>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

"INNY"Surebet

bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Tak sobie to nazwałem ????
Do rzeczy-gramy jak tradycyjne surebety,ale z rożnymi liniami,tzn u rożnych bukmacherów możemy znalesc rożne linie na dane zdarzenie za podobny kurs.
Podam przykład,jaki właśnie znalazłem
14.Dec.2013 Tauron Basket liga
Suma pkt: over 153,5(OT) @ 1,85 William Hill
under 157,5(REG.TIME) @ 1,85 LB
O co chodzi? Załóżmy ze każdy z typów gramy po 100j to w najgorszym wypadku,jesteśmy stratni &quot;tylko&quot; 15j. Ale mamy spore szanse,ze wejdą nam OBA typy,i wtedy wygrana jest już pokaźna.W pierwszym typie zawarta jest ew.dogrywka,co zwiększa szanse powodzenia typu,w drugim zaś tylko reg.czas,co do UNDERU również jest korzystne.Rożnicę w liniach mamy aż 4pkt,oraz to,ze właśnie w jednym z typów mamy ew. dogrywkę.Jeśli padnie 154,155,156 lub 157pkt wygrywamy oba zakłady lub np będzie remis(154 lub 156 i dogrywka) również ???? Mysle ze jest to dobry sposob do &quot;spieniężenia&quot; freebetow,ale na dłuższa metę może być rożnie.Dodam,ze nie korzystam z zadnych platnych wyszukiwarek czy czegoś,mając konta u rożnych buków możemy takie coś wyszukać w 15-30min.Sam mam konta zaledwie u 10 buków(niestety tutaj tylko 13 chyba jest legalnych) ale u innych można spotkać większe różnice podejrzewam
Co o tym sadzicie? Gracie coś takiego i czy groza jakieś limity? Jeśli o mnie chodzi,to póki co takich nie mam i nie chciałbym mieć,choć moje stawki to max 500€(sr.200-300€)
PS w/w typ zagrałem próbnie za 30€(po 15 na zakład,w tym jeden freebet;P)....
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
takie cos jest znane od dawna jako granie &quot;przedziału&quot; i niektórzy to grają. na pewno obserwator takie cuda wianki gra i to z roznych dyscplin.
ameryki nei odkryles.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
a jak się nazywa system oparty na giełdzie zakładów, tylko nie betfair tylko granie u kilku buków
Chodzi mi o szukanie valuebet granie najwyzszego kursu a na nasepny dzien po zmianie kursów graniu przeciwko temu typowi, i wychodzi surebet 5 do 10 %
 
Do góry Bottom