>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

REGULAMIIN

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego panuje dowolność w usuwaniu postów przez moderatorów. Wczoraj podałem dobre typy na Liverpool, z wysokimi kursami na EH -1 i -2, wiadomo jakie kursy. Napisałem jednak przy okazji parę gorzkich słów pod adresem moderatorów, ale w ramach kultury osobistej i oczywiście mi post USUNIĘTO. Więc każdy kto mógł skorzystać i pograć te typy, ale przez cenzurę moderatora został tego pozbawiony może podziękować zasadom panującym na tym forum. Ja zarobiłem sporo, byłem tego typu pewny także ze źródeł innych niż tylko moja wiedza i po prostu WYWALONO mój post. Nie mam nawet pojęcia jaki punkt regulaminu naruszyłem, może znów za słaba analiza dla Pana MODERATORA !
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Napisałem jednak przy okazji parę gorzkich słów pod adresem moderatorów, ale w ramach kultury osobistej i oczywiście mi post USUNIĘTO
Odpowiedziałeś sobie samemu na pytanie czemu post został skasowany.
Następnym razem kultury więcej..
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale ja właśnie zachowałem wszystkie normy kultury i de facto to nie było skierowane coś przeciwko moderatorowi, odniosłem się tylko do wcześniejszego skasowanego i przywróconego postu z typami, które też weszły. Byłbym bardzo wdzięczny, jak byś odszukał w temacie PR ten mój usunięty post i napisał co było przyczyną usunięcia. Może luźne uwagi nie związane bezpośrednio z tematem ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Twoja rzekoma analiza zawierała niemal 10 linijek wywodu i bluzg dlaczego został Ci usunięty kilka dni wcześniej jakiś post. Sama analiza wynosiła 3 linijki, bez żadnej merytorycznej informacji tylko przeklepane wyniki z poprzednich spotkań i to że&quot; MUSZĄ TERAZ WYSOKO WYGRAĆ bo ostatnio przegrali, dlatego gram handi&quot;.
Co do wcześniejszego usuniętego postu to był na zasadzie: &quot;mam freebet nie wiem co zagrać, może tripel Bayern+Dortmund+Schalke, co o tym myślicie?&quot; coś tam napisałeś co o tym myślisz ale do każdego spotkania nie było nawet pół zdania analizy.
Takie posty z działów tematycznych są usuwane jeśli nie ma na nie odzewu, bo nie rokują gdyby takie posty miały zostawać to byłby niezły bałagan.
Jak usunięto jakiś post z działu tematycznego to oznacza że nie spełniał on zasad panujących w danym dziale. Zamiast zakładać kolejny temat w Administracji wystarczy napisać do moderatora danego działu dlaczego post został usunięty. Na pewno uzyskasz odpowiedź.
Zamykam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom