>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tak gramy wszystko co znajduje się w ofercie bukmachera na dany dzień konkursowy. Pamiętaj jednak, że jeżeli podajesz pary to zawodnicy nie mogą się powtarzać.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W regulaminie nie jest doprecyzowane do której godziny można podawać typy.Myślę,że powinno to być sprecyzowane w tematach na dane konkursy.Inaczej będą pojawiać się różne akcje,zobaczycie.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
KLIK
Proszę o zmianę typów długoterminowych na poniższe:
- Zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni. (300pkt) Thomas Morgenstern
- Wicelider Turnieju Czterech Skoczni. (200pkt) Anders Bardal
- Zwycięzca konkursu w Oberstdorfie. (150pkt) Thomas Morgenstern
- Zwycięzca konkursu w Garmisch-Partenkirchen (150pkt) Anders Bardal
- Zwycięzca konkursu w Innsbrucku. (150pkt) Gregor Schlierenzauer
- Zwycięzca konkursu w Bischofshofen. (150pkt) Kamil Stoch
- Najwyżej sklasyfikowany polski skoczek. Kamil Stoch (50pkt)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
KLIK
Proszę o zmianę typów długoterminowych na poniższe:
- Zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni. (300pkt) Thomas Morgenstern
- Wicelider Turnieju Czterech Skoczni. (200pkt) Anders Bardal
- Zwycięzca konkursu w Oberstdorfie. (150pkt) Thomas Morgenstern
- Zwycięzca konkursu w Garmisch-Partenkirchen (150pkt) Anders Bardal
- Zwycięzca konkursu w Innsbrucku. (150pkt) Gregor Schlierenzauer
- Zwycięzca konkursu w Bischofshofen. (150pkt) Kamil Stoch
- Najwyżej sklasyfikowany polski skoczek. Kamil Stoch (50pkt)
Nie ma takiej możliwości bo typy przed kwalifikacjami podawałeś na własne &quot;ryzyko&quot;.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Przecież termin jest do jutra do 15:30 więc nie rozumiem, czemu nie mogę zmienić. To nie typy na dany konkurs, gdzie kursy się zmieniają, tylko DŁUGOTERMINOWE.

dawid//Dokładnie są to typy DŁUGOTERMINOWE do jutra więc mogłeś poczekać z ich oddaniem do jutra do godziny 15:29.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Czy mozna oddawac rowniez typy na podium/zwyciestwo w konkursie czy tylko zwyciezcow z pary? Widze, ze pare osob podalo typ na podium, tez tak chce zrobic, ale nie mam pewnosci w 100%, prosze o odpowiedz.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Przy kopiowaniu postu ucięło mi kilka liter. http://forum.bukmacherskie.com/f440/oberstdorf-29-12-2013-i-konkurs-101198-3.html#post4123843
Prawidłowo powinno wyglądać tak:
1. Gregor Schlierenzauer - Severin Freund typ: 1 @ kurs: 1,40 betsson
2. Klemens Murańka - Jaka Hvala typ: 1 @ kurs: 1,50 unibet
3. Kamil Stoch - Andreas Bardal typ: 1 @ kurs: 1,60 unibet
4. Jan Ziobro - Piotr Żyła typ: 2 @ kurs: 2,10 unibet
5. Severin Freund - Andreas Wellinger typ: 1 @ kurs: 1,40 unibet
Proszę o poprawkę. Dziękuję.
zrobione // pestka7
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Para Kasai Taku została unieważniona w SB. Cyrk na kółkach, jak ta para wejdzie to tego tak nie będzie można zostawić. Dużo osób postawiło i się wystraszyli. Najpierw zmienili kurs z 2.7 na 2.45 wiec o odwróceniu kursów nie ma mowy. Tym bardziej że mieli Takeuchi go wyżej niż Kasaiego jeżeli chodzi o wygrana w konkursie.

Parę powinni unieważnic, wstawić spowrotem z innym kursem, a tutaj obecnie brak w ofercie. Para Diethart vs Ziobro też już nie ma ???? Profesjonalna firma. Debiut w wystawieniu h2h mają udany.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Forum mi niesamowicie muli, próbuje odświeżac i dlatego dodaje mi po dwa posty i w dziale typów długoterminowych i na dzisiejszy konkurs. Oczywiście po jednym poście do usunięcia
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Para Takeuchi - Kasai podana z Sportingbet po złym kursie oraz para Diethart - Ziobro która również została źle wystawiona przez tego bukmachera (???? żenada) zostają unieważnione w konkursie i osoby które podały te typy mają za te zdarzenia zwroty lub mogą podać typy zastępcze wklejając je w tym temacie i podając link do swojego postu w temacie konkursowym.

pestka7 // oczywiście tylko do czasu rozpoczęcia konkursu
dawid// oczywiście ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom