>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Orlando Magic - Denver Nuggets

Punkty i Asysty Gracza : Aaron Gordon - Powyzej 16.5 1,80


.W Denver juz niemały szpital, wypadł Austin Rivers, do tego Hyland - (obaj healt & safety protocols),nadal nie ma PJ`a i i MPJ do tego pod q jest JaMychal Green .Wrocił Jokic ok ale co by nie mowić Gordon w ostatnim czasie gra na pryzwoitym poziomie-fakt w kilku z tych meczów nie było Nikoli ale nawet z nim w meczu z Heat wykrecił 20pkt+ 4reb+ 5a
Orlando tez ma szpital,do tego grają piach i zdaje sobie sprawę tu moze nie byc pełnego wymiaru czasu jesli beda baty do HT ale przy tej lekko ograniczonej rotacji Denver mysle ze troche pogra a przy tym co Magicy bronią raczej o pkty i cała resztę będzie dosyc łatwo.Spróbujemy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Ako ze screena ode mnie

.
Denver Nuggets jakościowo pomimo kontuzji oraz problemów nadal wyglada kadrowo mocno i duzo mocniej od Orlando.
Powrót Jokica dal wczoraj w nocy dobry impuls i gładko pokonali Miami. Wydaje mi sie, ze podobnie tutaj bedzie mecz bez historii i mozna grac nawet -10.5 albo i wyżej.

Dallas musi sie przełamać, bo nie wypada Panu Doncicowi mieć niepewną perspektywe playoffow. Kadrowo wyglądają zdecydowanie lepiej i rzuca sie w oczy gigantyczna różnica pod kubłem na korzyść Dallas, myślę, że Doncic to wykorzysta i bedziemy oglądać moze nie tyle jednostronne co spokojnie i kontrolowane przez Dallas.

OKC i HOU to mecz który pojdzie albo w jedna albo w druga, nie wiem czemu ale buki faworyzuja OKC, które dzisiaj w nocy dostało oklep, co prawda w Houston, ale nadal oklep. Obie druzyny czekała ta sama droga i podobne warunki jeśli chodzi o wypoczynek.
Na korzyść Houston przemawia zdecydowanie przewaga pod koszem, zbiorka powinna zostać zdominowana, a mam nadzieje, ze SGC również zostanie zatrzymany i nie narobi zbyt duzo szkody dziurawej jak ser defensywie Houston.
Spodziewam sie szybkiego meczu, duzo zmian prowadzenia, ale finalnie w końcówce Houston to weźmie.
Powodzenia!
 

Załączniki

Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Ako ze screena ode mnie

.
Denver Nuggets jakościowo pomimo kontuzji oraz problemów nadal wyglada kadrowo mocno i duzo mocniej od Orlando.
Powrót Jokica dal wczoraj w nocy dobry impuls i gładko pokonali Miami. Wydaje mi sie, ze podobnie tutaj bedzie mecz bez historii i mozna grac nawet -10.5 albo i wyżej.

Dallas musi sie przełamać, bo nie wypada Panu Doncicowi mieć niepewną perspektywe playoffow. Kadrowo wyglądają zdecydowanie lepiej i rzuca sie w oczy gigantyczna różnica pod kubłem na korzyść Dallas, myślę, że Doncic to wykorzysta i bedziemy oglądać moze nie tyle jednostronne co spokojnie i kontrolowane przez Dallas.

OKC i HOU to mecz który pojdzie albo w jedna albo w druga, nie wiem czemu ale buki faworyzuja OKC, które dzisiaj w nocy dostało oklep, co prawda w Houston, ale nadal oklep. Obie druzyny czekała ta sama droga i podobne warunki jeśli chodzi o wypoczynek.
Na korzyść Houston przemawia zdecydowanie przewaga pod koszem, zbiorka powinna zostać zdominowana, a mam nadzieje, ze SGC również zostanie zatrzymany i nie narobi zbyt duzo szkody dziurawej jak ser defensywie Houston.
Spodziewam sie szybkiego meczu, duzo zmian prowadzenia, ale finalnie w końcówce Houston to weźmie.
Powodzenia!
W kwestii Dallas poczekałbym chyba na info odnosnie czy Krsitaps i Couley Stein zagrają bo brak 2ki z s5 to moze byc juz mały problem.W OKC wypadł Giddey Beazly i Muscala wiec raczej Houston to wezmie .Tu celowałbym raczej w over SGC.
Osobiscie podziękuje jesli chodzi o ten mecz ale zycze powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
LA Clippers - Sacramento Kings
Łączne punkty gracza : Eric Bledsoe - Powyzej 10.5 1,80 betclick


Buki spią.W USA juz linie na 12,5.Cóż, ptaszki ćwierkają że Clippers daja dzisiaj odpocząć swojej 1 opcji w ataku czyli PG.Jesli chłopcy z LA mają to jakkolwiek dzwignać a pamiętajmy ze nie ma tez Batuma to No1 w ataku bedzie raczej dzisiaj Reggie + myśle własnie Eric
Myśle że warto pobrać
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
i moze jeszcze tak

New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
Gracze zdobędą 40 punktów lub więcej : Kristaps Porzingis & Luka Doncic 1,32
Indiana Pacers - Atlanta Hawks
Wynik handicap : Indiana Pacers +8.5 1,24
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Wynik handicap : Houston Rockets +7.5 1,40

ako 2.29

W Dallas Kristaps jednak zagra z Luką over 40 powinno byc rutyną nawet vs Valanciunas.OKC wychodzi na parkiet 4 rookie, nie czarujmy sie nic dobrego z tego chyba nie wyjdzie ale podeprę,po prostu nie mam zaufania do Rakiet. Pacers biore z gumką bo to dla mnie zespół bardzo himeryczny


small play

Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Wynik handicap w pierwszej kwarcie : Houston Rockets -1.5 2,31

GL
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Bulls +7.5 1.28

Tak wiem kurs smieszny ale moze ktos szuka do dubla/tripla
Bulls po porażce z Miami odbiło sobie mecz z Hornets.Dzisiaj jedziemy do Nowego Yorku który zagra juz niemal pełnym składem..Osobiscie mnie jakos projekt Kniksów nie przekonuje, a Bulls wciaz mi imponują.Pazerny nie jestem więc wezmę z gumką..Na moje Byki powinny to dzwignać jednak na czystego winnera jakos brak mi odwagi choc moze czasem najprostrze wybory sa po prostu..najprostrze;)

Portland-Spurs
Zawodnik zdobędzie 25 lub więcej punktów : C.J. McCollum 1,63

Konsekwentnie na C.Ja.Ostatnio się opłaciło wiec spróbujemy tez dzisiaj.Blazers dzisiaj w nocy znowu wystąpi bez Lillarda wiec po raz kolejny pierwsze skrzypce w Portland powinien grać C.J.Blazers bronią fatalnie, w Spursach cos sie w koncu ruszyło z absencjami wiec licze ze mecz spacerkiem moze nie być.Od 2019 roku w 5 spotkaniach ze Spurs McCollum tylko raz nie pokrył lini (27,29,19,32 i 27 pkt)i nawet z Lillardem w składzie wykrecił raz 27 a raz 32 punkty.Cyferki bronią więc sie same więc chyba nie ma co sie rozpisywać tym bardziej ze Lillard nie zagra

Edit:jednak najprosciej było wczoraj grac na proste piki..zaczynam obserwowaćSAS bo zatrzymac Blazers na takich zdobyczach punktówych to juz cos fajnego..z reszta mam duzy respect do Popa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Toronto Raptors - Milwaukee Bucks 2 1,55 1xbet 97:93

Krótko. Toronto po udanym starcie ostatnio przegrywa wszystko jak leci, dużo urazów a także zdecydowanie mniejsze doświadczenie graczy aniżeli w poprzednich latach robi swoje. Bucks natomiast na zupełnie przeciwnym biegunie. Zaczęli słabo, naznaczeni kontuzjami, a teraz bawią się grą i jadą z każdym równo. Mają aktualnie 8 wygranych z rzędu. Ze zdrowymi Holidayem, Khrisem i Giannisem, mogą ograć każdego. Powinni wykorzystać także problemy Raps i wyjechać z Toronto z tarczą.

edit:

Giannis wypadł chwilę przed meczem, mimo to rzucali na wygraną ale nie wpadło :(
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Toronto Raptors - Milwaukee Bucks 2 1,55 1xbet

Krótko. Toronto po udanym starcie ostatnio przegrywa wszystko jak leci, dużo urazów a także zdecydowanie mniejsze doświadczenie graczy aniżeli w poprzednich latach robi swoje. Bucks natomiast na zupełnie przeciwnym biegunie. Zaczęli słabo, naznaczeni kontuzjami, a teraz bawią się grą i jadą z każdym równo. Mają aktualnie 8 wygranych z rzędu. Ze zdrowymi Holidayem, Khrisem i Giannisem, mogą ograć każdego. Powinni wykorzystać także problemy Raps i wyjechać z Toronto z tarczą.
ładowałbym sie w to gdyby nie wlasnie to o czym pisałes..8 wygranych z rzedu,dotego 2b2 czyli gramy dzien podniu.Gianniswczoraj praktycznie fuul time play i załatwił sprawe buzzerem na koniec, wypadł pzry tym Brooke Lopez dla Bucks a i George Hill ma status pod q
Dla mnieza duzo zagadek po tym kursie na chwile obecną
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
OKC under 99.5 pts @1.90
Grizzlies -15 @2.65


Atak Oklahomy nawet przeciwko tak słabym defensywą jak Miśki ma często problem z przekroczeniem 100 punktów, ogólnie w pełnym składzie grają poniżej 100/100 posiadań, a dzisiaj wypadają Giddey i SGA. Ciężko sobie wyobrazić jak będą wyglądać bez jedynych gości, którzy grają tam na piłce i napędzają atak, skład to ogólnie zbieranina młodych graczy, obok wyżej wymienionej dwójki i Dorta nikt nie łapał by się nawet do s5 w innych drużynach. Jeszcze grają b2b, ciężko tu będzie zagrać dobry mecz, powinno być do jednego kosza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
OKC under 99.5 pts @1.90
Grizzlies -15 @2.65


Atak Oklahomy nawet przeciwko tak słabym defensywą jak Miśki ma często problem z przekroczeniem 100 punktów, ogólnie w pełnym składzie grają poniżej 100/100 posiadań, a dzisiaj wypadają Giddey i SGA. Ciężko sobie wyobrazić jak będą wyglądać bez jedynych gości, którzy grają tam na piłce i napędzają atak, skład to ogólnie zbieranina młodych graczy, obok wyżej wymienionej dwójki i Dorta nikt nie łapał by się nawet do s5 w innych drużynach. Jeszcze grają b2b, ciężko tu będzie zagrać dobry mecz, powinno być do jednego kosza.
dzieki za info o SGA..połapałem nawet-72,5 handi..ale laine:)
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
gramycos..jakies sugestie...lubiepisac i lubie czytac waszze wywody,dzieki nim przychodzi na dedukcje swoich typow
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Male ako z mojej strony, zagralem za dyche, taki troche wariat ale pewnie coś wejdzie.

Indiana Pacers vs Miami Heat

Typ- indiana i over 205.5 totalbet @2.6❌❌

Miami przyjeżdża bez trzonu zespołu, Adebayo i Butler out czyli generałowie defensywy niestety wypadaja, a jako że Indiana lubi forsować tempo widzę tu over nawet 222.5.
Co do samego meczu, Indiana to drużyna na pierwszą runde Play offów do przetarcia dla jakiegoś giganta, graja nierówno, raz pięknie raz mniej pięknie ale walczą.
Posiadaja kilka nazwisk znanych w NBA, a druzynie dowodzi Sabonis który powinien mieć duzo do powiedzenia przeciw Tuckerowi oraz Dedmenowi. Dodatkowo mamy na obwodzie komplet solidnych strzelb, które zapewnią Indianie zwycięstwo.


Wizards - Cavs
Typ - CAVS z dogrywka @2.3✔✔

Po raz pierwszy od odejścia lebrona cavailers wygladaja dobrze, mieszanka niesamowitych młodziaków z doswiadczonym Rubio i Love wyglada wspaniale, oczywiście nie przebija sie prawdopodobnie dalej niz przez pierwszą rundę, ale z okropnie i nierówno grajacymi Wizards zdecydowanie wystarczy. Po takim kursie warto zagrać, w ostatnim meczu rozgromili osłabionych Heat.

Atlanta - Phila
Typ- Embid over 10.5 zbiórek @1.8✔✔

Embid od powrotu do gry notuje około 14 zbiórek na mecz, a musi to robić bo Philadelphia to porażka, na całej linii kadrowo, trenersko, medialnie po prostu lipa ostatni mecz co prawda wyrownany ale przegrany że słabymi Celtami nie okazał ich z dobrej strony, dzisiaj graja na wyjeździe i myślę, że powoli są to ostatnie szanse obecnego trenera aby ocalić swoją posadę. Niemniej Embid to solidna marka i sądzę, ze wyskakany wariat Capela nie zgarnie mu aż tylu desek zeby nie wypełnił overa. Bez Simmonsa zdecydowanie większość padnie łupem dwójki Drummond - Embid po stronie Phili.

Nets- Timerwolves

Typ - Timbervolves win +10.5 hendi @1.5✔✔

Minnesota również doczekała sie solidniej ekipy, na papierze wygladaja na team na playoffy, Russel, Edwards, Towns powinnu trzymać mecz w ryzach i nie dać Hardenowi i Durantowi za daleko odjechać, moim zadaniem maja szanse nawet to wyrwac ( kurs 3,4). Brooklyn niby ma dobry bilans i niby wszystko tam gra, ale maja problem z takimi druzynami jak Minnesota, to inny poziom młodzieńczej energii i walki. Jeśli nie oddadza początku typ lekko wejdzie.

Całość kurs około 15❌❌, mozna zagrać jako single typy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
W 58

wksek

Użytkownik
Male ako z mojej strony, zagralem za dyche, taki troche wariat ale pewnie coś wejdzie.

Indiana Pacers vs Miami Heat

Typ- indiana i over 205.5 totalbet @2.6

Miami przyjeżdża bez trzonu zespołu, Adebayo i Butler out czyli generałowie defensywy niestety wypadaja, a jako że Indiana lubi forsować tempo widzę tu over nawet 222.5.
Co do samego meczu, Indiana to drużyna na pierwszą runde Play offów do przetarcia dla jakiegoś giganta, graja nierówno, raz pięknie raz mniej pięknie ale walczą.
Posiadaja kilka nazwisk znanych w NBA, a druzynie dowodzi Sabonis który powinien mieć duzo do powiedzenia przeciw Tuckerowi oraz Dedmenowi. Dodatkowo mamy na obwodzie komplet solidnych strzelb, które zapewnią Indianie zwycięstwo.


Wizards - Cavs
Typ - CAVS z dogrywka @2.3

Po raz pierwszy od odejścia lebrona cavailers wygladaja dobrze, mieszanka niesamowitych młodziaków z doswiadczonym Rubio i Love wyglada wspaniale, oczywiście nie przebija sie prawdopodobnie dalej niz przez pierwszą rundę, ale z okropnie i nierówno grajacymi Wizards zdecydowanie wystarczy. Po takim kursie warto zagrać, w ostatnim meczu rozgromili osłabionych Heat.

Atlanta - Phila
Typ- Embid over 10.5 zbiórek @1.8

Embid od powrotu do gry notuje około 14 zbiórek na mecz, a musi to robić bo Philadelphia to porażka, na całej linii kadrowo, trenersko, medialnie po prostu lipa ostatni mecz co prawda wyrownany ale przegrany że słabymi Celtami nie okazał ich z dobrej strony, dzisiaj graja na wyjeździe i myślę, że powoli są to ostatnie szanse obecnego trenera aby ocalić swoją posadę. Niemniej Embid to solidna marka i sądzę, ze wyskakany wariat Capela nie zgarnie mu aż tylu desek zeby nie wypełnił overa. Bez Simmonsa zdecydowanie większość padnie łupem dwójki Drummond - Embid po stronie Phili.

Nets- Timerwolves

Typ - Timbervolves win +10.5 hendi @1.5

Minnesota również doczekała sie solidniej ekipy, na papierze wygladaja na team na playoffy, Russel, Edwards, Towns powinnu trzymać mecz w ryzach i nie dać Hardenowi i Durantowi za daleko odjechać, moim zadaniem maja szanse nawet to wyrwac ( kurs 3,4). Brooklyn niby ma dobry bilans i niby wszystko tam gra, ale maja problem z takimi druzynami jak Minnesota, to inny poziom młodzieńczej energii i walki. Jeśli nie oddadza początku typ lekko wejdzie.

Całość kurs około 15, mozna zagrać jako single typy.
Towns kontuzja, więc raczej off.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Witam Forumowiczów po dłuższej nieobecności ;)
Nieobecności tu na forum... Bo w branży cały czas.

Na przywitanie zamiast analizy, kuponik wysłany na dzisiaj.
Budzik na czwartą rano, GSW-Phoenix na canal + dają.
Trzeba wstać bo strasznie niesprawiedliwy kurs na Phoenix dają. Budzę się po dwóch kwartach i jak bedzie około remisu to na live na Phoenix trzeba stawiać. Kurs ponad 3 wiec warto.... i to nic, że bez Bookera. Jeśli będą się trzymać po 2 kwartach to trzeba korzystać. wejdzie albo nie wejdzie, ale za kurs powyżej 3? Zawsze! szczególnie gdy czytam na twiterze, że cały dzień oglądają filmiki jak pilnować Curre'ego. :D Tego diabła ciezko upilnować. No może im się uda! Nie ma pewniaków! Są czutki i statystyka. Mecz na 50/50 a jak bedzie po 2 kwartach blisko to za ponad 3,2 biorę Phoenix


1638570187425.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
R 4,7K

root

Użytkownik
AKO Indiana Pacers 1.45 + Brooklyn Nets 1.31 + Golden State Warriors 1.32 = 2.51 Betclic

Indiana Pacers - Miami Heat 1 1.45 Betclic 104-113


Indiana wydaje się pewniakiem tej nocy, ale jak to wiemy, z pewniakami różnie bywa, mają na pewno większe ambicje niż wskazywałby na to ich obecny bilans, pora nadrabiać straty do rywali, Miami bez dwóch liderów - Adebayo i Butler są out na ten mecz, więc idealna okazja ku temu, żeby zapisać wygraną na swoją korzyść.

edit: no i Indy uwaliła perfekcyjnie tripla, ale szczerze mówiąc, to tak coś czułem, że tak będzie, stąd też pozwoliłem sobie na komentarz, pewniak nocy, a wiadomo jak to z nimi bywa...
Indiana póki co wygląda katastrofalnie w tym sezonie, duże nadzieje były wiązane z powrotem Ricka Carlisle'a do tej drużyny, bo potencjał był większy, niż np wyniki z zeszłego sezonu, a jednak, zamiast notować progres, to oni notują gigantyczny regres w porównaniu z zeszłym sezonem, nie mówiąc już o tych sezonach 2-3 sezony wstecz.

Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves 1 1.31 Betclic 110-105

Nets muszą uciekać przed ścigającymi ich Bulls, Wilki na ten mecz mają wyjść bez swojego lidera, podkoszowego - Townsa także idealna okazja na to, żeby poprawić swój bilans i umocnić się na pozycji lidera przed jutrzejszym meczem z bezpośrednim rywalem o tę pozycję.


Golden State Warriors - Phoenix Suns 1 1.32 Betclic 118-96

No i na koniec mecz na szczycie zachodu, gdzie mamy rewanż za mecz sprzed trzech dni, niestety dla tego widowiska bez Bookera, co powinno ułatwić zadanie Wojownikom, trzy dni temu fatalnie zagrał Curry jeden z najgorszych meczów w swojej karierze, wątpię żeby takie coś miało miejsce drugi raz w przeciągu dwóch meczów, także jak Curry odpali, Booker nieobecny to wychodzi prosta matematyka Warriors zakończą trwająca już 18 meczów serię zwycięstw Słońc z Phoenix.

No i jeszcze w singlu spróbujemy zagrać na przełamanie Clippersów

Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers 2 2.15 Betclic 115-119

Clippers mają serię 3 porażek z rzędu, zmierzą się w derbach LA z drużyną, która gra mocno w kratkę, Lakersi większość wygranych w tym sezonie zanotowali z rywalami którzy mają bilans poniżej 50% zwycięstw, myślę, że warto postawić na Clippers w tym meczu, kiedy przerwać negatywną serię jak nie w meczu z największymi rywalami? Dodatkową motywacją jest to, że teraz właśnie Clippersi mają równy bilans 50% zwycięstw (11-11) i jeżeli przegrają, to będą na minus, jeżeli wygrają, to wyprzedzą lokalnych rywali, którzy legitymują się w tej chwili bilansem 12-11.

edit:
Clippers uratowali nockę, tak jak już poprzednim razem zauważyłem, lepiej wypatrzeć jeden duży kurs, jak się ładować w te mniejsze... Wiadomo, że większość mniejszych wejdzie, ale zawsze coś jednego uwali.
A tak na spokojnie, uwaga skupiona na jednym meczu i bardzo często te duże kursy siadają, dziś Phila, Clippers, Cavs, Pels, wczoraj Spurs, przedwczoraj Kings, zawsze idzie coś fajnego wypatrzeć i lepiej iść w tym kierunku zdecydowanie, Cavs to w ogóle jeszcze większa sensacja sezonu jak Wizards czy Sota, kto by się po nich spodziewał takich wyników przed sezonem, naprawdę szacun dla nich.
Jutro myślę, że warto rozważyć Byki z Chicago, ale zobaczymy jeszcze jakie kursy będą na ten mecz, podejrzewam, że na Byki minimum 2.20 będzie coś koło 2.50 nawet może być.
Nets zostali solidnie wymęczeni przez młode Wilki z Soty i naprawdę niewiele brakowało, żeby przegrali ten mecz, doświadczenie gwiazd z Brooklynu wzięło jednak górę. Ale z Bykami myślę, że nie będzie im łatwo, DeRozan gra basket życia, LaVine też wymiata, Vucevic wrócił do formy, no bardzo ciekawe zapowiada się to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +364
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Indiana Pacers - Miami Heat
Kyle Lowry DD @3.40

Lowry dzisiaj kolejny raz będzie miał sporo piłki w rękach, przy absencji Butlera to główny generał parkietu, wykręcił już w tym sezonie 2x DD na 5 meczy bez JB, gdzie rozdał 14 asyst ostatnio z Bryłkami i 12 w poprzednim miesiącu z Wizards. Wypadł też Bam i Morris więc Heat nie mają tutaj za wiele do zaoferowania pod koszem, Adebayo mimo, że nie gra wiele z piłką to potrafi dobrze podawać, co eliminuje z tego meczu dobrego ballhandlera. Lowry w tym sezonie kręci średnio 7.6 asy/mecz, wiele będzie zależeć od skuteczności kolegów z drużyny ale linia na same asysty ustawiona jest na 8.5 po 2.00 więc imho warto ładować tutaj DD po takim kursie.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Indiana Pacers - Miami Heat
Kyle Lowry DD @3.40

Lowry dzisiaj kolejny raz będzie miał sporo piłki w rękach, przy absencji Butlera to główny generał parkietu, wykręcił już w tym sezonie 2x DD na 5 meczy bez JB, gdzie rozdał 14 asyst ostatnio z Bryłkami i 12 w poprzednim miesiącu z Wizards. Wypadł też Bam i Morris więc Heat nie mają tutaj za wiele do zaoferowania pod koszem, Adebayo mimo, że nie gra wiele z piłką to potrafi dobrze podawać, co eliminuje z tego meczu dobrego ballhandlera. Lowry w tym sezonie kręci średnio 7.6 asy/mecz, wiele będzie zależeć od skuteczności kolegów z drużyny ale linia na same asysty ustawiona jest na 8.5 po 2.00 więc imho warto ładować tutaj DD po takim kursie.


Odniose sie może a widz enikt nie zwrócił uwagi na pewnego picka.Co do Kyla w pełni sie zgadzam ale jw.W Lakers Lebron jest probable-tu poczekam do meczu bo jednak linie na 21.5 na Davisa wyglądaja zacnie jesli LBJ nie zagra.Ktos pisał o Currymvs PHO..otórz to nie był jego słabo wystep,Miles Bridges sie przykleił do niego tak ze wyszło jak wyszło_Obronca z bardzodługim zasiegiem ramion dał rade i jezeli tutajmiałbym czegos szukac to dodatniego handi na Suns, nawet bez Bookera
Minesote oglądałem ostatnio jak Towns odleciał za faule skonczyły sie pomysły na grę.Bronic nie bronia jak i Nets..tu szukałbym overa.Indiana to jest tak himeryczna ze nawet Heat w tym składzie moze im napedzic stracha-tu nie ruszam

Houston to win 1.63 tyle z mjej strony
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 4,7K

root

Użytkownik
Mamy dzisiaj wieczorem jeszcze spotkanie rozgrywane o idealnej porze dla europejskiej widowni, troszkę się dziwię, że na jego temat tak cicho, bo wydaje się, że warto w nim postawić na gospodarzy tego spotkania.

New York Knicks - Denver Nuggets 1 1.68 Betclic 99-113
Tak jak wspomniałem wcześniej, Knicks wydają się opcją, na którą warto postawić, Denver w tym sezonie się posypało przez kontuzje, ostatnio przegrali nawet z jedną z najsłabszych drużyn w lidze - Orlando Magic, a Knicks jak to Knicks, mocno grają w kratkę, aczkolwiek po ostatnich dwóch niepowodzeniach na pewno będą chcieli zmazać plamę, sam Jokic to wydaje się za mało, na mimo wszystko dobrze zbalansowany zespół z Nowego Yorku gdzie po 1-meczowej absencji powraca jeden z liderów zespołu RJ Barrett.

edit:
Knicks zaprezentowali się tragicznie, niestety to Nuggets zmazali plamę po sensacyjnej porażce w Orlando.

No i jeszcze dorzucam od razu typ na Byki z Chicago o których wspominałem już w poprzednim poście i tak jak przewidywałem kurs na Bulls jest całkiem dobry, niewiele niższy niż 2.20.

Brooklyn Nets - Chicago Bulls 2 2.14 Betclic 107-111
Mecz na szczycie konferencji wschodniej w którym zmierzą się Brooklyn Nets (16-6) z Chicago Bulls (15-8)
Dla Byków z Chicago to idealna okazja, żeby zrównać się liczbą zwycięstw z zespołem popularnych Siatek, które już pokonali w tym sezonie, tylko mecz rozgrywany był w Chicago, ale zakończył się wysoką wygraną Byków (118-95).
Jeszcze polecam sprawdzić przed meczem, czy Caruso będzie w składzie na ten mecz bo jego występ jest zagrożony z powodu lekkiego urazu, a wspominam o tym dlatego, że może w ataku błyszczy trójka graczy DeRozan, LaVine i Vucevic, to tacy gracze jak Caruso czy Ball robią znakomitą robotę w obronie i bez Alexa Bykom może być naprawdę ciężko, gdyż tak jak powiedziałem, to taki cichy bohater tej drużyny i naprzeciwko takim gwiazdom jak Durant czy Harden może być graczem robiącym różnicę na miarę wygranej Byków, bez niego Byki lepiej będzie sobie odpuścić, bo na pewno odczują brak Caruso.
Wypadałoby jeszcze dodać, że Nets wczoraj solidnie zostali przetestowani przez młode Wilki z Soty, Durant spędził na parkiecie prawie 38 minut, Harden prawie 36, więc przewaga świeżości powinna być po stronie zespołu z Chicago, bo poprzedni mecz zagrali 2 dni temu, a nie tak jak Nets poprzedniej nocy.
Jednak kluczowe kryterium to - jest Caruso, można śmiało atakować Bulls, w przypadku jego braku, lepiej wtedy raczej postawić na faworyzowanych gospodarzy lub po prostu odpuścić sobie ten mecz.

edit:
Wow, co za meczyk, co za emocje, bajka, już spisywałem Bulls na straty w momencie, gdy okazało się, że Caruso jednak nie da rady grać z tym urazem i opuścił parkiet w połowie 1 kwarty, na boisko już nie wrócił, cały czas Byki goniły Netsów, udawało się zbliżać na odległość jednego posiadania kilka razy, jednak dopiero na początku 4 kwarty Byki wyszły na prowadzenie którego nie oddały już do końca, a trójka Lonzo wow, chłopakowi wcześniej nie siedziały trójki z naprawdę czystych pozycji, ale w najważniejszym momencie przy +2 trafiając na +5 na 16 sec przed końcem zabił ten mecz ;) a do tych wcześniejszych pudeł nie można mieć pretensji do tego chłopaka, bo on tutaj jest od innych zadań, to co grał dziś w obronie to kosmos, zasuwał równo za dwóch, za siebie i za Alexa, szacunek wielki dla tego chłopaka, no i jako stary sympatyk Chicagowskiej ekipy mogę się tylko cieszyć, że naprawdę Byki wróciły, a trzeba było czekać na ten powrót prawie 9 lat, od momentu kontuzji Róży klub pogrążał się w coraz większym kryzysie, ale w końcu zatrudniono odpowiedniego człowieka i przebudował ten klub w niecałe 2 lata na potęgę NBA. Coach Donovan też był hejtowany za robotę w Oklahomie gdzie moim zdaniem radził sobie ok, a teraz w Bykach to w ogóle porównując go nawet z Thibsem spora przepaść na korzyść Billy'ego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom