>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Grand Prix 2022

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Zaczynamy w poniedziałek 03.10. Turniej specyficzny, bo w formacie setowym, a do tego Double In, czyli poza zakończeniem spotkania podwójną należy go również rozpocząć wartością podwójną. Zazwyczaj był to dziwny turniej do typowania, ale w tym roku postaram się to zmienić. Swoje bety podrzucę, ale również na was liczę, bo ostatnio było tutaj sporo ciekawych typów.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +307
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
James Wade - Martin Lukeman.
@ Wade 1.44 Unibet

Moj ulubieniec na D20. W zeszlym roku Top6 jesli chodzi o te statystyki (40%). Szkoda, ze nie ma na Unibet dalszej drabinki, ale biorac pod uwage tez forme Wade'a - mam nadzieje, ze zajdzie daleko. Pozdro!
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
de Sousa vs Lewis
liczba zdobytych 180: ponad 4,5, kurs: 1,83 Unibet ✅

Jose jest w dobrej formie. Leg w 9 lotkach w matchplay, ostatnie turnieje w ramach European Tour z niezłymi liczbami. Jednak brakuje czegoś, żeby postawić kropkę nad 'i'. Natomiast Lewis to bardzo solidny i równy zawodnik, a Sousa potrafi się zaciąć na podwójnych, np. ostatni ćwierćfinał w Belgii z Chisnallem, to skutecznośc 11,76% (2/17).
Dlatego nie typuję zwycięscy, ale idę w stronę overa "180". Obaj Panowie lubią rzucać maxy i myślę, że sam Adrian rzuci 2-3.
Może nawet skuszę się na wyższą linię.

Dobey vs Humphries
@ Humphries wygra 2:0, kurs: 2,35 Unibet ⛔


Co sądzicie o parze Rydz - Ratajski? Obaj Panowie są w kiepskiej dyspozycji. Nie wiem, czy faworyzowałbym tutaj Krzyśka, tym bardziej po tym co widziałem w meczu z Crossem - popis ze strony obu Panów ;P
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Rozpoczynamy ostatni kwartał tego roku, a to wiąże się sporym przyspieszeniem tempa na scenie PDC. Październik rozpoczniemy najbardziej specyficznym turniejem w kalendarzu, a mianowicie World Grand Prix, a następnie będzie już tylko goręcej, aby rok zakończyć MŚ. Taktyka na granie tego turnieju u mnie jak zwykle klasyczna. Jeden mocniejszy kupon oraz jakieś pojedyncze wariacje na lepsze oglądanie oraz obserwacje w jakiej formie są darterzy. Mój główny kupon jest na jutro, więc dzisiaj mały wariat połączony z BTTS'em w Premier League.

Ratajski / MVG / Humphries / Clayton

Rozliczę się pojedynczo z każdego z betów chociaż u mnie AKO za delikatną stawkę. Format to coś zdradliwego w pierwszej rundzie, bo gra do 2 wygranych setów to naprawdę duża losowość. Każdy kto choć trochę śledzi darta wie jak nierówno gra Krzysztof Ratajski, więc może szokować typowanie jego wygranej jednak w ostatnich tygodniach było widać sporą poprawę gry w wykonaniu Polaka, a jego przeciwnik wyglądał naprawdę gorzej. Ostatnie dwa występy to porażka 0-6 w ET z Buntingiem oraz 2-10 z Dimą, gdzie grał naprawdę tragicznie. Jeżeli Krzysiu będzie otwierał swoim ulubionym D16 w 1 rundzie to uważam, że nie powinien mieć problemu z pokonaniem bardzo słabego Rydza w ostatnim czasie. MVG gra lepiej, wygrał w końcu telewizyjny turniej i w moim odczuciu pokona Andersona, który jak to Anderson coś tam rzuca, ale raczej słabo i prawdziwego darta pokazuję dopiero na MŚ. Przy takim kursie byłby to świetny bet na budulec kuponu, ale nie w takim formacie. Luke? Świetny sezon na podłodze oraz ET. Czas to przenieść na większe turnieje, a Dobey mimo tego, że to dobry gracz miewa straszne przestoje. Typuję łatwą wygraną Humphriesa. Mecz pierwszej rundy? Takich mamy dużo, ale na ten chyba ostrzę sobie najbardziej zęby. Obrońca tytułu z zeszłego roku vs rewelacja turnieju z 2020. DVD dzięki tamtemu finałowi pokazał się szerzej całemu światu. Od tego czasu gra świetnie na tarczy, ale podwójne czasami zawodzą, więc typuje wygraną Claytona. Mocno pobieżnie, bez większych zaskoczeń, na lepsze oglądanie ;)

Wade x Noppert x Price
AKO: 2.57/totalbet (po podatku)


Bardzo się cieszę, że kupon wszedł idealnie w taki sposób żeby wykorzystać promocję totalbetu i możemy go zagrać bez podatku. "Trzech Króli" pierwszej rundy, których można nazwać królem D20. Wszyscy trzej lubią tą podwójną i radzą sobie z nią bardzo dobrze. Wade czy Price nie trzeba przedstawiać, bo Ci którzy oglądają darta a takich tutaj jest zapewne najwięcej to wiedzą jak potrafią oni rzucać D20 czy D10. To powinno pozwolić na otwieranie każdego lega w 1 rundzie, a czasami być może w 1 lotce. Price gra przeciwko Schindlerowi z którym mierzył się w ostatnim czasie parokrotnie. Ostatni pojedynek to mecz na ET, gdzie Walijczyk wygrał 6-1 rzucając 6/7 na podwójnych. Noppert gra przeciwko Clemensowi, który potrafi się niesamowicie zaciąć na podwójnym, a głowa bardzo często nie dojeżdża w najważniejszych momentach spotkania, a sam Holender zalicza bardzo przyjemny sezon, która pozwala pukać mu czołowej 8 rankingu. Na koniec typ na Wade, którego pewnie wielu się boi. Ja zazwyczaj też omijam granie w stronę "The Machine" jednak na w 1 rundzie jest to dla mnie bet rundy. Wade w lipcu grał przeciwko Lukemanowi i mimo zagrania na średniej zaledwie 85 pokonał swojego rywala 10-4. Lukeman w tamtym spotkaniu miał skuteczność na poziomie 16%. Od tego czasu forma Wade poszybowała do góry i pozwoliła mu na dojście do finału jednego z turniejów z cyklu WSD oraz do półfinału samego WSDF. W moim odczuciu Wade bez problemu pokona Lukemana i jest to bet 1 rundy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Wade x Price x MVG x Wright x Noppert 4.59 (totalbet)

Wade w turnieju o takim formacie powinien gładko sobie poradzić tak samo Price i Noppert zwłaszcza że nie mają wymagających rywali, wszystko o tych meczach zostało napisane wyżej. MVG i Wright moim zdaniem również rozprawią sie ze swoimi rywalami. Liczę na gładkie zwyciestwa faworytów. Prezentują bardzo wysoki poziom na doublach co w tym turnieju jest ogromnym handicapem gdyż każdego lega zaczynami i oczywiscie konczymy doublem.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zaczynamy, zaczynamy :)

Tradycyjnie pójdę nieco inaczej niż większość, tradycyjnie pójdę w maxy i też tradycyjnie raczej szukam underow

I już na dzień dobry mamy under 3,5 180' w meczu Rataja i Rydza. Żaden zawodnik wirtuozem jeżeli chodzi o maxy absolutnie nie jest. W dodatku w ostatnich tygodniach obaj pod formą. Rydz rozrzuca te lotki, zresztą nawet w formie on bardzo często lata po tarczy jak wariat z kalkulatorem w głowie. Ratajski? No nie jest to zawodnik który się kojarzy ze 180. Dodatkowo format - zawsze ten jeden czy dwa maksy w meczu uciekają poprzez rozpoczynanie Lega od dubla. Staje się on po prostu często krótszy i zamiast schodzenia od 501 mamy zejścia z okolic 401.
 
Otrzymane punkty reputacji: +510
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wade x Price x MVG x Wright x Noppert 4.59 (totalbet)

Wade w turnieju o takim formacie powinien gładko sobie poradzić tak samo Price i Noppert zwłaszcza że nie mają wymagających rywali, wszystko o tych meczach zostało napisane wyżej. MVG i Wright moim zdaniem również rozprawią sie ze swoimi rywalami. Liczę na gładkie zwyciestwa faworytów. Prezentują bardzo wysoki poziom na doublach co w tym turnieju jest ogromnym handicapem gdyż każdego lega zaczynami i oczywiscie konczymy doublem.
Jak z MVG zgodzę się w 100% to według buków Wright jest największym faworytem 1 rundy. Dla mnie nonsens. Kim w tym sezonie wreszcie pokazuje dlaczego kiedyś występował w PL. Jak spojrzymy w H2H to 3 ostatnie spotkania między nimi to wygrane Kima, gdzie stracił zaledwie 1 lega! Zupełnie nie mówię, że Wright tego nie wygra, ale granie po takim kursie. Moim zdaniem bezsens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
James Wade zwycięsca Grand Prix 2022
@ 41 Unibet ⛔
/edit 5 godzin do pierwszego meczu Wade'a, a Kurs na Uni spadł już do 31. To chyba musiało być ich niedopatrzenie

James jest na wznoszącej. W Australii zaczął łapać wiatr w żagle i potem dobrze zaprezentował się w World Series.
O końcowe zwycięstwo będzie bardzo trudno, ale uważam, że jest w stanie napsuć krwi każdemu zawodnikowi - jest mocny psychicznie. Oby D20 mu siedziało :)

Jeżeli chodzi o argumenty poza sportowe, to James w tym roku został drugi raz ojcem. W niektórych wywiadach mówił, że chciałby więcej czasu poświęcić rodzinie i jego emerytura wcale nie jest tak odległą perspektywą. Zobaczymy ile będzie w tym prawdy, ale niewykluczone, że po mistrzostwach świata zrobi sobie przerwę.

U innych buków to samo zdarzenie oscyluje w granicach 30-32, dlatego za drobne pogram :)
 
Ostatnia edycja:
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
  • Najlepsze analizy października 2022 (3. miejsce)
  • #9
World Grand Prix to zawsze kopalnia niespodzianek, szczególnie pierwsza runda, gdzie gra się tylko do 2 wygranych setów. Każdego lega rozpoczyna się podwójną i przy odrobinie pecha można przegrać mecz przez jedno nie otworzenie licznika w 3 lotkach. Dlatego ja odpuszczam typowanie 1/2.

Wybrałem typy na dwóch zawodników - maszyny do rzucania maksów.

Dimitri Van den Bergh v Dave Chisnall
Typ: Dave Chisnall powyżej 2,5 maksa @ 1,83 ETOTO 3


Tydzień temu Chisnall wygrał ET nr 12 w Belgii. Rzucił kolejno: 3,5,1,5,3 maksy. Dimi po zmianie lotek rzuca w kratkę, ale liczę, że postawi się Chisnallowi i będzie ciekawe widowisko. Nawet jeśli zagrają tylko 6 legów to dla Chizziego 3 maksy to pryszcz. Oczywiście jak nie zrywa rzutów :)

Jose de Sousa v Adrian Lewis
Typ: Jose de Sousa powyżej 2,5 maksa @ 2,00 ETOTO 4

Jose powrócił do wysokiej formy, a to zawodnik, który ma ogromną łatwość rzucania maksów. Przed tygodniem w Belgii rzucił kolejno: 5,4,3 maksy. Adi przed tygodniem wyglądał nieźle, nawet powiedziałbym, że jak za starych dobrych czasów. Tu też liczę na długi i dobry mecz.

I jeszcze ciekawy zakład z ETOTO.

Callan Rydz v Krzysztof Ratajski
Krzysztof Ratajski skończy dowolnego lega w maksymalnie 12 rzutach
Typ: NIE @ 2,40 ETOTO
najszybciej była 15 lotka (2x), najgoręcej w ostatnim legu gdzie Ratajski po 9 lotkach zostawił 74, ale mylił się i tylko ustawił 40
W formacie double-in double-out ogólnie jest trudno o kończenie w IV kolejce. Szczególnie w pierwszej rundzie, gdzie gra się tylko do 2 wygranych setów. W późniejszych fazach zawodnicy przyzwyczajają się do warunków w hali, łapią luz. Do tego Krzysiek nie jest zawodnikiem, który w normalnych legach straight-in zbyt często robi IV rundę. Atrakcyjny kurs na NIE, dla mnie kursy powinny być odwrotnie ustawione, czyli 1,50. Oczywiście Krzysiek ma ogromne umiejętności i w danej chwili może zrobić tą IV rundę. Ale moim zdaniem kurs ma duże value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4096
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Po tym co widziałem to w expresowym skrócie:

Ratajski bardzo poprawnie, w dobrych momentach 180-tka pomogła, no i podwójne fajnie wyglądały.
Bunting dobre otwierające, no i raczej cały mecz pod kontrolą.
Fatalny Humpries od momentu prowadzenia 2-0 w 1 secie. Jakieś fatum na otwierających podwójnych, Dobey jak dla mnie oprócz wysokich kończących nic specjalnego nie pokazał.
Van den Bergh z Chizzym bardzo fajny wyrównany mecz. Kto by nie przegrał to szkoda że nie gra w kolejnej rundzie.
Clayton w pierwszym secie jakby nie dojechał na mecz, potem Dirk się trochę zagotował a Johny "spokojnie" dojechał do mety.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ratajski bardzo poprawnie, w dobrych momentach 180-tka pomogła, no i podwójne fajnie wyglądały.
Podwójne super siedziały (dużo lepiej niż się spodziewałen). Mimo wszystko punktował dość słabo i zostawiał Rydzowi dużo przestrzeni i możliwości.
Póki co najlepsze wrażenie zrobił na mnie Dima.
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja juz lece spać, jutro będzie trzeba nadrobić mecze które jeszcze zostaną rozegrane, więc
Wright bardzo bardzo gładko, zostaje dziś MVG lecz patrząc na 1 set, również gładka wygrana będzie i czekamy jutro na Gerwyna, Wade-a i Nopperta
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Joe Cullen vs Damon Heta
@ Joe Cullen 1.95 Unibet ✅

"The RockStar" jest co prawda dość nierówny i podczas jednego spotkania może zagrać totalnie 2 różne legi, ale w tym roku ma już sukcesy: Finał Premier League, przyzwoite występy w ramach ET (chociażby wygrana na Węgrzech i półfinał w Niemczech). Jest też lepszy na podwójnych, co w tej formule ma duże znaczenie. Ponadto Joe uwielbia rzucać pod presją i często wraca do spotkania nawet z największych tarapatów. Np. Na World Series wygrał z Chisnallem 6:5 od stanu 2:5
Natomiast Heta w tym roku coś tam grał, ale tylko na podłodze. Żadnych sukcesów w turniejach telewizyjnych. Punktuje całkiem dobrze i 180 często mu leżą, ale niejednokrotnie ma właśnie problem z ustrzeleniem doubli.
Panowie w tym roku spotkali się 4 razy. Bilans: 3:1 dla Cullena
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1161
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
Dziś nie widzę tak fajnych typów pod maksy jak wczoraj, ale zbiłem sobie ako z obniżonych linii. Uważam, że każdy może i powinien po 2 maksy rzucić. Wszyscy mają dość dużą łatwość w tym elemencie, a mecze powinny być wyrównane.

Ross Smith v Andrew Gilding
Typ: powyżej 3,5 maksa @ 1,35 ETOTO 5

Joe Cullen v Damon Heta
Typ: powyżej 3,5 maksa @ 1,28 ETOTO 5

Gerwyn Price v Martin Schindler
Typ: powyżej 3,5 maksa @ 1,33 ETOTO 4

AKO: 2,30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +547
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Callan Rydz v Krzysztof Ratajski
Krzysztof Ratajski skończy dowolnego lega w maksymalnie 12 rzutach
Typ: NIE @ 2,40


Serio był taki zakład , nie moge juz znalezc tego na inne mecze , był taki tylko na rataja ?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Callan Rydz v Krzysztof Ratajski
Krzysztof Ratajski skończy dowolnego lega w maksymalnie 12 rzutach
Typ: NIE @ 2,40


Serio był taki zakład , nie moge juz znalezc tego na inne mecze , był taki tylko na rataja ?
Był, ale dość szybko spadł. Jakoś o 19:30 już go nie było.

Ktoś na tyle śledził wczoraj zmagania żeby odnieść się do tego czy ktokolwiek zrobił lega do 12 lotki? Z tego co pamiętam do DVD zrobił lega 12 lotką zamykając 156. Ale czy coś poza tym?
 
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Wczoraj obejrzałem kilka pojedynków i przyznam, że format tego turnieju bardzo mi się spodobał. Podwójna wartość, którą trzeba rozpocząć pozwala wypracować zawodnikom przewagę już na samym początku lega. Na dziś przygotowałem sobie trebla, którego gram na Fortunie bez podatku dzięki Happy Hour.

Wade + Price + Smith over 2.5 180 (Ako: 3.57)

Wade - Lukeman
Format tego turnieju teoretycznie powinien być idealny pod Wade'a i widzę w nim wyraźnego faworyta tego starcia. Pamiętam, że przy ogłoszeniu listy zawodników na Premier League James Wade był skreślany przez dużą część osób, a zaprezentował się tam z bardzo dobrej strony. Wciąż jest to zawodnik ze ścisłej czołówki Darta jak dla mnie.

Price - Schindler
Price jest obecnie jedynką w rankingu, rywal na początku turnieju nie należy do najbardziej wymagających choć oczywiście go nie lekceważę. Liczę, że Price dobrze wejdzie w mecz i zagra na swoim optymalnym poziomie.

Smith - Aspinall
Bardzo lubię styl gry i te szybkie rzuty w wykonaniu Smitha. Można mówić o nim wiele, lecz maxy ma opanowane bardzo dobrze i potrafi rzucać je bardzo często. Sam pojedynek może być wyrównany i bardzo możliwe będzie skończenie go w 3 setach, co tylko sprzyja trzem maxom rzuconym przez Smitha.
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Był, ale dość szybko spadł. Jakoś o 19:30 już go nie było.

Ktoś na tyle śledził wczoraj zmagania żeby odnieść się do tego czy ktokolwiek zrobił lega do 12 lotki? Z tego co pamiętam do DVD zrobił lega 12 lotką zamykając 156. Ale czy coś poza tym?
Ja śledziłem tylko Ratajskiego, bo też to zagrałem, ale mam inne pytanie - czy lotki na wejście też się liczą w tym przypadku czy 1 lotka liczona to double?
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Ode mnie jeszcze dzisiaj jeden typ na underdoga.

Razma (3,15) vs Searle (1,37) - kursy na STS
3,05 Unibet ✅

Buki wyceniają prawdopodobieństwo zwycięstwa przez Anglika na niecałe 75%. Dużo, według mnie bardzo dużo. Tyle samo szans dostał Price czy wczoraj Wright. A jednak tutaj nie ma aż takich dysproporcji pomiędzy zawodnikami.
Razma to dość solidny zawodnik. Jest dość zbalansowany - nie bryluje w żadnym z elementów gry, ale też żaden nie kuleje. Dobre punktowanie i nie najgorsze podwójne. W tym roku ma na rozkładzie chociażby DVD, Wade'a, Crossa czy Andersona. Nie rozumiem aż tak dużego faworyzowania Searle, który od dawna nie zaliczył żadnego sukcesu.
Nie mówię, że jestem jakimś entuzjastą Łotysza, ale widzę w tym typie Value. Ewentualnie do gry również handicap setowy +1.5 - @1,56 ✅ na Uni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2548
Do góry Bottom