>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3. Runda kwalifikacji LM - REWANŻE [10.08.2021]

Status
Zamknięty.
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Mecz: Rangers - Malmo
Typ: awans Rangers
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna

W pierwszym meczu porażka Rangersów była wypadkiem przy pracy. Bramka w doliczonym czasie pozwoliła im na nadzieję, że przy zwycięstwie Rangersów będą mogli myśleć co najmniej o dogrywce bądź rzutach karnych o ile utrzymają w dogrywce korzystny rezultat. W tym meczu nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak zwycięstwa Rangersów które w tym spotkaniu będzie bardzo potrzebne. Kwestia tylko jaką różnicą bramek?

Mecz: Slavia Praga - Ferencvaros
Typ: awans Slavia Praga
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna

W pierwszym spotkaniu to nie Ferencvaros wygrało spotkanie. To Slavia Praga przegrała. Pierwszy gol w prezencie, drugi po karnym z przypadku. Zwycięstwo co najmniej dwiema bramkami? Jak najbardziej możliwe. A to już autostrada do dogrywki bądź bezpośredniego awansu po 90 minutach. I kurs bardzo apetyczny. Warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Legia - Dinamo
powyżej 27.5 fauli @ 1.80
powyżej 28.5 fauli @ 2.00
powyżej 5.5 kartek @ 2.10
czerwona kartka @ 3.55
Etoto

Czas na rewanżowe spotkanie pomiędzy Legią Warszawa, a Dinamo Zagrzeb. Jesteśmy już w 3. rundzie tych eliminacji i każda z tych drużyn jest krok bliżej do awansu do 4. rundy jak i fazy grupowej LM.
Spróbuje pograć kartki i faule. W pierwszym spotkaniu zobaczyliśmy 4 kartoniki oraz 21 fauli. Sędziował Lahoz, który już nie jest tym samym sędzia co kiedyś, gdzie rozdawał kartki jak popadnie.
Dzisiaj niema mowy o odstawianiu nogi bowiem stawka tego meczu jak i awansu jest bardzo wysoka. Na Legii spodziewany jest komplet widzów, a więc tym bardziej piłkarze muszą zagrać na 200% i zostawić serducho na boisku.
Sędziuje francuz Benoit Bastien, który ma dość ciekawe statystyki. Wrzucam screeny z poprzedniego sezonu:
Zrzut ekranu 2021-08-10 o 09.24.19.png
Zrzut ekranu 2021-08-10 o 09.24.34.png
Zrzut ekranu 2021-08-10 o 09.24.50.png

Myślę, że warto spróbować pograć jedną z opcji powyżej. Emocji na pewno w tym spotkaniu nie zabraknie, a dyspozycja dnia zadecyduje kto awansuje dalej, bowiem przecież w weekend obie ekipy odpoczywały od zmagań ligowych.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slavia Praga vs Ferencvaros
Typ: Slavia Praga wygra i wykona co najmniej 7 rzutów rożnych (zakład specjalny)
Kurs: 2.35✅
Bukmacher: Etoto
Analiza:


Szukałem czegoś ciekawego z dobrym kursem na dzisiejsze eliminacje LM i w oczy rzucił mi się zakład specjalny dostępny w Etoto. Nie najlepiej ułożył się mecz w Budapeszcie dla Slavii. Przegrana 0:2 powoduje, że u siebie od początku muszą wziąć się za odrabianie start. Jak wyobrażam sobie wtorkowy rewanż w Czechach? Myślę, że Ferencvaros będzie dążył do zdobycia bramki, ale nie jestem przekonany, czy to im się powiedzie. Liczę na dominację faworyta stąd też rzuty rożne. Gospodarze to maszynka do kornerów i nawet jak szybko strzelą bramkę to i tak są zmuszeni dalej atakować, aby odrobić straty. Uważam, że wynik 2:0 i dogrywka jest tutaj całkiem realna, tym bardziej, że zasada bramek strzelonych na wyjeździe została zniesiona. Jestem zdania, że Slavia poradzi sobie ze swoim przeciwnikiem i tak jak w Budapeszcie wykona co najmniej 7 rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Legia - Dinamo over 10 rożnych 2,17 Dinamo over 5,5 2,15 Dinamo over 6 2,75 lvbet

W pierwszym meczu 11 rożnych, mimo że przez ostatnie 20 minut nie było żadnego.
Dinamo nie zapewniło sobie zaliczki u siebie, więcej musi atakować.
Różnicę w grze było widać w pierwszym meczu, wole zagrać na rzuty rożne biorąc pod uwagę statystyki Dinamo z wcześniejszych spotkań LM, także tych wyjazdowych.

Pozostałe dwa mecze na rogi to spotkania Slavii i Olympiakosu. Linie 9,5 w forbet czy fortunie.
Można zagrać system 2z3 grając over 9,5 rożnych w tych 3 spotkaniach.

system trafiony w całości
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 778,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb
Dinamo Zagrzeb over 5,5 RR @ 2.35
Dinamo Zagrzeb over 4,5 RR @ 1.67
Dinamo Zagrzeb więcej RR @ 1.75
Dinamo Zagrzeb handi - 1 RR @ 2.23
over 9,5 RR @ 2.00
Unibet

Analiza:
Typ ma mniejsze szanse powodzenia w przypadku szybkiej bramki gości. Dinamo pokazało w eliminacjach do LM, że jest maszynka do rożnych. Ostatnie ich wyniki:
Z Omonią u siebie 12 rożnych i wynik 2:0. Na wyjazd teoretycznie jadą z dobrym wynikiem i mimo to na wyjeździe nabijają 11 rożnych. Teraz mecz z Legia. U siebie wbijają 8 rożnych i przyjeżdżają do Warszawy z niekorzystnym wynikiem 1:1. Od początku Dinamo będzie dążyć do strzelenia bramki. Liczne ataki, szybkie skrzydła i dośrodkowania spowodują, że Dinamo według mnie nabije wiele rożnych. Widzę dziś dobra okazję do zarobku.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Teraz mecz z Legia. U siebie wbijają 8 rożnych i przyjeżdżają do Warszawy z niekorzystnym wynikiem 1:1. Od początku Dinamo będzie dążyć do strzelenia bramki. Liczne ataki, szybkie skrzydła i dośrodkowania spowodują, że Dinamo według mnie nabije wiele rożnych. Widzę dziś dobra okazję do zarobku.
Biorąc pod uwagę fakt że od tego sezonu bramki strzelone na wyjeździe nie liczą się podwójnie to te 1:1 z pierwszego meczu wcale nie jest niekorzystnym wynikiem dla Dinama. Nikt tu nie będzie się odkrywał i atakował od początku meczu. Ja widzę spokojną grę i szukanie swojej szansy. Tylko jakaś szybka bramka może spowodować że któryś z zespołów zacznie ryzykować.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Benfica – Spartak Moskwa
Typ: Spartak Moskwa strzeli gola
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pokomplikowal sobie Spartak mocno awans do kolejnej rundy, przegrywając 2:0 na własnym terenie. Trzeba przyznać że Benfica zagrała dobry mecz, nie powiedział bym że zdominowali gospodarzy ale napewno przeważali praktycznie w każdym aspekcie i ich gra wyglądała lepiej. Spartak mimo braku goli w tym spotkaniu, stworzył sobie kilka ciekawych akcji, gdzie 2-3 razy byli bardzo blisko strzelenia bramki. Benfica jedna noga jest w kolejnej rundzie, mogą grać bardziej na luzie niż zespół z Rosji, który napewno kalkulował nie będzie tylko od pierwszych minut ruszy do ataku żeby nawiązać kontakt i uwierzyć że awans jest możliwy. W mojej ocenie gości stać na bramke, może nawet jakiś remis ale myślę że będą bardzo zmotywowani żeby poprawić słabe wrażenie z pierwszego meczu.
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Legia - Dinamo Zagrzeb
Typ: Awans Legii
Kurs: 2,28
Buk: Fortuna

Przyznam się z ręką na sercu, że przed pierwszym spotkaniem Legii z Dinamem (ba, nawet przed pierwszym dwumeczem z nie byle jakimi rywalami, bo z mistrzem Norwegii) nie byłem jeśli chodzi o Legię optymistą.

Bo na czym opierać swój optymizm, jeśli na kilanaście dni przed startem sezonu trener publicznie narzeka, że jeśli Legia odpowiednio się nie wzmocni, to on nie może zagwarantować sukcesu, za co jest publicznie krytykowany przez właściciela Legii?

Co prawda kilku zawodników udało się od tamtej pory dokooptować, jednak nikt nie był pewny ani co do ich formy, ani przydatności do zespołu. Dla przykładu, Emreli błyszczał w sparingach, gdzie, o ile się nie mylę, zdobył 4 gole, ale nikt nie wiedział, czy będzie swoją dobrą dyspozycję potrafił przełożyć na ligę.

Zarówno obydwa mecze z Norwegami, jak też i pierwsze spotkanie z Dinamem, rozegrane na boisku rywala, wlały jednak cień nadziei w serca kibiców i pokazały, że trener Michniewicz niepotrzebnie się denerwował, jak również, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, i na tle troszkę (Bodo) i o wiele lepszych (Dinamo) rywali Legia prezentuje się całkiem korzystnie.

Celowo zupełnie pomijam spotkania ligowe, gdyż Legia znana jest z tego, że na początku ligę kompletnie odpuszcza i palmę pierwszeństwa daje rozgrywkom europejskim (a po co ma się silić, jak w większości przypadków i tak zdobywa majstra), jak również kompletnie nieudane piłkarsko (choć wynik się zgadzał) spotkania drugej rundy z kelnerami z Tallina, w trakcie których szczery apel o lepszą grę poprzez media społecznościowe wystosował do zespołu Artur Boruc.

Widać jednak, że apel zadziałał, bo warszawianie w zeszłą środę wyglądali jak kolektyw i nie tylko nie przestraszyli się bardziej doświadczonego rywala, ale przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać. Koniec końców wynik 1:1 uważam za sprawiedliwy i ciężko, ale zasłużenie przez Legię wywalczony.

Dziś jednak Legia zapisze kolejną kartę w historii, a że bramki wyjazdowe już się nie liczą, do tego meczu należy podejść tak, jakby pierwszy się nie odbył i jakby wszystko (tak jak w ubiegłym pandemicznym sezonie) decydowało się tylko w jednym spotkaniu. Jeśli Legia wykaże taką samą determinację, momentami polot i odwagę jak ostatnio, na pewni nie stoi na straconej pozycji i dlatego też w dniu dzisiejszym postanowiłem zagrać patriotycznie i z nadzieją, że jeszcze polska klubowa piłka nie zginęła.

Ciekawym i wartym odnotowania jest też fakt, że w parze naszych potencjalnych rywali w play off Ligi Mistrzów Crvena Zvezda tylko zremisowała u siebie z mołdawskim Sheriffem Tiraspol i jeśli w obu dwumeczach faktycznie padną niespodzianki, to Dinamo spotka się tak, jak planowało, z rywalem zza miedzy, ale w walce o... Ligę Europy :D

A my w nagrodę za trud włożony w wyeliminowanie Dinama będziemy mieli teoretycznie autostradę do fazy grupowej i być może ogromne emocje na jesień (a co - pomarzyć nie można?... ;))

Bardzo cenię sobie i szanuję trenera Michniewicza (miałem okazję kilkakrotnie z nim porozmawiać i jest niezwykle miłym i otwartym człowiekiem) i trzymam dziś kciuki za Legię.

Przejrzałem też wszystkie pozostałe pary i jeśli miałbym coś polecić, to byłoby to spotkanie Rangers z Malmo (w pierwszym meczu szkoci przegrali 1:2) i kurs 1,61.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Mecz: Legia - Dinamo Zagrzeb
Typ: Awans Legii
Kurs: 2,28
Buk: Fortuna

Przyznam się z ręką na sercu, że przed pierwszym spotkaniem Legii z Dinamem (ba, nawet przed pierwszym dwumeczem z nie byle jakimi rywalami, bo z mistrzem Norwegii) nie byłem jeśli chodzi o Legię optymistą.

Bo na czym opierać swój optymizm, jeśli na kilanaście dni przed startem sezonu trener publicznie narzeka, że jeśli Legia odpowiednio się nie wzmocni, to on nie może zagwarantować sukcesu, za co jest publicznie krytykowany przez właściciela Legii?

Co prawda kilku zawodników udało się od tamtej pory dokooptować, jednak nikt nie był pewny ani co do ich formy, ani przydatności do zespołu. Dla przykładu, Emreli błyszczał w sparingach, gdzie, o ile się nie mylę, zdobył 4 gole, ale nikt nie wiedział, czy będzie swoją dobrą dyspozycję potrafił przełożyć na ligę.

Zarówno obydwa mecze z Norwegami, jak też i pierwsze spotkanie z Dinamem, rozegrane na boisku rywala, wlały jednak cień nadziei w serca kibiców i pokazały, że trener Michniewicz niepotrzebnie się denerwował, jak również, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, i na tle troszkę (Bodo) i o wiele lepszych (Dinamo) rywali Legia prezentuje się całkiem korzystnie.

Celowo zupełnie pomijam spotkania ligowe, gdyż Legia znana jest z tego, że na początku ligę kompletnie odpuszcza i palmę pierwszeństwa daje rozgrywkom europejskim (a po co ma się silić, jak w większości przypadków i tak zdobywa majstra), jak również kompletnie nieudane piłkarsko (choć wynik się zgadzał) spotkania drugej rundy z kelnerami z Tallina, w trakcie których szczery apel o lepszą grę poprzez media społecznościowe wystosował do zespołu Artur Boruc.

Widać jednak, że apel zadziałał, bo warszawianie w zeszłą środę wyglądali jak kolektyw i nie tylko nie przestraszyli się bardziej doświadczonego rywala, ale przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać. Koniec końców wynik 1:1 uważam za sprawiedliwy i ciężko, ale zasłużenie przez Legię wywalczony.

Dziś jednak Legia zapisze kolejną kartę w historii, a że bramki wyjazdowe już się nie liczą, do tego meczu należy podejść tak, jakby pierwszy się nie odbył i jakby wszystko (tak jak w ubiegłym pandemicznym sezonie) decydowało się tylko w jednym spotkaniu. Jeśli Legia wykaże taką samą determinację, momentami polot i odwagę jak ostatnio, na pewni nie stoi na straconej pozycji i dlatego też w dniu dzisiejszym postanowiłem zagrać patriotycznie i z nadzieją, że jeszcze polska klubowa piłka nie zginęła.

Ciekawym i wartym odnotowania jest też fakt, że w parze naszych potencjalnych rywali w play off Ligi Mistrzów Crvena Zvezda tylko zremisowała u siebie z mołdawskim Sheriffem Tiraspol i jeśli w obu dwumeczach faktycznie padną niespodzianki, to Dinamo spotka się tak, jak planowało, z rywalem zza miedzy, ale w walce o... Ligę Europy :D

A my w nagrodę za trud włożony w wyeliminowanie Dinama będziemy mieli teoretycznie autostradę do fazy grupowej i być może ogromne emocje na jesień (a co - pomarzyć nie można?... ;))

Bardzo cenię sobie i szanuję trenera Michniewicza (miałem okazję kilkakrotnie z nim porozmawiać i jest niezwykle miłym i otwartym człowiekiem) i trzymam dziś kciuki za Legię.

Przejrzałem też wszystkie pozostałe pary i jeśli miałbym coś polecić, to byłoby to spotkanie Rangers z Malmo (w pierwszym meczu szkoci przegrali 1:2) i kurs 1,61.
Jak coś masz boosta w BETFAN na awans Legii po 3.00 kursie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Basic Odds Boost 676x290.jpg

Już dzisiaj rewanże 3. rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Do jednego z najciekawszych starć dojdzie na Stadionie Olimpijskim w Kijowie, gdzie Szachtar zmierzy się z Genk. Po pierwszym meczu bliżej awansu są Ukraińcy, którzy wywieźli korzystny rezultat (2:1) z Flandrii, chociaż trzeba przyznać, że ta kwestia pozostaje jak najbardziej otwarta.

Z kolei w Warszawie czeka nas pojedynek szczególnie ciekawy z perspektywy polskiego kibica. Stołeczna Legia podejmie Dinamo Zagrzeb. Ciężko wytypować jednoznacznego faworyta tego meczu, ponieważ tydzień temu w Chorwacji padł remis 1:1, a boiskowa rywalizacja była wyrównana, z lekkim wskazaniem na zespół z Bałkanów.

W związku z powyższymi spotkaniami, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Więcej szczegółów:
https://www.totolotek.pl/pl/page/oddsboost


Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej Hello
Hello – 1000x100.jpg
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Wieteska otrzyma kartkę
kurs 3.80 STS

Wieteska w pierwszym spotkaniu odpowiadał za krycie Bruno Petkovica bodaj najlepszego piłkarza na boisku.
Petkovic świetnie się zastawia, ma bardzo dobry balans i drybling, robi różnicę. Wieteska mocno "drewniany" bez szybkości w pierwszym meczu kilka razy faulował Petkovica i tylko duża niefrasobliwość sędziego spowodowała, że nie ujrzał kartonika.
Sądzę, że dziś znów Wieteska będzie pilował Chorwata i tym razem już bez kartki się nie obejdzie. Jest między tymi zawodnikami duża różnica umiejętności, ponadto Petkovic ma naleciałości z włoskich boisk i doskonale potrafi przyaktorzyć.
stawka 200zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +997
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Legia-Dinamo Z. TYP awans Dinamo Z. kurs 1,65 7/10 g.20.45 0:1 WIN

PS: Pograne grubiej ale nie widzę Legii w dalszej rundzie. Goście mają ponad 5 razy większy budżet i na każdej pozycji praktycznie lepszego piłkarza. Wydaję mi się że Dinamo zlekceważyło Legionistów w pierwszym spotkaniu ale teraz to się nie powtórzy. Uważam również że w pierwszym spotkaniu Legia wykorzystała maksymalnie swój potencjał natomiast Dinamo niekoniecznie.

Plusy dla gospodarzy to publiczność, że pieniądze nie grają i słaby trener gości. Niestety po stronie przyjezdnych jest ich sporo więcej. Trzymam kciuki za polski klub chociaż jestem z Łodzi (za kim jestem to K.M.T.W.) ale uważam że Wojskowi dalej nie przejdą.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +536
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Legia-Dinamo Z. TYP awans Dinamo Z. kurs 1,65 7/10 g.20.45

PS: Pograne grubiej ale nie widzę Legii w dalszej rundzie. Goście mają ponad 5 razy większy budżet i na każdej pozycji praktycznie lepszego piłkarza. Wydaję mi się że Dinamo zlekceważyło Legionistów w pierwszym spotkaniu ale teraz to się nie powtórzy. Uważam również że w pierwszym spotkaniu Legia wykorzystała maksymalnie swój potencjał natomiast Dinamo niekoniecznie.

Plusy dla gospodarzy to publiczność, że pieniądze nie grają i słaby trener gości. Niestety po stronie przyjezdnych jest ich sporo więcej. Trzymam kciuki za polski klub chociaż jestem z Łodzi (za kim jestem to K.M.T.W.) ale uważam że Wojskowi dalej nie przejdą.

Pzdr/Psycho.
Nie, żebym się czepiał - ale rok temu też uważałem, że Dynamo Zagrzeb wyeliminuje na tym samym etapie drużynę o podobnym budżecie i na każdej pozycji lepszego piłkarza. Bo kto by pomyślał, że Lovrencics który miał swoje 5 minut będzie strzelał gole dla Dynama Zagrzeb? A jednak: https://www.flashscore.pl/mecz/ljtUaUCG/#szczegoly-meczu/szczegoly-meczu
Miałem też przeczucia przez cały tydzień, że to Dynamo Zagrzeb awansuje. Jednak im bliżej meczu - tym myślę odwrotnie. Dlatego nie gram i nadal liczę na rzucającą się coraz bardziej oczy z meczu na mecz w europejskich pucharach taktyczną grę kreowaną przez Pana Czesława.
Ale, że jesteś z Łodzi - to wszystko wyjaśnia. Nawet najmniejsze detale potrafią mieć ogromny wpływ na styl gry u bukmachera.

Edit Psycho: Dramat. Nie gram przeciwko Legii bo jestem z Łodzi tylko trzymam kciuki chociaż jestem z Łodzi. Czego nie rozumiesz?

Edit: Tego, że grając na Dynamo a kibicując Legii... chyba jednak trochę nie rozumiem. Ja nie jestem kibicem Legii ale im w tym meczu kibicuję i gdybym miał Tobie życzyć powodzenia to bym nie życzył bo byłoby to sprzeczne z moją tezą kibicowania w dzisiejszym meczu.
Co prawda są takie osoby które grają w stylu, że są zadowolone z każdego rezultatu. Ale ja osobiście tego nie rozumiem.

Edit Psycho: Trochę nie rozumiesz jednak zatem wyjaśnię że w bukmacherce nie ma sentymentów a gra się po to żeby zarabiać kasę. Nie grałeś nigdy przeciwko swojej drużynie? Bo ja niejednokrotnie wiedząc że są bardzo osłabieni.

Edit: Nie grałem nigdy przeciwko swojej drużynie nawet jak była osłabiona. Biorąc pod uwagę cuda - wierzyłem w swoją drużynę zawsze.
 
Ostatnia edycja:
thecakeisaspy 575

thecakeisaspy

Użytkownik
Legia-Dinamo Z. TYP awans Dinamo Z. kurs 1,65 7/10 g.20.45

PS: Pograne grubiej ale nie widzę Legii w dalszej rundzie. Goście mają ponad 5 razy większy budżet i na każdej pozycji praktycznie lepszego piłkarza. Wydaję mi się że Dinamo zlekceważyło Legionistów w pierwszym spotkaniu ale teraz to się nie powtórzy. Uważam również że w pierwszym spotkaniu Legia wykorzystała maksymalnie swój potencjał natomiast Dinamo niekoniecznie.

Plusy dla gospodarzy to publiczność, że pieniądze nie grają i słaby trener gości. Niestety po stronie przyjezdnych jest ich sporo więcej. Trzymam kciuki za polski klub chociaż jestem z Łodzi (za kim jestem to K.M.T.W.) ale uważam że Wojskowi dalej nie przejdą.

Pzdr/Psycho.
Ile jeszcze musi czasu upłynąć zanim ludzie się nauczą, że budżet nie gra? Sam mam mieszane uczucia co do tego meczu mimo, że jestem kibicem Legii i zupełnie nie rozumiem tego hurra optymizmu dziś ale na Boga.. co to za argumenty? A Legia od Radomiaka ilokrotnie większy ma budżet? Na jakiej pozycji Radomiak ma lepszego piłkarza? A jednak przegrała.. i takich przykładów są dziesiątki w każdym sezonie czy to w ligach czy pucharach.. Potem sam piszesz, że "pieniądze nie grają".. W ogóle jak dla mnie to stawianie na cokolwiek w takim meczu to już zakrawa o patologiczny hazard, może ewentualnie jakieś kartki.. ale 1X2?

Edit Psycho: Osobiście przykład Radomiaka jest chyba z przysłowiowej dupy gdyż uważam że Legia olała ten mecz skupiając się na rewanżu L.M. Bardzo dobrze napisałem że pieniądze nie grają, czyż nie? Maja ponad 5 razy większy budżet..to nieprawda??? Patologiczny hazard? Nawet błazny przestały się śmiać..pozwól mieć innym odmienne zdanie niż Ty a będzie wszystko si.
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Dynamo Zagrzeb -1,5 kurs: 5

Do warszawy przyjedzie podraznione Dynamo ktore kontrolowalo zremisowany mecz i w koncowce stracili bramke. Gdyby bylo wiecej czasu gospodarze strzeliliby na pewno kolejnego gola. Legia nie ma wykonczenia mimo ze stwarza sobie sytuacje ale brak Kapustki tylko przekonuje mnie ze gola tu nie strzela. Dynamo ktore rowniez nie gralo meczu w weekend przyjedzie wypoczete i moglo sie skupic tylko na eliminacjach LM. Dzisiaj powinnismy zobaczyc w skladzie Ademiego ktory przyleci do Warszawy. Kapitan dynama pauzowal ze wzgledu na kontuzje. Dynamo na wyjazdach radzi sobie rewelacyjnie. Ostatni mecz przegrany w kwietniu. Przewiduje ze jeszcze w 1 polowie Dynamo bedzie prowadzic a jak juz wyjda na prowadzenie to beda mieli autostrade no boisku pod bramke gospodarzy ktorzy beda musieli sie odslonic.
Widzialem tutaj ciekawe argumenty z kim Dynamo odpadlo na tym etapie nie wiem co tu porownywac bo mozna wyciagnac sherrif czy dudelange w takim zestawieniu :) dla mnie sporym faworytem sa goscie i w ta strone ide. Jak to mowia czasem osoby zaczynajace obstawiamie “inna polka” :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
kamasutra10 560,9K

kamasutra10

Typer
Sheriff T. - Crvena Z. 2/+1.5 @ 2.90 STS


W pierwszym meczu w Belgradzie padł remis 1:1 i to gospodarze gonili wynik , na dodatek grali od 60 min jednego mniej. Dzisiaj sądzę że od początku będą chcieli narzucić swój styl gry.
Jakoś nie wierzę że ekipa z Mołdawii będzie w stanie wyeliminować Serbów.
W tle oczywiście duże pieniądze , choć wygranie tej rundy jeszcze ich nie gwarantuje.


Piłkarsko wyżej cenię Crvene , wiadomo ciężko gra się w post sowieckich republikach typu Armenia , Kazachstan, Azerbejdżan , Kazachstan czy też w Mołdawii ale mimo wszystko piłkarska jakość po stronie serbskiej powinna przechylić szanse na ich stronę.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
M. Emreli Strzeli gola @4.00 Totalbet

Fajny kurs na bramkę Azera zaproponował Totalbet, chyba nigdzie indziej nie znajdziemy wyższej linii. Dziwnym trafem mniejszy kurs mamy tutaj na Pekharta, który gra jednak ostatnio poniżej oczekiwań i w pucharach jest zmiennikiem Emrieliego. W sparingach i w pierwszym meczu z Bodo pokazał, że strzelać potrafi, ostatnio nieco spuścił z tonu, trochę nie rozumiem decyzji Michniewicza, który ściąga go dość szybko z boiska, bo jest wyróżniającym się zawodnikiem Legii i dobrze współpracuje z Liquinhas czy z Mucim. Potrafi się cofnąć po piłkę, szybko rozegrać, uderzyć z daleka i na to liczę w dzisiejszym meczu. Nie wiem jak z rzutami karnymi, bo nie mamy Pekharta, więc może to on lub Mladenovic wykonywać jedenastkę, więc próbujemy.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom