>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22bet.com

P 0

patryk_90

Użytkownik
Jeśli nie dostałeś info o weryfikacji to nic nie robisz. Jak zechcą to wysyłają maila i wtedy wysyłasz im skany i sweet focie z dowodem. Odrzucają zapewne temu bo chca żebyś wyplacil tą samą metoda co wplacales.
Napisz do nich na liveczat
pisałem na czacie i dostałem odpowiedź że wypłaty na revolut nie są obsługiwane, ale jakoś wpłaty mogły być? :( czyli jak wpłacałem tylko tymi dwoma metodami to pewnie kasa przepadła, bo w mojej sytuacji przelew do banku z pl odpada, a żadną inną metodą jakieś portfele nie wpłacałem, czyli lipa pewnie ;(
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
pisałem na czacie i dostałem odpowiedź że wypłaty na revolut nie są obsługiwane, ale jakoś wpłaty mogły być? :( czyli jak wpłacałem tylko tymi dwoma metodami to pewnie kasa przepadła, bo w mojej sytuacji przelew do banku z pl odpada, a żadną inną metodą jakieś portfele nie wpłacałem, czyli lipa pewnie ;(
I wlasnie tacy ludzie potem pisza, ze 22bet to zlodziej i oszust. Bo trzeba troche pomyslec to juz koniec. Revolut nie sluzy do gry u bukow. To jest u nich zabronione. Wiem, ze ludzie tak robia ale revo potrafi za to zablokowac konto. Skoro chcesz wyplacic na revo to mozesz tez to zrobic na inne konto bankowe bo przeciez revo to prawie bank i podlega tym samym przepisa o praniu pieniedzy co nasze banki. Zaloz jeton i przelewaj na jeton a potem na konto. Nigdy bezposrednio z buka. Wpac cos jetonem i potem sprobuj na tego jetona wyplacic.
 
Ostatnia edycja:
K 451

kolba121

Użytkownik
Hej ludzie, też macie taki niski limit stawki mecz Athletic Bilbao - Granada np. na strzały celne Granady poniżej 2,5 kurs 2,37 a limit mam 26 zł. Też macie taki niski limit na to zdarzenie ? Jak tam u Was to wygląda ?
 
K 451

kolba121

Użytkownik
12 zł ? Zobaczyłem od kilku dni, że 90 % kursów na piłkę nożną tj. strzału, faule, wykopy, rożne, żółte kartki mam małe stawki. Chyba zaczęli mnie limitować. Lipa, teraz to się już nie opłaca grać za takie stawki. Oferta najlepsza na rynku ale stawki tragicznie niskie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
12 zł ? Zobaczyłem od kilku dni, że 90 % kursów na piłkę nożną tj. strzału, faule, wykopy, rożne, żółte kartki mam małe stawki. Chyba zaczęli mnie limitować. Lipa, teraz to się już nie opłaca grać za takie stawki. Oferta najlepsza na rynku ale stawki tragicznie niskie.
Masz limity. Norma u nich
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Czy w innych bukach niż ruskich też tak robią że dwie osoby mają różne kursy ? Np. ja mam zaniżone na każde spotkanie w porównaniu do mojego znajomego, mimo że jakoś dużo $ od nich nie wygrałem.
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Cześć, czy ktoś gra jeszcze u tego Buka? Bez problemu można założyć konto na terenie polski na polskie dane i adres?
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Cześć, czy ktoś gra jeszcze u tego Buka? Bez problemu można założyć konto na terenie polski na polskie dane i adres?
Oferta super, ja nie spotkałem się jeszcze z tak szeroką ofertą. Niestety szybko limitują na kursach i na stawkach. Ja dużo u nich do przodu nie jestem a mam limity. Nie trzymaj za dużo kasy u nich na koncie, bo jak Cię zlimitują to później problemy z wypłatami są tj. mnóstwo screenów do wysyłania i utrudnień.
Post automatycznie złączony:

Czy w innych bukach niż ruskich też tak robią że dwie osoby mają różne kursy ? Np. ja mam zaniżone na każde spotkanie w porównaniu do mojego znajomego, mimo że jakoś dużo $ od nich nie wygrałem.
Masz limity. Jak się przyjrzysz to masz prawdopodobnie jeszcze jeden limit, mianowicie jak postawisz zakład na dany rynek to kursy na ten rynek jeszcze idą w dół. Odnośnie innych bukmacherów to nie spotkałem się z limitowanie konkretnych kont na kursach, dawali mi tylko limit na stawkę np. 10 zł na każdy zakład i było po graniu.
 
C 197

chemik95

Użytkownik
Oferta super, ja nie spotkałem się jeszcze z tak szeroką ofertą. Niestety szybko limitują na kursach i na stawkach. Ja dużo u nich do przodu nie jestem a mam limity. Nie trzymaj za dużo kasy u nich na koncie, bo jak Cię zlimitują to później problemy z wypłatami są tj. mnóstwo screenów do wysyłania i utrudnień.
Post automatycznie złączony:


Masz limity. Jak się przyjrzysz to masz prawdopodobnie jeszcze jeden limit, mianowicie jak postawisz zakład na dany rynek to kursy na ten rynek jeszcze idą w dół. Odnośnie innych bukmacherów to nie spotkałem się z limitowanie konkretnych kont na kursach, dawali mi tylko limit na stawkę np. 10 zł na każdy zakład i było po graniu.
Hej, a miałeś też problem z wypłatą? Bo mnie teraz to dopadło i chyba nie dam rady ich pokonać...

Albo ktoś z was miał tam weryfikację?
 
Do góry Bottom