>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP

Zapraszam fanów tenisa do zabawy, coś w stylu FPL. Założona jest liga pod nazwą Forum Bukmacherskie
kod do dołączenia: HTZPY
możesz napisać w kilku zdaniach o co chodzi ? grałem w piłkarskie koszykarskie baseballowe hokejowe lgi fantasy ale w tenisowa nigdy :)
 
adik1992 475,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
możesz napisać w kilku zdaniach o co chodzi ? grałem w piłkarskie koszykarskie baseballowe hokejowe lgi fantasy ale w tenisowa nigdy :)
Już dziś zaczyna się kolejna edycja wielkoszlemowego turnieju Roland Garros, a wraz z nią czas na coroczną RG FANTASY GAME!
😃

W grze tej chodzi przede wszystkim o typowanie wyników wybranych spotkań. Za każde trafne wytypowanie dostaje się określoną liczbę punktów, zależną od prawdopodobieństwa wygranej danego zawodnika/danej zawodniczki w określonym pojedynku. Obstawienie niżej notowanego zawodnika wiąże się z większym ryzykiem, ale może też przynieść znacznie więcej punktów.
😉

Aż do ćwierćfinałów tworzymy drużyny składające się z 8 graczy turniejów singlowych: 4 mężczyzn i 4 kobiet; następnie w półfinałach czworo, a w finałach dwoje zawodników.
Po rundzie ćwierćfinałowej tylko 4 zawodników z naszej drużyny awansuje do naszego składu półfinałowego, a do finałów tylko 2. Zatem w końcowych fazach turnieju będzie miało znaczenie, w jakiej kolejności ustawimy naszych zawodników.
😏

Jeżeli członek naszej drużyny odpadnie z turnieju, w kolejnej rundzie możemy na jego miejsce „za darmo” wprowadzić nowego zawodnika. Jeżeli natomiast awansuje, a z jakiegoś powodu chcemy go wymienić na innego (np. bo nasz obecny jest nisko punktowany
😉
), to do każdej takiej podmianki musimy zużyć jedną „żółtą piłeczkę”.
🎾
👌🏻

Poza wymianą zawodników żółte piłeczki przydają się również do podwajania lub potrajania liczby punktów do zgarnięcia za danego zawodnika; a także do odblokowania tzw. „Time Challenge”.
⏱️

Do ćwierćfinałów otrzymujemy po 10 piłeczek na każdą z rund; następnie 5 piłeczek na półfinały i 3 na finały.
Time Challenge jest opcjonalny i można go odblokować w każdej rundzie przez zużycie jednej żółtej piłeczki. W ten sposób można zdobyć dodatkowe punkty. Polega on na wskazaniu czasu trwania meczu jednego z członków swojej drużyny. Im bardziej precyzyjna odpowiedź, tym większa premia punktowa.

źródło: fb: nie się, bo oglądam tenis
 
Otrzymane punkty reputacji: +565
L 5,5K

luis11

Użytkownik
Panowie, może ktoś z Was miał taką sytuację, mam pograne w fortunie miejsce djokovica 1-4 we french open, wycofał się, pisałem na czacie w fortunie i twierdzi konsultant, że będzie rozliczony po kursie 1.0, ktoś może miał podobną sytuację kiedyś i może potwierdzić?
 
adik1992 475,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Panowie, może ktoś z Was miał taką sytuację, mam pograne w fortunie miejsce djokovica 1-4 we french open, wycofał się, pisałem na czacie w fortunie i twierdzi konsultant, że będzie rozliczony po kursie 1.0, ktoś może miał podobną sytuację kiedyś i może potwierdzić?
Według mnie będzie porażka. Gdyby wycofał się przed turniejem to byłby zwrot. A tak grał i odpadł przed półfinałem.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najlepiej poczytać w regulaminie, bo bukmacherzy różnie rozliczają takie rzeczy, a konsultantom to raczej średnio można wierzyć...

Czy ktoś wie jak poważna jest kontuzja Djokovica? Waszym zdaniem na ile % zobaczymy go na Wimbledonie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +426
adik1992 475,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Najlepiej poczytać w regulaminie, bo bukmacherzy różnie rozliczają takie rzeczy, a konsultantom to raczej średnio można wierzyć...

Czy ktoś wie jak poważna jest kontuzja Djokovica? Waszym zdaniem na ile % zobaczymy go na Wimbledonie?
W programie Celta i Furjana padło info, że przerwa potrwa minimum 4 tygodnie czyli na Wimbledonie raczej nie wystąpi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +965
I 30,9K

iti

Użytkownik
W czasie igrzysk powstanie dużo egzotycznych par deblowych, nie będzie to praktycznie w ogóle taki turniej w deblu jakie znamy z pozostałej części sezonu.
 
adik1992 475,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1

Ciekawostka z meczu kwalifikacyjnego do Wimbledonu kobiet. Rakhimova z Montgomery rozegrały 3 sety na pełnym dystansie, czyli każdy set kończony tb i nie było żadnego przełamania w całym spotkaniu . W meczu było tylko 5 bp . Taka odmiana w meczu kobiet .
 
Otrzymane punkty reputacji: +986
act 8,6K

act

Użytkownik
Mam prośbę:
Wczoraj był mecz Shelton - Shapovalov.
Mecz zakończył się w drugim TB przy wyniku 6:3 przez dyskwalifikacje Shapo.
Grał ktoś zakłady na ten mecz? Jak zostały rozliczone?
Ja miałem w LVbet over 1,5 TB, więc wg mnie zakład powinien być rozliczony na plus, bo jakby nie patrzeć to te 2 TB były.
Niestety lvbet uważa inaczej, twierdząc, że drugi TB nie został rozegrany z powodu kreczu.
Proszą o oficjalne info, że drugi TB został rozegrany.
Gdzie takie cos znaleźć?
Tu wynik to 7:6, 6:6 i żadnej informacji, że drugi TB się odbył.
 
adik1992 475,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mam prośbę:
Wczoraj był mecz Shelton - Shapovalov.
Mecz zakończył się w drugim TB przy wyniku 6:3 przez dyskwalifikacje Shapo.
Grał ktoś zakłady na ten mecz? Jak zostały rozliczone?
Ja miałem w LVbet over 1,5 TB, więc wg mnie zakład powinien być rozliczony na plus, bo jakby nie patrzeć to te 2 TB były.
Niestety lvbet uważa inaczej, twierdząc, że drugi TB nie został rozegrany z powodu kreczu.
Proszą o oficjalne info, że drugi TB został rozegrany.
Gdzie takie cos znaleźć?
Tu wynik to 7:6, 6:6 i żadnej informacji, że drugi TB się odbył.
No przy 6:3 nastąpiła dyskwalifikacja, czyli tb w drugim secie się zaczął, ale nie zakończył.
 
Do góry Bottom