>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Proszę o poprawkę "czy będzie rzut karny " na nie .
THX
Nie no... Brak to dla nikogo... Ja tylko chciał bym przypomnieć że zmiena to pkt karne wg regulaminu..

//zmienione - tylko przypomnę:
12. Każda zmiana w poście konkursowym 'kosztuje' 3 pkt. Np.: po napisaniu postu konkursowego użytkownik zwraca się z prośbą o zmianę jednego lub kilku typów = -3 pkt, kolejna prośba to kolejne -3 pkt. itd. 🆕



Pzdr
 
Ostatnia edycja:
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Witajcie, punkty są już podliczone. Mamy jeden przypadek gdzie jest identyczna liczba punktów i o kolejności decyduje ilość punktów reputacji - stan na 2024.05.26 10:51.

Posty do odpowiednich działów dodam dziś wieczorem (lub popołudniu).

Pozdrawiam.
 
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Uzupełniłem i zaktualizowałem dane. Dziękuję wszystkim za udział w tym maratonie :). Gratulacje dla każdego. Muszę przyznać że rywalizacja była zacięta i do samego końca. Świadczy o tym choćby fakt, że o miejscach 2 i 3 decydowały punkty reputacji - po 30 kolejkach.. wooow..

Gratulacje maer maer - świetne wyczucie. Od 17 serii już nie oddane prowadzenie.
R rjastrzab , Z zwyciestwo1960 , arass1 arass1 , R rr62dga - super rywalizacja i 4 pkt między 2 a 5 miejscem - to naprawdę niewiele.

Dziękuję również wszystkim pozostałym osobą za udział w konkursie i mam nadzieję, że jeżeli uda się zorganizować konkurs w kolejnym sezonie - zobaczymy się na typowaniach :).

Dzięki Waldi1979 Waldi1979 za moderację i co najważniejsze - połączenie na styku forum - forBET - masz sponsor.

Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +2667
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Uzupełniłem i zaktualizowałem dane. Dziękuję wszystkim za udział w tym maratonie :). Gratulacje dla każdego. Muszę przyznać że rywalizacja była zacięta i do samego końca. Świadczy o tym choćby fakt, że o miejscach 2 i 3 decydowały punkty reputacji - po 30 kolejkach.. wooow..

Gratulacje maer maer - świetne wyczucie. Od 17 serii już nie oddane prowadzenie.
R rjastrzab , Z zwyciestwo1960 , arass1 arass1 , R rr62dga - super rywalizacja i 4 pkt między 2 a 5 miejscem - to naprawdę niewiele.

Dziękuję również wszystkim pozostałym osobą za udział w konkursie i mam nadzieję, że jeżeli uda się zorganizować konkurs w kolejnym sezonie - zobaczymy się na typowaniach :).

Dzięki Waldi1979 Waldi1979 za moderację i co najważniejsze - połączenie na styku forum - forBET - masz sponsor.

Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png
Udało mi się obronić tytuł sprzed roku czyli ranga mi zostaje na kolejny rok;)
Zabawa jak zwykle przednia, gratki dla wszystkich:)
Waldi1979 Waldi1979 moje dane do Forbeta raczej masz czy musze wysyłać?
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2443
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
maer maer moje gratulacje!

Dziękuję prowadzącemu i wszystkim uczestnikom za zabawę. Do zobaczenia za rok 🦘
 
Otrzymane punkty reputacji: +1677
arass1 331,5K

arass1

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzcy!
Może w kolejnej edycji warto by było wprowadzić dodatkowe punkty za obronę tytułu...?

Dziękuję wszystkim uczestnikom za świetną zabawę z odrobiną zdrowej rywalizacji oraz moderatorom za prowadzenie konkursu.
Oby do następnego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1677
Do góry Bottom