>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Informacje, pytania, prośby i uwagi dotyczące konkursów

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie będą pojawiały się ważne informacje dotyczące konkursów.

Możecie również zgłaszać swoje uwagi czy zadawać pytania jeżeli macie jakieś niejasności.

Tu też można pisać swoje prośby odnośnie dodania analizy czy kuponu do swoich typów. Tylko bardzo ważne, żeby był link do waszego postu konkursowego, bo jak pewnie zauważyliście konkursów jest sporo, więc nie utrudniajmy sobie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na początek pierwsza bardzo ważna kwestia, zaktualizowaliśmy regulamin, a dokładnie dopisaliśmy jeden punkt, który jest oczywisty, ale wyszedł w praniu przez pomyłkę jednego z uczestników, poniżej jego treść:
  • nie można podawać typów sprzecznych (jeżeli ktoś podał, ze gospodarz wygra 1:0 to nie może podać, że gospodarz strzeli powyżej 1,5 gola itd)
Po zwróceniu uwagi, użytkownik przyznał się do błędu i zachował się fair play odejmując sobie błędnie dodane punkty. Od teraz będzie to już traktowane jako złamanie regulaminu.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Ja popełniłem taki błąd, zupełnie nieświadomie, tracąc punkty, nie zyskując, po prostu źle przekopiowałem odpowiedź robiąc to na "biegu". Zauważyłem dopiero na etapie zliczania punktów.
1669676921375.png

w następstwie straciłem 4pkt nie zyskałem.
Przez co prawdopodobnie przegram z innymi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +809
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Informacja do wszystkich, którzy biorą udział w konkursach, jeżeli ktoś startuje w zabawie i podliczy swoje punkty, więc liczę, że jest zainteresowany ewentualną nagrodą to niech w następnych kilku dniach czyta pw od organizatorów konkursu, bo mamy wiele rozliczonych konkursów, gdzie czekamy na login, bo ktoś albo się nie loguje, albo jest na forum, ale nie odpisuje na pw, takim zachowaniem tylko szkodzicie sobie sami, bo to wam się opóźnia przekazanie bonusów. Post oczywiście nie dotyczy wszystkich, bo wiele osób przysyła loginy, ale przez te kilka wszyscy muszą czekać, tak więc jak już ktoś startuje to niech będzie aktywny do końca.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Waldi1979 Waldi1979 zrobić określony czas na podanie nicków i po sprawie
możliwe, ze od fazy pucharowej trzeba będzie coś takiego wprowadzić, jest masa konkursów od różnych bukmacherów, ale jak ktoś bierze udzuiał to powinien być zainteresowany do końca, tym bardziej, ze sam podlicza punkty i już po tym może zobaczyć czy ma szanse na premiowane miejsce
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Do wszystkich biorących udział w konkursach przypominam, ze od 1/8 wszystkie typy jak wynik, gole, rożne czy kartki liczą się do regulaminowych 90 minut tak jak u bukmachera. Proszę zwrócić na to uwagę, ponieważ zobaczyliśmy, że kilka osób liczy sobie na przykład rożne razem z dogrywką co jest błędne.

Jeżeli dojdą punkty, gdzie będzie uwzględniona dogrywka czy karne to będzie taka informacja podana. Proszę jeszcze raz sprawdzić swoje podliczenia i ewentualne niezgodności zgłosić do poprawy.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jakim cudem Skorupa ma tu 65 punktów.Jak wynik meczu postawione ma na Hiszpanie,ale w rozliczeniu widzę że poprawiono na remis mecz Hiszpania - Maroko
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Waldi1979 Waldi1979 tutaj czekamy nadal na login tego kolegi? Widzę, że pozostałe konkursy od forbet rozliczone:
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Waldi1979 Waldi1979 tutaj czekamy nadal na login tego kolegi? Widzę, że pozostałe konkursy od forbet rozliczone:
tak, napisałem mu "przypomnienie".
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Proponuję pozbawić kolegi nagrody, przekazać kolejnej osobie. Widocznie go to nie interesuje. Ja bym tam chętnie już przegrał ten bonus :D
przez weekend i tak raczej już nic nie załatwimy, więc ustalmy, ze jak do poniedziałku rano (godz. 8:00 nie otrzymam loginu od M mrgalgan to jego nagroda przechodzi na kolejną osobę S snickers69 (tu login mam z poprzednich konkursów, więc w poniedziałek z rana przekażę do forBET)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
M mrgalgan nie przysłał loginu, więc zgodnie z ustaleniami nagroda przeszła na kolejną osobę S snickers69 Loginy zostały wysłane do forBET jak otrzymam potwierdzenie doładowania napisze w temacie konkursu
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa, mistrzostwa...i po mistrzostwach...

Kilka słów ode mnie na zakończenie tego Mundialu jeżeli chodzi o organizację. Był to bardzo intensywny miesiąc, a nawet sporo więcej, bo załatwianie nagród na konkursy, pomysły, propozycje typerów czy innych zabaw ustalaliśmy już wcześniej, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik na start mistrzostw. Przede wszystkim wielkie podziękowania dla moderatorów, którzy na bieżąco wstawiali, podliczali czy zbierali loginy, nie zaniedbując przy tym swoich codziennych czynności, wielki szacun 👊 podziękowania dla wszystkich naszych Partnerów, którzy dołożyli swoją cegiełkę do wspólnej puli, aby można było to wszystko zorganizować.

Teraz trochę statystyk, czasu ile na to poświęciliśmy nie jest w stanie nikt zliczyć, ale myślę, że było warto, że jeżeli nie wszyscy to na pewno większość jest zadowolona. Zorganizowaliśmy 64 konkursy na wszystkie 64 mecze Mundialu! Oprócz tego mieliśmy Typera Mundialu, Konkurs Fantasy Menedżer czy dodatkowy konkurs na wytypowanie Mistrza Typera, nie wiem czy gdzieś jeszcze było tyle konkursów podczas tych Mistrzostw Świata. Chyba każdy znalazł coś dla siebie. Rozdaliśmy w sumie prawie 13 tysięcy PLN w bonusach czy freebetach od 9 bukmacherów oraz na Skrill. Na wasze konta trafiło grubo ponad pół miliona punktów reputacji, a to wszystko w miesiąc!

Na koniec chciałem wszystkim podziękować za udział w konkursach, zwycięzcom pogratulować, a komu się nie udało to życzyć szczęścia w kolejnych zabawach, bo jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa i na pewno będzie...się działo.

Na tą chwilę mamy już dwie nowe propozycje

Turniej Czterech Skoczni 2022/2023 z Noblebet

STS Typer Tour de Ski 2022/2023

a poczekalni kilka kolejnych, które pojawią się w najbliższym terminie i to z różnych dyscyplin, nie tylko piłki...

Polecam też obserwować naszego Facebooka gdzie będą również pojawiać się konkursy, ostatnio na przykład była do wygrania podwójna wejściówka na KSW 77 i zobaczenie na żywo walki Khalidov - Pudzian. Kto jeszcze nie polubił naszego fanpage to przypominam, ze wciąż jest aktualna nasza akcja promocyjna 👉 TUTAJ. Powiedzcie też o niej swoim znajomym, którzy jeszcze nie znają naszego forum.

Jeszcze raz wielkie dziękuję wszystkim za ten nasz wspólny Mundial 🏆🏆🏆
 
Otrzymane punkty reputacji: +1691
Do góry Bottom