>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Czyli w sumie jak zwycięstwo Phoenix nie jest pewne to value w 5,2 na zwycięstwo to chyba dobra opcja za drobne ?
Bardziej na myśli miałem jakieś handicapy w stronę Phoenix, bo wątpię, że ktoś chciał grać kurs 1.16. No Phoenix powinni to wziąć na luzie, ich absencje nie są aż tak kluczowe jak w Utah, ale to wciąż NBA i tu się różne cyrki potrafią wydarzyć.

ja nie stawiam zawodnikow na punkty jak ty i reszta a co myslisz o meczu typowo win-lose

Cavs - NYK
Pelicans - Pacers

dzieki z gory za odp
Cleveland powinni to wziąć, ale też no, bez Markannena, nie wiadomo czy zagra Allen, skip.

Pacers - Pelicans to loteria, oba zespoły z solidnymi osłabieniami, 50-50 moim zdaniem. Też niewiadome czy zagra LeVert i Graham, a to dosyć istotne.
Post automatycznie złączony:

Potwierdzone, że dla Cavs dzisiaj nie zagra Allen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Jak już miałbym coś grać to Knicks @ 2.60, największym minusem jest B2B Knicks, ale brak Markkanena i w szczególności Allena mocno osłabia Cavs. W tym sezonie Cavs mają bilans 1-6 bez Allena, no ale jakoś nie mam do tego typu przekonania, drobno można spróbować ;).

93-95
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Ostatnie dwa dni słabe, no co ja mogę powiedzieć, trochę w tym było moich złych wyborów, trochę pecha, ale tak to już jest w tym hobby, raz zielono, raz czerwono, mogę jedynie przeprosić jak ktoś przegrał dużo pieniędzy :(. Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza.

Golden State Warriors - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks +4.5 @ 1.82 betclic
Dallas Mavericks @ 2.34 betclic

Trochę nie rozumiem faworyzowania w tym meczu Warriors. Nie chce powiedzieć, że w tym meczu ich jedynym atutem będzie własny parkiet, ale na próżno szukać innych plusów patrząc na ostatnią grę Golden State. Jasne, defensywa - TOP, ale i obrona Warriors jest osłabiona, bo w dalszym ciągu niedostępny do gry jest Draymond Green. Dodatkowo niepewny jest występ Klaya Thompsona, który jest powoli wprowadzany do gry i spędza na parkiecie około 20 minut w meczu. Sam Klay obecnie nie wydaje się w takiej dyspozycji, żeby samemu pociągnąć zespół GSW, ale nie ma się też co dziwić, Klay ma być gotowy przede wszystkim na play-offy. Kolejny z liderów GSW - Stephen Curry też jest w słabej dyspozycji w ostatnim czasie, można powiedzieć, że po prostu mu piłka nie siada, ostatnie dwa mecze to skuteczność 5/20 i 6/21, a odnotuje tylko, że obniżka formy nie trwa od tych dwóch meczów. Ostatnie mecze GSW to krótko mówiąc męczarnie, fatalna porażka z bardzo osłabioną Indianą, wymęczone w ostatnich sekundach zwycięstwo z Houston Rockets czy kolejny mecz na styku z Utah Jazz, którzy ostatnio mają swoje problemy, ale trzeba przyznać, że GSW potrafiło to wykorzystać. Warto też odnotować, że wszystkie trzy mecze Warriors grali u siebie. Jeżeli szukać pozytywów w grze Warriors to na pewno u zawodników z drugiego szeregu, Jordan Poole, Andrew Wiggins czy Otto Porter Jr.

A Dallas? Dallas są w niesamowitym gazie, w styczniu notują bilans 11-2 pokonując takie drużyny jak Memphis Grizzlies (dwukrotnie), Chicago Bulls, Denver Nuggets czy ich dzisiejszego rywala czyli Golden State Warriors. W świetnej dyspozycji jest Luka Doncić, dobrze dysponowani są Porzingis czy Brunson, a co najważniejsze brak kontuzji po stronie Mavs, co w tym sezonie było ich sporym problem, tu wyleciał Doncić, potem Porzingis, na szczęście póki co wszyscy są do gry, oprócz Sterlinga Browna, który kluczową postacią nie jest.

Jak widać głównie idę przeciwko GSW, liczę na to, że Mavs będą kontynuować swoją dobrą grę, szczególnie w defensywie i wykorzystają obecne problemy Warriors. Z takich czystych ciekawostek statystycznych, Dallas wygrało 4 ostatnie mecze vs GSW na ich parkiecie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

Patty Mills over 13.5 pkt @ 1.73 betclic

za drobne:
Patty Mills 29 lub więcej punktów @ 7.33 betfan

Kolejny typ, który wydaje mi się po prostu logiczny. Zacznijmy od najważniejszego, dla Nets nie zagra po raz kolejny Durant, a jako, że Brooklyn gra u siebie to nie zagra również Irving. Mills tą linie pokrył w 6/9 meczach bez Duranta, a dodatkowo przeciwko Lakers w tym sezonie zanotował aż 34 punkty. Co więcej najprawdopodobniej do Lakers wraca Davis co wzmocni obronę LAL pod koszem, a jednocześnie powinno zachęcić Nets do rzucania z dystansu, w czym Mills się specjalizuje. Patty co prawda ostatnie mecze grał w kratkę, ale na pewno przez brak KD i Kyrie Irvinga będzie miał dużo okazji do rzucania, mam tylko nadzieję, że skuteczność go nie zawiedzie. Dodatkowo Lakers nie są wybitni jeżeli chodzi o bronienie trójek i jeżeli Mills będzie miał swój dzień to powinien ich rozstrzelać co pokazał w ostatnim meczu z nimi, tak jak mówiłem, 34 punkty, 8/13 za trzy punkty. Moim zdaniem linia ciut za niska.

Houston Rockets - San Antonio Spurs

Dejounte Murray over 39.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.83 betclic blowout i nie zagrał w 4 kwarcie, 34 PZA

Drobno:
Dejounte Murray Triple-Double - TAK @ 4.45 betclic

Lider Spurs jest ostatnio w gazie, ale to nie jest najważniejsze w tym typie. Najważniejsze jest to, że grają przeciwko Houston Rockets czyli najgorszej obronie w lidze. Linia co prawda jest wysoka, ale Murray przekroczył ją w ośmiu na ostatnich jedenaście spotkań. W tym czasie Spurs grało już przeciwko Houston Rockets i Murray zanotował wtedy 53 PZA, oddał również mnóstwo rzutów z gry (26, 12 trafionych, najwięcej rzutów w jednym meczu w sezonie). Najbardziej przekonany jestem do PZA bo Murray to akurat taki zawodnik, który solidne liczby robi w każdej statystyce (po covidzie średnia 23.4 pkt, 8.8 zbiórek i 9.6 asyst na mecz). Jeżeli Rockets nawiążą walkę i nie poleci tutaj blowout to myślę, że Murray nie powinien mieć problemów z pokryciem tej linii. Dodatkowo triple-double to fajna opcja, 3/11 w ostatnich meczach, ale trzykrotnie brakowało mu jednej zbiórki albo jednej asysty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Toronto Raptors - Charlotte Hornets

OG Anunoby over 5.5 zbiórek @ 1.80 betclic

Moim zdaniem fajna linia, taka akurat żeby weszło. OG w ostatnich pięciu meczach czterokrotnie notował osiem lub więcej zbiórek. Średnia jego zbiórek w tym sezonie to 5.3 zbiórki na mecz. Warto jednak wspomnieć o tym, że w ostatnich trzech meczach zagrał powyżej 40 minut, a nie jak wcześniej 30-35 minut, liczę, że w tym meczu dostanie właśnie 40+ minut, zawsze będzie więcej okazji do zbierania. Ale to nie jest jedyna rzecz, która mnie przekonuje w tym typie. Kluczowy jest przeciwnik, Charlotte to drużyna która jest bodajże TOP 3 jeżeli chodzi o oddawane rzuty na mecz, a jak wiadomo im więcej rzutów tym więcej szans do zbierania, bo Hornets to też nie jest drużyna, która gra na super skuteczności, zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki, są drugą najgorszą drużyną w lidze jeżeli chodzi o statystykę "Opponent Defensive Rebounds per Game" (Przepraszam, nie wiem jak to sensownie na polski przełożyć, tak mi łatwiej). Jeżeli chodzi o "Opponent Offensive Rebounds per Game" to też są no powiedzmy na dole tabeli, TOP 9 najgorszych drużyn pod tym względem. Dodatkowo SF vs Hornets notują średnio 8 zbiórek na mecz. 6 zbiórek przez 35-40 minut? Myślę, że do zrobienia, próbowałbym iść nawet w double-double, bo w ostatnich meczach niewiele brakuje do tego osiągnięcia, co prawda tylko raz notował 10 zbiórek w tym sezonie, ale dzisiaj przeciwnik teoretycznie taki, na którym można zbiórki ponabijać. Niestety nigdzie nie widzę zakładu na double-double, w poprzednim meczu kurs był bodajże @ 10.50, jak ktoś znajdzie to może dać znaka :).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Nie miałem czasu napisać poważniejszych analiz więc na szybko, bo jeszcze 3 typy na dzisiejszą noc mam.

Washington Wizards - Los Angeles Clippers

Bradley Beal over 33.5 punkty + asysty + zbiórki @ 1.80 sts

Za drobne:
Bradley Beal 30 lub więcej punktów @ 4.25 betclic

Ponownie idę w Beala, tym razem jednak PZA. Ostatni mecz nie poszedł po mojej myśli, 19 punktów, ale warto wziąć pod uwagę to, że w czwartej kwarcie w ogóle nie grał. Linia moim zdaniem za wysoka nie jest, przy dobrym meczu jest do pokrycia samymi punktami. Dzisiaj przeciwnikiem Clippers i wątpię, że ponownie Wizards przegrają z kretesem. Liczę na to, że Beal pociągnie drużynę z Waszyngtonu, bo jak nie on to kto? Wizards balansują na granicy playinów, ostatnio słabsze mecze, pora pociągnąć zespół za uszy. Gram PZA bo Beal ostatnio dokłada fajne liczby jeżeli chodzi o zbiórki i asysty, 22 punkty powinny starczyć, żeby pokryć tą linię.

Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves

D'Angelo Russell over 26.5 pkt + asysty @ 1.78 betclic 26 PA

Ponawiam typ na Russella, który ostatnio na spokojnie przekroczył tą linie. Dzisiaj przeciwko Portland powinno być podobnie. Podsyłam link do poprzedniej analizy tego typu.


Toronto Raptors - Charlotte Horners

Terry Rozier over 4.5 asyst @ 1.75 ewinner

Bet czysto pod ostatnie mecze, bo Rozier zdecydowanie częściej dzieli się piłką. Ostatnie 5 meczów to następująca liczba asyst: 7, 9, 10, 7, 6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Utah Jazz - Phoenix Suns

Chris Paul over 9.5 asyst @ 1.75 ewinner

Obie drużyny dzisiaj ze sporymi absencjami, ale wykorzystam braki po stronie Suns i pójdę w asysty najlepszego podającego ligi - Chrisa Paula.

Dla Suns nie zagra dziś m.in.: D. Ayton, J. Crowder, C. Payne czy J. McGee.
Dla Utah nie zagrają: R. Gobert i D. Mitchell

Obie drużyny grały ze sobą dwa dni temu i zwycięzko z tego meczu wyszli Suns (115-109), a Chris Paul zanotował 13 asyst, warto dodać, że potential assists wynosiło aż 28. CP3 powyższą linie przekraczał w 4 ostatnich spotkaniach, jednak szczególnie pod uwagę biorę fakt, że bez Aytona w składzie Chris notował siedem meczów z rzędu z dwucyfrową liczbą asyst (screen poniżej).

1643227371702.png

Defensywa Jazz w tym meczu będzie bardzo osłabiona, brak Rudy Goberta to gigantyczne osłabienie co widać po statystykach, bez Francuza tracą średnio 119 punktów na mecz i dzisiaj będzie im niezmiernie ciężko zatrzymać duet Booker & Paul. Linia nie jest za wysoka, CP3 notuje w tym sezonie średnią asyst na poziomie 10.2 asyst/mecz, mam jedynie nadzieję, że nie będzie tu blowoutu, bo to ostatnio jest większym problemem w typach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
noone 697

noone

Użytkownik
Utah Jazz - Phoenix Suns

Chris Paul over 9.5 asyst @ 1.75 ewinner

Obie drużyny dzisiaj ze sporymi absencjami, ale wykorzystam braki po stronie Suns i pójdę w asysty najlepszego podającego ligi - Chrisa Paula.

Dla Suns nie zagra dziś m.in.: D. Ayton, J. Crowder, C. Payne czy J. McGee.
Dla Utah nie zagrają: R. Gobert i D. Mitchell

Obie drużyny grały ze sobą dwa dni temu i zwycięzko z tego meczu wyszli Suns (115-109), a Chris Paul zanotował 13 asyst, warto dodać, że potential assists wynosiło aż 28. CP3 powyższą linie przekraczał w 4 ostatnich spotkaniach, jednak szczególnie pod uwagę biorę fakt, że bez Aytona w składzie Chris notował siedem meczów z rzędu z dwucyfrową liczbą asyst (screen poniżej).

Pokaż załącznik 15186

Defensywa Jazz w tym meczu będzie bardzo osłabiona, brak Rudy Goberta to gigantyczne osłabienie co widać po statystykach, bez Francuza tracą średnio 119 punktów na mecz i dzisiaj będzie im niezmiernie ciężko zatrzymać duet Booker & Paul. Linia nie jest za wysoka, CP3 notuje w tym sezonie średnią asyst na poziomie 10.2 asyst/mecz, mam jedynie nadzieję, że nie będzie tu blowoutu, bo to ostatnio jest większym problemem w typach.
Jeśli już miałby być blowout to po której ze stron ? bo myslalem pograć utah z handi+ Chociaż kursy wyrównane

a widzisz może na dziś jakiś mecz żeby pójść w wynik :p ? Interesuje mnie cavs z handi bo milwake ostatnio słabo grają i może clippersi z handi bo wczoraj ładny comeback zrobili jeszcze może na taśmę win Chicago i miami/dallas
Daj proszę znać co sądzisz
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Jeśli już miałby być blowout to po której ze stron ? bo myslalem pograć utah z handi+ Chociaż kursy wyrównane

a widzisz może na dziś jakiś mecz żeby pójść w wynik :p ? Interesuje mnie cavs z handi bo milwake ostatnio słabo grają i może clippersi z handi bo wczoraj ładny comeback zrobili
Pisałem to bardziej żartobliwie, bo ostatnio w meczach, które teoretycznie powinny być wyrównane leciały spore blowouty. Myślę, że Suns to powinno wziąć bo Utah bez Goberta wygląda tragicznie, ale jeżeli jakoś zatrzymają Bookera albo on będzie miał gorszy dzień to może pójść też w stronę Jazzmanów.

Co do innych meczów - na ten moment ciężko powiedzieć, dużo drużyn gra B2B, składy nie są pewne, trzeba poczekać. Moim zdaniem Clippersi wyglądają całkiem fajnie, Orlando jest tragiczne i w żadnym meczu nie powinni być nawet minimalnym faworytem. LAC co prawda B2B, ale po wczorajszym comebacku myślę, że morale wystrzeli w górę, chociaż też niektórzy zawodnicy mogli nienajlepiej zareagować na odstawienie ich we wczorajszym meczu (Zubac, Jackson czy Batum).
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Amir Coffey over 11.5 pkt 1.83 2 kwarty i 3 minuty 3 wystarczyły

Poczekam do meczu ale nie zdziwie sie jak Amir wyjdzie w s5.Wczoraj gral 37 minut ale tym samym udowodnił po raz kolejny ze warto na niego stawiac przy sporej ilosci minut spedzonych na parkiecie.Oczywiscie Kennard bohaterem meczu ale warto zwrocic uwagę ze Coffey rzucił najwiecej pkt z calej swojej druzyny-29 pkt.Do polowy 3q linia pokryta (13pkt), pozniej dolozyl jeszcze 16, 10/21 trafien w tym 3 troje do tego kilka rzutow wolnych przy 100% skutecznosci, a wystarczy spojrzec jak grali Clippers do ht gdzie nic nie siadalo.Coffey zaliczył tez 5 reb i 1 asyste.Orlando gra w sumie nienajgorzej ale tuzami obrony nie sa,przy b2b Clippersów licze ze beda sie trzymac w grze wiec upatruje tu spore szanse na troche minut Coffeya.Poczekam jednak na wyjsciową piątkę.Clippers nadal bez Morrisa do tego Batum jest GDT.Linia z betclicka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Garść przemyśleń, po raz kolejny - mam na myśli tendencje - nie twierdzę, że dane zespoły przegrają/wygrają akurat teraz. Twierdzę, że omijając poszczególne match upy bądź grając na te czy inne zespoły W DŁUGIM TERMINIE wyjdziemy na plus.

Mam na myśli tutaj czynnik szczęścia, który wiele razy mnie mylił gdy tworzyłem swoje statystyki na NBA.



Orlando vs Clippers
omijam
, oba zespoły równie poukładane (czyli w ogóle:D) - wygrane jeśli przychodzą to raczej z powodu farta, np. Clippers vs Wizards wczoraj ALBO ze słabości/wyjątkowej złej formy drużyny przeciwnej np. Clippers vs Wizards :)D)
jakbym musiał grałbym PRZECIWKO Orlando, wygrali ostatnio, pytanie czy są to w stanie powtórzyć (z drugiej str grają u siebie, a zespoły tej kategorii lubią wygrywać u siebie i głównie u siebie właśnie to robią)

z racji tych dwóch przeciwstawnych czynników możemy pominąć myślę, loteria



Hornets vs Pacers
Hornets -
zagrali tragedię ostatnio co tylko pokazuje nie tyle jak ważny (choć to również) jest Hayward, ale jak tragiczny jest Oubre jako jego zmiennik, zawodnik zdaje się podejmować niezwykle nieprzemyślane decyzje, które normalnie nazwać można by "głupimi", no nic
według mnie wrócą do średniej (dostali 2 blowouty ), jak mówię - nie wiem czy wygrają - twierdzę, że granie na Pacers może nie mieć sensu, dobrze im idzie ostatnio jak na nich

scenariusz zakłada, że gra Hayward, jeśli nie - ominąłbym, przynajmniej jeśli mówimy o wygranej m e c z u przez CHA


Cavaliers vs Bucks
Bucks -
Bucks wprawdzie 3 wygrane pod rząd, ale dosyć niskie
z drugiej str (lekko przegrzani wg mnie CLE - notują 8 WIN 2 LOSE na 10 ostatnich gier), Lauri odpadł, Stevens faktycznie nie jest tragedią natomiast, powinno brakować trochę tych warunków, nie wiadomo jak z Allenem, jest to game-changer i tu pewnie moje słowa tylko uzupełniają Wasze przemyślenia, myślę, że jeśli nawet zagra jednak to Bucks to wezmę, choć z trudem - nie grałbym na Cavs, granie zespołów w takich ustawieniach historycznie w, znowu podkreślę, W DŁUGIM TERMINIE kończyło się źle
nie ma Allena i Wesleaya - myślę, że to odczują MIL, zwłaszzcza, że Rondo uzupełnia pięknie Cleveland z ławki w 2gim składzie, ale powinni udźwignąć


scenariusz zakłada, ze gra Giannis - jak nie to omijam


Miami vs Knikcs
omijam

Hawks vs Sacramento
omijam (niby można by po tak słabym spotkaniu na SAC - przegrali wszystkie kwarty, jednak fundamenty muszą być)



Chicago vs Toronto

zacięty basket grają, do końca meczu tyrają, mamy przebudzenie po zeszłym sezonie Pascala, o wiele solidniejszy zdaje się Trent JR niż w POR rok temu, ALE
Chicago powraca z dwójką DeRozan i LaVine, szkoda Caruso, można polubić gościa, no i Lonzo (tu akurat Starszy, ale Młodszy też heh) też się fajnie rozwija
Ponadto są tylko 3-7 w ostatnich 10ciu - na pewno byłbym ostrożny w graniu przeciwko nim
Tu akurat obie drużyny mogą wygrać -


Daję jeszcze Dallas bo wszystkiego nie idzie pokryć tyle nam komisarz Silver przygotował :

Dallas vs Portland - dla wytrwałych, którzy ostaną się do 4tej
Dallas - Portland zdaję się grać zbyt dobrze, stąd też wczoraj na Minnesotę było grane
Dallas dostało w ciry solidnie, powinniśmy zauważyć powrót do średniej


Jazz vs Suns
Jazz

Den vs Bro (Brooklyn rozsypka, uogólnienie z mojej str - brak gry w tym momencie)
Brooklyn

Mem vs Sas
Memphis



podkreślam jeszcze raz - ja gram z kontrami na niskich wydarzeniach w tych meczach, nie na czyste zwycięstwa, ostrożnie ze stawką jeśli ktoś się zdecyduje, zamieszczam bardziej pokazując na co (wg mnie) nie warto grać, niż to na co warto (strata - zawsze większe znaczenie niż wygrana - strata 50% musimy zrobić 100 :( )
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks

Giannis Antetokounmpo over 27.5 pkt @ 1.80 betclic blowout

Taka linia na Giannisa? Moim zdaniem wypada skorzystać z tej okazji. Dla Bucks bardzo ważny mecz w perspektywie walki o play-offy, a dokładniej o rozstawienie, bezpośredni rywal o TOP 1 na wschodzie, w takim wypadku liczę, że Giannis po prostu wejdzie na odpowiedni poziom i poprowadzi Bucks do zwycięstwa. Grek w poprzednim meczu pauzował z powodu drobnego urazu kolana, dzisiaj powinien zagrać i wątpie, że zostaną mu jakkolwiek skrojone jego minuty gry. Giannis ostatnio jest w bardzo dorej dyspozycji, notuje średnie na poziomie 31.6 pkt, 10.9 zbiórek, 6.8 asyst, a to wszystko przy średniej minut 33.7. Po części rozumiem tą linie, bo Cavs to zespół bardzo dobrze poukładany w defensywie, ale czy będą mieli odpowiedź na Greka który jest w znakomitej formie? Moim zdaniem nie, w poprzednim meczu Giannis rzucił im co prawda 27 punktów, ale w zaledwie 27 minut. Dodatkowo GTD po stronie Cavs jest Jarrett Allen, jeżeli ostatecznie Allen nie zagra to jest to ogromne osłabienie dla Cavs jeżeli chodzi o obronę pod koszem.

Giannis pokrył tą linię w 9/11 ostatnich spotkań.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Garść przemyśleń, po raz kolejny - mam na myśli tendencje - nie twierdzę, że dane zespoły przegrają/wygrają akurat teraz. Twierdzę, że omijając poszczególne match upy bądź grając na te czy inne zespoły W DŁUGIM TERMINIE wyjdziemy na plus.

Mam na myśli tutaj czynnik szczęścia, który wiele razy mnie mylił gdy tworzyłem swoje statystyki na NBA.



Orlando vs Clippers
omijam
, oba zespoły równie poukładane (czyli w ogóle:D) - wygrane jeśli przychodzą to raczej z powodu farta, np. Clippers vs Wizards wczoraj ALBO ze słabości/wyjątkowej złej formy drużyny przeciwnej np. Clippers vs Wizards :)D)
jakbym musiał grałbym PRZECIWKO Orlando, wygrali ostatnio, pytanie czy są to w stanie powtórzyć (z drugiej str grają u siebie, a zespoły tej kategorii lubią wygrywać u siebie i głównie u siebie właśnie to robią)

z racji tych dwóch przeciwstawnych czynników możemy pominąć myślę, loteria



Hornets vs Pacers
Hornets -
zagrali tragedię ostatnio co tylko pokazuje nie tyle jak ważny (choć to również) jest Hayward, ale jak tragiczny jest Oubre jako jego zmiennik, zawodnik zdaje się podejmować niezwykle nieprzemyślane decyzje, które normalnie nazwać można by "głupimi", no nic
według mnie wrócą do średniej (dostali 2 blowouty ), jak mówię - nie wiem czy wygrają - twierdzę, że granie na Pacers może nie mieć sensu, dobrze im idzie ostatnio jak na nich

scenariusz zakłada, że gra Hayward, jeśli nie - ominąłbym, przynajmniej jeśli mówimy o wygranej m e c z u przez CHA


Cavaliers vs Bucks
Bucks -
Bucks wprawdzie 3 wygrane pod rząd, ale dosyć niskie
z drugiej str (lekko przegrzani wg mnie CLE - notują 8 WIN 2 LOSE na 10 ostatnich gier), Lauri odpadł, Stevens faktycznie nie jest tragedią natomiast, powinno brakować trochę tych warunków, nie wiadomo jak z Allenem, jest to game-changer i tu pewnie moje słowa tylko uzupełniają Wasze przemyślenia, myślę, że jeśli nawet zagra jednak to Bucks to wezmę, choć z trudem - nie grałbym na Cavs, granie zespołów w takich ustawieniach historycznie w, znowu podkreślę, W DŁUGIM TERMINIE kończyło się źle
nie ma Allena i Wesleaya - myślę, że to odczują MIL, zwłaszzcza, że Rondo uzupełnia pięknie Cleveland z ławki w 2gim składzie, ale powinni udźwignąć


scenariusz zakłada, ze gra Giannis - jak nie to omijam


Miami vs Knikcs
omijam

Hawks vs Sacramento
omijam (niby można by po tak słabym spotkaniu na SAC - przegrali wszystkie kwarty, jednak fundamenty muszą być)



Chicago vs Toronto

zacięty basket grają, do końca meczu tyrają, mamy przebudzenie po zeszłym sezonie Pascala, o wiele solidniejszy zdaje się Trent JR niż w POR rok temu, ALE
Chicago powraca z dwójką DeRozan i LaVine, szkoda Caruso, można polubić gościa, no i Lonzo (tu akurat Starszy, ale Młodszy też heh) też się fajnie rozwija
Ponadto są tylko 3-7 w ostatnich 10ciu - na pewno byłbym ostrożny w graniu przeciwko nim
Tu akurat obie drużyny mogą wygrać - nie mniej nie grałbym PRZECIWKO Chicago


Daję jeszcze Dallas bo wszystkiego nie idzie pokryć tyle nam komisarz Silver przygotował :

Dallas vs Portland - dla wytrwałych, którzy ostaną się do 4tej
Dallas - Portland zdaję się grać zbyt dobrze, stąd też wczoraj na Minnesotę było grane
Dallas dostało w ciry solidnie, powinniśmy zauważyć powrót do średniej
na pewno nie grałbym PRZECIWKO tak dobremu fundamentalnie, długoterminowo, zespołowi po takim kryzysie krótkoterminowym jak wczoraj

Jazz vs Suns
Jazz

Den vs Bro
Brooklyn

Mem vs Sas
Memphis



podkreślam jeszcze raz - ja gram z kontrami na niskich wydarzeniach w tych meczach, nie na czyste zwycięstwa, ostrożnie ze stawką jeśli ktoś się zdecyduje, zamieszczam bardziej pokazując na co (wg mnie) nie warto grać, niż to na co warto (strata - zawsze większe znaczenie niż wygrana - strata 50% musimy zrobić 100 :( )
Hayward jest out Healt & safty protocol
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Ja jeszcze pykne
Miami plus Denver +8.5 1.83

Edit.Ptaszki cwierkają ze Harden jest pod q.Bez niego raczej Netsi w pałe
Jakos nie widze Knicksow by wygrali na florydzie tym bardziej ze sa b2b.Heat od meczu z Lakers mialo chwilę oddechu wiec u siebie mysle to wezmą. BKN wyglada slabo.Bez Durantuli i Irvinga cieńko to widze,na dodatek wypadl im Claxton.Jesli Denver ma to połozyc to mysle w meczu na styku

Przymierxalem sie do PHO ale z dziewiecioma dostepnymi zawodnikami sobie daruje natomiast podoba mi sie

Bismack Biyombo over 23.5 PZA 1.73
Jak wiadomo Utah bez Goberta,PHO bez Aytona do tego wypadl McGee na ktorego ostatnio stawialem,tak wiec na centrze zostaje Bismack ktory ladnie rzezbi zbiorki ostatnio,w poniedzialek z UTAH pyknął 13 plus 16 pkt i 1 as ale dzisiaj w zwiazku z absencja Javala ( w poniedzialkowym meczu 9reb)raczej pogra wiecej minut.Mnie sie tam podoba

Do tego small play

CP3 over 1.5 zza łuku 2.15
Ostatnio 4 na 7 za 3,jak ktos ma dzisiaj ciagnac ta gre to tak jak ostatnio Paul z Devinem.Chris potrafi trafiac trojki nie od wczoraj a mysle bedzie to jeden z kluczowych elementow tego meczu jesli maja znowu wygrac.Pozyjemy zobaczymy
Wszystkie propozycje z betclica
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Orlando Magic - LA Clippers

Cole Anthony under 16.5 pkt @ 1.80 sts 9 sekund przed końcem chłop rzuca za trzy

Moim zdaniem za wysoka linia. Poniżej 13 pkt w sześciu ostatnich meczach, średnia na poziomie 9.5 pkt/mecz. Jalen Suggs rzuca więcej i ma większą role w ofensywie, dodatkowo do pełnych minut wróci Wendell Carter, do gry wracają Ross czy Harris, są bracia Wagner, Anthony nie powinien mieć dużo okazji do rzutów, a na pewno nie tyle co chociażby na początku sezonu, pod tym względem jego rola w zespole zdecydowanie się zmniejszyła. Ostatnie sześć meczów - średnio 10 rzutów na mecz, nawet jak rzuca to na fatalnej skuteczności - 32% z gry. Tak jak mówię, moim zdaniem za wysoka linia.

2 typy, analizy dodam przed 1:00.

Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks

Darius Garland double double - TAK @ 2.60 sts oczywiście blowout

DD w 7/8 ostatnich meczach, co prawda wrócił Rondo, ale w ostatnim meczu mimo jego obecności zanotował 12 asyst. Obrona Bucks może forsować częstsze dzielenie się piłką, myślę, że po takim kursie jaki proponuje sts jest to warte gry, na betclic kurs 2.10. Dodatkowo Garland ma urodziny, więc mam nadzieje, że zrobi sobie prezent udanym występem, a nam zielonym kuponem :)

Indiana Pacers - Charlotte Hornets

Caris LeVert over 28.5 punkty + zbiórki @ 1.86 betclic kolejny ananas, problem z faulami i prawie nic nie pograł

Indiana bez Sabonisa, Turnera i Brogdona, więc LeVert więc głównie w ofensywie będzie działać LeVert. Ostatnie cztery mecze to średnia 23.8 pkt/mecz i 7 zbiórek/mecz. W grudniu vs Charlotte bez Brogdona zdobył 27 pkt i zanotował 7 zbiórek. Charlotte ostatnie dwa mecze bardzo słabe. Nie gram PZA, moim zdaniem ciut za wysoka linia.



+ Dejounte Murray over 38.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.80 betclic

Analiza w sumie z wczoraj. Spurs co prawda B2B, ale Murray grał bardzo mało (26 minut, 34 PZA).



I luźna propozycja dubla na zespoły.

Indiana win + Suns win AKO @ 3.71 betclic

Hornets w tym sezonie nie wygrali żadnego meczu B2B, ostatnie dwa mecze w ich wykonaniu bardzo słabe, dodatkowo grają słabo na wyjeździe, Indiana mocno osłabiona, ale są w stanie powalczyć co pokazali w ostatnich meczach, liczę, że LeVert pociągnie zespół. Kurs na Suns moim zdaniem za wysoki, są osłabieni, ale nie aż tak jak Utah - bez Goberta są bardzo słabi i nawet mocno ograniczonym składem powinni to wziąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
noone 697

noone

Użytkownik
Garść przemyśleń, po raz kolejny - mam na myśli tendencje - nie twierdzę, że dane zespoły przegrają/wygrają akurat teraz. Twierdzę, że omijając poszczególne match upy bądź grając na te czy inne zespoły W DŁUGIM TERMINIE wyjdziemy na plus.

Mam na myśli tutaj czynnik szczęścia, który wiele razy mnie mylił gdy tworzyłem swoje statystyki na NBA.



Orlando vs Clippers
omijam
, oba zespoły równie poukładane (czyli w ogóle:D) - wygrane jeśli przychodzą to raczej z powodu farta, np. Clippers vs Wizards wczoraj ALBO ze słabości/wyjątkowej złej formy drużyny przeciwnej np. Clippers vs Wizards :)D)
jakbym musiał grałbym PRZECIWKO Orlando, wygrali ostatnio, pytanie czy są to w stanie powtórzyć (z drugiej str grają u siebie, a zespoły tej kategorii lubią wygrywać u siebie i głównie u siebie właśnie to robią)

z racji tych dwóch przeciwstawnych czynników możemy pominąć myślę, loteria



Hornets vs Pacers
Hornets -
zagrali tragedię ostatnio co tylko pokazuje nie tyle jak ważny (choć to również) jest Hayward, ale jak tragiczny jest Oubre jako jego zmiennik, zawodnik zdaje się podejmować niezwykle nieprzemyślane decyzje, które normalnie nazwać można by "głupimi", no nic
według mnie wrócą do średniej (dostali 2 blowouty ), jak mówię - nie wiem czy wygrają - twierdzę, że granie na Pacers może nie mieć sensu, dobrze im idzie ostatnio jak na nich

scenariusz zakłada, że gra Hayward, jeśli nie - ominąłbym, przynajmniej jeśli mówimy o wygranej m e c z u przez CHA


Cavaliers vs Bucks
Bucks -
Bucks wprawdzie 3 wygrane pod rząd, ale dosyć niskie
z drugiej str (lekko przegrzani wg mnie CLE - notują 8 WIN 2 LOSE na 10 ostatnich gier), Lauri odpadł, Stevens faktycznie nie jest tragedią natomiast, powinno brakować trochę tych warunków, nie wiadomo jak z Allenem, jest to game-changer i tu pewnie moje słowa tylko uzupełniają Wasze przemyślenia, myślę, że jeśli nawet zagra jednak to Bucks to wezmę, choć z trudem - nie grałbym na Cavs, granie zespołów w takich ustawieniach historycznie w, znowu podkreślę, W DŁUGIM TERMINIE kończyło się źle
nie ma Allena i Wesleaya - myślę, że to odczują MIL, zwłaszzcza, że Rondo uzupełnia pięknie Cleveland z ławki w 2gim składzie, ale powinni udźwignąć


scenariusz zakłada, ze gra Giannis - jak nie to omijam


Miami vs Knikcs
omijam

Hawks vs Sacramento
omijam (niby można by po tak słabym spotkaniu na SAC - przegrali wszystkie kwarty, jednak fundamenty muszą być)



Chicago vs Toronto

zacięty basket grają, do końca meczu tyrają, mamy przebudzenie po zeszłym sezonie Pascala, o wiele solidniejszy zdaje się Trent JR niż w POR rok temu, ALE
Chicago powraca z dwójką DeRozan i LaVine, szkoda Caruso, można polubić gościa, no i Lonzo (tu akurat Starszy, ale Młodszy też heh) też się fajnie rozwija
Ponadto są tylko 3-7 w ostatnich 10ciu - na pewno byłbym ostrożny w graniu przeciwko nim
Tu akurat obie drużyny mogą wygrać - nie mniej nie grałbym PRZECIWKO Chicago


Daję jeszcze Dallas bo wszystkiego nie idzie pokryć tyle nam komisarz Silver przygotował :

Dallas vs Portland - dla wytrwałych, którzy ostaną się do 4tej
Dallas - Portland zdaję się grać zbyt dobrze, stąd też wczoraj na Minnesotę było grane
Dallas dostało w ciry solidnie, powinniśmy zauważyć powrót do średniej
na pewno nie grałbym PRZECIWKO tak dobremu fundamentalnie, długoterminowo, zespołowi po takim kryzysie krótkoterminowym jak wczoraj

Jazz vs Suns
Jazz

Den vs Bro
Brooklyn

Mem vs Sas
Memphis



podkreślam jeszcze raz - ja gram z kontrami na niskich wydarzeniach w tych meczach, nie na czyste zwycięstwa, ostrożnie ze stawką jeśli ktoś się zdecyduje, zamieszczam bardziej pokazując na co (wg mnie) nie warto grać, niż to na co warto (strata - zawsze większe znaczenie niż wygrana - strata 50% musimy zrobić 100 :( )
Allen ponoć gra tak pokazuje roto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom