>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Informacje, problemy, pytania, zgłoszenia błędów

K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Typ nie zdążył ma prawo być niezadowolonym,ale cisnąć innym nie zabłysnoł,za chwilę w innym konkursie będzie przed nami i wtedy będzie musiał pocisnąć sobie.
Post automatycznie złączony:

W 2 rundzie konkursu żużlowego,miałam awans zabrakło,bo był problem z internetem w Turcji .2 konkursy zakończone nerwy były,ale żeby miedź pretensję do innych że oni wysłali typy.Typ potrafi ciśnienie podnieść.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spójrzmy na to z innej strony - co gdyby okazało się, że jest brak zainteresowania i zamiast 32 chętnych zapisałoby się 20? Runęłaby formuła konkursu jako mundialu. Trzeba byłoby zrobić 8 grup po 2-3 osoby, albo, o zgrozo, 5 grup po 4 uczestników i wtedy totalnie rozjechałaby się później drabinka pucharowa. Dlatego też konkurs został ogłoszony nieco wcześniej, od 24 godzin znana była data i godzina zapisów, i zasada Kto pierwszy ten lepszy wydawała się tutaj najbardziej odpowiednia. Jasne, że być może jakieś eliminacje nadałyby nieco mniej loteryjny charakter konkursowi. Ale czy aby na pewno wtedy w eliminacjach wzięłoby udział aż 60 osób? Miejmy na względzie to, że przykładowo do tegorocznego konkursu w żużlu, gdzie pula nagród sięgała 2000 złotych a więc była wyższa, zapisało się dokładnie 36 osób. I to w przeciągu 2 tygodni! W tym świetle nie dziwiłbym się pomysłodawcy konkursu, że wybrał takie rozwiązanie, skoro potrzebował podobną ilość uczestników. Pomyślcie o tym 🙂 Po wtóre, ustawienie godziny zapisów np. na 20.00 raczej niewiele by zmieniło. Dokładnie tak samo szybko lista by się wyczerpała. Tak czy inaczej bardzo cieszymy się, że było takie zainteresowanie. Tym bardziej będzie mi ogromnie przyjemnie prowadzić ten konkurs. I jednocześnie pomyślimy nad jakąś dodatkową mininiespodzianką dla osób, którym nie udało się załapać. Ale o tym wkrótce.

PS. Wyniki losowania przydziału do grup jutro lub w poniedziałek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +514
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Całkowicie bez sensu, sobota 17:00 nie każdy siedzi w domu na komputerze o tej godzinie (ja np dopiero co wróciłem z grobów prawie 200km w jedną stronę od 7 rano). Cały konkurs stracił już sens przed całym konkursem :D
Drogi współczłonku Załogi, w gronie moderatorów konkurs zaczął być omawiany (i następnie mocno udoskonalany) już trzy tygodnie temu, mogłeś spokojnie dodać tę uwagę dużo, dużo wcześniej. Z tego co wiem nie miałeś żadnych uwag, więc mocną opinię, że konkurs jest bezsensowny uznaję za co najmniej dziwną, aczkolwiek dziękuję za nią 👍🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +490
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Nowa formuła (zapisy kto szybszy ten gra) rozkręciły jeszcze bardziej forum,niewiem czy to lepiej czy gorzej coś się dzieje tylko żeby nie przesadzić.. Rozmowy trzeba przenieść do czatu,bo tu chyba nie miejsce na to.Forum ciśnienie przed mistrzostwami podniosło, już tej zimy mistrza mamy.
 
S 4,3K

specjalny2705

Użytkownik
Nowa formuła (zapisy kto szybszy ten gra) rozkręciły jeszcze bardziej forum,niewiem czy to lepiej czy gorzej coś się dzieje tylko żeby nie przesadzić.. Rozmowy trzeba przenieść do czatu,bo tu chyba nie miejsce na to.Forum ciśnienie przed mistrzostwami podniosło, już tej zimy mistrza mamy.
psy szczekają karawana idzie dalej .Zakonczylem żale a ty dalej swoje .Błyszczysz bardziej niź supernowa XD
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Spójrzmy na to z innej strony - co gdyby okazało się, że jest brak zainteresowania i zamiast 32 chętnych zapisałoby się 20? Runęłaby formuła konkursu jako mundialu. Trzeba byłoby zrobić 8 grup po 2-3 osoby, albo, o zgrozo, 5 grup po 4 uczestników i wtedy totalnie rozjechałaby się później drabinka pucharowa. Dlatego też konkurs został ogłoszony nieco wcześniej, od 24 godzin znana była data i godzina zapisów, i zasada Kto pierwszy ten lepszy wydawała się tutaj najbardziej odpowiednia. Jasne, że być może jakieś eliminacje nadałyby nieco mniej loteryjny charakter konkursowi. Ale czy aby na pewno wtedy w eliminacjach wzięłoby udział aż 60 osób? Miejmy na względzie to, że przykładowo do tegorocznego konkursu w żużlu, gdzie pula nagród sięgała 2000 złotych a więc była wyższa, zapisało się dokładnie 36 osób. I to w przeciągu 2 tygodni! W tym świetle nie dziwiłbym się pomysłodawcy konkursu, że wybrał takie rozwiązanie, skoro potrzebował podobną ilość uczestników. Pomyślcie o tym 🙂 Po wtóre, ustawienie godziny zapisów np. na 20.00 raczej niewiele by zmieniło. Dokładnie tak samo szybko lista by się wyczerpała. Tak czy inaczej bardzo cieszymy się, że było takie zainteresowanie. Tym bardziej będzie mi ogromnie przyjemnie prowadzić ten konkurs. I jednocześnie pomyślimy nad jakąś dodatkową mininiespodzianką dla osób, którym nie udało się załapać. Ale o tym wkrótce.

PS. Wyniki losowania przydziału do grup jutro lub w poniedziałek.
successful successful jeśli mogę się wtrącić tylko żeby nie rozpętała się burza to jednak porównałeś żużel ( żeby nie było biorę też w nim udział, można sprawdzić ) i konkurs coroczny owszem z wyższą pulą nagród do konkursu który jest robiony raz przy okazji Mistrzostw które odbywają się raz na 4 lata do tego piłka to jednak piłka i moim skromnym zdaniem jednak więcej osób się nią interesuje i ją typuje niż żużel oczywiście nie umniejszając dyscyplinie bo to w żużlu mamy Mistrza Świata i w Polsce też są miejscowości gdzie jest popularniejszy od tzw. kopanej ale jednak to piłka nożna jaka by nie była nasza kadra kiedyś i obecnie to jednak w kraju jest popularniejsza i osobiście myślę ale to tylko prywatna opinia że jeśliby zapisy miały trwać tak jak w żużlu 2 tygodnie i przed taką imprezą takiej rangi to jednak wydaje mi się że uzbierałoby się koło 100 chętnych i to tak luźno chyba. Ale to tylko moja opinia i nie chciałbym żeby ktoś się poczuł urażony tym co napisałem.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Witam wszystkich w temacie i konkursie bo chyba jestem ostatni który się załapał do konkursu z nr 32 ale taki na 100% nie jestem pewny bo ja akurat spodziewałem się dużego zainteresowania i tego że będzie mało czasu na zapis też mi zależało też nie miałem akurat o 17:00 dostępu do kompa przebywałem poza domem postanowiłem skorzystać z telefonu chociaż na co dzień prawie w ogóle nie korzystam z forum na mobilnych urządzeniach wydaje mi się to nie wygodne nie czytelne itd. i po wpisaniu formułki zapisaniu zerknąłem na post i zauważyłem że jest #33 w temacie pomyślałem sobie kurcze ale pech pierwszy który się nie załapał trochę się wkurzyłem trochę szkoda dodatkowych emocji no i szansy na wygranie jakiejś darmowej kasy na freebety u buka ale nie myślałem żeby mieć pretensje do kogoś było jasne kiedy zapisy jakie zasady i wszystko było ogłoszone na głównej stronie wyświetlały się monity podkreślane było że kto pierwszy ten lepszy wiec luz. Kiedy już wróciłem do domu odpaliłem kompa zerkałem na konkurs Ekstraklasy w którym biorę udział wyskoczyło mi powiadomienie że jeszcze się zapisywały osoby po mnie zerknąłem na spokojnie że pierwszy post jest otwierający temat więc #33 to tak na prawdę #32 zapisowy i jednak jestem ostatnim szczęśliwcem a nie pierwszym pechowcem :) i zerknąłem że tutaj takie emocje nawet jeszcze po północy postanowiłem zabrać głos i zaapelować o miej emocji bo:

1) to tylko konkurs nawet wygranie konkursu nie daje kasy do ręki nie wiem czy wszyscy doczytali ale wygraną w tym konkursie trzeba obrócić 3X3.0 co nie zawsze jest proste żeby obronić wygraną fakt czasami się udaje są to jakieś fajne środki do zagrania ryzykownie ale sam udział w konkursie to jeszcze nie jest złote jajo jak już ktoś napisał.

2) z drugiej strony nikt nie proponuje wykluczać z konkursu tych którzy się zmieścili w limicie na rzecz tych pozostały tylko ewentualnie rozszerzenie liczby uczestników co biorąc pod uwagę pomysł na konkurs formułę itd byłoby bardzo trudne i trzeba to zrozumieć ale pewnie by dało się coś wymyślić emocje byłyby takie same albo większe no może szansa na wygrane by się zmniejszyła ale idea by była zachowana wygrałby najlepszy wiec nic takiego by się nie stało może trzebaby zmienić regulamin może jeszcze raz wszyscy musieliby go zaakceptować ewentualnie jakby komuś nie odpowiadało by się wypisał. Można podzielić na większe grupy typować wszystkie mecze w grupie i 2 z grupy awansuje do fazy play-off i tam już bezpośrednie mecze podobną formułę miał kiedys konkurs chyba siatkarski tu na forum nie wiem czy nie ME albo jakiś inny coś mi się kojarzy. Rozumie argument że to byłaby zmiana pierwotnego pomysłu na konkurs i zmiana regulaminu któy wszyscy zaakceptowali nawet ci którzy się nie załapali :) ale jest jakieś pole do kompromisu i nie ma co odrazu odsądzać od czci i wiary tych chcą rozszerzenia. Ale decyzja zawsze należy do organizatorów. Też przy różnych konkursach dyskutowałem z organizatorami czy prowadzącymi na temat niuansów regulaminu niektóre wpisy widać na forum niektóre odbywały się w prywatnych wiadomościach i od tego jest idea FORUM żeby dyskutować i wymieniać poglądy z którymi jedni się zgodzą a inni nie ale powtórzę mniej emocji i 🍻.

3) różnie bywa z tymi zapisami na przykładzie konkursu ekstraklasy na początku swoje posty pisze blisko 50 osób na obecnie w ostatnich kolejkach już tylko około 30 i jest to trend z poprzednich edycji mimo ze nawet jak ktoś stracił szanse na wygraną w generalce to w każdej kolejce jest do wyjęcia 50-20-10 zł w bonusie od BetFan jak dobrze pamiętam więc niektórzy mają słomiany zapał i może takie ograniczenie uczestników to dobry pomysł a może zły bo może właśnie załapali się uczestnicy z tym słomianym zapałem. Przekonamy się wszyscy.

4) coś czuję że w związku z tak dużym zainteresowaniem mogą się pojawić inne konkursy na forum związane z mundialem może z innym sponsorem jak rozniesie się wieść że jest pole do promocji jakiejś marki.

Tak wiec mniej emocji przybijcie piątki nie ma sensu robić osobistych wycieczek będzie jeszcze pewnie sporo konkursów a może na następny mundial trzeba zacząć konkurs w takiej formie już na starcie eliminacji jak będzie dużo chętnych to podzielić na kontynenty jakoś nagradzać każdy wygrany mecz np reputacją i zobaczymy ilu będzie chętnych kto wytrzyma do turnieju finałowego itd.

Ogólnie ciekawy nowy pomysł ciekawa formuła jak wszystko nowe nieznane budzi emocje ale może być naprawdę ciekawie :D 🍻
 
Otrzymane punkty reputacji: +726
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Moje osobiste zdanie jest takie, że te zapisy były tak bezsensowne, że to aż się w głowie nie mieści . Ok, wszystko było ogłoszone wcześniej, że zapisy o 17, ale powiedzcie mi: Co z ludźmi którzy pracują na zmiany ? Czy mają brać urlop żeby wejść o 17 na forum i zapisać się do konkursu ?
W związku z dużym zainteresowaniem moim zdaniem powinny się odbyć sportowe eliminacje do tego konkursu i to by było jak najbardziej fair.
Nie każdy na wolną sobotę, ja np pracuje u w soboty i w niedzielę zależy jak wypadnie zmiana, a myślę że nie jestem odosobnionym przypadkiem.
Mundial to święto dla każdego fana piłki nożnej, które odbywa się raz na 4 lata i każdy by chciał w takim konkursie wziąć udział. Myślę, że eliminacje i większą ilość osób w konkursie byłyby z korzyścią dla forum które tetniłoby wtedy życiem bo jak widać chętnych do konkursu jest bardzo dużo.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Zasady są jakie są,zawsze to jakieś urozmaicenie, że wszyscy nie będą zadowoleni wiadomo było już przed zapisami.Fakt że nowa formuła rozgrzała forum,ale nie jest to jedyny konkurs tu prowadzony,jak dla mnie najlepsza strona pod tym względem Robicie dobrą robotę,oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +632
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Moje osobiste zdanie jest takie, że te zapisy były tak bezsensowne, że to aż się w głowie nie mieści . Ok, wszystko było ogłoszone wcześniej, że zapisy o 17, ale powiedzcie mi: Co z ludźmi którzy pracują na zmiany ? Czy mają brać urlop żeby wejść o 17 na forum i zapisać się do konkursu ?
W związku z dużym zainteresowaniem moim zdaniem powinny się odbyć sportowe eliminacje do tego konkursu i to by było jak najbardziej fair.
Nie każdy na wolną sobotę, ja np pracuje u w soboty i w niedzielę zależy jak wypadnie zmiana, a myślę że nie jestem odosobnionym przypadkiem.
Mundial to święto dla każdego fana piłki nożnej, które odbywa się raz na 4 lata i każdy by chciał w takim konkursie wziąć udział. Myślę, że eliminacje i większą ilość osób w konkursie byłyby z korzyścią dla forum które tetniłoby wtedy życiem bo jak widać chętnych do konkursu jest bardzo dużo.
Zasadniczo uciąłbym w tym miejscu dyskusję, ale nie mam problemu z tym, aby odnieść się do konstruktywnej krytyki, więc niniejszym to czynię. Dziękuję za wypowiedź, ale myślę, że nie ma większego sensu tak tego roztrząsać. Zapisy miały bardzo duży sens w kontekście konieczności uzbierania kompletu uczestników i spełniły swoje zadanie w stu procentach. Problem to byłby wówczas, gdyby nie było kompletu i to w tym miejscu trzeba wyraźnie powiedzieć. Po drugie, sobota po południu to był trafny czas na zapisy o czym świadczy wczorajsza frekwencja właśnie o tej porze. I wreszcie po trzecie, O ogon_w44 - przyjmijmy że jesteś prowadzącym konkurs i jesteś w takiej sytuacji. Słyszysz kilka głosów krytyki odnośnie zapisów. Co robisz? Nie pytam jak byś zorganizował zapisy, tylko co robisz teraz, żeby usłyszeć już same pozytywne opinie. Wprowadzasz zapisy od nowa? Dopisujesz 20 kolejnych osób? Cancellujesz konkurs? A może prowadzisz go dalej zgodnie z jasno ustaloną formułą, plus wyciągasz wnioski (że chętnych mogą być dziesiątki) i masz dobry pomysł na kolejny w przyszłości. Ja skorzystałem z ostatniej opcji gdyż uważam, że mocno nieprofesjonalne byłoby teraz zmienianie regulaminu. Rywalizacja wymagała 32 uczestników i ma 32 uczestników. Ktoś pracował w sobotę i nie mógł być, a są też tacy którzy pracują w tygodniu do północy i też nie mogliby być. Wszystkim nie dogodzimy.

Mimo wszystko ufam, że z zaciekawieniem będziesz przyglądał się rywalizacji forumowej i nie zniechęcisz do kolejnych wydarzeń :).

I na koniec chcę uspokoić wszystkich tych, którzy myślą, że forumowo-mundialowa rywalizacja skończyła się wczoraj o godzinie 17:01 wraz z końcem zapisów. Otóż nie. To jest niejedyny konkurs, jaki Forum przygotowuje z okazji mundialu. A w nich będzie nieograniczona liczba uczestników. Podkreślę raz jeszcze - podczas mundialu na naszym Forum będzie bardzo duża liczba konkursów. I niech to zdanie będzie takim dodatnim akcentem w kontekście tej dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +694
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dziś o godzinie 13:21 odbyło się losowanie, które wyłoniło uczestników poszczególnych grup. Dla zainteresowanych nagranie z losowania jest do wglądu. W najbliższą środę (9 listopada) pojawi się 8 nowych tematów (Grupa A, Grupa B, Grupa C itd.), w których znajdą się pytania konkursowe. Każdy z uczestników danej grupy będzie mógł typować właśnie w swoim temacie.


1667918160847.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +1436
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
FNM99 FNM99 demarcel demarcel vidal vidal intelowiec intelowiec Grac45 Grac45 ibis ibis successful successful N niewierny-janek djkruko djkruko 20maciek03 20maciek03 W WichitaMonster dobi dobi maarcin14 maarcin14 C cobi1989 kacper091097 kacper091097 chowirex chowirex T typerbukmacher S severin typerskoki typerskoki maniek81 maniek81 shadow89 shadow89 myyk myyk D dawid3009 ferguson2 ferguson2 K kamila365 B betrocket dutchman-robin dutchman-robin ziroxxx ziroxxx kokosek1960 kokosek1960 arass1 arass1 X 02wix misiek_84 misiek_84

Gratuluję zakwalifikowania się do mundialowego konkursu BETFAN Typer Mundial 2022. Dzisiaj odbyło się losowanie, które wskazało przydział do grup. W poprzednim poście znajduje się zestawienie grup i pary meczowe w każdej kolejce. Nowe tematy i szczegóły dalszej gry pojawią się w środę.​
 
Do góry Bottom