>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Kobiet - Hiszpania (02.12 - 19.12.2021)

Status
Zamknięty.
P 984

prolog

Użytkownik
Ja mocniej gram over 38.5 Kamerunek. Gdyby to był początek turnieju to bym takiej linii nie ruszał, ale w tej fazie Iranki już fizycznie siadają. Widziałem ich mecz z Angolą i obrona to tam nie istniała. Kamerun jest słabszy niż Angola ale mają dobre warunki fizyczne i to powinno wystarczyć. Irankom nawet Uzbekistan rzucił 37 bramek. Jak bramkarka nie będzie miała dobrego dnia to spokojnie over zostanie pokryty.

Kamerun over 38.5 @ 2.24 fortuna
A co myślisz Kamerun -9.5 w 1 połowie? Też chyba warte zagrania ?
 
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
Ja mocniej gram over 38.5 Kamerunek. Gdyby to był początek turnieju to bym takiej linii nie ruszał, ale w tej fazie Iranki już fizycznie siadają. Widziałem ich mecz z Angolą i obrona to tam nie istniała. Kamerun jest słabszy niż Angola ale mają dobre warunki fizyczne i to powinno wystarczyć. Irankom nawet Uzbekistan rzucił 37 bramek. Jak bramkarka nie będzie miała dobrego dnia to spokojnie over zostanie pokryty.

Kamerun over 38.5 @ 2.24 fortuna
Yes, I agree, personally I play Cameroon AH -18.5 (small stake, 1/5)
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,wczoraj nie poszło więc może dzisiaj?

Serbia -Słovenia
Typ-over 52.5
Kurs-2.2
Gram to w sumie przeciwko sobie bo z wyników uzyskanych przez obydwie ekipy bardziej wychodzi mi under,ale na właśnie zawsze jest jakieś ale,tak sobie myślę że to ostatni ich mecz na tych mistrzostwach i może sobie trochę pofolgują z obroną i pokażą ciekawe widowisko ze sporą ilością bramek

Szwecja-Rumunia
Typ-H-1 0-7.5
kURS-1.7
Tutaj widzę pewne zwycięstwo Szwedek które prezentują podobny poziom do Norweżek a że Norweżki wygrały 11- stoma bramkami z Rumunią i zremisowały ze Szwecją to idąc tym tokiem rozumowania wychodzi mi wysoka wygrana Szwedek.

Rosja-Francja,dokładam sobie ten mecz dla podniesienia ciśnienienia,gram tu na Rosjanki do przerwy po kursie 2.5,to jest mecz o 1 miejsce i nie jest powiedziane że Francuski to wygrają,ostatni mecz z Serbią do przerwy przegrywały więc może i dziś będzie podobnie.
A tak osobno to można zagrać singiel na Rosjanki do przerwy a zwycięstwo Francuzek po kursi 9.
Powodzenia
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam,wczoraj nie poszło więc może dzisiaj?

Szwecja-Rumunia
Typ-H-1 0-7.5
kURS-1.7
Tutaj widzę pewne zwycięstwo Szwedek które prezentują podobny poziom do Norweżek a że Norweżki wygrały 11- stoma bramkami z Rumunią i zremisowały ze Szwecją to idąc tym tokiem rozumowania wychodzi mi wysoka wygrana Szwedek
Dobre. Szkoda ze nie wspomniales, że Idąc tym tokiem myslenia, skoro Holenderki wygrały tylko 1bramka z Rumunkami to Szwedki również powinny minimalnie wygrac z Rumunkami(skoro Szwecja-Holandia 31-31) Ale wiadomo ze to nie pod Twój typ:)
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dobre. Szkoda ze nie wspomniales, że Idąc tym tokiem myslenia, skoro Holenderki wygrały tylko 1bramka z Rumunkami to Szwedki również powinny minimalnie wygrac z Rumunkami(skoro Szwecja-Holandia 31-31) Ale wiadomo ze to nie pod Twój typ:)
Nikt mi nie zabroni pisać co chcę i rozumować tak jak chcę,po za tym ja nikogo nie namawiam do stawiania moich typów,każdy niech gra swoje typy a nie wchodzi tylko na FORUM po to że może ktoś coś wyłoży na tacy i poda piękne typy,bo ja Twoich jakoś nie widziałem w tym temacie a do krytykowania to pierwszy,jak tak dalej pójdzie tu nikt w miarę normalny nic tu nie na pisze.
I myślę że nie jestem osamotniony w tym ROZUMOWANIU.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Szwedki z tego co się orientowałem muszą wygrać minimum 2 bramkami i liczyć, że w meczu Hol-Nor nie będzie remisu 32-32 lub wyższego. Jak się mylę to niech ktoś poprawi.
 
P 0

pavlinho

Gość
Szwedki z tego co się orientowałem muszą wygrać minimum 2 bramkami i liczyć, że w meczu Hol-Nor nie będzie remisu 32-32 lub wyższego. Jak się mylę to niech ktoś poprawi.
Na to wychodzi że tak, bo rano zastanawiałem się nad potencjalnym ustawionym wysokim remisem ale to opcja dla tych co mogą hajsem w piecu palić.

Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) goal difference.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Kiepska passa trwa nadal,ale nic próbujemy dalej,wszystko sie kiedyś musi skonczyć.
Dzisiaj 2 mecze Hiszpanki z Niemkami i Dunki z Brazylią,faworytki powinny to wygrać ale ja uderzam w tych meczach w under 50.5 po kursie 1.8.Taki dubel na przerwanie złej passy.
Są to już mecze o awans i myślę że swoją uwagę drużyny skupią bardziej na obronie niż na ofensywie, 28.11.21r Niemki grały towarzysko z Hiszpankami i było 22-23 i teraz może byc podobnie,a co do Dunek to więcej jak 15-18 bramek nie dadzą sobie rzucić.
No ale jak będzie to zobaczymy po meczach.
Powodzenia.
 
Pablito91 402,4K

Pablito91

Użytkownik
Wszystko zależy też od przebiegu meczu i jaki jest wynik. Jak któraś drużyna odjedzie na kilka punktów to mecz staje się bardziej otwarty i undery szlak trafia. Chyba nikt przed meczem nie obstawialby over 60 bramek w meczu Rosja Francja. Under jak nic powinien być w takim meczu. A że Francuzki odjechały to drugiej połowie mecz się otworzył. Hiszpania Niemcy tu poszedłbym w under a co do dania Brazylia nie wiem...
 
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
Wednesday at 12:30 CET
Paraquay AH -9.5 vs Uzbekistan
Odd: 1.78 (bet365)
Stake: 3.5/5

High stake, but this is a gift in my eyes for tomorrow. Uzbekistan is at least two levels worse than their opponent and Paraquay should win by 12+ difference...
 
Ostatnia edycja:
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,szału nie ma jeśli idzie o typy moje no ale cóż trzeba coś dzisiaj zagrać i liczyć że zła passa się odwróci.
Francja -Szwecja,tutaj mam 2 typy,po pierwsze over 54,5 po kursie 1.95 a drugi to wygrana Francji więcej jak 1 bramką po kursie 1.85.
Norwegia-Rosja to tu też gram over 57,5 po kursie1.9.
Ciężko coś mądrego wymyślić bo po 1,te mecze są o awans i nikt z nich nie myśli jak i ile wygrać ważne aby wygrać a czy 1 cz 8 bramkami to nie ma znaczenia,to samo się tyczy over czy under a po 2 to są kobiety a jak wiadomo nie od dziś kobieta zmienną jest i Diabeł za nimi nie nadąży.
Powodzenia +++
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Generalnie też bym brał under i to nawet w obu meczach..ja ze swej strony szukam niespodzianki i typ Szwecja +2.5 wydaje mi się całkiem całkiem po kursie 1.75 Fortuna...Francuzki jak to Francuzki ciężko powiedzieć czy graja na maxa czy na pół gwizdka niektóre mecze...ale jakoś mnie nie przekonują...Szwedki to chyba najlepszy atak na tym turnieju dziewczyny zasuwają az Milo i zobaczymy jak wyjdzie to zderzenie...jeśli uda im się pobronic i bramka będzie miala dzień konia to mogą wygrać nawet😉😉
 
Ostatnia edycja:
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Generalnie też bym brał under i to nawet w obu meczach..ja ze swej strony szukam niespodzianki i typ Szwecja +2.5 wydaje mi się całkiem całkiem po kursie 1.75 Fortuna...Francuzki jak to Francuzki ciężko powiedzieć czy graja na maxa czy na pół gwizdka niektóre mecze...ale jakoś mnie nie przekonują...Szwedki to chyba najlepszy atak na tym turnieju dziewczyny zasuwają az Milo i zobaczymy jak wyjdzie to zderzenie...jeśli uda im się pobronic i bramka będzie miala dzień konia to mogą wygrać nawet😉😉
Też myślę, że handicap w stronę Szwecji jest dobrym pomysłem mnie Francja też nie przekonuje widać po meczu Norwegia Rosja, że grupa Francuzek była słabsza natomiast Szwedki grają bardzo dobrze i myślę, że mogą tu pokusić się nawet o zwycięstwo.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jerabkova najlepsza strzelczyni rep. Czech - 1,55 Fortuna

Największa gwiazda, rok temu na ME zagrały 3 spotkania i prosta statystyka mówi wszystko:

1. Jerabkova 22/48 150min
2. Knedlikova 10/13 143min
3. Mala 10/12 168min

Kndedlikova i Mala to skrzydłowe, siłą rzeczy w dwójkę nie zbliżą się do ilości rzutów Jerabkovej.
Z resztą to widać po liniach na dzisiejszy mecz kto i co tam ma grać. Jedyne co zniweczy zakład to kontuzja w pierwszym meczu.


H2H na cały turniej
Dania - Rosja 1 1,80 sts

Pod drabinkę i pod składy, gdzie jak pisałem Dania top bez osłabień, Rosja słabiutki skład. Rosjanki swoje ugrają, ale na drużyny z którymi przyjdzie im się zmierzyć a więc kolejno Francja i później Norwegia/Holandia nie daje szans.

Etap odpadnięcia Rosja - ćwierćfinał 2,75 totalbet
Na będące również w sporych opałach Słowenki, Czarnogórki, Serbki, Polki powinno styknąć spokojnie żeby zakończyć turniej w ósemce .
Jerabkova załatwiła jednym meczem gdzie zrobiła 10/15, później trochę dymu ale Zachova (rzucająca karne) + skrzydłowa V.Mala nie przebiły w ostatnim meczu z Kongo (więcej prób Jebabkovej, bez karnych jak pozostałej dwójki):

Jerabkova 24/59
Zachova 21/27
Mala 20/26

Rosja w ćwierćfinale etap odpadnięcia 2,75. Gdy doszło do owego meczu na rywali - Norweżki kurs 1,08.

H2H Danii samo z siebie przez drabinkę turnieju wskazywało że będą mieć łatwiej. No i piękny turniej dodając brak talentu Uzbekistantu, nie trzeba codziennie obstawiać/pisać analizy by wyjść po całym turnieju z tarczą.

Kobylińska 1,70 na naj strzelczynię Polski nie udało się, to był jedyny głupi pomysł/błąd zwracać się w stronę Polek. Choć w tamten dzień i tak lepiej było grać under Gęgi (przed pierwszym meczem), później już nikt nie uświadczył jej w ofercie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Dzisiaj pólfinały,pozostały najlepsze drużyny,ciężkie mecze a coś trzeba zagrać,ja gram tak.....
Norwegia-Hiszpania
Typ-H--0-5.5 na 2
Kurs-1.85
Francja -Dania
Typ- over 49.5
Kurs-1.95

Teorytycznie Norweżki powinny wygrać ale czy wysoko? myślę że nie,mecz powinien być na styku 1-3 bramki to max,a i Hiszpanki nie sa bez szans bo jak pamiętam to na poprzednich MŚ to wygrały Hiszpanki 28-26.
Co do 2 meczu to odczucia mam mieszane i może być over bo obie ekipy potrafią grać na wysokiej skuteczności ale under też może być,ja jednak idę w over i mam nadzieję że to dobry kierunek.
To są mecze o Finał i wszystko może sie zdarzyć,
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Nie Jestem fanem tej dyscypliny i to w szczególności kobiecej piłki ale czy ktoś już kiedykolwiek takie coś widział i to jeszcze na tym poziomie rozgrywek?z 16-12 do 22-29 ludzie kochani:rolleyes:
:LOL:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom