>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limit = potencjalny zysk?

Santos_ 71

Santos_

Użytkownik
Dzisiai limit u ruskiego na kwotę 100£…
W większości wydarzeń sprawdza się na moją korzyść.
Dotyczy meczu Jeonbuk (Korea 1)
Gospo biorą ten mecz @1,55. Gram w asyście z jakimś handicapem -0.75 @1,7 lub -1 @2,1
 
Santos_ 71

Santos_

Użytkownik
Jutro pochylam się nad dwoma typami do południa, które wstawiam niżej ;)
Dobijam do 5 postów i otworze swój temat, z samymi przedmeczówkami z kosza i futbolu.
Pierwszy mecz to liga koreańska, K3 League.
Gimpo C. podejmuje u siebie Gyeongju KHNP.
Mój typ idzie w stronę gospodarzy, ale w asyście zakładu bez remisu @1,90
Ruskie po pierwszym wniesionym przeze mnie zakładzie wstrzymali moje kolejne kupony na ten typ. Dlatego ratuje się azjanami +0.25, które mogę dołożyć, bo maksymalna stawka na DNB została wykorzystana, ale haczyk taki, że na resztę rynków limity otwarte, a komunikatu o tym, że już postawiono kupon na to zdarzenie brak, więc wykorzystuje i skutecznie omijam limit.

Drugi typ będzie z basketu.
Rosja - Mali (U19 Kobiety)
Rosja wygrywa mecz. Mali już dawno w tym turnieju być nie powinno. Kursy zawyżone na rosyjski team tylko i wyłącznie z uwagi na to, że ograły Japonię i Kanadę. Na płaszczyźnie fazy grupowej, kursy stawiałyby Rosje w postaci zdecydowanego faworyta. Kilka lat temu w meczu tych dwóch drużyn Rosjanki ograły Mali blisko 25 pkt i nie zdziwiłoby mnie podobne rozstrzygnięcie jutro, ale szanse na to małe 😉
W oba typy wchodzę dość pokaźnie.
 
Santos_ 71

Santos_

Użytkownik
Nowa Zelandia (Kobiety)
North Harbour - Canterbury
North Harbour w handicapie -10.5 @1,95
Limit dość niskich lotów, a informacja o ekipie Canterbury dość poważna. Spróbuje zagrać ten typ za połowę dostępnego limitu, a na live postaram się złapać niższą linię np. -6.5/-7,5.
 
Do góry Bottom