>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [25.10 - 26.10.2022] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Benfica - Juventus
over 12,5 fauli Juve @2,35
Fuksiarz


Jest to mecz, który zdecydowanie przykuwa moją uwagę dzisiaj i chyba zdecyduję się na obejrzenie go dzisiejszego wieczora. Kolega wyżej ubiegł mnie już z typem na over fauli obu drużyn łącznie, dlatego ja spróbuję pograć sam faule drużyny gości i to w najwyższej zaproponowanej linii. Juve gra o uratowanie sezonu i utrzymanie szans na wyjście s grupy, tracą 5 pkt do Benfici i PSG. O awans może być ciężko nawet w przypadku wygranej dzisiaj - trzeba jeszcze pokonać PSG za tydzień i liczyć że Maccabi urwie pkt drużynie z Lizbony. W przypadku braku awansu, drużyna z Turyny gra również o nagrodę pocieszenia jaką niewątpliwie będzie gra w LE na wiosnę. Nawet pozycja 3. w tabeli na koniec rozgrywek nie jest wcale tak prawdopodobna. Obecnie mają tyle samo pkt co ekipa z Izraela i nie widać widoków na poprawę wyniku, gdyż Benfica dzisiaj nie odpuści grając wciąż o zwycięstwo w grupie. Ale dlaczego faule Juve? Juve tego nie odpuści i na pewno będą walczyć, co w mojej ocenie przełoży się na twardą grę, często przerywaną gwizdkiem sędziego. Zresztą w tej edycji LM Juve u siebie i Juve na wyjeździe to dwie zupełnie różne drużyny - w domowych meczach faulują średnio 7,5 razy, w delegacjach to już 15 fauli. Myślę, że i dzisiaj często będą się musieli uciekać do gry faul.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Data i godzina: 25.10.2022 21:00
Dyscyplina/zawody: Piłka Nożna, UCL
Spotkanie: PSG-Macabi Haifa
Analiza:

Paris Saint-Germain possible starting lineup:

Donnarumma; Mukiele, Marquinhos, Ramos; Hakimi, Vitinha, Ruiz, Bernat; Messi; Mbappe, Neymar

Maccabi Haifa possible starting lineup:
Cohen; Sundgren, Batubinsika, Goldberg, Cornud; Mohamed, Lavi; Atzili, Chery, David; Pierrot

Jednym z najmniej ciekawych spotkań dzisiejszego spotkania będzie spotkanie pomiędzy aktualnym liderem grupy – PSG, a aktualnym mistrzem Izraela, czyli drużyną Macabi Haifa. Na ten moment grupa klaruje się w taki sposób, że żadna z drużyn nie może być jeszcze niczego pewna. Co prawda Paryżanom wystarczy dziś remis, aby zapewnić sobie awans to nie wydaję mi się, że będą oni szukać półśrodków i wyjdą wystarczająco zmotywowani, aby pokonać swoich przeciwników. Trio MMN jest dzisiaj awizowane do występu od początku i w moim odczuciu przejdą się oni po swoich rywalach, aby przed spotkaniem z Juventusem mieć lepszy bilans bramkowy niż Benfica. Jest na tyle ważne, że może na koniec zadecydować o pierwszym miejscu, ponieważ na ten moment PSG i Benfica mają taką samą liczbę punków, a w bezpośrednich spotkaniach dwukrotnie było 1-1.

Przeglądając typy na to spotkanie wpadł mi jeden bardzo ciekawy, a mianowicie asysta Messiego po wyśmienitym kursie – 2.5. DRUGI NAJLEPSZY PIŁKARZ W HISTORII ma ten moment 9 asyst w 11 spotkaniach ligowych i prowadzi w tej kwalifikacji dostarczając ostatnie podanie swoim klubowym partnerom. W tej edycji Ligi Mistrzów Argentyńczyk rozegrał 3 spotkania, w których zaliczył 2 gole oraz 1 asytę. Jedyną asystę zaliczył właśnie w wyjazdowym spotkaniu w Haifie, gdzie mistrzowie Francji pokonali tamtejsze Macabi 3-1. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się, że po podaniach Messiego jego klubowi koledzy będą mieli szansę na strzelenie gola.

Messi zaliczy asystę – 2.5/LVbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1811
Pablito91 402,4K

Pablito91

Użytkownik
Przeglądając typy na to spotkanie wpadł mi jeden bardzo ciekawy, a mianowicie asysta Messiego po wyśmienitym kursie – 2.5. DRUGI NAJLEPSZY PIŁKARZ W HISTORII ma ten moment 9 asyst w 11 spotkaniach ligowych i prowadzi w tej kwalifikacji dostarczając ostatnie podanie swoim klubowym partnerom. .
A kto numer 1??? :)

Typ jak najbardziej realny i prawdopodobny:) cała trójka szuka siebie nawzajem i asystują sobie co mecz :)
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
RB Lipsk - Real Madryt
X2
@1.57 Fortuna

Witam , dziś jest 25 października , a więc czas na kolejne mecze Ligi Mistrzów , przed nami 5 kolejka fazy grupowej . Mój typ dotyczy grupy F , dziś w niej dwa spotkania , obydwa rozpoczną się o godzinie 21 . Celtic zagra z Szachtarem Donieck , a RB Lipsk z Realem Madryt . Analiza dotyczy drugiego meczu , liderem grupy jest Real Madryt , który po 4 meczach ma 10 oczek wygrywając 3 spotkania oraz jedno remisując . Na drugim miejscu jest RB Lipsk , któe ma 6 oczek , dwa mecze wygrało oraz dwa przegrało , dalej Szachtar z 5 punktami i tabelę zamyka Celtic z jednym punktem . Poprzednie spotkanie pomiędzy Realem Madryt a RB Lipsk wygrał Real 2:0 , myślę że przez całe tamto spotkanie kontrolowali przebieg meczu , podejrzewam że dziś może być podobnie . RB Lipsk ma serię 7 meczów bez porażki , ale nie mierzyli się z bardzo wymagającymi rywalami . Real Madryt ostatnią porażkę doznał w meczu towarzyskim przygotowującym do tego sezonu , 24 lipca z Barceloną 0:1 . Od tamtej pory 18 spotkań licząc wszystkie rozgrywki bez porażki . Myślę , że ta seria zostanie przedłużona , typuję X2 .
 
Ostatnia edycja:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Data i godzina: 25.10.2022 21:00
Dyscyplina/zawody: Piłka Nożna, UCL
Spotkanie: PSG-Macabi Haifa
Typ: PSG i poniżej 4,5 gola
Kurs 1,70
Fuksiarz
Faworyt meczu jest jeden. Nic do tego nie będziemy dodawać inny wynik niż zwycięstwo Paryżan będzie olbrzymią niespodzianką. JAk dla mnie istotne będa rozmiary tej wygranej. W pierwszym meczu było 3:1 i jak dla mnie nie wpadnie dzisiaj więcej bramek. Na mecze z takimi rywalami cieżko jest sie gwiazdom zmotywować i wykorzystywać wszystko co uda się stworzyc pod bramką przeciwnika. sądze, że skończy się w okolicach 3:0. PSG w 4 dotychczasowych meczach w LM zdobyło tylko 7 goli, więc średnio im się chce strzelać.
 
Ostatnia edycja:
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Sevilla powyżej 1,5 goli
1.68
Chelsea powyżej 1,5 goli
1.83
Ac Milan powyżej 1,5 goli
1.79
Benfica powyżej 5,5 rzutów rożnych
1.94
PSG powyżej 2,5 goli
1.42

Wszystkie kursy z Unibet.

Sevilla - Kopenhaga to mecz tak naprawdę o "awans" do Ligi Europy. Obie drużyny w lekkim kryzysie. Co przemawia za moim typem? Sevilla jest ma lepszą i bardziej jakościową kadrę, grają u siebie, w Kopenhadze dużo nieobecności z podstawowego składu, a do tego Sevilla ma ambicje, żeby na wiosnę grać w europejskich pucharach. To może być jej mecz na przełamanie.

Chelsea wychodzi w mocnym, ofensywnym składzie. Jeśli dzisiaj wygra, zagra na dalszym etapie. Nie ma co tutaj kalkulować, to będzie ofensywny mecz z dużą ilością sytuacji bramkowych. Więcej jakości po stronie angielskiego klubu. Do tego dwumecz z Milanem potwierdził, że są w wysokiej formie, jeśli chodzi o Ligę Mistrzów.

W pierwszym meczu Ac Milan wygrał 3:1 i podobny wynik przewiduję tutaj. Trener dał odpocząć w weekend kilku kluczowym piłkarzom specjalnie na ten mecz. Sytuacja w grupie jeszcze nie jest pewna i dla Milanu lepiej będzie przystępować do meczu z Salzburgiem z prawdopodobnie większą ilością punktów. W Milanie są też co tu ukrywać, lepsi piłkarze niż w chorwackim klubie.

Benfica to jest maszynka do nabijania kornerów. Kto gra moje typy live na rzuty rożne, ten wie, o czym mówię. Awans już praktycznie zapewniony, ale nie będzie miało to żadnego wpływu na styl gry klubu z Portugalii. W pierwszym ich meczu Benfica nabiła 11 rzutów rożnych.

PSG to dwie półki wyżej od izraelskiego klubu. 2 mecze z Benficą zakończyły się remisami 1:1, więc na koniec zmagań w grupie będzie decydował bilans bramkowy. A gdzie zdobyć dużo bramek jak nie z najsłabszą drużyną? Trio Mbappe, Neymar i Messi zadbają o gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5336
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
  • Najlepsze analizy października 2022 (3. miejsce)
  • #28
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie:pSG - Maccabi
Typ: Messi zdobędzie minimum dwie asysty
Kurs: 8.00
Bukmacher:BETFAN
Analiza:


Gospodarze są murowanym faworytem do zwycięstwo w jutrzejszym starciu, co idealnie obrazują przedmeczowe kursy i ledwo 1.10 na Paryżan. Kibiców bardziej interesuje jednak to, który zawodnik z ofensywnej trójki okaże się gwiazdą wieczoru na Parc des Princes. Ostatnimi czasy uwagę ponownie przykuwa Lionel Messi, który rozgrywa fantastyczny sezon i regularnie zdobywa bramki lub asystuje. Trudno znaleźć konfrontacje, w której Argentyńczyk przynajmniej raz nie oczarowałby nas jakąś spektakularną akcją czy zagraniem. Przedmeczowe kursy nie dają zbyt wielkiego pola i trzeba się sporo napocić, by znaleźć wartościowy typ ze stosunkowo sporą szansą na wejście. W oczy rzuciły mi się indywidualne opcje dotyczące osoby Leo Messiego i najapetyczniej prezentuje się zakład dotyczący ilości asyst. Leo Messi zdobył jak dotąd jedną asystę w Lidze Mistrzów i aż 9 w Ligue 1. Myślę że jutrzejsza konfrontacja to idealna okazja do tego, by Argentyńczyk obsłużył dobrym podaniem kogoś z duetu Mbappe & Neymar.
Celuje w minimum dwie asysty Leo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6417
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie:pSG - Maccabi
Typ: Messi zdobędzie minimum dwie asysty
Kurs: 8.00
Bukmacher:BETFAN
Analiza:


Gospodarze są murowanym faworytem do zwycięstwo w jutrzejszym starciu (...) Myślę że jutrzejsza konfrontacja to idealna okazja do tego, by Argentyńczyk obsłużył dobrym podaniem kogoś z duetu Mbappe & Neymar.
Celuje w minimum dwie asysty Leo.
Drobna uwaga, żeby ktoś czytając nie przegapił - ten mecz nie jest jutro, a już dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +330
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dinamo Zagrzeb - Milan
Typ: over 23,5 fauli @ 1.73 Unibet/1.50 Fuksiarz

Analiza:
Chelsea wygrała swoje spotkanie, dlatego sytuacja w tabeli jest jeszcze bardziej zacięta. Kto wygra spotkanie awansuje na drugie miejsce. Milan w lidze dobrze się prezentuje, ale widać brak doświadczenia w LM. Liczę, że dziś będą mieli więcej szczęscia niż ostatnio w meczu z Chelsea. Gdzie sędzia im po prostu zepsuł mecz. Dziś arbitrem będzie Marciniak, który w tym sezonie sporo kartek wyciąga w LM. Milan srednio 13,5 fauli na mecz, a Dinamo 9,75 fauli/mecz. Liczę, że gospodarze dopasują się dziś do włoskiego agresywnego grania w piłkę.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
To dubel i zakład łączony:

HajdukSplit-Gorica TYP 1 g.16.30 3:1 WIN
Inter M.-Viktoria P. TYP handi -1,5 Inter g.18.45 4:0 WIN

AKO: 1,98 5/10
WIN

PS: Dwa proste mecze. Hajduk musi wygrywać spotkania z ostatnimi drużynami w tabeli chcąc marzyc o doścignięcie Zagrzebia. Inter ogrywając dziś ekipę z Pilzna melduję się rundę dalej. Abstrahując nie rozumiem czemu ten mecz rozgrywany jest nie o tej samej porze co Barcelona-Bayern. Ludzie, dajcie kibicom Barcelony chociaż trochę nadziei, etc....dla mnie to jest mega żenujące.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Club Brugge - FC Porto
Club Brugge powyżej 2.5 kartek: 1.68
Club Brugge powyżej 3.5 kartek: 2.90
betfan

Dziś idę w tym kierunku. Club Brugge niespodziewanie już przed dzisiejszą 5 kolejką ma zapewniony awans z fazy grupowej. Dodatkowo wystarczy im dzisiaj remis do zajęcia 1go miejsca w grupie. Ciekawy jest fakt, że aż 5 zawodników mają z dwiema żółtymi kartkami po pierwszych czterech spotkaniach i są zagrożeni absencją. Ryzykować aż taką ilością zawodników aby walczyć w fazie pucharowej? mam nadzieje, że trener i sztab Club Brugge jest tego świadomy i przynajmniej połowa tych zawodników powalczy dziś o jakieś drobne przewinienie (oby bez przypału jak Carvajal kilka sezonów temu) jak np. wczoraj Neymar. Dodatkowo walka o pierwszą lokatę w tabeli więc inny zawodnik też może popełnić jakieś wykroczenia za które zarobi jakąś kartkę. Sprawdziłem i cała piątka zawodników zagrożonych to podstawowi gracze: Odoi, Sylla, Onyedika, Buchanan, Mignolet.

nie stawiam ale są też dostępni w betfan:
Onyedika otrzyma kartkę: 2.50
Odoi otrzyma kartkę: 2.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1064
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Inter - Pilzno
Typ:
10 minut - wynik od 1 do 10 (00:00-09:59) - INTER
Kurs: 4.35
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Inter już dzisiaj stoi przed wielka szansą awansu do kolejnej fazy LM, ale żeby tak się stało potrzebuje tutaj zwycięstwa. Jestem zdania, że gospodarze już od pierwszych minut rzucą się na swojego rywala aby mieć cały mecz później pod kontrola i ewentualnie go dobić. Inter co prawda nie jest drużyna, która szybko strzela gole, a przynajmniej tak pokazują statystyki w ostatnich spotkaniach. Jednak ostatni mecz ligowy pokazał, że można. Inter już w 2. minucie wyszedł na prowadzenie w szalonym spotkaniu przeciwko Fiorentinie. Jak widać można. Przeciwko Salernitanie gol padł w 14. minucie, a więc nie tak źle. Typ jest trochę szalony, ale myślę, że jak na ten kurs to warto spróbować.
 
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Dzisiaj solidny dubel.
Atl. Madryt + Tottenham @ 2.70

W Obu grupach jeszcze nic nie jest klarowne.
Drużynie z Madrytu w tym sezonie daleko do formy z poprzednich lat. Co jakiś czas zawodzi. Jednakże Bayer prezentuje się jeszcze gorzej. Gdyż od miejsca spadkowego w lidze dzieli ich zaledwie 1pkt. W ostatnim stosunkowo wyrównanym meczu zwycięsko i wdg mnie niezasłużenie wyszedł Bayer. Teraz liczę na sytuację odwrotną. Czeka ich daleki wyjazd. W ostatnim spotkaniu odpalił się Griezmann. No i waga meczu jest większa, gdyż już nie ma miejsca na błędy.

W drugim spotkaniu gram nie tyle na gospodarzy co przeciwko gościom. To co odwalili w dwumeczu z Marsylią woła o pomstę do nieba. W obu spotkaniach czerwo psujące cały mecz. Myślę, że dzisiaj w Anglii będzie przypieczętowane pierwsze miejsce w grupie Tottenhamu. Zwłaszcza, że ostatnie dwa spotkania ligowe nie były szczególnie udane i każdy będzie głodny dobrej gry i wyników.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Lewandowski over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 1.84
Bukmacher: Betfan/Unibet

Analiza:
W pierwszym meczu pomiedzy obiema druzynami Lewandowski uderzal lacznie 7 razy z czego 2 razy celnie. Kilka razy zmarnowal swietna szanse i jednak gola nie zdobyl. Wydaje mi sie, ze w rewanzu wyjdzie na boisko podwojnie zmotywowany niezbyt udana pierwsza potyczka i juz tym razem cos ukuje. Ja ide w bezpieczniejszy wariant i typuje minimum 2 celne strzaly rodaka. Nie jest to zbyt wysoko ustawiona poprzeczka jesli popatrzymy na zawodnika tego kalibru. Nawet jesli bedzie to spotkanie o nic bo Inter wygra swoj mecz to sadze, ze Barcelona i tak zagra na 100% o honor. Mysle tez, ze Lewy dostanie pelne 90 min i Xavi nie zdejmie go wczesniej bo rywalem jest Bayern czyli dawny klub Polaka. Generalnie z tego co widze po statach to w wiekszosci meczow jak juz Robercik oddaje strzal to jest to raczej strzal celny tak wiec ide tym tropem w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Jedna z drużyn nie strzeli i poniżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 5
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

W jednym z meczów FC Barcelona podejmie Bayern Monachium u siebie. Nie wiem czemu tyle osób jara się tym meczem, nie wnikam, dla mnie ciekawszy jest mecz Ajaxu z Liverpoolem. Nie mniej jednak rzucił mi się w oko fajny typ na wspomniany mecz. Bukmacherzy spodziewają się sporej ilości bramek w Katalonii, ale nie ja. Wiem, ze Barca gra słabo w obronie, wiem jakie możliwości w ataku daje Lewandowski i wiem na co stać Bayern, ale ola boga już nie raz w takich przypadkach były bezbramkowe remisy i tak właśnie ja to widzę, ewentualnie skromne zwycięstwo gości. Ciężko mi tu wypatrywać jakieś pozytywy na ekipę Lewego, są po prostu słabsi i Bayern nawet rezerwami będzie w tym meczu dominował. Dlatego też stawiam na brak btts'u w tym meczu, a więc obie nie strzelą i do tego poniżej 9.5 rogów. Taki typ byłby na plus w pierwszym meczu, gdzie w Monachium Bayern wygrał 2:0 i było 8 rogów, dziś uważam że wynik będzie niezwykle do tego zbliżony.

[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Wanyamba 14,1K

Wanyamba

Użytkownik
Inter- Pilzno
dokladny wynik 3:2 @ 37.00
dokladny wynik 4;2 @ 44.00

fortuna

Ja dzis gram tskie dwa typy. mam zmysl do dw ,za 100 mozna dać. uwazam, ze moze byc tutaj podobna sytuacja co w meczu pilzno-bayern.a kursy ciekawe
 
Ostatnia edycja:
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Inter - Pilzno powyżej 1,5 goli do połowy
2.0
Club Brugge - FC Porto powyżej 2,5 goli
1.83
Tottenham powyżej 1,5 goli
1.56 (szkoda, że gol nie uznany)
Atletico - Bayer powyżej 4,5 kartek
1.5
Napoli powyżej 2,5 goli
1.88

Wszystkie kursy z Unibet.

Inter wiadomo. Wygrywa mecz, awansuje dalej. Zaatakują już od samego początku, żeby nie drzeć o wynik do samego końca, a jak wiemy, Pilzno też nie pozostaje dłużne i potrafi ukąsić. Myślę, że te dwie bramki spokojnie do połowy padną.

Club Brugge - Porto. Beldzy pewni awansu. Porto musi atakować. Brugge nie będzie stało biernie i również będzie atakowało. Może to być otwarty mecz z dużą ilością bramek.

Tottenham wiadomo, skład lepszy i aż dziwne, że jeszcze nie zapewnili sobie awansu w takiej grupie. Sporting osłabiony kartkami. Anglicy na swoim terenie są mocno i te 2 gole spokojnie powinni strzelić.

Atletico - Bayer to mecz o być albo nie być dla każdej z drużyn. To będzie mecz walki. Dużo fauli z obu stron. Karteczki też się posypią. Nie będzie odpuszczania.

Napoli gra o pierwsze miejsce w grupie. Rangers nie gra już o nic. Napoli w gazie. Włosi na spokojnie wypunktują ambitnych Szkotów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +418
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom