>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Ligi Mistrzów - 21:00 Liverpool - Real Madryt [28.05.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy maja 2022 (3. miejsce)
  • #2
21:00 Liverpool - Real Madryt
Real wygra puchar @ 2.40 Konkurs LM
Real wygra w 90. minutach @ 3.50

Liverpool do przerwy / Real Madryt wygra @ 37
Wynik: 0:1
Betfan

W sobotę czeka na nas to na co czekają wszyscy fani futbolu, czyli finał Ligi Mistrzów. Na to spotkanie proponuje, że to właśnie Real sięgnie po ten puchar. Liverpool do ostatniej kolejki walczył o mistrza Anglii, mało brakowało, a udało by się to. The Reds w ostatnim czasie prezentują równą formę, co prawda ich zwycięstwa nie były wysokie, ale punktowali rywali co spowodowało, że walka o mistrza Anglii trwała do ostatniej kolejki. Do składu zapewne wróci Salah, który to w ostatnim spotkaniu ligowym dostał kilkadziesiąt minut i strzelił nawet gola, a więc wydaje się być z nim wszystko w porządku. Van Dijk nie dostał minut, ale był na ławce rezerwowych, tu na decyzje trzeba poczekać aż do samego końca. Nie wiadomo co z Thiago, ale podobno również ma być gotowy na finał. Klopp ma awans w rekawie w postaci Diaza, który się świetnie wkomponował w drużynę, leczy czy dostanie szansę gry od pierwszych minut?. Moim zdaniem Klopp postawi na Mane - Jota - Salah. Diaz właśnie ma być tym asem i kołem ratunkowym.
Salah po awansie do finału powiedział w jednym z wywiadów, że chce Real Madryt w finale i tak też się stało. Real po raz kolejny rzutem na taśmę do tego finału awansował. Najpierw odrabianie strat w meczu z PSG, później dogrywka z Chelsea, walka do samego końca z City i dogrywka po której awansowali do finału. Real w ostatnich latach uwielbia te rozgrywki, a nawet bym napisał, że Liga Mistrzów uwielbia Real Madryt. Ancelotti ma mniej finałów i wygranych niż niektórych gracze w składzie Królewskich. Carlo będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy, a na sam mecz wykurować ma się nawet Alaba. Liverpool musi uważać na dwójkę Benzema - Vinicius, którzy to mają w tym sezonie zabójcze statystyki. Do tego dochodzi świetny Modrić, który z końcem sezonu odpalił mocno. Nie zapominamy o pozostałych graczach, którym to nie brakuje umiejętności.
Nie chce porównywać kto ma lepszy skład itp, ale obie ekipy mają graczy, którzy mogą w tym meczu zdecydować o wygranej. Liverpool chce zemsty za poprzedni finał, choć Klopp mówi, że nie wierzy w coś takiego jak zemsta i myślę, że dobrze robi aby ostudzić zapędy niektórych graczy.
Jak widzicie ostatnim typem, a raczej propozycją jest to, że Liverpool będzie prowadził do przerwy, a cały mecz wygra Real. Królewscy od ćwierćfinału gonili wynik za każdym razem i teraz może być podobnie. Typ raczej bardziej pod zabawę i emocje niż granie za grubą kasę.
Podsumowując Real moim zdaniem ma mniejsza presję na wygranie tego ważnego Trofeum. Tu dyspozycja dnia może zdecydować kto odniesie to ważne zwycięstwo i ja tym samym spróbuję pograć zwycięstwo Realu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2477
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Ja pozostanę przy swoim ulubionym typie w takich meczach i zagram BTTS @1.67 w 1xbet. Prawdopodobieństwo dania sobie przynajmniej po jednym oceniam na bardzo duże i ten kurs mi wystarcza. Do tego awans realu naprawdę fajny kurs - dla mnie to typowo 50/50 a nawet nie wiem czy poprzez doświadczenie poszczególnych graczy jak i "charakter" drużyny Realu , która odnajduję się idealnie w takich meczach nie dałbym 53/47(;) w stronę Królewskich. Ale pewniejszy typ to BTTS - "przeczuwam" tutaj dużo bramek.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Moje przeczucie na ten mecz to 3-1 dla Liverpoolu. Klopp poprowadzi do zwycięstwa dobrze poskladaną drużynę, wicemistrza Anglii. Real już miał swój czas. Salah Jota i Mane zrobią robotę.
 
Ostatnia edycja:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Liverpool - Real
Typ poniżej 10,5 rożnego
Kurs 1,60
Fuksiarz

W mojej opinii ten mecz to nie będzie otwarte widowisko. Zbyt dużo można stracić, więc ataki będa wyważone, gra będzie ustawiona pod defensywę i pilnowanie by nie stracić gola. To powinno przełożyc się na mala liczbę sytuacji podbramkowych i ewentualnych rzutów rożnych . Linia 10,5 rożnego wydaje się być bezpieczna patrząc na zdobycze obu ekip w poprzednich spotkaniac h.. Oczywiście statystyka nie udowodni poprawności typu bo np w meczu z Villarealem w pierwszym spotkaniu było 12 rożnych a w drugim tylko 3. a oba mecze dzielil tydzień,. Zobaczymy jak będzie w finale. Liczę na mało rogow, ale bramek mogłoby wpaść kilka :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +921
G 0

gubernator_nh

Gość
Wg mojej oceny kursy są źle wystawione, powinny być bardziej wyrównane, dlatego też zagram Real Madryt - zadecyduje dyspozycja dnia, ale też mentalnie Real ma przewagę po tych remontadach + doświadczenie. Umówmy się, teraz drużyny przeciwne mają jeszcze większy respekt do króla LM czyli Realu po ograniu w taki sposób City i PSG. Thiago pewnie wypadnie, inni nie do końca zdrowi i może być sytuacja, że wejdą w 1 składzie a szybko zejdą.

Liverpool chce się odegrać za finał z 2018 roku - to jest ich duży "motywator". Fajnie by było jakby to Real objął prowadzenie w meczu a nie musiał znów gonić wynik.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
W sobotni wieczór oczy całego piłkarskiego świata będą zwrócone na Paryż, gdyż właśnie tam zostanie rozegrany najważniejszy mecz sezonu piłki klubowej, czyli finał Ligi Mistrzów.
Real Madryt już kilka tygodni temu zapewnił sobie mistrzostwo na krajowym podwórku i spokojnie mógł się przygotowywać na finału LM. Natomiast Liverpool do samego końca rywalizował z Manchesterem City, ale jak doskonale wiemy w dramatycznej ostatniej kolejce stracili szansę na tytuł mistrza Premier League. W moim odczuciu może to nieco ciążyć piłkarzom Kloppa.
Sytuacja kadrowa Realu jest bardzo dobra, ponieważ Ancelotti ma do dyspozycji wszystkich swoim zawodników. Jeśli chodzi o Liverpool, to Fabinho wrócił dopiero do treningów, a występ Thiago stoi pod wielkim znakiem zapytania. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć jak ważnymi postaciami dla The Reds są obaj wspomniani wcześniej piłkarze. Uważam, że bez nich w składzie Liverpool nie będzie w stanie zdominować środka pola, a dzięki temu Real nie przegra tego meczu w regulaminowym czasie gry.

Liverpool - Real Madryt
X2 @ 1.79 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +860
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Liverpool - Real
X2
@1.73
Fuksiarz
Bukmacherzy jako faworyta tego pojedynku widzą Liverpool. Podobnie było w starciu Realu z City, a mimo to Królewscy sobie poradzili. Real w drodze do finału mierzył się ze zdecydowanie trudniejszymi rywalami i potrafił wychodzić z tych starć zwycięsko. Dodatkowo to co zaprezentowali z PSG i City pokazuje, że drużyna walczy do końca i potrafi wyjść z nawet beznadziejnej sytuacji. Spodziewam się, że nawet w przypadku prowadzenia przez Liverpool to drużyna Ancelottiego nawet gdyby było już mało czasu do końca meczu będzie w stanie kreować sobie sytuacje strzeleckie, a ma je przecież kto wykończyć. Real od kilku tygodni mógł skupiać się głównie na tym spotkaniu i na pewno przeciwnik jest dobrze rozpracowany. Jeśli tylko nie przytrafią się jakieś głupie wpadki to sądzę, że Liverpool w 90 minutach tego nie wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1041
G 0

gubernator_nh

Gość
Ważne info dla tych co nie wiedzą. W programie 4-4-2 mówili, że Liverpool w tym sezonie ok 10 razy przegrywał, a finalnie zdobył punkty 3 lub remis był (pół na pół, jakoś tak), także też umieją odwrócić wynik. Podobno też ich bramkarz statystycznie sporo strzałów broni więc Kariusa raczej nie zrobi w finale ich bramkarz xD
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Liverpool Real Madryt,
Real strzeli 1.5+
Betcris
K. 2.69
Aanliza:

Jak ja lubię gdy Real nie jest faworytem spotkania wg bukmacherów oczywiście. Wszystko w tym sezonie jest przeciwko bukom właśnie. Idę w ten typ dlatego że w takim meczu może się układać bardzo różnie, raczej pewny bts, na typ składać się powinno zarówno ciężki koniec sezonu dla the Reds bez Happyendu, problemy zdrowotne kilku ważnych ogniw Liverpoolu, jak i dłuższe przygotowanie do meczu przez Real, do tego do dyspozycji Carlitto wszyscy ofensywni piłkarze bo w defensywie forma Alaby jest wielką niewiadomą. I po za tym nie widzę że Madryt strzeli gola np i cofnie się do obrony bo tego potrafić nie umieją. Jak dla mnie świetny kurs, a tacy zawodnicy jak Vinicius czy Benzema w tym sezonie strzelać potrafią i to dużo, do tego dochodzi dobra dyspozycja Rodrygo w rozgrywkach champions league i też są dobrzy zmiennicy jakby jednak dyspozycja dnia niektórych była słabsza niż zazwyczaj.
 
D 31,9K

dawinczo1999

Użytkownik
Liverpool - Real Madryt
Typ: Zwycięzca spotkania - Real Madryt
Kurs: 2,59
Bukmacher: Fortuna

W mojej opinii dysproporcja kursów faworyzująca angielski klub jest lekkim nieporozumieniem. Real gra w tym sezonie na naprawdę wysokim poziomie. Na swojej drodze do finału musiał rozegrać mecze z mocniejszymi przeciwnikami niż miało to miejsce w przypadku Liverpoolu.
Real miał starcie z PSG, Chelsea, Manchesterem City
Liverpool miał starcie z Interem, Benficą, Villarrealem
Real w ostatnim meczu udowodnił że potrafi grać pod presją do samego końca, robiąc niespodziewany comeback. Tegoroczny król strzelców jest kolejnym atutem hiszpańskiej drużyny i mam nadzieje że podczas tego meczu wynik zdobytych przez niego bramek pójdzie w górę. Ten kurs na zwycięstwo realu jest moim zdaniem jak najbardziej opłacalny, osobiście widzę tutaj dużą szansę na wygraną tego klubu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1041
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Liverpool - Real
Typ: D.Carvajal liczba popełnionych fauli - powyżej 0,5 @ 1.55 Fuksiarz 2 minuta


Analiza:
Typowanie finałów jest bardzo trudne, ale wybrałem jeden typ który ma według mnie duże szanse na wejście. Skupiłem się na jednym faulu popełnionym przez prawego defensora Realu. Siła ofensywna Livepoolu jest na tyle mocna, że Hiszpan przynajmniej jeden raz przewini. Jak dla mnie pojedynki Salaha czy Mane na skrzydle z Carvajalem będą bardzo ciekawe. Jak przeanalizujemy ostatnie mecze Realu to właśnie najwięcej bramek niestety pada z prawej strony defensywy. Dlatego jakby Klopp miałby wskazać jakiś słaby punkt w defensywie Realu to Militao i Carvajal. Można jeszcze wysunąć taką myśl, że Militao prędzej czy później popełni jakiś błąd i to własnie Carvajal będzie musiał ratować faulem. Ostatnio typowałem faule Militao, a w finale proponuje na Carvajala. Jeden faul to nie jest dużo, a kurs do dubla uważam za atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1377
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Na dzisiejszy finał wymyśliłem sobie taki zakład:

Virgil van Dijk i Eder Militao: każdy z nich popełni po przynajmniej jednym faulu @3.45 BETFAN⛔

Brazylijczyk znany jest z tego, że zdarzają mu się błędy w spotkaniach i stara się je naprawiać nieczystymi zagraniami. Regularnie wpisuje się do tej statystyki i dochodzi przecież dodatkowy stres, który może nieco sparaliżować tego stopera. Co do Holendra gra czysto, ale gdy nadchodzi presja, to również faluje. Najlepszym przykładem był dwumecz z Villarreal, gdzie łącznie popełnił trzy niedozwolone zagrania i Szymon Marciniak ukarał go raz kartonikiem na Anfield. Jeżeli chcesz powstrzymać Karima Benzemę, czy też szybkiego Juniora Viniciusa, to musisz czasem uciekać się do faulu i tu widzę spore szanse na pokrycie mojego typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
T 206,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Liverpool - Real
Typ: Liverpool zdobędzie puchar @1.57 Fuksiarz

Mimo, że Real Madryt jest niepokonany w finałach Ligi Mistrzów (7 finałów - 7 zwycięstw) oraz w poprzednich meczach tegorocznej edycji LM pokonywali zdecydowanie silniejszych rywali aniżeli piłkarze Liverpoolu (Real pokonywał PSG, Chelsea, City, podczas gdy Liverpool pokonywał Inter, Benfice, Villarreal) to uważam, że dzisiaj puchar ku górze podniesie ekipa Kloppa.
Obie te drużyny rozegrały dobre sezony w swoich ligach. Real z łatwością zdobył mistrzostwo Hiszpanii, natomiast Liverpool ostatecznie przegrał mistrzostwo o 1 pkt, ale sezon był naprawdę dobry - zaledwie 2 porażki w Premier League i bilans bramek 94-26 robią wrażenie.
Liverpool jest niepokonany od 18 meczów. Oczywiście, Real ma w swoich szeregach niezawodnego Benzeme, który w ostatnich 5 meczach LM strzelił 10 bramek, ale jeśli defensorzy Liverpoolu odpowiednio zadbają o to, aby Francuz nie otrzymywał zbyt dużo szans na oddanie strzału, to uważam, że Salah i spółka dziś tych bramek strzelą więcej i zapiszą się w historii jako pierwsi, którzy pokonali Real w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +199
M 48,2K

Masin

Użytkownik
21:00 Liverpool - Real Madryt
Faule poniżej 21,5 @2.38
Obie drużyny mają zawodników bardzo dobrze wyszkolonych technicznie. Obrona Liverpoolu to monolit. Nie ma tutaj widoków na brudną grę. Powinno być sporo rozgrywania piłki w środku boiska i wyczekiwanie na błąd przeciwnika. Stąd fauli spodziewam się niewielu.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Liverpool - Real Madryt
Liczba strzałów zawodnika - Karim Benzema : 3+
betclic 1.60

Wielki finał elitarnej Ligi Mistrzów i typ na strzały gracza, który jak najbardziej może być kluczową postacią w tym spotkaniu. Benzema to autor 15 goli w 11 meczach tej edycji Champions League. Bez niego ofensywa Królewskich wygląda bardzo słabo i trudno byłoby sobie wyobrazić Real dziś bez francuskiego napastnika. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, to Benzema nie oddał przynajmniej 3 strzałów na bramkę rywali tylko w meczach z PSG (chyba najgorszy mecz Królewskich w tej edycji) i z Interem (pierwszy mecz w fazie grupowej).
Poza tym w kluczowych momentach Karim brał odpowiedzialność na swoje barki i był kluczowym graczem dla swojej ekipy. Liczę tutaj na to, że w tym najważniejszym meczu sezonu dla Realu Madryt poprowadzi swój zespół do 14 trofeum.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jest jeszcze ciekawy typ w BETFAN i ibis ibis podał bardziej ryzykowną opcję z łamakiem, a tutaj mamy zakład, który wlicza się wraz z dogrywką i karnymi

Real Madryt będzie przegrywał w meczu, lecz zdobędzie puchar @7.50 BETFAN⛔

Ryzykowna opcja, ale po tym co oglądaliśmy w tym sezonie play-off ma swoje odzwierciedlenie. Stawiam na to, że Królewscy sięgną ostatecznie po puchar LM, ale w trakcie meczu będą przegrywać. Kto śledził poczynania Realu Madryt w spotkaniach z PSG, Chelsea i Manchesterem City, ten doskonale wie, w jakich opałach byli podopieczni Carlo Ancelottiego. Za każdym razem wydawało się, że klub z Madrytu pożegna się z Ligą Mistrzów, ale oni swoje i comebacki to specjalność zespołu prowadzonego przez włoskiego szkoleniowca. Jak wyglądało to w rewanżach od 1/8 finału do półfinału?
  • PSG: Real w Madrycie przegrywał 0:1 do przerwy, aby na koniec zwyciężyć 3:1 i awansować do 1/4 finału
  • Chelsea: Real w Madrycie szybko roztrwonił przewagę z Londynu przegrywając w 75 minucie 0:3 z Chelsea, ale pojawił się Rodrygo, a później Benzema w dogrywce i udało się awansować do 1/2 finału
  • Manchester City: Real w Madrycie przegrywał już w dwumeczu 0:2 w 73 minucie, ale wszedł z ławki Rodrygo i w 90 oraz w 91 minucie strzelił dwie bramki, które dały dogrywkę, a Benzema ze skutecznym rzutem karnym w dogrywce dał awans do finału
Jasne, te wszystkie historie odbywały się na Bernabeu. Tym razem mamy jedno spotkanie na neutralnym terenie w Paryżu, ale Real ma ten gen zwycięzców w Lidze Mistrzów i ma swoje słabsze początki. Jest szansa, że to The Reds wyjdą na prowadzenie a Królewscy swoim charakterem odrobią straty i sięgną po 14. puchar LM. Kurs na to zdarzenie jest świetny, bo liczy się również po regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +509
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
21:00
Liverpool : Real Madryt

Typ: Real Madryt powyżej 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.56
Betcris

No i doczekaliśmy się wielki finał tegorocznej ligi mistrzów. W Paryżu Liverpool zmierzy się z Realem Madryt. W tym meczu możliwe jest wszystko dlatego typowanie zwycięzcy jest dla mnie trochę szalone.. gdyż wiemy że finały rzadzal się swoimi prawami. Idę tutaj w żółte kartki a dokładnie min. dwie żółte kartki zespołu z Madrytu. Jest to finał jeden mecz lekkim faworytem są tutaj Anglicy dlatego też liczę że przy stracie gola nasili się agresywność Realu. Mogą zdarzyć się również różne przepychanki które będą skutkować kartkami. Sędzią meczu pan Turpin który nie oszczędza zawodników jeśli Ci przekraczaja przepisy. Powodzenia. I miłego oglądania.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Liverpool - Real Madryt
Kto więcej kartek: Liverpool @ 3.00 1-0
Betfan

Typ na czuja, ale nie tylko. Wiadomo, The Reds tradycyjnie są jedną z mniej kartkujących drużyn, ale akurat w meczach przeciwko Królewskim tak nie jest. W trzech ostatnich bezpośrednich meczach (w tym w finale LM 2018 i 2x w fazie grupowej 2021) to właśnie Liverpool miał więcej żółtych kartek, a kursy na to były mniej więcej takie same jak teraz. Oczywiście typy na kartki zależą od wielu czynników których teraz nie sposób przewidzieć, jak to kto pierwszy strzeli gola i tym samym można się spodziewać że częściej będzie się bronił, ale właśnie też z tego powodu trudno nie zaryzykować takiego kursu. Liverpool jest faworytem, wystarczy że strzeli pierwszy gola i to Real będzie zmuszony prowadzić grę, co będzie powodowało więcej roboty dla obrońców i pomocników The Reds, więcej fauli i szans na kartkę. Moim zdaniem po takim kursie warto zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1178
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Liverpool - Real Madryt
Typ:X2
Kurs:1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Zgadzam się z analizami wyżej, od siebie dodam że naprawdę nie wierzę w to, że Real przegra w regulaminowym czasie. Ta ekipa ma mental, pakt z diabłem, ogrom szczęścia i w ogóle wszystko, co jest niezbędne do sukcesu. Liverpool może prowadzić 2-0, a Real i tak to może odrobić, myślę że regulaminowy czas to będzie minimum remis lub ewentualna wygrana Realu. Sam gram typ, że Real zdobędzie puchar po kursie 2.50 także też się nie obrazę. Sytuacja kadrowa po obu stronach jest dobra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1359
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom