>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Węgry, Słowacja (13.01 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Moja przemyślenia na dziś.

Niemcy - Austria
Niemcy poniżej 34,5 kurs 1,72 Totalbet
Niemcy poniżej 33,5 kurs 2,11 Totalbet

Powód takich zakładów jest taki, że z gry został wykluczony Julius Kuehn, jak piszą jego nazwisko w polskiej prasie. Prawidłowo jest chyba Kuhn. Jest to jeden z czołowych zawodników reprezentacji Niemiec, jeśli chodzi o strzelanie bramek. Białorusinom zaaplikował 6. Niestety na testowej loterii wylosował wynik pozytywny, co wyklucza go z gry z Austrią i Polską.

Kay Smits poniżej 5,5 bramki kurs 1,95 Totalbet.

Zawodnik Magdeburga, to człowiek, który wygrał mecz z Węgrami. Na 13 strzałów 11 zaliczono jako gole.

Wydawało by się, że linia 5,5 jest dosyć niska dla kogoś, kto rzuca 11 bramek w jednym meczu.
Ja uważam, że miał tzw. dzień konia. Wskazują na to statystyki z meczów ligowych. Pewnie w klubie ma mniej minut, ale średnia 1,22 bramki na mecz nie powala.

Kulesh poniżej 4,5 bramki kurs 1,95 Totalbet. zwrot

Zakład trochę niebezpieczny bo tak naprawdę to mecze wychodzą mu bardzo różnie. Ja zaryzykuję, że dzisiaj wyjdzie mu słabo, ponieważ znany jest z tego, że przeplata dobre mecze z bardzo słabymi.
Poza tym to chyba właśnie zawodnicy z naszej reprezentacji najlepiej powinni wiedzieć jak go powstrzymać.
Jest to zresztą powód dla którego w Kielcach zrezygnowali z jego usług od przyszłego sezonu.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Powód takich zakładów jest taki, że z gry został wykluczony Julius Kuehn, jak piszą jego nazwisko w polskiej prasie. Prawidłowo jest chyba Kuhn. Jest to jeden z czołowych zawodników reprezentacji Niemiec, jeśli chodzi o strzelanie bramek. Białorusinom zaaplikował 6. Niestety na testowej loterii wylosował wynik pozytywny, co wyklucza go z gry z Austrią i Polską.
Skoro nie zagra Kuhn, to może over 4.5 Hafnera? Z Białorusią lepiej broniącą od Austrii miał 8/10 w rzutach a będzie ciągnął grę w rozegraniu bez Juliusa. Ewinner trzyma kurs 1.85, reszta 1.65/1.70
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Białoruś - Polska
Typ: Poniżej 62.5
Kurs: @1.52 Betfan

Według mnie linia trochę za wysoko wystawiona, myślę ze bukmacherzy sugerowali się meczem Polski z Asutria, jednak według mnie w tym meczu Austria zagrała bardzo słabo w obronie i dlatego tez padł tak wysoki over w tym meczu. Dziś liczę na dobrą defensywę jednych i drugich oraz na dość wyrównany mecz gdzie akcje będą trwały dośc długo co się przełoży też na ilość bramek.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
3.60 na Polskę z Niemcami. Po dzisiejszym spotkaniu można już śmiało napisać, że value spore. Będzie według mnie twardy mecz na styku.
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Słowacja - Rosja
over 50.5 bramek
@1.72
betfan
Mam wrażenie, że na niektóre mecze w tej grupie wciąż jest trochę za niska linia na over. Obie drużyny pokazały już, że potrafią rzucać bramki i obie powinny rzucić prędzej podobną liczbę bramek co w swoich meczach z Litwą, a były to naprawdę pokaźne osiągi w porównaniu do proponowanej przez buki linii. Bardziej patrzę na mecze z Litwą, bo mecze właśnie bezpośrednie między drużynami Rosja-Litwa-Słowacja jawiły się jako te najbardziej wyrównane. Mimo tego nawet z najtrudniejszym rywalem w grupie jakim jest Norwegia nasi południowi sąsiedzi potrafili rzucić 25 bramek, a Rosja 23. Gdy te dwa zespoły zagrają na przeciwko siebie czyli na przeciwko nieco słabszych przynajmniej w teorii defensyw spodziewam się po minimum 25 bramek z obu stron, a wtedy tylko pech przekreśliłby szansę tego typu. Słowacja nie jest w tym meczu faworytem, ale na pewno nie ugnie się przed faworyzowaną Rosją i będzie zmobilizowana, bo w końcu gra ten turniej u siebie, a to najprawdopodoniej będzie ich pożegnalny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Czechy - Szwecja, Czechy handicap goli +6.5, @1.50 BETFAN

Czechy to póki co pozytywne zaskoczenie na tym turnieju. Na dzień dobry bardzo ciekawe widowisko przeciwko faworyzowanej Hiszpanii, która miała zmielić naszych sąsiadów, następnie pewne zwycięstwo bez niespodzianki z Bośnią. Szwedzi to na pewno dużo lepsza ekipa od Bośni, jednak słabsza od Hiszpanów. Myślę, że Czesi są w stanie powalczyć tutaj o sprawienie niespodzianki i nie sądzę, by skończyło się to gładkim zwycięstwem Szwedów. Kurs na Czechów jest wysoki, ale dzięki temu warto zwrócić uwagę na progi handicapowe. Jak dla mnie to Czesi są w stanie spokojnie sobie poradzić z proponowanym zapasem bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Słowacja +4,5 @1.67
Słowacja +3.5 @ 1.95
Słowacja nie przegra @3.85


Zacznę od tego że jakaś głupia reguła że gospodarze grają jako pierwsi. Zamiast grać wieczorem to na tych mistrzostwach gospodarze grają pierwsze z dwóch spotkań danego dnia

Dlaczego to istotne? Bo wszelkie moje typy opierają się na tym że Norwegia wygra z Litwą. Tak, ja wiem. Praktycznie to pewne. Jednak gdyby mecz Słowaków z Rosjanami odbywał się już po wygranej Norwegów to wszedłbym dwa razy mocniej w ten zakład. Natomiast zawsze pozostaje ta doza niepewności. Jednak po takich kursach spróbować trzeba

Słowacja przegrała z Nowegia 10 bramkami. Rosja wygrała jedna. Jeżeli wszystkie zespoły skończą z 4 pkt to Rosjanie żeby odpaść muszą dziś przegrać 6 bramkami. Takiej opcji nie widzę. Natomiast widzę że Rosjanie na 99 procent wyjdą z tej grupy z zaliczona wygrana nad Norwegia. To i rywale w drugiej fazie spowoduje że dzisiaj się będą oszczędzać. Ja tu widzę bardzo wyrównane spotkanie, być może pod koniec Rosjanie odjadą na 2 bramki dlatego hc jest pewniejszy. Ale za drobne spróbuje też Słowaków że nie przegrają. Ruscy lubią kombinować
 
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Można próbować Bośnie +9.5 kurs 1.55 na lv bet. Fakt że Szwedzi ich rozgromili wygrywając 12ma punktami, ale jeśli prześledzimy mecze Bośniaków to w ciągu ostatnich 7dmiu lat nie zdarzył się żaden mecz, żeby przegrali większą różnicą niż 9pkt, tym bardziej że Hiszpania pewna awansu, nie będą forsować tempa.
 
Ostatnia edycja:
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Bośnia i Herc. - Hiszpania (24-28)
Hiszpania + Under 54,5 - 1,85
Czechy - Szwecja (27-27)
Czechy(+7,5) - 1,44
AKO: 2,66

Superbet

Hiszpania pewna awansu, ale pomimo to różnica poziomu taka, że powinna to spokojnie łyknąć. Zgadzam się, za to, że nie powinni forsować tempa. Zrobić swoje małym nakładem sił. H2H na korzyść, choć mecze z 16/17 roku. Mecze Bośniaków z Czechami i Szwedami odpowiednio: 46 i 48 punktów razem. Myślę, że dzisiaj będzie podobne spotkanie.

Drugie spotkanie w tej samej grupie. Mecz o awans. Spodziewam się zaciętej walki. Typ oparty o statystki z tych Mistrzostw i H2H. Szwecja faworytem, ale z takim HA biorę to do dubla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Hiszpania - BiH -> Bośnia under 20,5 bramki @3,55 Fortuna
Niby jest Karacić w składzie Bośniaków i Senjamin Burić, ale ta siła ofensywna Bośniaków jest żenująca. Obejrzałem ich w meczu z Czechami i Szwedami, i kompletnie nie dziwi mnie to, że nie doszli nawet do 20 bramek. Jedyne, co może przeciwko typowi świadczyć, to możliwość rotacji składem przez Jordi Ribere.

Macedonia - Dania -> Macedonia under 23,5 bramki @2,90 Fortuna
O ekipie Macedończyków mówiło się kiedyś, że jest Lazarov i długo, długo nikt. Teraz, kiedy to 42-letni Kirył dowodzi ekipą Macedonii o potencjale kadrowym można powiedzieć, że jest on jeszcze niższy. Na wyróżnienie zasługuje na pewno Cwetan Kuzmanoski, lewy skrzydłowy, Filip Taleski, czy Filip Kuzmanovski. Dania ma pewny awans, tak jak Hiszpania, dlatego jedyne co właśnie świadczy przeciwko zakładowi to rozprężenie w drużynie Nicolaja Jacobsena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Angel Fernandez Perez (Spain) - liczba strzelonych goli

Pytanie do ogarniających temat - bukmacherzy proponują linię 2,5 lub 4,5 przy podobnych kursach. Która linia bliższa prawdy?

Widzę, że jak na razie 8/9 ze Szwedami i 2/2 z Czechami.
 
M 93,8K

michalkin

Użytkownik
Angel Fernandez Perez (Spain) - liczba strzelonych goli

Pytanie do ogarniających temat - bukmacherzy proponują linię 2,5 lub 4,5 przy podobnych kursach. Która linia bliższa prawdy?

Widzę, że jak na razie 8/9 ze Szwedami i 2/2 z Czechami.
a nawet kurs na ov. 2.5 jest wyższy niż na linie 4.5. Dzięki za info, grzech nie zagrać zakładu. jedyna ewentualnosc to, że może dziś długo nie pograć, odpoczywając przed następna fazą turnieju.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Angel Fernandez Perez (Spain) - liczba strzelonych goli

Pytanie do ogarniających temat - bukmacherzy proponują linię 2,5 lub 4,5 przy podobnych kursach. Która linia bliższa prawdy?

Widzę, że jak na razie 8/9 ze Szwedami i 2/2 z Czechami.
Ja pograłem w betclicu under 4,5 @2.0 bramek z uwagi na to że Hiszpania wchodzi do 2 rundy z 2 pkt. Perez z Czechami rzucił dwie bramki na 31 min i 13 sek. W meczu że Szwecją rzucił osiem bramek na 58 min 12 sek!, można powiedzieć że zagrał cały mecz. Dziś spodziewam się mocnych rotacji i max 25 min dla Pereza. Ma 34 lata dwa dni temu zagrał wspomnienie 58 minut i trzeba zarządzać siłami przed kolejną fazą turnieju, bo tam bd top zespoły.ZWROT.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom