>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarze adwetowe u bukmacherów 2021

Status
Zamknięty.
J 3K

jatyper

Użytkownik
Nie polecam tego bonusu od wpłaty do 5000zł. Dostałem i musiałem wypłacic pieniadze, bo nie mogłem postawic zadnego z 3 ułożonych przeze mnie kuponów. Powód: przekroczony limit stawki. A to były kupony za kilka stówek.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie polecam tego bonusu od wpłaty do 5000zł. Dostałem i musiałem wypłacic pieniadze, bo nie mogłem postawic zadnego z 3 ułożonych przeze mnie kuponów. Powód: przekroczony limit stawki. A to były kupony za kilka stówek.
U mnie podobnie. Limity i jeszcze raz limity, a nic tam grubszego nie wygralem
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.12.01 23.16 - 001.png

Boże Narodzenie coraz bliżej!. Czy wiesz co to oznacza? Nowy bonus codziennie aż do Świąt! Oferta pełna niespodzianek, w puli której jest aż 5 000 000 PLN do rozdania.



Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje w jaki sposób wziąć udział w Świątecznej Gorączce Bonusów.

Jak odebrać prezent?

  • Kliknij w aktualny dzień w kalendarzu świątecznej gorączki bonusów.
  • Otwórz okienko i odbierz bonus!
  • Każdego dnia masz szansę na dodatkowy bonus


Bonus otrzymasz na swoje konto do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Magical Snap - 2021.12.01 23.18 - 001.png

NIE MASZ JESZCZE KONTA?

Magical Snap - 2021.12.01 23.19 - 002.png

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziecie TUTAJ
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Darmowy kupon 20 zł na ebetx.pl już dostępny. (Pamiętajcie, że jest ważny 24h i wygaśnie jutro o 9:10 - Info od konsultanta)
Żebyśta nie rozbijali na kilka dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
2.12.2021 - Jakie promocje?

eBetX.pl:
- Freebet 20 PLN, kurs łączny 2.0, ważny 24 godziny, jutro o 9:10 wygasa [Info z chatu od konsultanta]

Superbet.pl:
- Odbierz 40 PLN bonus na Premier League
W jaki sposób otrzymać bonus do 40 PLN?
Postaw zakład pojedynczy lub akumulowany za dokładnie 40 PLN na spotkania Premier League rozgrywane w dniu dzisiejszym
Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo lub mieszane.
Bonus zostanie przyznany maksymalnie 48 godzin od momentu zaakceptowania oferty.

LVBET.pl:
Postaw dziś kupon przedmeczowy na wydarzenie Intel Extreme Masters za minimum 50 PLN, jeśli dojdzie do dogrywki - otrzymasz jutro bonus 20 PLN! Twój kupon musi zostać rozliczony do 2.12 do godziny 23:59. Do promocji kwalifikują się tylko wydarzenia z oferty Counter-Strike: GO (CS:GO).


iforBET.pl:
W kolejnym, drugim dniu Kalendarza Świątecznego możesz odebrać FREEBET 30 lub 60 PLN na dowolne zdarzenia z naszej oferty za kupon z piłki nożnej!
Jedyne co musisz zrobić, to zagrać dzisiaj kupon za 59 lub 119 PLN, na którym znajdą się min. 3 zdarzenia - wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty Piłka nożna, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Betcris.pl:
Wpłać min. 100 PLN na swoje konto, postaw kupon AKO (min. 3 zdarzenia/min. kurs 1.3) z min. 1 zdarzeniem z oferty na CS:GO za min. 100 PLN. Jeśli Twój pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany przyznamy Ci freebet w wysokości 50 PLN!

eWinner.pl:
Zapisz się do akcji, stwórz kupon AKO za min. 50 PLN z kursem min. 2.50, składający się wyłącznie ze zdarzeń z CS:GO! Grając 2 takie kupony, zgarniesz łącznie 2 freebety po 20 PLN!

NOBLEBET.pl:
Zyskaj zwrot stawki - dokładnie 21 PLN!
Postaw kupon za dokładnie 21 PLN brutto na dzisiejsze mecze z oferty sportowej, a już jutro otrzymasz dodatkowe 21 PLN na konto bonusowe. Nie ma znaczenia - wygrałeś czy nie. Bonus wpada!

BestBet24.pl:
O 12 edytuje.

PZBUK.pl:
Skorzystaj ze specjalnej oferty ważnej tylko do północy i zgarnij 20 000 punktów gracza!
❄ Zapisz się do promocji
❄ Postaw zakład wielokrotny za min. 50 zł z kursem łącznym min. 2.0
To wszystko – otrzymasz od nas od razu 20 000 punktów, do wykorzystania w Sklepie Gracza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +773
S 2,9K

soulfly76

Użytkownik
Wczoraj przeczytałem o promie na betx,wchodze,loguje się wchodze w kalendarz cyk i jest na zielono,dzisiaj czytam że proma 24h i dalej jej brak więc wchodze w czat i pani mie informuje że ostatni raz logowalem sie w październiku i gratis sie nie należy...oczywiście zielony pasek postępu znikł....podziękowałem pani za robienie ze mnie durnia(+- logowalem sie wczoraj z 10 razy)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wczoraj przeczytałem o promie na betx,wchodze,loguje się wchodze w kalendarz cyk i jest na zielono,dzisiaj czytam że proma 24h i dalej jej brak więc wchodze w czat i pani mie informuje że ostatni raz logowalem sie w październiku i gratis sie nie należy...oczywiście zielony pasek postępu znikł....podziękowałem pani za robienie ze mnie durnia(+- logowalem sie wczoraj z 10 razy)
Daj screen z aktywności konta. Ja się logowałem wczoraj 3x i wszystko jest w historii. Jesli nie masz nic to znaczy ze się nie logowales Screenshot_20211202-185309_Chrome.jpg
 
S 2,9K

soulfly76

Użytkownik
Racja,teraz patrzylem i nic niema z 01.12...niewiem jak to możliwe skoro z 10×wchodziłem i sprawdzałem czy jest bonus, trudno było minęło...
Post automatycznie złączony:

Screenshot_20211202-234455_Chrome.jpg
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Racja,teraz patrzylem i nic niema z 01.12...niewiem jak to możliwe skoro z 10×wchodziłem i sprawdzałem czy jest bonus, trudno było minęło...
Zapewne wchodziłeś i byłeś już zalogowany z poprzedniego razu. W ebetx jak się zalogujesz to kilka tyg nie musisz się już logować. A tutaj zapewne byla potrzeba wylogowania się, a później ponownego zalogowania, aby załapać się na bonus
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pokaż załącznik 13564

W pierwszym, rozpoczętym dziś tygodniu gracze mogą każdego dnia liczyć na… PODWOJENIE ZYSKU! Wystarczy postawić kupon SOLO/AKO za dokładnie 49 zł i umieścić na nim typ z dokładnym wynikiem spotkania. Uwaga, wybrane spotkanie musi znajdować się na liście meczów danego dnia, dostępnej na LP promocyjnym (wystarczy kliknąć +).

Co istotne, każdy zagrany kupon musi zawierać zdarzenia kończące się jednego dnia – warto mieć to na uwadze, tworząc kupony AKO. Jeden gracz może zgarnąć podwojenie raz dziennie, maksymalnie do 2 000 zł.

Czyli: klient wygra 500 zł, a finalnie otrzyma 902 zł

Pokaż załącznik 13565

Dziś ruszyły także zapisy do ostatniej promocji, w której na start przewidziana jest pula nagród 20 000 zł, ale… kwota ta bardzo szybko może wzrosnąć i do 200 000 zł. Nie wykluczamy, że nagroda trafi nawet w ręce jednej osoby, ale szczegóły zdradzimy dopiero, gdy akcja ruszy, czyli za ok. 21 dni.

Zapisanie się nie wymaga niczego poza kliknięciem buttona, więc nie ma co zwlekać!

Link (wspólny): https://betfan.pl/promocja-na-cztery-kopyta
Info od Betfan: "Przypominamy także, że do niedzieli włącznie trwa nasza promocja, w ramach której każdego dnia podwajamy wygrane (nawet do 2 000 zł!). Od jej startu, czyli od ostatniego poniedziałku, każdego dnia ktoś cieszy się dwukrotnie mocniej z trafionego kuponu, o czym mogliście przekonać się choćby z naszych social mediów. Był nawet śmiałek, który poprawnie wytypował 2:2 w starciu Sassuolo - Napoli!

Zachęcam także do zapisywania się do akcji „Podążaj za zielonym kuponem”, która ruszy za 16 dni i choć póki co owiana jest tajemnicą, to przewiduje pulę nagród znacznie wyższą niż przedstawiane obecnie 20 000 zł. Zapisało się już ponad 700 osób!"
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
3.12.2021 - Jakie promocje?

eBetX.pl:
MiXuj do woli
Zadanie #1 - Zagraj dowolny kupon zawierający minimum jedno zdarzenia z oferty prematch oraz minimum jedno zdarzenie z oferty live, za min. 10 PLN.
Nagroda - Freebet 10 PLN.
Zadanie #2 - Dokonaj obrotu grając dowolne kupony zawierające minimum jedno zdarzenia z oferty prematch oraz minimum jedno zdarzenie z oferty live na łączną kwotę 50 PLN.
Nagroda - Freebet 25 PLN.

Superbet.pl:
- Odbierz 40 PLN bonus na Ekstraklasę
W jaki sposób otrzymać bonus do 40 PLN?
Postaw zakład pojedynczy lub akumulowany za dokładnie 40 PLN na spotkania Ekstraklasy LIVE rozgrywane w dniu dzisiejszym
Do oferty kwalifikują wyłącznie zakłady z oferty "na żywo".

LVBET.pl:
Tylko dzisiaj możesz odebrać klasyczny bonus do 750 PLN na dobry początek weekendu. Przy wpłacie 1500 PLN otrzymujesz bonus 750 PLN.
Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.


iforBET.pl:
Trzeciego dnia Kalendarza Świątecznego mamy dla Ciebie promocję na skoki, a konkretnie na kwalifikacje w Wiśle. Wystartuje w nich aż 13 Polaków, a za każdego, który awansuje do sobotniego konkursu otrzymasz 5 PLN.
Jedyne co musisz zrobić, to zagrać kupon za 79 PLN, na którym znajdą się min. 3 zdarzenia - wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty Wisła HS134 - kwal. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Betcris.pl:
Postaw kupon SOLO lub AKO, który musi zostać rozliczony jako wygrany i wejdź do gry o darmowy zakład! Trzech uczestników z najwyższym kursem całkowitym zwycięskiego kuponu zostanie nagrodzonych. Za pierwsze miejsce można uzyskać freebet nawet do 150 PLN, za drugie miejsce freebet do 100 PLN, a za trzecie miejsce freebet do 50 PLN.
Otrzymany freebet będzie można wykorzystać na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

eWinner.pl:
1. CZAS NA AKO
Lubisz AKO? Fantastycznie się składa, bo mamy coś dla Ciebie - cashback 50% do 100 PLN!
2. SPEŁNIJ WARUNKI
Stwórz kupon AKO z min. 5 zdarzeniami. Zadbaj, by kurs każdego zdarzenia wyniósł min. 1.30! Stawka zakładu? Dowolna.
3. GRASZ BEZ STRESU
Jedno zdarzenie popsuło cały kupon? Nie u nas! W razie niepowodzenia odbierz cashback! Już teraz sprawdź ofertę i nie przejmuj się przegraną.

NOBLEBET.pl:
EUROLIGA BEZ PODATKU!
Graj cały dzień bez podatku!
Zagraj dzisiaj zakłady z koszykarskiej Euroligi z minimum 2 zdarzeniami i kursem minimalnym 2.00, a Noblebet zapłaci za Ciebie podatek.

BestBet24.pl:
PIŁKA NOŻNA BEZ MARŻY
Obstawiaj zwycięzców spotkań po najwyższych kursach.
Dotyczy lig: Ekstraklasa, 1. Liga, Bundesliga, Ligue 2, La Liga, Liga Portugal.

PZBUK.pl:
Zgarnij dodatkowy 20% bonus od depozytu na 500 zł w super obniżce w Sklepie Gracza!
- Zapisz się do promocji
- Wykup bonus w naszym Sklepie w promocyjnej cenie tylko 12 500 punktów!
- Sprawdź także jego cały asortyment: darmowe zakłady, pozostałe bonusy, doładowania i wiele innych!
Bonus z niższą ceną możesz odebrać tylko do północy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +446
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom