>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Ciekawe newsy, dyskusja o siatkówce i pytania z nią związane

mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
dear friends from Poland:
match SGH Warszawa women vs Universytet Warszawa women....odd 5.50 on SGH is ok? Is not it high? UW 2 lost all of the matchers w/o any fight....thanks for answer!
 
T 1K

thomas850

Użytkownik
Wilfredo Leon przejdzie operację i nie zagra w Mistrzostwach Świata

No i bardzo dobrze. Z Leonem jakoś jeszcze nic nie wygraliśmy a dwa mistrzostwa świata wygrane bez Leona.. Mamy tylu świetnych młodych na przyjęciu, Fornal, Semeniuk spokojnie dadzą radę. Nie wiem czemu ale czuje że wyjdzie nam ten brak Leona na duży plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +779
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No i bardzo dobrze. Z Leonem jakoś jeszcze nic nie wygraliśmy a dwa mistrzostwa świata wygrane bez Leona.. Mamy tylu świetnych młodych na przyjęciu, Fornal, Semeniuk spokojnie dadzą radę. Nie wiem czemu ale czuje że wyjdzie nam ten brak Leona na duży plus.
Oczywiście, niech się chłop kuruje i wróci zdrowy i mocniejszy...

Ale też mi się wydaje że to nie będzie stratą tylko pożytkiem dla gry. Gra będzie znowu może być urozmaicona, a nie tylko świeczki do Leona i niech atakuje 5 razy pod rząd. Będzie przyjęcie, to będzie środek uruchomiony, ergo lotny blok na skrzydłach i łatwiej na lewym skrzydle plus możliwość pajpa na czystej. Jak Semeniuk utrzyma choć 70% formy z końcówki sezonu to straty dla siły ognia nie będzie żadnej, a będzie masa zysku w jakości przyjęcia, bloku i obronie. Bo umówmy się Leon jest świetny w ataku, ale defensywa nie jest jego mocna stroną.
 
T 1K

thomas850

Użytkownik
Oczywiście, niech się chłop kuruje i wróci zdrowy i mocniejszy...

Ale też mi się wydaje że to nie będzie stratą tylko pożytkiem dla gry. Gra będzie znowu może być urozmaicona, a nie tylko świeczki do Leona i niech atakuje 5 razy pod rząd. Będzie przyjęcie, to będzie środek uruchomiony, ergo lotny blok na skrzydłach i łatwiej na lewym skrzydle plus możliwość pajpa na czystej. Jak Semeniuk utrzyma choć 70% formy z końcówki sezonu to straty dla siły ognia nie będzie żadnej, a będzie masa zysku w jakości przyjęcia, bloku i obronie. Bo umówmy się Leon jest świetny w ataku, ale defensywa nie jest jego mocna stroną.
Oczywiście, w ataku jest lepszy dużo niż w obronie ale jakoś tak widze cały czas przed oczami mam jak jest raz po raz czapowany bo byly takie momenty i to w LN i w ME chyba ze Słowenią ze Leon wpadał w czarną dziure i potrafił byc blokowany po kilka razy z rzędu. A nasi jacyś mialem zawsze wrażenie tacy usztywnieni tą obecnością jego na boisku i za dużo tych piłek dawanych było do niego no bo przeciez Leon to musi skończyć.. Teraz tego nie będzie i myśle ze bedzie to lepiej wyglądało.
A po za tym nie ma Drzyzgi, jest Janusz i po nim też sobie wiele obiecuje i licze na nową jakość w tej drużynie zwłaszcza na rozegraniu.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Nie pisze tego z perspektywy przegranego kuponu po prostu omijam Ligę Narodów. Mam pytanie KTO ZEPSUŁ TE ROZGRYWKI? Mam lat 30+ siatkówką tak sie interesowałem "pi razy drzwi" ale coś tam ogarniałem. Pamiętam lata Ligi Światowej i walki o wygranie tych rozgrywek albo chociaż dostanie się do Final Four. Ekipy generalnie grały silnymi składami, rotacje były, ale nie było tak, że grono zawodników czołowych ma "w*jebane" na te rozgrywki. Nie piszczcie mi, że "liga, puchary bla bla bla" bo to było zawsze, a akurat siatkówka to nie jest sport gdzie grają po 70 meczy w sezonie, puchary europejskie nie są też aż tak rozbudowane jak w innych dyscyplinach. Jednak coś nie pykło. Dziś jeśli chodzi o rozgrywki narodowe to tylko Olimpiada jest ważna, reszta traktowana mało poważnie. Może za niskie nagrody pieniężne? Znacie odpowiedz dlaczego większość ekip traktuje to jako sparingi i co można by zmienić, zeby były to rozgrywki poważne?
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Pięknie opisane to co się dzieje w siatkówce. Pamiętam jak biegało się za dzieciaka, żeby włączyć Ligę Światową, żeby zobaczyć jak Papke, Świderski, Murek walczą w tych rozgrywkach. A teraz? Ludzie mają całkowicie w dupie te rozgrywki. To, że ludzie mają LN w dupie to nic. Reprezentacje mają ją głębiej. Tutaj już nie chodzi o Nas, ludzi którzy stawiają, ale o prestiż tych rozgrywek, o emocje i całą otoczkę.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik


Ogólnopolską premierę aplikacji VolleyLand. Ultranowoczesna siatkarska appka jest już dostępna w marketach AppStore i Google Play. To wirtualny dom siatkarskich reprezentacji Polski oraz zawodniczek i zawodników najlepszych polskich lig, a dla kibiców możliwość wejścia do siatkarskiego świata i poznania siatkarzy (i siatkarek) od stóp do głów i to dosłownie!



Rzeczywistość rozszerzona (AR), trójwymiarowe skany siatkarek i siatkarzy, tysiące szczegółowych danych, statystyk i informacji, a do tego możliwość sprawdzenia się, zabawy i rywalizacji – to coś, czego na rynku aplikacji sportowych jeszcze nie było. Do tego interaktywne gadżety – karty z zawodniczkami i zawodnikami i ich matematycznie wyliczonymi atrybutami oraz inne gadżety wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną.


– Kibice siatkarscy w Polsce od ponad 15 lat są rozpieszczani zwłaszcza znakomitymi wynikami polskich drużyn na arenach międzynarodowych – mówi Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki SA. – Mówię tutaj nie tylko o naszej męskiej reprezentacji, która od 2006 roku dwukrotnie sięgnęła po mistrzostwo i wicemistrzostwo świata, ale także o drużynach klubowych z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle – najlepszym europejskim zespołem na czele. Czas jeszcze bardziej dopieścić najlepszych kibiców. Z myślą o nich zdecydowaliśmy się na stworzenie jednej z najnowocześniejszych na świecie aplikacji sportowych – VolleyLand.


Prace nad aplikacją trwały ponad rok. Poza dość standardową, ale nieodzowną opcją śledzenia spotkań czterech polskich lig i meczów reprezentacji na żywo oraz rozbudowanymi danymi statystycznymi, w niedalekiej przyszłości znajdą się w niej m.in. trójwymiarowe postaci siatkarek i siatkarzy. Zespół ludzi tworzących VolleyLand przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, by wykorzystując skaner 3D zeskanować i wiernie odzwierciedlić w wirtualnym świecie najważniejsze postaci polskiej siatkówki.

https://przegladsportowy.onet.pl/siatkowka/plusliga/3-mecze-3-zwyciestwa-dzisiaj-gra-liga-mistrzow-siatkarzy/zfz25zr
Ważnym elementem VolleyLand jest grywalizacja dla użytkowników, opierająca się na trzech głównych obszarach: Fights, Quiz, Heroes. Każda kolejka PlusLigi czy TAURON Ligi będzie teraz dla kibiców okazją nie tylko do przeżywania emocji związanych z występami ich drużyn na parkietach, ale także do gry i rywalizacji z innymi użytkownikami, a najlepsi w cotygodniowych rankingach otrzymają atrakcyjne gadżety – 'Digital Player Cards' (zestawy kart) i 'Digital Team Cup' (kubek) – z zaszytą w sobie opcją rzeczywistości rozszerzonej, uruchamianej przez aplikację VolleyLand.

VolleyLand - ciekawa aplikacja dla fanów siatkówki
VolleyLand - ciekawa aplikacja dla fanów siatkówki (Foto: Materiały prasowe)
– VolleyLand – ta gra słów po raz pierwszy pojawiła się w przestrzeni publicznej przy okazji zachwytów nad organizowanymi przez nas Mistrzostwami Świata w 2014 roku. O meczu otwarcia na wypełnionym Stadionie Narodowym usłyszał cały, nie tylko siatkarski, świat. To my Polacy wyznaczaliśmy i wyznaczamy trendy w światowej siatkówce. Aplikacja VolleyLand to znowu wyprzedzenie o krok innych – tłumaczy Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski.

Aplikacja VolleyLand jest już dostępna na marketach Google Play i AppStore. Zarówno ściągnięcie, jak i korzystanie z niej jest bezpłatne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +629
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Jeżeli kupujemy bilet na wydarzenie w Gdańsku na ligę narodów. W tym dniu mamy dwa pół finały o 17:00 i 20:00. Rozumiem, że bilet jest na dwa spotkania? Pierwszy raz wybieram się na taką imprezę.
Dziękuję za odpowiedź
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam pytanie, da radę zrobić tutaj dział jak na hokeju "Live chat"? albo jak w żużlu "żużlowa piaskownica" czy użytkownicy do tego nie dorośli? :) Jak to jest, że w hokeju, sporcie kontaktowym wywołującym u kibiców i zawodników emocje jest tak spokojnie a w siatkówce odwrotnie :) W Norwegii tak samo, ludzie słuchają heavy metal i są spokojni u nas disco polo i ura bura szef podwóra:LOL: Osobiście nie gram niczego, ale lubię siatkówkę obserwować i to co się dzieje z kursami. Dyscyplina zawsze była wrażliwa na info no i lubię się uczyć aczasem fajne info tutaj użytkownik korver korver podaje np. uświadamia ludzi, dlaczego są różnice między fortuną a sts co można przełożyć na inne dyscypliny co zaprocentuje w przyszłości (patrz igrzyska olimpijskie i medale Polski ;) ). Także ponawiam pytanie, czy da się tutaj utworzyć taki dział czy patrząc po tym co się dzieje w tematach dałoby to efekt odwrotny i użytkownicy pozabijaliby się hejtem i toksynami?:unsure: Chciałbym, żeby odpowiedziała osoba decyzyjna. Za hejt, nienawiść i udowadnianie kto zajmuje wyższą pozycje w stadzie dziękuje ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dość ciekawa propozycja i śmiało można spróbować ale to tylko od użytkowników zależeć będzie czy ten live chat będzie istniał czy szybko zostanie zamknięty :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja myślałem, że to przez akcje i reakcje użytkowników działu nie ma czegoś takiego :) ale z tego co zauważyłem to po prostu wynika to z agresji w wypowiedziach, nawet niczym nie sprowokowanej (podprogowo tak ;)), bo tak to ludzie normalnie piszą, ale jak ktoś napiszę "Co ty pier..." żeby wzmocnić swoje argumenty to już reakcja jest. Niedawno oglądałem taki stary polski film "Doktor Mórek" (tak, przez ó, o hochsztaplerze). Tam pada takie zdanie "Kto sieje zło, ten zbiera zło", więc pewnie jest tak, że "Kto sieje dobro ten zbiera dobro" jak w filmie "Hydrozagadka" wszystko ma swoje przeciwieństwo teza - antyteza, analiza - synteza. Być może nie będzie tak źle i ludzie nie będą się wyżywać na sobie a na zawodnikach, kulturalnie oczywiście ;p

Z tego co czytam to oglądacie te mecze na żywo bardzo często to może taki czat ułatwi wam życie🤷‍♂️ powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +633
Do góry Bottom