię - osobiście pograłem trochę na niego i jeżeli tylko będzie dużo grał udowodni, że to jego najlepszy rok w karierze. To co pokazywał w meczach Realu poprzedniego sezonu, to było prawdziwe mistrzostwo świata. Swoimi zagraniami przyćmił i Messiego w Barcelonie, i Aguero w City, i Higuaina w Napoli (chociaż ten akurat mocno broni się liczbą bramek, jakie zdobył). Podsumowując, mają wszystko czego trzeba, żeby zacząć Mundial od wyraźnego zwycięstwa.
A Bośnia? Tym razem nie widzę sensu szukania, analizowania i opisywania tego, co mogą pokazać. Nie znajdziemy nic, co kazałoby typować chociażby remis czy porażkę tylko jedną bramką. Zostaną rozjechani, karwasz twarz. Może w końcowym rozrachunku nawet wyjdą z grupy, o tym możemy rozmawiać, ale nie przed tym meczem.
Argentyna - Bośnia i Hercegowina Argentyna -1,5 bramki @ 2.050 bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Argentyna - Bośnia i Hercegowina
Messi, Aguero, Di Maria, Higuain - mówi to panu coś? To prawda, Messi najsłabszy od lat. Ale czy wygrali coś, gdy był najlepszy na świecie? G*wno.
Lata Messiego jako najlepszego na świecie minęły i to dobrze dla drużyny narodowej. Dzisiaj ciężar gdy w sposób naturalny i piękny dla oka rozłoży się niemal proporcjonalnie przynajmniej na 5-6 zawodników Argentyny.
Messi nie jest najsłabszy od lat tylko Barcelona, a w zasadzie jej sriki-taka się przeterminowała, a to różnica. Nadal Messi jak dostawał podanie tańczył w polu karnym, z tym, że problem polega na tym, że cała taktyka była na tyle zła, że każdy przeciwnik o tym doskonale wiedział więc był ciągle neutralizowany. Co do typu w pełni się zgadzam. Gram oprócz EH-1 na EH-2. Może się mylę, ale nie widzę szans Bośniaków w tym meczu. Dżeko i paru innych nie załatwią wszystkiego, do tego klimat i pewno stadion wypełniony po brzegi Argentyńczykami. Oprócz Messiego siła ognia jak rewelacyjny DiMaria czy Aguero, a Bośnia to też nie Chorwacja.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Argentyna vs Bosnia / Substitute to score @ 4,2 ✅ [Ibisevic - 85] [betsafe] ✅✅✅
Jak dla mnie to calkiem fajna opcja na ten mecz. Czy Argentynczycy beda prowadzic, czy bedzie remis czy beda przegrywac zmiany jakie zrobia beda najprawdopodobniej ofensywne - oszczedzanie najwiekszych gwiazd badz proba zwiekszenia sily ataku. Bosniacy zapewne tez beda musieli szukac po przerwie jakiejsc bramki bo nie chce mi sie wierzyc, by zagrali na 0:0 do przerwy. Argentyna ma taki potencjal w ataku, ze glowa mala. Wlasciwie to ciezko kogos posadzic na lawce - a w 5 napastnikow to przeciez nie wyjda: Messi, Palacio, Lavezzi, Higuain, Aguero do tego pomocnicy Maxi ROdriguez, Mascherano, di Maria, Alvarez itd itd ... Wszysy razem nie zagraja wiec zapewne podziela sie czasem. Bosniacy maja mniejsze pole manewru, ale jak beda przegrywac, a zapewne beda to beda musieli uciekac sie do planu B czyli wpuszczenie jakiegos ofensywnego grajka. Bramka w ostatnich 20 minutach calkiem prawdopodobna, oby strzelil ja zawodnik ktory wejdzie na boisko Mysle, ze bet warty rozwazenia.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Messi nie jest najsłabszy od lat tylko Barcelona, a w zasadzie jej sriki-taka się przeterminowała, a to różnica. Nadal Messi jak dostawał podanie tańczył w polu karnym, z tym, że problem polega na tym, że cała taktyka była na tyle zła, że każdy przeciwnik o tym doskonale wiedział więc był ciągle neutralizowany.
Zgadzam się, że styl Barcelony przeterminował się dużo bardziej niż sam Messi, ale jednak podtrzymam ze swojej strony, że rok temu Messi był w lepszej formie, niż dziś. Był lepszy 2 lata temu, 3, 4 może i 5, 6 aż do chwili, w której zabłysnął po raz pierwszy. Oczywiście nie znaczy to, że nie zaliczam go do, powiedzmy, TOP 5.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Argentyna - Bośnia i Hercegowina
Messi, Aguero, Di Maria, Higuain - mówi to panu coś? To prawda, Messi najsłabszy od lat. Ale czy wygrali coś, gdy był najlepszy na świecie? G*wno. Lata Messiego jako najlepszego na świecie minęły i to dobrze dla drużyny narodowej.
Sezon dla Messiego był najsłabszy od lat z kilku względów. Po pierwsze, był to najsłabszy sezon dla Barcelony od ładnych paru lat, a co za tym idzie odbiło się to na jego postawie. Po drugie, &quot;Atomowa Pchła&quot; była męczona regularnie przez jakieś urazy, które ciągle wybijały go z rytmu gry. Po trzecie, uważam że współpraca z Martino nie układała się dla Messiego dobrze, od zawsze powtarzał że chce grać w każdym meczu, i że najlepszym odpoczynkiem jest dla niego gra w meczu, gra 90 minut. Tymczasem często był zmieniany, a niekiedy zaczynał mecz z ławki. Po czwarte, w drugiej połowie sezonu to Messi człapał na boisku, nie stosował wysokiego pressingu, nie biegał tyle co zwykle. Dla mnie był to jasny pokaz tego że się oszczędza przed mundialem, wiedział doskonale że za 4 lata może już nie być tym kim jest dziś, w głowie siedziała myśl aby uważać na swoje zdrowie. Bo w futbolu zdobył wszystko, ale w futbolu klubowym. W reprezentacji jednak od pewnego czasu nie zawodzi, gra swoje, dużo strzela, dużo asystuje. Według mnie na mundialu zobaczymy takiego Leo, jakiego chce oglądać cała Argentyna.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Argentyna - Bośnia i Hercegowina​


Na zakończenie dzisiejszego dnia naprzeciw siebie stanie jeden z faworytów mundialu w Brazylii i debiutant z Europy. Obie drużyny spotkały się ze sobą w listopadzie 2013 roku, gdzie górą była drużyna Albicelestes wygrywając 2-0 po dwóch bramkach Aguero. Tym razem spodziewam się podobnego wyniku.
Piłkarzom z Bośni pierwszy raz udało się awansować do MŚ bez konieczności gry w barażach. Trener Susić przez ostatni okres potrafił świetnie znaleźć miejsce w swej taktyce dla nowych zawodników, którzy dobijali się do reprezentacji. Dziś większość z nas zna takie nazwiska jak Dzeko, Pjanić czy Ibisević. Dla reprezentantów tego kraju sam występ w mistrzostwach jest wielkim wydarzeniem. Kibice jak i piłkarze zdają sobie sprawę, że ich dzisiejszy przeciwnik jest o półkę wyżej dlatego będą starali się skupić na meczach z Iranem i Nigerią, a ten mecz potraktują aby jak najlepiej poczuć klimat turnieju.
O Argentynie nie trzeba dużo pisać. Ofensywa jest tak mocna, że jeśli tylko będą chcieli mogą roznieść rywala w drobny mak. Wielu narzeka, że drużyna z Ameryki Południowej może mieć problemy w obronie, ponieważ tam w formacji nie uraczysz takich nazwisk jak z przodu. Informuję więc, że Argentyna od pięciu spotkań nie straciła gola. Ostatnio było to w meczu eliminacji do tych mistrzostw z Urugwajem. Trzeba zaznaczyć, że w tamtym momencie Argentyna była pewna awansu, a Urugwaj walczył o ten awans.
Mecz moim zdaniem będzie przebiegał pod pełną kontrolą Albicelestes. Z pewnością będą chcieli uniknąć w końcówce nerwówki dlatego postarają się wcześniej strzelić dwie, trzy bramki by potem spokojnie czekać na końcowy gwizdek.

Moje typy:
Argentyna(-1) handicap 1,92 Betsson
Gospodarze strzelą w obu połowach: Tak 2,27 Betsson
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mascherano kartka TAK
4.00
Unibet
Zabaleta kartka TAK
4.75
Unibet
Obaj zawodnicy łapią w klubach masę kartek. Zabaleta w City zebrał ich - 14 żółtych i czerwona w 48. Zapewne zagra w każdym meczu Argentyny i liczę na jego kartkę ;) Sytuacja Javiera ma się podobnie, tyle,że on potrzebował 38 meczy aby zebrać 12 kartek. Bośnia nie odda łatwo meczu,w swoim składzie mają rozrabiabków. Sędzią będzie sędzia z Salwadoru - Aguilar. Linia wystawiona przez Bet365 to 3.5 kartki, moim zdaniem spokojnie zostanie pokryta. Ja wkładam tych zawodników do swojej gry.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Jada z tymi overami aż miło.
Jeszcze nie było remisu na mistrzostwach a under który padł w meczu Meksyku był bardzo naciagany przez sedziów.
Dzisiaj ostatni mecz pomiedzy Argentyną a Bośnią.
Jeden z faworytów imprezy kontra debiutant.
Bosniacy maja realne szanse na wyjście z grupy i plan na dzisiejszy mecz jest taki żeby spróbowac go zremisować.Wydaje mi się że Bośnia zagra ultra defensywnie bo wiedza kto gra w przodzie w zespole Argentyny.O jakiejkolwiek wymianie ciosów w tym meczu nie ma co mówić.Według mnie Argentyna będzie bić głową w mur i decyduję się tutaj pograć under 3,5 po kursie 1,53.

under 3,5 [1,53]
under 2,5 [2,35]
Argentyna over 5,5 rożnego [1,72]
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Argentyna - Bośnia i Hercegowina
TYP : over 4,5 sfaulowań na Leo Messi , kurs 2,40 ------- ( jak się spaceruje po boisku ... )
TYP : over 2,5 gola , kurs 1,50
+++++++++++
Ciekawe propozycje na dzisiaj.
Messi będzie prowadził grę i jak to on wchodził rozpędzony w obronę Bośni.
Drużyna z Europy będzie dziś grała twardo, bo nie ma nic do stracenia. Nikt nim nic nie zrobi jak przegrają, ale o niespodziankę się z pewnością postarają.
Mecz według mnie będzie dość twardy i wydaje mi sie, ze 5 fauli na Messim to dość niewiele po takim kursie.
Over 2,5 wydaje się wrecz pewny. Na tych mistrzostwach wszystkie mecze over 2,5 poza Meksykiem. To robi wrazenie. Dzis wedlug mnie tez padnie min 3 bramki.
Zwlaszcza z tak piekielna ofensywa jaka ma Argentyna.
Zreszta nie zdziwie sie jak Bosnia tez dzis strzeli.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Argentyna - Bośnia(+2) 2 @ 1,50 Bet365✅
Kurs bardzo dobry, oprócz Messiego, Di Marii i Aguero nie widzę dużego zagrożenia. Messi za wiele nie gra, Di Maria zależy od dnia, wystarczy ich dobrze przykryć, a taki jest pewnie plan Bośniaków. Charakter na pewno po ich stronie, muszą podejść do tego dobrze mentalnie a będzie okej. Skład nie taki głupi, więc przy nie najlepszej obronie Argentyny mogą też coś ukłuć. Liczę na niespodziankę i nie jest to wykluczone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
od zawsze powtarzał że chce grać w każdym meczu, i że najlepszym odpoczynkiem jest dla niego gra w meczu, gra 90 minut. (...) Po czwarte, w drugiej połowie sezonu to Messi człapał na boisku, nie stosował wysokiego pressingu, nie biegał tyle co zwykle.
Najlepszy odpoczynek to 90 minut gry w każdym meczu, ale połowę sezonu spędza na &quot;człapaniu&quot;? Ja tylko twierdzę, że jest gorszy od siebie samego sprzed, na pewno, 2-3 lat. Nie zdziwię się wcale, jeżeli za godzinę będzie miał hat-trick&#39;a, albo w całym turnieju, który Argentyna może wygrać, strzeli tylko (jak na niego) 2,3 gole. 2,3 lata temu zdziwiłby mnie tylko ten drugi scenariusz (zdziwił mnie 4 lata temu w RPA!).
Ode mnie tyle o Messim, przynajmniej do następnej kolejki :]
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Iran - Nigeria

Nikt na razie nie poruszył tematu tego spotkania, a ja widzę swój scenariusz. Dość tych overów. Zapewne wiele osób będzie doszukiwało się tutaj też pierwszego w turnieju remisu (bo nie sądzę, że taki padnie w trwającym meczu Argentyny z Bośnią). Ja jednak stawiam na under 2.5 i raczej minimalne zwycięstwo Nigerii.
W porównaniu z wcześniejszymi meczami, kurs na under jest całkiem sensowny, bo wynosi 1.70.

Iran okazał się najlepszą drużyną w grupie w eliminacjach azjatyckich, po zwycięstwie w decydującym spotkaniu w Korei Południowej 1:0. Wcześniej nie zachwycali, w ośmiu meczach zdobyli osiem bramek, przegrali z Libanem i Uzbekistanem. Ale trzeba przyznać, że stracili zaledwie dwa gole.

Iran przed turniejem miał problem ze znalezieniem sparingpartnerów ze względu na to, że większość liczących się federacji bojkotuje Iran ze względu na prowadzony przez nich program nuklearny. Selekcjoner Carlos Queiroz (prowadził na poprzednim Mundialu Portugalię, z którą odpadł w 1/8 finału) z tego powodu nie kryje niezadowolenia i nie uważa przygotowań za udane.
Udało się zagrać przed Mundialem z Czarnogórą (0:0), Angolą (1:1), Białorusią (0:0) i Trynidadem i Tobago (2:0).

Tylko czterech zawodników Iranu znajduje się w szerokiej kadrze klubów europejskich takich jak Nijmegen, Brunszwik i Fulham.
Natomiast podstawowy napastnik Ghoochannejhad (ciekawe jak Jońca czy Szpakowski będą wymawiać te nazwisko ???? ) strzelił w ubiegłym sezonie jedną bramkę w barwach Charltonu...

Postawa Nigeryjczyków jest niewiadomą. Wokół selekcjonera i powołań było w kraju trochę kontrowersji, no ale oczekiwania są jak zwykle na strefę medalową ???? Co ciekawe trener Keshi wprowadził na Mundial w 2006 roku drużynę Togo, ale został przed turniejem zwolniony, teraz w końcu ma okazję poprowadzić zespół na mistrzostwach i to własnego kraju.

Co do eliminacji to w ośmiu meczach Nigeryjczycy zanotowali tylko jeden over 2.5. Linia obrony Nigerii to młodzi Ambrose z Celtiku, Omeruo z Middlesbrough oraz Oboabona z Rizesporu, a także doświadczeni Yobo z Norwich i występujący w Lille bramkarz, kapitan zespołu Vincent Enyama. Nie sądzę, żeby Irańczycy zdobyli w tym meczu bramkę.

,,Queiroz: - Ludzie uważają, że jedziemy na wakacje do Brazylii i będziemy workiem bokserskim, który można dowolnie okładać.&quot;
Ja jednak myślę, że tym workiem będą dopiero w spotkaniu z Argentyną. Myślę, że w pierwszym spotkaniu maksymalna koncentracja i dyscyplina taktyczna Irańczyków pozwoli im przez dłuższy czas utrzymać remis. Jednak potencjał ofensywny Nigerii jest spory (na tle Iranu), dodając do tego większe ogranie, to spółka w postaci Mikela, Odemwingie, Musy i Emenike powinna coś strzelić. Tym bardziej, że Bośni daje się na papierze trochę większe szanse na wyjście z grupy i pokonanie Iranu powinno być dla Nigerii obowiązkiem. Ale z drugiej strony mam nadzieję, że Irańczycy nie skończą jak Grecy, którzy też mieli swoim defensywnym stylem zaszkodzić Kolumbii, a szybko stracili bramkę, a w ostateczności trzy.

Typ:
under 2.5 @1.70

inne propozycje:
Iran nie strzeli @2.60
do przerwy/koniec - remis/Nigeria @5.00
Nigeria i poniżej 2.5 @4.33
Nigeria wygra do zera @3.40
Nigeria więcej rzutów rożnych (dwudrogowo) - 2.00

kursy z Bet365
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mecz Iranu z Nigerią nie będzie nas rozpieszczał.
- Iran wyjdzie 4-4-1-1
- Starają się głównie nie stracić i tym samym wytrącić zniecierpliwionego rywala z równowagi
- ich mecze to często 0:0, 1:1, 0:1, wyjątkiem są mecze, kiedy grają z chłopcami z Wietnamu wyrwanych z zajęć WF-u
- zawodnicy stricte ofensywni są zaangażowani w grę defensywną
- słaby atak Iranu
- Nigeria wyjdzie w ustawieniu 4-2-3-1, przechodzące w 4-3-3
- Ich siłą są kontry, a Iran na takie się na pewno nie nadzieje
- Mają problem z zestawieniem odpowiedniej drugiej linii
- Grają dosyć chaotycznie jak większość afrykańskich drużyn
- Deficyt kilerów

Iran się nie otworzy, a Nigeria będzie waliła głową w mur. Ja decyduję się na under celnych strzałów na bramkę. Taką linię jak w meczu Nigeria - Iran mamy również w starciu Niemców z Portugalią - absurd.
Statystyki Iranu:
el. MŚ:
Korea Południowa 3 celne w całym meczu
Liban 9 celnych w całym meczu
Katar 4 celne w całym meczu
el. Puchar Azji
Kuwejt 6 celnych w całym meczu
Liban 3 celne w całym meczu
Tajlandia 9 celnych w całym meczu
Towarzyskie
Angola 4 celne w całym meczu
Czarnogóra 2 celne w całym meczu
Iran - Nigeria
Poniżej 13,5 celnych strzałów na bramkę 1,87 Betcity ✅ 10
Poniżej 10,5 celnych strzałów na bramkę 4,40 Betcity ✅ 10
Iran poniżej 6,5 celnych strzałów na bramkę 1,61 Betcity ✅ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom