>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Węgry, Słowacja (13.01 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Islandia - Chorwacja22:23
Chorwacja over 24,5


Dla mnie linia na ten mecz dosyć niska. Islandia faworytem, dobra ofensywa, skład szeroki. Chorwacja jest dużym rozczarowaniem, ale na pewno powalczą. Zawodnicy ofensywni na dobrym poziomie. W poprzednich meczach różnie było z pokryciem tej linii, ale według mnie dobra sytuacja na over dzisiaj. Chorwacja bez presji. Cięzko mi sobie wyobrazić, że Islandia mocno zdominuje Chorwację. Jeśli mecz bedzie w miarę równy, to linia powinna być pokryta. Przy wyższej stracie trener Chorwatów na pewno będzie grał bez bramkarza. Ja wystawiłbym linię minimum 25,5 i kurs 1,80
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Hansen over 5,5 @ 1,85 ewinner

Hansen obok Gidsela jest zdecydowanym liderem Duńczyków. Ponadto ma "abonament" na egzekwowanie rzutów karnych (pomimo 2 pomyłek podszedł do kolejnej próby). Mikkel oddaje sporo rzutów w meczu i jest dość skuteczny. Linia jest dość niska w porównaniu do standardów buków na tego zawodnika. Ponadto obrona Holandii traci sporo na tym turnieju.

Ciekawą alternatywą jest Gidsel over 4,5 @ 2,1 fortuna
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mam 2 pytania odnosnie spotkania Islandia - Chorwacja.
Kto wykonuje karne w drużynie Islandii ?
Czy zagara dzisiaj Palmarsson ?
Z góry dzieki!
Pierwszym wyborem jest Magnusson. Następnie Vigo Krisjansson lub Elisson. Co do Palmarssona nie mam informacji.

Gudjonsson (Islandia) poniżej 4,5 bramek @1,80 totalbet

Linia 3,5 wydaje się tu optymalna. Ostatnie dwa mecze to 1/4 z Danią i 2/3 z Francją.

Grbovic (Czarnogóra) powyżej 2,5 bramek @1,80 ewinner

Grbovic oddaje bardzo dużo rzutów. Statystyka 21/37 w pięciu spotkaniach, więc średnia 4 gole na mecz. W innych bukach linia 3,5.

Hansen (Dania) powyżej 5,5 @1,85 ewinner

Linia 6,5 z predykcją na over wydaje się prawidłowa. Rzuca karne, oddaje wiele rzutów. Jedyna obawa przed oszczędzaniem lidera, jednak te 6 bramek spokojnie w jego zasięgu.

Baijens powyżej 4,5 bramek @1,85 ewinner

4/5 pokrywał tę linię. Tylko w jednym meczu miał 4/4. Ogólnie 28/38. Optymalna wydaje się granica 5,5 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Hansen over 5,5 @ 1,85 ewinner

Hansen obok Gidsela jest zdecydowanym liderem Duńczyków. Ponadto ma "abonament" na egzekwowanie rzutów karnych (pomimo 2 pomyłek podszedł do kolejnej próby). Mikkel oddaje sporo rzutów w meczu i jest dość skuteczny. Linia jest dość niska w porównaniu do standardów buków na tego zawodnika. Ponadto obrona Holandii traci sporo na tym turnieju.

Ciekawą alternatywą jest Gidsel over 4,5 @ 2,1 fortuna
Moim zdaniem to nie ten mecz gdzie na nich bym dał, ponieważ moze to byc łatwy mecz dla nich i minuty ich mogą byc policzone. Za gidsela mozliwosc, że bedzie grał Kirkelokke jest duza( juz z Maceodnia to było). Takze bym ominał te typy
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Moim zdaniem to nie ten mecz gdzie na nich bym dał, ponieważ moze to byc łatwy mecz dla nich i minuty ich mogą byc policzone. Za gidsela mozliwosc, że bedzie grał Kirkelokke jest duza( juz z Maceodnia to było). Takze bym ominał te typy
Tylko bierzmy pod uwagę, iż mecz z Macedonią to był mecz o nic - Gidsela nie było w kadrze, a Hansen zagrał jakieś ogony. Tutaj bez wątpienia jakaś stawka jest.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Mam 2 pytania odnosnie spotkania Islandia - Chorwacja.
Kto wykonuje karne w drużynie Islandii ?
Czy zagara dzisiaj Palmarsson ?
Z góry dzieki!
Nie ma go w kadrze na mecz,a karne rzuca Kristjansson
Post automatycznie złączony:

Tylko bierzmy pod uwagę, iż mecz z Macedonią to był mecz o nic - Gidsela nie było w kadrze, a Hansen zagrał jakieś ogony. Tutaj bez wątpienia jakaś stawka jest.
Jasne zgodzę się, że ten mecz jest o coś ale Holandia 11 zawodników covid w tym Smits, także no bedzie to łatwy mecz dla nich. Moze pograja 1sza połowe choc w Gidsela watpie..Ale no wszystko jest mozliwe, w nasteonych stawianie na Gidsela jak najbardziej bo to co on gra to jest poezja.. takie % wykreca z rozegrania
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jasne zgodzę się, że ten mecz jest o coś ale Holandia 11 zawodników covid w tym Smits, także no bedzie to łatwy mecz dla nich. Moze pograja 1sza połowe choc w Gidsela watpie..Ale no wszystko jest mozliwe, w nasteonych stawianie na Gidsela jak najbardziej bo to co on gra to jest poezja.. takie % wykreca z rozegrania
Tutaj się zgodzę gra niesamowicie, a niekiedy udało się trafić linię 3,5 na Duńczyka. Jeśli zagra chociaż w 1 połowie to i tak jest w stanie to pokryć. Często się zdarzało iż pokrywał linię w 1 połowie.

Edit:
Wiadomo czy Steins też wypadł?

Edit:

Tak więc racjonalnym typem wydaje się jakiś overek.
 
karfus 87,1K

karfus

Użytkownik
Tutaj się zgodzę gra niesamowicie, a niekiedy udało się trafić linię 3,5 na Duńczyka. Jeśli zagra chociaż w 1 połowie to i tak jest w stanie to pokryć. Często się zdarzało iż pokrywał linię w 1 połowie.

Edit:
Wiadomo czy Steins też wypadł?
Nie wypadł jest w kadrze, są już składy dostepne
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik

The eight players who are still in quarantine are Jeffrey Boomhouwer, Iso Sluijters, Dennis Schellekens, Bart Ravensbergen, Rutger ten Velde, Kay Smits, Jasper Adams and Samir Benghanem. Goalkeeper coach Gerrie Eijlers, physiotherapist Robert Baardse and national coach Erlingur Richardsson are also still in isolation.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Takie szybkie pytanie. Kojarzy ktoś czy Lasse Svan ma jakiegoś zmiennika? Ostatnio grał spotkania od dechy do dechy praktycznie. Biorąc pod uwagę okoliczności myślę, że było by warto.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Dania - Holandia
Typ : Holandia +12.5
Kurs: 1.52 Betfan

Dziś spróbuję iść w stronę Holandii, wiekszość widzę że idzie drugą stronę przez braki w drużynie Holenderskiej, ja jednak myślę że gdy Dania odskoczy na kilka bramek to będą grali na półgwizdka i nie pokonają swoich przeciwników aż 13 bramkami. Myślę że mecz będzie underowy i nie będzie padać za dużo bramek co też się może przełożyc na mniejszą przewagę Dani jeśli chodzi o bramki, +12.5 wydaje mi się dośc bezpieczne i dodaje to do kuponu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dania - Holandia poniżej 7.5 kar 2 minutowych @1.75 3

Tez liczę że mecz się szybko rozstrzygnie a później nie będą sobie chcieli robić krzywdy. Jak najszybciej zamknąć ten mecz z emocji i powinno być pozytywnie
 
Ostatnia edycja:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Dania - Holandia 35-23
Holandia +9.5
@2.04 Fortuna


Wyżej już handi w stronę Holandii kolega podał, ja łapie jednak niższe.
Po wyniku jakim zakończył się mecz Islandia - Chorwacja wiemy, że na 99% mecz o pierwszej miejsce w grupie będzie za dwa dni (jeśli Francja wygra dzisiaj), dlatego duńczycy nie będą chcieli szarżować i osłabionych holendrów rozbijać, bo po co?!
Może być sytuacja, że więcej pograją zmiennicy, a Holandia po tak rewelacyjnych mistrzostwach zostawi całe serducho na boisku, pomimo niekorzystnego wyniku będą walczyć i pokazywać się z jak najlepszej strony.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom