>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 2.06.2024 (niedziela)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów, kobiet
Godzina: 13:30
Spotkanie: Włochy - Chiny
Typ: powyżej 174,5
Kurs:
1,74
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Według mnie mocno zaniżone są kursy na Włoszki, co prawda mogą One być faworytkami w tym spotkaniu jednak ich przeciwniczki to Chinki - jedne z najlepszych drużyn.
Oczywiście nadal forma obu drużyn nie jest najlepsza bo taka być nie może - główny turniej w tym roku to IO jednak uważam, że będzie to dużo bardziej wyrównane spotkanie niż wskazują na to kursy. 1,35 na Włoszki? Zbyt mało, ja wejdę w dość niski over meczowy, który przy 4 setach powinien dość spokojnie wpaść.
Obie drużyny dziś wychodzą w swoim najmocniejszym zestawieniu. Obyśmy oglądali bardzo ciekawe spotkanie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p-z. 177,4K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania/2La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mirandes - Amorebieta
Typ: Powyżej 10,5 rzutów rożnych - Tak
Kurs:
3,00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/segunda-division-niższe-ligi-piłka-kobieca-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.159943/page-4#post-7268439

Ostatni mecz w sezonie i ostatnia szansa na utrzymanie się w lidze. Tydzień temu również stawiałem na RR w tej lidze i mimo optymistycznego początku gdzie po 10 minutach było 3 rzuty rożne, to niestety później coś stanęło w miejscu i dużo tych rożnych drużyny nie nabiły, teraz odmienna sytuacja, bo drużyny są w walce o utrzymanie a nie w walce o awans do LaLigi. W lepszej sytuacji przed dzisiejszym spotkaniem jest drużyna Mirandes, która ma 1pkt przewagi nad Amorebietą i to Amorebieta jest ostatnia drużyna w lidze, która jeszcze walczy o utrzymanie, bo reszta drużyn z dołu tabeli jest już pewna spadku, więc jest o co walczyć. W ostatnim bezpośrednim starciu tych drużyn górą była ta druga i co ciekawe było aż 13 rzutów rożnych, a gdyby superbet w ofercie miałby jakaś bogatą ofertę na kartki w tym meczu, to chętnie bym pobrał, bo nogi dziś coś czuję będą skopane, ale też uważam, że zobaczymy sporo rzutów rożnych, gospodarze na pewno nie nastawiają się tylko na obronę, bo jeden błąd i mogą przegrać i spaść z ligi więc wymiana powinna być z obu stron a wtedy rzuty rożne powinny być, pobieram najwyższą dostępną linię po kursie 3,00 i czekam na pozytywne zaskoczenie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Garros
godzina 18.00+
Hubert Hurkacz v Grigor Dimitrov
Hurkacz 3:2 w setach
kurs 7.00
forbet
link w temacie:https://forum.bukmacherskie.com/thr...024-26-05-2024-09-06-2024.171264/post-7269900


Dużym faworytem Dimitrov , po pierwsze ze względu na nawierzchnię po drugie ze względu na h2h.Kilka słow o nim bo jest ciekawe
5:0 dla Grigora , 4 mecze trzy setowe jedna dwósetówka ale jaka? 7:6 :7:6 do tego w trzech meczach w decydującym secie grali tajbreka!! Wszytkie tajbreki zawsze wygrywał Dimitrov bilans również 5:0 .Przypadek???
Chyba nie , poprostu Dimitrov jest lepszym tenisistą .Obaj nie mają genu zwycięzcy :)))))Dimitrov kilka razy na szlemach był blisko 3razy pólfinał ale nigdy nic nie wygrał.Prawie wygrał ATP finals 2017 .
Chyba też mu brakuje ( hm genu zwycięzcy według znanego genetyka prosesora Stopy)
W czym Bułgar jest lepszy od Polaka ? Na pewno ma lepszy jednoręczny bachand :))Hubert za to na pewno ma lepszy serwis.
To h2h pokazuje że Grigor jest lepszy od Huberta w strategi i taktyce meczu , seta , gema tajbreka wie kiedy nacisnąc ale to wszyscy wiedzą , trzeba nie tylko wiedzieć ale to zrobić.
Podam taki przykład z ostatniej Nocy , Djokovic prowadzi 5:2 w czwartym secie i serwuje po czwartego seta 99 % tenisistów wygrało by gema nr 8 i zamknęło seta , ale Novak ma dwa przełamania, traci serwis i przełamuje w 9-tym gemia Musetiego , wygrywa czwartego seta 6:3 i na początku piątego seta jest z serwisem - skończyło się 6:0
W takich róznych taktycznych trikach Dymitrov jest lepszy od Hurkacza , no ale 5:0 w meczach i 5:0 w tajbrekach to już trochę za duzo , kazda seria kiedyś się kończy albo i trwa w najlepsze na dwoje babka wrózyła ( ale kursy lepsze dla pierwszej obcji że się kończy:)
Gdyby iść tropem długiego meczu i decidera bet na DF chyba ze sporymi szansami.
Kurs na over 1.5 tajbreka w okolicach 3.5 - to już lepisj szukać over 10.5 gema i 12.5 gema na livie .
Over gemowy też chyba będzie można jakiś lepszy kurs i linie złapać live.
No zobaczymy Hubert ma jesden wyraźny mały atut 5 lat na karku mniej.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chosen70 152,4K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSerie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atalanta - Fiorentina
Typ: over 3.5 kartek
Kurs: 3.80
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/38-kolejka-serie-a-23-05-2024-26-05-2024.171260/post-7269916
Analiza:

Zaległy mecz 29. kolejki, ostatni w tym sezonie. Atalanta w przypadku wygranej wyprzedzi Juventus i zakończy rozgrywki na trzecim miejscu, Fiorentina natomiast nie ma już szans na zmianę lokaty. Spory kurs na cztery kartki w spotkaniu, lecz przemawia za mną arbiter tego spotkania oraz mecze bezpośrednie obu drużyn. Daniele Orsato zalicza w tym sezonie średnią 5.11 kartek na mecz, a na 20 ostatnich sędziowanych spotkań linia 4 kartek została pokryta w aż 17 z nich. Poprzednie mecze bezpośrednie pod względem kartek prezentują się następująco: 4 żółte kartki+czerwona, 5 żk, 3 żk, 4 żk, 4 żk, 6 żk, 5 żk+1ck, 8 żk, 4 żk. Linia czterech kartek została pokryta w 8 z 9 ostatnich bezpośrednich starć. Warto dodać, że czerwona kartka w tym typie rozliczana jest jako 2 kartki, a żółta+czerwona lub dwie żółte dla tego samego zawodnika jako 3 kartki.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubabrenner 258,1K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 20:15
Spotkanie: Moutet - Sinner
Typ: Sinner wygra co najmniej dwoma setami + Moutet +11.5 hc gemów
Kurs: 1.46
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...05-2024-09-06-2024.171264/page-3#post-7269927
Analiza:

Bardzo wysoka linia na handi gemowe Francuza, więc nie mogę przejść obok tego obojętnie. O wygranej Sinnera nie ma się co rozpisywać, zawodnik lepszy o 3/4 poziomy, pewnie pojechał z każdym 3-0 i tak stanie się zapewne dzisiaj. Rywale jednak nie byli jacyś wybitni, nielubiący ziemnej Eubanks, zardzewiały Gasquet i Kotov. Moutet bez wątpienia będzie najtrudniejszym rywalem, jednak i tak nie sądzę że urwie tu więcej niż 1 set. Jak dla mnie Sinner może spokojnie wziąć tegorocznego RG, strata przez niego 2 setów byłaby już sensacją, więc wrzucam na mój betbuilder jego -1.5 hc setów. Jeśli chodzi o handi dodatnie na Mouteta, to skłoniła mnie bardzo wysoka linia, wystarczy 7 gemów Mouteta żeby została pokryta, więc myślę że spokojnie go na to stać. Pomogą też na pewno kibice, którzy będą rozpraszać Sinnera jak tylko się da. Momentami Sinner może nie wytrzymać i tracić koncentrację, co pomoże Moutetowi ugrywać swoje podanie, może nawet coś złamać. Linia ta została każdorazowo pokryta przez wcześniejszych rywali Sinnera i to z zapasem, Euba i Rychu pokryli +8.5, Kotov nawet +6.5, a tak jak wspominałem Moutet powinien napsuć Włochowi najwięcej krwi. Sam Moutet gra póki co solidny tenis, najtrudniejsze wyzwanie miał w 1R, gdzie trafił na Jarrego z potężnym serwisem, jednak przeszedł go 3-1. Nie dopuścił do żadnej 5-setówki, myślę że stać go dziś na powalczenie i tak wysoki handicap powinien być formalnością. Wystarczy wynik pokroju 6-3 6-2 6-2, aby handicap wszedł. Typuję tu 3-0, jednak zostawiam sobie furtkę na ewentualne 3-1, jednocześnie nie wyobrażam sobie samych setów po 6-0/6-1.

146
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2605
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger Tyler - Tenis Ziemny
Godzina: 23:10
Spotkanie: Sinclair - Cassone
Typ: Sinclair
Kurs: 2.75
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie ATP Challenger. Według mnie w tym spotkaniu spore szanse ma Sinclair, który w styczniu wygrał seta z nieobliczalnym Paire. Patrząc na ubiegly rok ten tenisista potrafił ugrac seta m.in Kokkinakisowi. Obaj tenisiści na nawierzchni twardej jakby nie patrzeć są bardzo niebezoieczni i potrafiący utrudnić wygrywanie spotkań czołowym tenisista. Cassone młody perspektywiczny tenisista, ale mnie jego wyniki na nawierzchni twardej ostatnio nie przekonuja. Gra to spotkanie przed własną publicznością, ale na takich turniejach nie spodziewał bym się ogromu publiczności. Sinclair dobrze funkcjonuje na serwisie i także na dość przyzwoitym poziomie funkcjonuje w ostatnich meczach w grze na returnie. W ostatnim meczu Amerykanin popełnił aż siedem podwójnych błędów serwisowych i gra na serwisie pozostawiala wiele do życzenia, gdzie siedem razy został przełamany przez swojego rywala. Ja tutaj poszukuje niespodzianki w tym spotkaniu i myślę, że jest ma to spora szansa. Pozdrawiam.

275
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3503
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom