>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
12/09/2021 19:30 CET
Jonas Zohore (Spojnia-Dabrowa) under 14.5 punktów
1.85 (STS)/1.75 (Fortuna)

Jak mawia Norman Parke to powinno być "easy money".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +750
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
14/09/2021 17:30 CET
HydroTruck Radom - Zastal Zielona Gora under 171.5
1.85 (STS)
5/10

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, aby te dwie ekipy stworzyły spektakl na dużo punktów i ta linia może się okazać bardzo mocno przestrzelona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Szkoda mega tego ostatniego undera, ale los daje (Zohore over) i los zabiera (under w Radomiu). Całe zakłady bukmacherskie w pigułce, gdzie oprócz wiedzy i umiejętności potrzebne jest również wiele szczęścia/przypadku.

16/09/2021 17:30 CET
GTK Gliwice - Legia Warszawa over 160.5
1.80 (STS)
5/10

Świetna okazja dziś na over. Linia nie jest wysoka, a obie ekipy dotychczas prezentowały się obiecująco do zrobienia takiej linii. Ja dałbym to wyżej i widzę dziś wartość w graniu overa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 2K

Mendieta1992

Użytkownik
Szkoda mega tego ostatniego undera, ale los daje (Zohore over) i los zabiera (under w Radomiu). Całe zakłady bukmacherskie w pigułce, gdzie oprócz wiedzy i umiejętności potrzebne jest również wiele szczęścia/przypadku.

16/09/2021 17:30 CET
GTK Gliwice - Legia Warszawa over 160.5
1.80 (STS)
5/10

Świetna okazja dziś na over. Linia nie jest wysoka, a obie ekipy dotychczas prezentowały się obiecująco do zrobienia takiej linii. Ja dałbym to wyżej i widzę dziś wartość w graniu overa.
No szkoda kurna, miałem ten typ co podałeś do wyjęcia 2.5koła za stówke a tu w ostatniej za 3 rzucili i dogrywka;/
 
E 0

encaladus

Użytkownik
Szkoda mega tego ostatniego undera, ale los daje (Zohore over) i los zabiera (under w Radomiu). Całe zakłady bukmacherskie w pigułce, gdzie oprócz wiedzy i umiejętności potrzebne jest również wiele szczęścia/przypadku.

16/09/2021 17:30 CET
GTK Gliwice - Legia Warszawa over 160.5
1.80 (STS)
5/10

Świetna okazja dziś na over. Linia nie jest wysoka, a obie ekipy dotychczas prezentowały się obiecująco do zrobienia takiej linii. Ja dałbym to wyżej i widzę dziś wartość w graniu overa.
Co za kur pech wczoraj otatni rzut za 3 pkt psuje under a dzis ostatni rzut za 3 psuje dogrywkę i pewny over co za pech
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk

Mnie Czarni nadal nie przekonują. Ze Startem niby wygrali ale Lublinianie wyglądali w tamtym meczu jak grupa przypadkowych ludzi która w dodatku się nie lubi. Mimo to mecz był na styku.

Zastal niby gra poniżej oczekiwań ale teraz Vidin dał 2 dni wolnego i powinni podejść na dużej świeżości. Coraz większą krytyka spada na zespół i oczekuje że dzisiaj będą chcieli pokazać na co ich stać zwłaszcza że następny mecz za 6 dni. O różnicy potencjałów nawet nie ma co się rozpisywać.

Podsumowując: Zastal Zielona Góra -11,5 1,85

xD xD xD
 
Ostatnia edycja:
M 86K

michalkin

Użytkownik
A
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk

Mnie Czarni nadal nie przekonują. Ze Startem niby wygrali ale Lublinianie wyglądali w tamtym meczu jak grupa przypadkowych ludzi która w dodatku się nie lubi. Mimo to mecz był na styku.

Zastal niby gra poniżej oczekiwań ale teraz Vidin dał 2 dni wolnego i powinni podejść na dużej świeżości. Coraz większą krytyka spada na zespół i oczekuje że dzisiaj będą chcieli pokazać na co ich stać zwłaszcza że następny mecz za 6 dni. O różnicy potencjałów nawet nie ma co się rozpisywać.

Podsumowując: Zastal Zielona Góra -11,5 1,85
Jednak Zielona Góra to 💩 spokojne prowadzenie do przerwy dwucyfrowka i w 3 kwarcie odpierdalają taki numer, że to aż niemożliwe jest.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk

Mnie Czarni nadal nie przekonują. Ze Startem niby wygrali ale Lublinianie wyglądali w tamtym meczu jak grupa przypadkowych ludzi która w dodatku się nie lubi. Mimo to mecz był na styku.

Zastal niby gra poniżej oczekiwań ale teraz Vidin dał 2 dni wolnego i powinni podejść na dużej świeżości. Coraz większą krytyka spada na zespół i oczekuje że dzisiaj będą chcieli pokazać na co ich stać zwłaszcza że następny mecz za 6 dni. O różnicy potencjałów nawet nie ma co się rozpisywać.

Podsumowując: Zastal Zielona Góra -11,5 1,85

xD xD xD
Nie wiem o czym mówili i co robili w szatni gracze Zastalu, ale przegrać mecz mając taką przewagę to istne frajerstwo i nie obrażam tutaj Czarnych,gdyż "comeback" w ich wykonaniu piękny. Początek ligi przypomina mi Ekstraklasę piłkarską, czyli piłkarskie jaja w koszykarskim wydaniu🙋
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Kerem Kanter (Śląsk Wrocław) over 9,5 punktu 1,83

Linia ustawiona za nisko, warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
szyman 843

szyman

Użytkownik
Stelmet co do jutrzejszego meczu grałbym na ponad -10 pkt , w tym momencie zrobię Wilki bez zadnej niespodzianki
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś zdecydowanie zaryzykuje grę w strone przelamania Lublina zwlaszcza a ataku gdzie narazie totalna bryndza wiec licze na ich lepszą skutecznosc
Start-Trefl over 153.5 kurs 1.75 sts
T.Carter over 8.5 kurs 1.8 Fortuna bet dnia na sts 13.5?!
Y.Franke over 15.5 kurs 1.8 sts bet dnia na fortunie az 17.5😉
Oraz z ciekawego meczu w Szczecinie
J.Zyskowski over 13.5 kurs 1.8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom