>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jeżeli nie bedzie Hardena dodatkowo to trzeba grac overy łączne zawodników, ktorzy musze dzisiaj grać prawie wszystko. Durant moze odpoczywac, ale za to Mills mysle, ze dzisiaj troche pogra. Juz w poprzednich dwoch meczach, gdzie był mniej okrojony sklad wykrecil 36 i 26 oczek. Ja biore linie na ewinner, chociaz nie lubie tego buka.

Patty Mills pow 22.5 ( pkt, zbiórki, asysty) 1.80 @ewinner
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Zanim zapodam typ na dzisiaj... kilka słów wyjaśnienia dla tych, którzy chcieliby wyszukać na tym forum typ na peny zarobek. Skuteczność moich typów nie jest duża, dla mnie nie liczy się skuteczność trafień ale.... Yield i dystans. ( Yield - " wujek google da odpowiedź niezorientowanym co to takiego) Dlatego nie gram zdarzeń poniżej 2,0 w typowaniu dwu-drogowym., a poniżej 3,0 w typowaniu 3 drogowym. Mój Yield nie jest zły... nie płacze po przegranym ostatnim zakładzie i nie mam gotującej się wody
skłaniającej mnie do odbitki strat.
Ostatnio typowałem Portland z Phoenix. Trochę było pecha bo przegrali po dogrywce gdy na 22 sekundu przed końcem prowadzili dwoma punktami. Konsekwentnie ( jeżeli kurs na Portland będzie powyżej 2,0 obstawię ich w najbliższym meczu. Dla mnie Portland z Lillardem w skaładzie warta jest każdego ryzyka powyżej 2,O niezależnie z kim gra.
Dzisiaj typuję Houston.
Nawet nie widziałem ich ani jednego meczu. Pewnie grają "padakę" - o tym świadczy tabela.... ale z tego co widziałem ( 3 ostatnie mecze NY) to ten NY też gra również padakę. ( Chociaż po niezłym początku sezonu wydawało się, że są zgrani. Może coś się zacieło? Cegły po indywidualnych akcjach. Brak gry zespołowej, ustawionych akcji... To widziałem.
W meczu dwóch padaczkowych teamów ( gdzie wynik meczu jest 50-50 ) stawiam na ten którego win jest 2,90
Houston - NY Kniks
win Houston
@ 2,90

Nie sugeruj się jeśli ma to być twój "złoty strzał" ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers 2 1,88 1xbet 114:105

odrobić -20 na remis i przegrać... swoją drogą jakim cudem doprowadzili do takiego wyniku to 2 sprawa. Kolejny mecz potwierdza tezę że żadne absencje nie maja znaczenia, kto ma wygrać i tak wygra i tak. Bye.
Akurat ja jestem zdania że odrobienie takiej straty w kosza odbija się na zespole w końcówce meczu. Powoduje że w kluczowym momencie zawodnicy puchną. Gram kosza tyle lat i nie wiem czy w 10% spotkań widziałem by zespół po takim odrabianiu strat był w stanie wygrać cały mecz.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Toronto wygra 6 pkt lub wiecej
1.48

Coż.GSW dzisiaj odpoczywa.Wiggins Iguodala Curry Porter Green wszyscy rest dzisiaj,do tego Poole medical protocol.Toronto gra jak gra ale bez glownych strzelb i zadaniowcow po stronie GSW jakos sobie ciezko wyobrazic inny wynik niz wysoka wygrana Raptors
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +835
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
D.Murray San Antonio over 19.5 pkt 1.90 sts

Murray kot, w listopadzie wrzucil Kingsom 26 punktow bez mydla w 32 minuty (136-117 FT)do tego wlasnie wyplynęlo ze w ekipie Spurs wylecial McDermott(ból zęba) wiec ktos za niego musi cos podorzucac-betclic wywalil mecz ale na Murraya widzialem tam chyba oczko wyzej
Warto zaznaczyc ze w listopadowym meczu lawka rzucila Kingsom lacznie 62 punkty. Kings bez Foxa,ktory w tamtym meczu rzucil 37 pktow i jakos nie widze tu ich wygranej,a dla typu powyzej pasuje bojednak bez swojego podstawowego PG Kings beda miec problem z zatrzymaniem Dejounte'go
Celuje jeszcze przeciwko Dallas bo wypadl im Doncic ale to do rozwazenia poki co

Spurs to win 1.52
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Suns -3.5 1.39 + Lillard over 20 pkt 1.21+ Lebron over 20 1.04 ako 1.74
small
play
Suns win & under 230 pkt 2.43

Wlasnie wyplynęlo ze Booker zagra dzisiaj dla PHO wiec mamy wzmocnienie punktowe.Z calym szacunkiem dla Hornets ktorzy maja dostepny fuul squad wezmę jednak Suns a ze Hornets z forsowaniem tempa raczej nie powinni ciagnac bo to ich zgubi zaryzykuje z underem.Lillard i Lebron w obliczu absencji kolegow powinna byc rutyna.Kursy z betclica

Jak tos szuka cos dolozyc to na moje Dallas dzisiaj polegnie.Trafnych wyborów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +97
H 6K

hdrmc

Użytkownik
W sumie to przedstawię swój kupon z pięcioma pozycjami. Łączny kurs grany w betX to 11,90. Stawka 100zł.

1. Sacramento Kings - San Antonio Spurs - Murray, D. [19.5] / Typ: Więcej / Kurs: 1,88
Ze składu Spurs został wykluczony McDermott, także pewnie z kilka punktów do średniej puli zbieranej co mecz dojdzie. Jeden z pewniejszych typów myślę.


2. Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks - Liczba pkt. (z dogr) [215.5] / Typ: Więcej / Kurs: 2,10
Kilku dobrze blokujących w drużynie Dallas nie zagra. W tym sezonie obie drużyny dość overowe. Wydaje mi się że typ na 75% penwy.

3. Detroit Pistons - Miami Heat / Typ: 2 / Kurs: 1,36
Miami w gazie. Mimo absencji (niepewnej Hero) mają kim rzucać i bronić. Miami powinno na spokojnie wygrać.

4. Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers / Typ: 1 / Kurs: 1,55
Bez większych absencji w obu ekipach. Memphis gra dobrze w domu, dobrze w obronie, sporo rzuca.Tutaj postawię na Memphis.

5. Chicago Bulls - Los Angeles Lakers / Typ: 1 / Kurs: 1,43
Wydaje mi się że absencje w drużynie Chicago będą dla drużyny mniej bolesne niż w ekipie Lakers.

Absencje, statystyki itp analizuje w oparciuo: nba.com oraz sofascore.com

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +610
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
W sumie to przedstawię swój kupon z pięcioma pozycjami. Łączny kurs grany w betX to 11,90. Stawka 100zł.

1. Sacramento Kings - San Antonio Spurs - Murray, D. [19.5] / Typ: Więcej / Kurs: 1,88
Ze składu Spurs został wykluczony McDermott, także pewnie z kilka punktów do średniej puli zbieranej co mecz dojdzie. Jeden z pewniejszych typów myślę.

2. Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks - Liczba pkt. (z dogr) [215.5] / Typ: Więcej / Kurs: 2,10
Kilku dobrze blokujących w drużynie Dallas nie zagra. W tym sezonie obie drużyny dość overowe. Wydaje mi się że typ na 75% penwy.

3. Detroit Pistons - Miami Heat / Typ: 2 / Kurs: 1,36
Miami w gazie. Mimo absencji (niepewnej Hero) mają kim rzucać i bronić. Miami powinno na spokojnie wygrać.

4. Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers / Typ: 1 / Kurs: 1,55
Bez większych absencji w obu ekipach. Memphis gra dobrze w domu, dobrze w obronie, sporo rzuca.Tutaj postawię na Memphis.

5. Chicago Bulls - Los Angeles Lakers / Typ: 1 / Kurs: 1,43
Wydaje mi się że absencje w drużynie Chicago będą dla drużyny mniej bolesne niż w ekipie Lakers.

Absencje, statystyki itp analizuje w oparciuo: nba.com oraz sofascore.com

Powodzenia!
HEAT 10 osobowym skladem moze byc ciezko.Kolega fan Miami celuje w + handi na Pistons.Powodzenia
Heat with these 10 available for the third straight game: Lowry, Vincent, Robinson, Tucker, Dedmon, Strus, Yurtseven, Okpala, Garrett and Haslem. Heat looking to improve to 3-0 with this group today against a Pistons team that has lost 14 straight.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
H 6K

hdrmc

Użytkownik
HEAT 10 osobowym skladem moze byc ciezko.Kolega fan Miami celuje w + handi na Pistons.Powodzenia
Heat with these 10 available for the third straight game: Lowry, Vincent, Robinson, Tucker, Dedmon, Strus, Yurtseven, Okpala, Garrett and Haslem. Heat looking to improve to 3-0 with this group today against a Pistons team that has lost 14 straight.
Nie ukrywam, że też o tym myślałem, ale wagowo Miami bardziej do mnie przemówiło ;) No nic, powodzenia yaz ;)
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
to może ja coś zarzucę, chociaż ostatnio kiepsko z formą, ale może się odwróci.

Chicago Bulls - Houston Rockets 1 1,43 1xbet 133:118

Kurs słaby, ale gram prosto i bez kombinacji. Byki wczoraj wróciły do gry po 8 dniowej przerwie spowodowanej Covidem. Z Lakers wyglądali solidnie, były problemy, ale i cały czas przeświadczenie, że są o wiele solidniejszą ekipą i ostatecznie oni tą wygraną wyciągną. Caruso robi niesamowitą robotę szczególnie jeżeli chodzi o obronę !! Rockets wydaje się, że są już po swoim miodowym okresie, gdzie mieli 6 czy 7 meczów wygranych z rzędu. W Bulls ciągle sporo zawodników brakuje po testach na 19, ale piątka Ball, Caruso, Green, DeRozan, Vouch mi wystarcza do bycia w miarę spokojnym o wynik tego spotkania. Let's go Bulls !!

+

Golden State Warriors - Sacramento Kings 1 1,13 1xbet 113:98

bez analizy bo nic madręgo nie napiszę

ako 1,61

v

Nie wiem, nie lubię się bawić w overki. Mięli 8 dni na odpoczynek, więc wstyd by było teraz po jednym meczu być zmęczonym. DeRozan gra jak młody bóg, wczoraj ćwiczył Lakersów jak chciał, więc z Houston tym bardziej powinien dać show.

edit:

Warriors z większymi problemami niż Bulls, chociaż jak Caruso wypadł w pierwszej kwarcie zacząłem mieć pewne obawy. Gary Payton II kot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +570
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Chicago Bulls - Houston Rockets 1 1,43 1xbet

Kurs słaby, ale gram prosto i bez kombinacji. Byki wczoraj wróciły do gry po 8 dniowej przerwie spowodowanej Covidem. Z Lakers wyglądali solidnie, były problemy, ale i cały czas przeświadczenie, że są o wiele solidniejszą ekipą i ostatecznie oni tą wygraną wyciągną. Caruso robi niesamowitą robotę szczególnie jeżeli chodzi o obronę !! Rockets wydaje się, że są już po swoim miodowym okresie, gdzie mieli 6 czy 7 meczów wygranych z rzędu. W Bulls ciągle sporo zawodników brakuje po testach na 19, ale piątka Ball, Caruso, Green, DeRozan, Vouch mi wystarcza do bycia w miarę spokojnym o wynik tego spotkania. Let's go Bulls !!

+

Golden State Warriors - Sacramento Kings 1 1,13 1xbet

bez analizy bo nic madręgo nie napiszę

ako. 1.61
Nie sądzisz że Chicago jednak wczorajszy mecz będzie mieć nieco w nogach ? Wydaje mi się że w tym meczu można powalczyć o wyższy kurs na over 106,5 Houston. Na wyjazdach średnio 110pkt rzucają, ale zespołom które w bronie są takie sobie. Jak myślisz, czy obrona Chicago po wczorajszym meczu postawi się i nie da ugrać im tego overu ?
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Dzisiaj zagram trochę więcej overów. Analiza na podstawie: nba.com / sofascore.com. Kupon o łącznym kursie: 12,33. Grane za 100zł w betX.

1. Boston Celtics - Philadelphia 76ers / Typ: Zwycięzca Boston / Kurs: 1,47

Dlaczego ?
- Wiemy już że gra Tatum
- Drużyny mocno osłabione, ale PHi zdecydowanie bardziej
- Boston gra u siebie całkiem dobrze

2. Utah Jazz - Charlotte Hornets / Typ: Utah over 123,5 (wliczając dogrywkę) / Kurs: 1,75

Dlaczego ?
- W Charlotte nie zagra Gordon Hayward
- Charlotte gra praktycznie z dnia na dzień
- W zespołach nie ma wiekszych absencji poza wymienioną powyżej w Charlotte
- Utah gra u siebie. Tutaj bardzo czesto gra overowo. Ostatnie dwa mecze u siebie przegrali, zatem teraz warto postarać się przed własną publiką i odnieść wysokie zwycięstwo na rywalu w kiepskiej formie
- Utah ostatnie mecze u siebie kończy rzucając (103 - 126 - 124 - 137 - 129 - 127). Warto wspomnieć że te punkty rzuca drużynom lepszym od Charlotte

3. Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder / Typ: Memphis over 113,5 / Kurs: 2,00 (w ciągu 30min spadł z 2,15 na 2,0)

Dlaczego ?
- Co prawda mecz z jedno dniową przerwą, ale za to ławka całkiem pokaźna i z tego co widzę wczoraj z Portland podstawowy zawodnicy grali nawet po 20'. Wydaje mi się, że dzisiaj będą chcieli pokazać że ostatni mecz historycznie wygrany 152-79 to nie był przypadkiem

4. Chicago Bulls - Houston Rockets / Typ: HOS over 106,5 (wliczając dogrywkę) / Kurs: 1,70 (w ciągu 30min spadł z 1,75 na 1,70)

Dlaczego ?
- Mimo, że CHI gra dobrze w obronie, to jednak grają z dnia na dzień. Co by nie mówić o 8 dniowej przerwie, to jednak czuje, że pozwolą HOS porzucać trochę. A jeśli rywal pozwala to HOS bardzo często pokrywa taką linię

5. Golden State Warriors - Sacramento Kings / Typ: 1 - 7,5pkt / Kurs: 1,41

Dlaczego ?
- W GSW wrócił Curry
- W Sacramento sporo absencji podstawowych zawodników
- GSW 2 dni odpoczynku, Sacramento 1 dzień. GSW ostatni mecz grało na pół gwizdka, Sacramento cisło z San Antonio u siebie.
- GSW z handicapem w okolicach maks 8 pkt


Szkoda, że za ostatnią analizę +0 reputacji, no ale cóż ;) Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +641
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Suns - 4.5 1.64
Suns 6ma lub więcej 1.76

Chyba sie nie ma nad czym zastanawiac.Skoro Bulls robia Lakers w niepelnym skladzie 5ma pktami, to strach pomyslec co zrobi Pho z majacym do dyspozycji praktycznie pelnym skladem.Lakersi bez Davisa ktory wypadl na kilka tygodni, z powodu medical protocols oslabiona ławka Monk Bazemore Howard,Bradley,Reaves,Horton- Tuckerdzis w nocy bez zmian w medical protocols,no sory ale jakos nie widze zeby Westbrook z LBJem byli w stanie zatrzymac PHO z powracajacym juz Bookerem.Suns w tym skladzie zrobili blowout Hornets, do tego w ostatnim czasie wystrzelil z formą Javale McGee.Ptaszki cwierkaja ze LBJ jest probable- ma jakis problem ze skurczami mięśnia prostego brzucha wiec tez moze nie byc full fit.Jest jeszcze jedno- Frank Vogel- trener Lakers tez jest na Covid protocols.Jesli potwierdzi sie na 100% to ja tu widze jedna wielka dezorganizacje w szeregach LA. Tak czy siak dla mnie Pho tonight bez mydla.

Small play

Suns -10.5 2.80
Suns - 14.5 3.85

Do wieczora na win Pho kursy jak mniemam spadna do 1.2

..z innej beczki jesli Porzigins dzisiaj nie zagra a w ostatnim meczu zszedl z boiska wczesniej z powodu kontuzji to chyba kolejny raz uderzamy vs Dallas
Stay tuned
Ps.jak ktos szuka czegos na podbitke to mysle Valencia w Eurocup jest warta uwagi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +802
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Miami Heat - Indiana Pacers 2 1,81 1xbet 125:96

Kolejny mecz Miami bez Adebayo, Butlera, Tuckera czy nawet tego Caleba Martina, który potrafił nawrzucać Bucksom 28 punktów. Niemal bez tych samych zawodników, przegrali 2 dni temu z najgorszymi w lidze Detroit... No sorry, ale piątki Lowry, Vincent, Robinson, Okpala, Dedmon ja nie kupuję i gram dzisiaj zgrany team Pacers, który w ostatnim okresie gra solidnie i te same Detroit rozbili bardzo łatwo, osiągając w 4 kwarcie przewagę 15 punktową. Caris LeVert gra ostatnio naprawdę bardzo dobrze notując cyferki 20+, do tego Brogdon i Sabonis także robią swoje. Zaufam tej drużynie, liczę że będzie dobrze. Let's go Pacers !!!

edit:

ehh kolejny mecz gdzie przetrzebieni kontuzjami wygrywają, 22 trójki rezerwowego Miami, rekord sezonu. Brak słów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Miami Heat - Indiana Pacers 2 1,81 1xbet 125:96

Kolejny mecz Miami bez Adebayo, Butlera, Tuckera czy nawet tego Caleba Martina, który potrafił nawrzucać Bucksom 28 punktów. Niemal bez tych samych zawodników, przegrali 2 dni temu z najgorszymi w lidze Detroit... No sorry, ale piątki Lowry, Vincent, Robinson, Okpala, Dedmon ja nie kupuję i gram dzisiaj zgrany team Pacers, który w ostatnim okresie gra solidnie i te same Detroit rozbili bardzo łatwo, osiągając w 4 kwarcie przewagę 15 punktową. Caris LeVert gra ostatnio naprawdę bardzo dobrze notując cyferki 20+, do tego Brogdon i Sabonis także robią swoje. Zaufam tej drużynie, liczę że będzie dobrze. Let's go Pacers !!!

edit:

ehh kolejny mecz gdzie przetrzebieni kontuzjami wygrywają, 22 trójki rezerwowego Miami, rekord sezonu. Brak słów.
Pacers ..trzymam sie od nich z daleka bo nigdy nie wiem co odp...ą.Kiedys to byla solidna firma z twardym d bez uptempa i w domu praktycznie nie do ruszenia..dzisiaj jak kalejdoskop,podobnie z reszta jak bezjajny Boston po ktorym w tym sezonie mozna sie spodziewac wszystkiego
Post automatycznie złączony:


Bulls -15.5 3.0

Sprobowac mozna choc wg Wojnarowskiego mecz bedzie postp.
W Toronto lipa na maksa.Dosyc ze nie ma Siakama to wypadl VanVleet.Mimo wszystko Raptors polecieli do Chicago.Najwyzej będa zwroty

Raptors players in COVID protocols: Siakam, Banton, Trent, VanVleet, Flynn, Barnes, Achiuwa. They're down to 7 regulars (Anunoby, Birch, Watanabe, Mykhailiuk, Boucher, Champagnie, Bonga) + replacement players for tomorrow's game in Chicago, which is still on track to be played.
Na chwile obecna wypadl tez Champagnie

Edit.Mecz odwołany
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Pacers ..trzymam sie od nich z daleka bo nigdy nie wiem co odp...ą.Kiedys to byla solidna firma z twardym d bez uptempa i w domu praktycznie nie do ruszenia..dzisiaj jak kalejdoskop,podobnie z reszta jak bezjajny Boston po ktorym w tym sezonie mozna sie spodziewac wszystkiego
Pacers będzie przebudowywane. Wszyscy zawodnicy włącznie z Sabonisem są do oddania. Im bardziej będą tankować tym lepiej dla klubu (lepszy wybór w drafcie).
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Cavs +9.5 1.54

1.37 na Boston przy tym piachu co graja?? Serio? Pojde w druga stronę.Cavs poki co zaskakuja bardzo na plus.Z reszta bilans i pozycja w conferencji mowi sama za siebie.Boston dobrze zaczal sezon i czlowiek mial jakas nadzieje jednak szybko zostal sprowadzony na ziemie.Cavs stworzyli fajny team widac ze gra poukladana, za to Boston ma b.duze przestoje,do tego ich sporym problemem jest trafianie rzutow z dystansu.Jak dla mnie ten sklad nie ma jaj prawdziwych C's i jest bardzo himeryczny.Brown i Tatum to nadal dwa koty gryzące sie ze sobą, na moje to w tym zespole brakuje tez rasowego centra, z PG tez słabo,mysle ze Rubio moze im dzisiaj napsuc krwi.Po takim kursie na pewno nie kupuje win Bostonu a i pokusze sie nawet o niespodzianke

Small play
Cavs -1.5 3.50

Gl
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Cavs +9.5 1.54

1.37 na Boston przy tym piachu co graja?? Serio? Pojde w druga stronę.Cavs poki co zaskakuja bardzo na plus.Z reszta bilans i pozycja w conferencji mowi sama za siebie.Boston dobrze zaczal sezon i czlowiek mial jakas nadzieje jednak szybko zostal sprowadzony na ziemie.Cavs stworzyli fajny team widac ze gra poukladana, za to Boston ma b.duze przestoje,do tego ich sporym problemem jest trafianie rzutow z dystansu.Jak dla mnie ten sklad nie ma jaj prawdziwych C's i jest bardzo himeryczny.Brown i Tatum to nadal dwa koty gryzące sie ze sobą, na moje to w tym zespole brakuje tez rasowego centra, z PG tez słabo,mysle ze Rubio moze im dzisiaj napsuc krwi.Po takim kursie na pewno nie kupuje win Bostonu a i pokusze sie nawet o niespodzianke

Small play
Cavs -1.5 3.50

Gl
Cavs bez Allena duzo straca na jakosci
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Dzisiaj miałem akurat mało czasu na analizę. Póki co podam dwa pierwsze mecze co udało mi się tutaj wymyślić.

1. Atlanta Hawks - Orlando Magic / Typ: over 207,5 / Kurs: 1,80

Dlaczego ?
- Nie widzę tutaj znaczącej obrony po obu stronach
- Składy przerzedzone, ciężko stwierdzić kto wygra. Historia ostatnich 3 tygodni pokazuje że faworyt wcale nim nie musi być. Ja bym tutaj Orlando nie lekceważył
- Jeśli druga drużyna nie stawia się jakoś specjalnie Atlancie to ta wrzuca bez problemu ponad 100pkt

2. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers / Typ: Clev over 102,5 / Kurs: 1,60

Dlaczego ?
- Oglądałem ostatni mecz Boston który grał tą samą podstawową piątką. Obrona jak i celność rzutów na bardzo niskim poziomie. Taka Philadelphia też mocno osłabiona nawrzucała im 108pkt a mogło być więcej (też nie grzeszyli celnością na tyle ile powinni)
- Obrona w BOS to totalne sito. A jak już się odpali i są przejęcia to dość często nie wykorzystane
- Wiem że CLEV jest przerzedzone również. Ale u nich widzę inną jakość, i wykrzystywanie szans po zbiórkach. Wystarczy że CLEV będzie prowadzić grę z przewagą punktów a BOS będzie musiał gonić - to się wyklaruje sporo okazji do rzutów.

Późniejsze mecze postaram się zamieścić w osobnym poście. Powyższe pograłem tradycyjnie za 100zł w betX.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom