>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS VOUCHER 1000 ZŁ

adrian715 186K

adrian715

Użytkownik
Na 10-Lecie STS wybranym graczom przyznaje vouchery o wartości 1000 zł.
Zasady obrotu:
Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na konto depozytowe, klient musi dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów (z wyłączeniem Zakładów Specjalnych – „HIT DNIA”) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91. Do obrotu nie są zaliczane kupony: Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out. Ponadto, możliwość wykorzystania Bonusu kończy się, kiedy wszystkie zakłady zawarte na koncie bonusowym zostaną rozstrzygnięte, a saldo konta jest mniejsze niż 2 zł, co uniemożliwia dalszą grę.

Sprawdzajcie swoje konta. ACAE4F9D-D1FC-4E44-B9A2-E9DBADCECA3E.jpeg
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Co do zasady obrotu tym bonusem , podejrzewam i nawet pewno się nie pomylę że ukryte jest tu magiczne liczą się tylko i wyłącznie wygrane kupony.;)Także dobrze wiesz możesz wygrywać i spróbuj wypłacić powodzenia z bonusem :ROFLMAO:
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Co do zasady obrotu tym bonusem , podejrzewam i nawet pewno się nie pomylę że ukryte jest tu magiczne liczą się tylko i wyłącznie wygrane kupony.;)Także dobrze wiesz możesz wygrywać i spróbuj wypłacić powodzenia z bonusem :ROFLMAO:
To standardowy zapis przy obrocie bonusem w sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
:)Jakoś mi trudno sobie wyobrazić, że sts coś daje za darmo (chyba, że 10-20zł). Jeszcze dziwniejsze jest to, że autor wątku dzieli się tą informacją tutaj na forum. Przecież to oferta bonusowa tylko dla Ciebie. Dla mnie ten bonus to jakaś abstrakcja. Wśród moich znajomych również. Z tym bonusem jest jak z yeti, każdy o nim słyszał, ale nikt go nie widział.

Oni jak dają 20 zł to im się ręce trzęsą. Zresztą widać po tych promocjach na stronie jacy hojni są. Jedna z gorszych firm pod względem promocji i bonusów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pierwszy zakład w naziemnym STS zawarłem 18 lat temu. Szkoda że się nie liczy :ROFLMAO:
Swoją drogą nadspodziewanie miły prezent od buka. Raz tylko rok temu udało mi się u nich uzyskać 1500 zł bonusu za jakiś konkurs.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
W lvbet miesiąc w miesiąc za depozyty 2000-3000 dostaje bonus 3x50 4x50. I tam mam status członka vip
W sts za taki depozyt to nawet nie podziękują Tobie. W związku z tym nie chce mi się wierzyć w ten bonus 1000 zł. Może to jakiś losowy bonus przypadający na jednego klienta, bo to firma, która 20 zł będzie oglądać 10 razy, a 1000 zł to już są legendy o tym yeti :)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Nie wiem w co wam tak trudno uwierzyć, bo nie dostaliście? Ja również nie, ale jeden znajomy mówił że owszem dostał 1000zł i jak jesteście na grupach bukmacherskich na FB to bardzo dużo osób to otrzymało. Macie screen przecież. Pewnie trzeba trochę tam przegrać ale potwierdzone info, ludzie dostali takie bonusy.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
W sts za taki depozyt to nawet nie podziękują Tobie. W związku z tym nie chce mi się wierzyć w ten bonus 1000 zł. Może to jakiś losowy bonus przypadający na jednego klienta, bo to firma, która 20 zł będzie oglądać 10 razy, a 1000 zł to już są legendy o tym yeti :)
W październiku, na przestrzeni calego miesiąca, łącznie wpłaciłem 4259,41 pln i wypłaciłem 5156,23 pln i dostałem taki bonus w wysokości 250 pln
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
fazesky fazesky Ja miałem znacznie większe wpłaty i często na minus. Żadnych bonusów. Kilka lat temu dali mi po 10-20 zł, ale wtedy grałem u nich bardzo dużo. Teraz u nich gram już znacznie mniej (czasem się przełamię i wpłacę większą kwotę, ale staram się ograniczać u nich grę do niezbędnego minimum), z tego powodu, że inne firmy mają lepszą politykę bonusową (w tym oferty promocyjne), a ja raczej gram dla rozrywki, a nie zarobkowo :).

W mojej opinii pod względem ofert bonusowych i promocji (w tym indywidualnych) jedna z najgorszych firm na rynku (jak nie najgorsza).
Co nie wyklucza, że na obecną chwilę powyższa firma ma więcej plusów, niż minusów...
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Konto na STS mam jakieś 3 lata, wcześniej nie musiałem tykać się tego chłamu ze względu na możliwości za granicą.

Przez te 3 lata zrobiłem tam obrót w granicach 250--300 tys PLN, pewnie spory % z tego zostało w kasie STSu bo jakoś mega się nie wzbogaciłem ani nie zbiedniałem, ale gra za 10-20 zł mnie nie bawi.

Jedyne bonusy jakie dostałem to ochłapy po 10-50 zł za lojalność. co chyba nie dało nawet 2-3% obrotu.

Fakt, że na rynku zrobiła się moda, że buki z drugiej półki mocno atakują bonusami i też mnie to przyciąga. Obrót nie jest dla mnie problemem bo jeśli i tak gram za więcej, to obrócić bonus z reguły to szybka sprawa. Albo się go po prostu przegra albo się obróci go w 2-3 zakładach z zyskiem. Jak się przegra to przynajmniej bukmacher dopłacił do zabawy 50 czy 100% w zależności od bonusu.

Na STS o bonusie typu 50% od depozytu do 2000 czy 1000 zł to można pomarzyć
 
Do góry Bottom