>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, składać propozycje i zgłaszać niezgodności. Opiekunowie konkursu postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości. Przed wpisem tutaj warto jednak jeszcze raz przeczytać regulaminu konkursu! Prosimy o podawanie linków do postów, które należy poprawić itp.
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
W przykładowym poście zakładów długoterminowych jest coś takiego:
Zwycięska kwarta: 1.kwarta
W punkcie 28. regulaminu tego nie widzę, jeśli trzeba podać taki typ to proszę o informację na czym ma polegać
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
W przykładowym poście zakładów długoterminowych jest coś takiego:
Zwycięska kwarta: 1.kwarta
W punkcie 28. regulaminu tego nie widzę, jeśli trzeba podać taki typ to proszę o informację na czym ma polegać
Słuszna uwaga ! W &#39;przykładowy post&#39; wkradł się błąd. Pozycji &#39;zwycięska kwarta&#39; być nie powinno. Wszystko zostało już poprawione.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Trochę przysnąłem dzisiaj i podałem typy na dzisiaj według aktualnej oferty William Hill (akurat zostały 2 mecze) i z tego co widzę, to chyba pierwotnie były zaplanowane na nieco wcześniejszą godzinę, a potem się przesunęły. Dostanę za to minusa, czy nie? :razz:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Trochę przysnąłem dzisiaj i podałem typy na dzisiaj według aktualnej oferty William Hill (akurat zostały 2 mecze) i z tego co widzę, to chyba pierwotnie były zaplanowane na nieco wcześniejszą godzinę, a potem się przesunęły. Dostanę za to minusa, czy nie? :razz:
Nie, absolutnie. W gruncie rzeczy nie patrzymy na godzinę, tylko na to czy mecz jest z karty dnia. Godziny rozpoczęcia meczu są ruchome, dlatego mogą się zdarzyć sytuacje takie, jak ta teraz.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
mecz Thornton - Hopp od razu był planowany na dziś a nie wczoraj?
widzę, że ładnie zamuliłem :/
/od razu.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
W dniu 18.12 pomyliłem nazwisko dartowca poproszę o zmianę
Błędny typ:
#2 18 .12 - 21:00
Mecz: Smith - Lim
Typ: Lim Kurs: 1.53
Buk: William Hill
Oczywiście w tym meczu gra Hashimoto i poproszę o taka zmianę aby wyglądało tak:
#2 18 .12 - 21:00
Mecz: Hashimoto - Lim
Typ: Lim Kurs: 1.53
Buk: William Hill
Z góry dziękuję

/zrobione.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ostrzegam, że jeśli jeszcze raz zobaczę, że ktoś skopiował typy od innego konkursowicza, to zostaną wobec takiej osoby wyciągnięte konsekwencje. Dziadostwo panowie, oficjalnie !
 
M 124

mr.x

Użytkownik
A ja z czystej ciekawości, bo w bet są typy na najlepszy c/o danego dnia, najwięcej maxów itp. itd. Czy coś takiego liczy się w konkursie czy musi być całkowicie przypięte do meczu ?
Pzdr
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
A ja z czystej ciekawości, bo w bet są typy na najlepszy c/o danego dnia, najwięcej maxów itp. itd. Czy coś takiego liczy się w konkursie czy musi być całkowicie przypięte do meczu ?
Pzdr
Regulamin:
▶ Uczestnik konkursu wybiera spośród spotkań, które znajdą się w planie gier dwie pozycje do typowania (w przypadku finału - jeden mecz). Uczestnik z w/w bukmacherów wybiera dowolną opcję wystawioną przez bukmachera.
 
Do góry Bottom