>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka PKO Ekstraklasy (06.08 - 09.08.2021)

Status
Zamknięty.
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lech Poznań - Cracovia Kraków

Over 9,5 rożnych @1,50 forbet

Kolejny mecz Lecha i kolejny raz idę w rzuty rożne poznaniaków. W pierwszych dwóch meczach Lecha padało po 14 rogów. Lech nabił ich aż 9 i 12. Podopieczni Macieja Skorzy grają bardzo ofensywnie, z wykorzystaniem skrzydeł. Cracovia w pierwszych meczach także wykorzystała mnóstwo rogów, 12 i 7. Lech jest faworytem w tym meczu i będzie na pewno więcej atakował, ale powinniśmy rożne oglądać z obu stron. Myślę że ta linia zostanie pokryta bez problemu.
 
M 19

Mat07

Użytkownik
Lech nie może liczyć na kibiców, odpada jakiś tam atut - mniejszy bądź większy. Skorża otwarcie mówi, że potrzebuje wzmocnień, co sugeruje, że sam ma świadomość, że zespół nie jest na wystarczająco dobrym poziomie. Lech męczył się z Radomiakiem u siebie.

Lechici ograli w dobrym stylu Górnika, ale według mnie to Górnik zawiesił nisko poprzeczkę. Poza tym - mamy na tacy dwa mecze - uznajmy, że dobry z Górnikiem, słaby z Radomiakiem. Z tego trudno wywnioskować, że Lech jest silny.

Cracovia jest po niezłym meczu - przegranym, ze Śląskiem. Śląsk jest mocniejszy zarówno niż Radomiak, jak i Górnik. Poza tym Cracovia stworzyła sobie dużo sytuacji w Łęcznej, ale wszystko marnowała.

Też mi się nie podoba zaciąg zagraniczny Probierza, ale według mnie spokojnie mogą dziś pograć jak równy z równym z Lechem.
Zatem x2
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Górnik - Stal, wygrana gospodarzy, 2.24, BETFAN

Górnik nie zachwyca, jednak to samo można powiedzieć o Stali Mielec, która została wypunktowana przez Piast w ostatnim meczu. Zabrzanie potrzebują rywala, z którym mogliby prowadzić grę, dodatkowo mile widziane byłoby dobre wejście Podolskiego do zespołu, a Stal wydaje się być idealną drużyną do wysokiego zwycięstwa czy debiutanckiego gola. Myślę, że Górnik wyjdzie na maksa zmotywowany i od pierwszych minut siądzie na Stali. Jesli skuteczność najlepszych zawodników nie zawiedzie, to 3 punkty powinny pozostać w Zabrzu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +488
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Wisła K. - Raków
Powyżej 2,5 gola @ 1,98 Betfan


Za nami 2 kolejki typ na ten weekend moim zdaniem to over 2,5 w meczu Wisły z Rakowem. W czterech meczach ligowych z udziałem tych zespołów padło 15 bramek czyli nawet ponad 3,5 gola na mecz oczywiście statystycznie a statystyka to podobno największe kłamstwo świata. Ale w tych meczach Wisła więcej strzeliła mniej straciła odwrotnie Częstochowianie więcej stracili mniej strzelili. Raków ciągle jest w grze o puchary chociaż czeka ich bardzo ciężki mecz w Rosji. Grają na wyjeździe w Krakowie gdzie wydaje się Wisła będzie mocniejsza co odzwierciedlają kursy na ten mecz gdzie za delikatnego faworyta uznawana jest właśnie Wisła. Ja idę jednak w bramki. Wydaje mi się bardzo realny wynik 2-1 w dowolną stronę a jeśli np. Raków będzie bardziej myślami przy Rubinie to Wisła jest chyba też w stanie sama pokryć over 2,5 podobnie jak Jagiellonia tydzień temu. Ale bardziej liczę na otwarty mecz jak z Piastem. Kurs bliski 2,0 czy nawet lekko ponad chyba w Betclic moim zdaniem warty zagrania. Ostatnie 5 meczów obu drużyn w ekstraklasie to 13 bramek i 3x over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +585
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica
Typ: Jagiellonia wygra
Kurs: 2,21 (eFortuna)


Drużyna trenera Mamrota podejmuje zespół trenera Mariusza Lewandowskiego Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Według mnie jest to najciekawszy mecz dzisiejszego dnia z kilku powodów:
1) Jagiellonia sprawia wrażenie drużyny dobrze przygotowanej, mającej pomysł na grę co ostatnimi czasami nie było zasadą. Byłem ciekawy jak będą wyglądać pod wodzą trenera Mamrota i po 2 kolejkach mogę powiedzieć, że wreszcie ich gra mi się podoba. Abstrahując już od meczu z Rakowem, gdzie jednak trzeba było wykorzystać zmiany w 1 składzie trenera Papszuna, to mecz z Lechią był dla mnie odpowiedzią, że Jaga będzie walczyć o wysokie cele w tym sezonie.
2) Bruk-Bet zanotował do tej pory 2 remisy. Szczególnie ostatni remis na własnym obiekcie w Wisłą Kraków może robić wrażenie (zwłaszcza, że Wisła rozbiła Zagłębie Lubin) to wydaję mi się, że w tym dniu to Wisła była cienka niż Bruk-Bet taki mocny. W sumie mogli to spotkanie wygrać, ale mieli pecha w ostatnich minutach Słonie trafiając w słupek.
3) Ciekawy jestem jak sobie poradzi Mesanović i spółka z obroną Pazdan-Augustyn-Puerto. W meczu 1 kolejki Bruk-Bet oddał 10 strzałów z czego 3 celne. Przeciwko Wiśle osiągnęli pod tym względem o wiele lepszy wynik - 15 strz./7 celnych. Wiele osób podnieca się nieco Radwańskim, faktycznie, może kilka piłek udało mu się dobrze zagrać, ale spoglądając na jego statystyki to nie powalają bezstronnego widza: 9 piłek straconych, celność podań 81%, wygrane pojedynki 46% oraz 3 strzały z czego 1 celny (statystyki z meczu z Wisłą). '
Moim zdaniem Jaga z systemem 3-5-2 zdetronizują środek pola Bruk-Betu, a boki Słoni nie będą często wychodzić do ofensywy, a skupią się bardziej na defensywie.
Trener Mamrot wprowadził do składu kilka nowych twarzy m.in. Struskiego oraz Trubeha. Ten pierwszy miał 3 miejsce w drużynie Jagi pod względem InStat-Index. Nie widać, aby odstawali za co trzeba chwalić ich oraz wiarę w nich trenera Mamrota.
Nie wiem jak Wy, ale czekam na Daniego Quintanę. Pewnie w pewnym momencie wejdzie do składu i zastąpi Trubehe jednak rywalizacja w składzie Jagi na dłuższą metę może im wyjść na dobre.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +680
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica 1:0

Obie drużyny grają fajną, ofensywną piłkę, nie ma u nich grania na 1:0 co mi się bardzo podoba. Pierwsze dwie kolejki ligowe u obu drużyn obfitowały w gole (Jaga 4 strzelone, 1 stracony, Termalica 3 strzelone, 3 stracone) i myślę, że w tym spotkaniu będzie podobnie. Kurs nie jest porywający, ale według mnie jest duże prawdopodobieństwo, że wejdzie btts.

Obie gol @1,77 forbet
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1:0

Oba zespoły nie rozpoczęły najlepiej tego sezonu. Można powiedzieć, że Górnik Zabrze rozpoczął gorzej bo od 2óch porażek 0:2 z Pogonią i 1:3 z Lechem natomiast Stal zremisowała 1:1 z Termalicą i przegrała 0:2 z Piastem no ale właśnie... Górnik Zabrze miał zdecydowanie mocniejszych rywali bo przecież Pogoń i Lecha można zaliczyć do grona faworytów do podium.
Górnik od wielu sezonów dużo lepiej radzi sobie na własnym stadionie i mam nadzieję, że ten sezon będzie podobny.
Myślę, że Górnik wcale nie będzie taki słaby w tym sezon jak to jest mówione - Podolski super transfer i jeśli tylko zdrowie pozwoli i forma to uważam, że z Jimenezem mogą naprawdę zrobić super duet jak na Ekstraklase. W bramce jest Sandomierski, który jest solidnym bramkarzem. W obronie mamy R. Janickiego i P. Wiśniewskiego więc również nie jest tragicznie. Jest jeszcze transfer M. Cholewiaka.

Stal Mielec niczym nie wyróżnił się w 2óch pierwszych kolejkach i myślę, że to Górnik jest u siebie faworytem a kurs jest naprawdę dobry.

Górnik 2,30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
W 183

wrangler

Użytkownik
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1x + over 1,5 @1,69
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1x + over 1,5 @1,79

ForBet


Wisła Kraków - Raków Częstochowa

Wisła jak do tej pory pokazała swoje dwa oblicza. Pozytywne z meczu z Zagłębiem Lubin gdzie kierowali grą, stwarzali sporo sytuacji i jak na Wisłę, byli w tym skuteczni o czym świadczą strzelone 3 bramki. To głównie za sprawą Yeboah, który obrońców i pomocników wkręcał w murawę. Drugie oblicze, to gorsze pokazali tydzień później w meczu z Termalicą gdzie ewidentnie coś nie grało, motor napędowy w postaci Ghańczyka wygasł, brak pomysłu na grę, brak dokładności w rozegraniu. Strzelona bramka w ostatnich minutach zapewniła Wiśle 1 pkt. chociaż były szanse w końcówce na pełną pulę. Pytanie jaką wersje zobaczymy dziś. Wisła ma potencjał, jest bramkostrzelna ( 5 goli w 2 meczach). Typ kieruję w stronę Wisły ponieważ po drugiej stronie mamy drużynę z Częstochowy, która równolegle walczy na arenie międzynarodowej w pucharach. Męczy się tam niemiłosiernie lecz póki co nie przegrała jeszcze żadnego spotkania, nie straciła bramki oraz.... nie zdobyła. Wracając na podwórko Ekstraklasy, wygrana na wyjeździe z Piastem oraz porażka z Jagiellonią. W obu tych meczach padło sporo bramek. Wynika to z tego, że Raków gra odważną piłkę, nie boi się gry natomiast jest to miecz obusieczny. Przy grze w pucharach i konieczności rotowania składem taki styl będzie powodował potencjał na strzelenie bramki ale także na jej utratę. Dzisiaj przewiduję, że Raków wyjdzie w ostrożnym składzie, a Wisła wyciągnie wnioski po nerwowym ostatnim meczu i przynajmniej jeden punkt dzisiaj sobie przypiszą.


Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Co do Śląska, to przyznać trzeba, że od przyjścia trenera Magiery zespół stał się inna drużyną. Grają piłkę do przodu, mają na to pomysł, stwarzają sporo sytuacji. Odblokował się Pich i w miarę regularnie wpisuje się na listę strzelców. Exposito imponuje formą, nie boi się pojedynków z 2 obrońcami do tego jest skuteczny. Bramkarz(e) to też silny punkt bo zarówno Putnocky jak i Szromnik bardzo dobrze sobie radzą. Ostanie 8 meczów bez porażki (tylko jeden na 0:0 sparingowy) sprawia, że Śląsk jest odważny z przodu i dzisiaj powinno być podobnie. Zapewne zobaczymy w składzie tez kilka zmian ze względu na puchary, ale w razie potrzeby głowni aktorzy powinni pojawić się na boisku. Po drugiej stronie Lechia. Remis (dość pechowy) z Jagiellonią oraz wymęczona wygrana 1:0 z Wisłą. Mnie osobiście styl gry Lechii nie przekonuje absolutnie. Jest zbyt zachowawczy i w moim odczuciu opiera się na minimalizmie. Paixao aktualnie bez formy o czym świadczy wchodzenie na ostatnie 10 minut a to on był głównym egzekutorem. Lechia nie jest jakoś szczególnie skuteczna w swoich działaniach, za wiele bramek nie zdobywa natomiast dzisiaj na pewnie się nie położą, i będą starali się wywieźć minimum 1 pkt z Wrocławia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
ponad 3,5 kartek @ 1,5 (EE)
ponad 4,5 kartek @ 2,02
Etoto

Raków w przeciwieństwie do Legii postanowił normalnie rozgrywać spotkania ligowe pomimo, że wynik 1 meczu w kwalifikacjach do Ligi Konferencji daje nadzieje na awans do dalszej rundy.
W Krakowie łatwo o punkty nie będzie, Wisła zaczęła sezon od efektownej wygranej z Zagłębiem Lubin 3-0 by potem zaledwie zremisować z Termalicą 2-2.
Raków na koncie 3pkt. po wygranej w Gliwicach 3-2 i porażka ostatnio z Jagiellonią 0-3. W sumie z Piastem gdyby nie zmarnowany karny przez Lipskiego pewnie nie wywieźli by nawet punktu ale jest jak jest.
Zmiany w ekipie z Częstochowy są nieuniknione i nowi zawodnicy będą starali się pokazać z jak najlepszej strony stąd mogą czasem aż za bardzo chcieć a wtedy przypadkową kartę łatwo zarobić.
Kartki wybrałem za sprawą arbitra tego spotkania, który w poprzednim sezonie należał do czołówki jeżeli chodzi o pokazane kartki, średnio 5 żółtych na spotkanie.
W tym sezonie prowadził 2 spotkania, Pogoni z Górnikiem (2 żółte) i Radomiaka z Legia gdzie poszalał i pokazał 7 żółtych i 3 czerwone.
Dotychczas Wisłą w Krakowie mierzyła się z Rakowem 2 razy i kartek w tych spotkaniach nie brakowało, odpowiednio 6 i 7.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +512
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1:2

W tym meczu gram przeciwko ekipie wciąż grającej w pucharach, która mimo dosyć wąskiej kadry nie zdecydowała się na przełożenie ligowego spotkania. Ze strony gości spodziewam się sporej rotacji w składzie, ponieważ w czwartek czeka ich daleka podróż na rewanżowy mecz z Rubinem Kazań. Wisła pod wodzą trenera Guli zmieniła styl i gra zdecydowanie odważniej, niż w poprzednim sezonie. Kontuzja Żukowa może nieco osłabić gospodarzy, ale póki co nie jest to zawodnik nie do zastąpienia. Wiślaków stać na zgarnięcie 3 punktów na własnym stadionie i to jest mój typ na ten mecz.

Wisła @2.55 (hit dnia), fortuna.

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1


Gospodarze to kolejny pucharowicz, który nie chciał przełożenia tego meczu przed rewanżem z Hapoelem. Dodatkowo zagrają bez pauzujących za kartki Tamasem i Schwarzem. W pierwszym i drugim typie kieruję się w 100% statystykami, w drugim natomiast biorę pod uwagę obecną formę gości, oraz rotację i absencje w składzie drużyny prowadzonej przez trenera Magierę.

Obie gol @1.80 etoto.
Over 2.5 gola @2.00 etoto.
Lechia wygra którąkolwiek połowę @2.05 etoto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
POGOŃ SZCZECIN VS PIAST GLIWICE under 2,5 1,57 fortuna

Gospodarze po pucharach maja swoje problemy dzisiaj Runjanic dość eksperymentalny skład wystawi Pogoń gra jedna z najbardziej poukładanych gier dobra defensywa taktyka dla większości drużyn trudny teren .Przewiduje duzo walki takie piłkarskie szachy z mała ilością goli Piast także szuka rozwiązań w ataku raczej pewniej czuje sie w defensywie taka gra do jednego błędu moze byc chyba nikt nie będzie forsował tempa i na maksa ryzykował...mecz trudny do wytypowania
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +411
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,71 (eFortuna)


Przed nami spotkanie we Wrocławiu, gdzie Śląsk zmierzy się z rozpędzoną Lechią Gdańsk. Podobnie jak wczoraj, Lechia zaczęła bardzo fajnie wyglądać. O ile 1 połowa z Wisłą P. była słaba, tak druga połowa przyniosła więcej emocji i co ważne bramkę dla Lechii. Nie wiem jak Wy, ale mam wrażenie że Lechia nie jest jeszcze w optymalnej formie, rozpędza się z meczu na mecz, bardzo ciekawa drużyna myślę z jedną niespodzianką od początku sezonu - Łukaszem Zwolińskim na 9. Być może coś przeoczyłem, ale Łukasz po prostu wygrywa rywalizację z Flavio. Boki pomocy Lechii w dwóch meczach "wywalczyły" bramki, obrona była niczym skała z jednym błędem w Białymstoku. Wypada w tym meczu Michał Nalepa i właśnie w tym wypatruję więcej szans Śląska na strzelenie bramki.
Z kolei Śląsk Wrocław jak wiemy wciąż rywalizuje w europejskich pucharach, trener Magiera jak miało to miejsce w zeszłym tygodniu zrobi kilka zmian w pierwszym składzie co zwiększa szanse Lechii na wywiezienie punktów z Wrocławia. Ale ta gra nie wyglądała źle, była naprawdę całkiem spoko. Śląsk w tym meczu oddał aż 13 strzałów, z czego 5 celnych. Do tej pory 4 bramki strzelone, 3 bramki stracone.
Nie chce mi się wierzyć, że w tym meczu drużyny będą kalkulować i że nie padnie żadna bramka. Liczę na dobre spotkanie z co najmniej 1 bramkę z obu stron. Powodzonka ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Śląsk - Lechia
Btts 1 HT
4.30 Betfan

Bez komentarza, po prostu obie ekipy bramkostrzelne, Magic we Wro robi mega ofensywna ekipę jak zawsze gdzie przychodzi pada mnóstwo bramek, w obronie Śląska nie będzie Tamasa za zapasy w meczu z Craxą, dobrze przycisnął typa do gleby w ostatnich sekundach. Zresztą z nim też gol dla Gdańska byłby pewnie jak dzwon w niedzielę w Kośćlciele:) chłopaki na pełnej fali jadą zaraz do Zydowni oklepać tamtejszy Hapoel i jadą dalej w Conference League. Obrona słaba ale atak nadrabia. Warto zagrać karnego kurs ok 3 ,bo atakujący WKS są szybcy i mogą się wywracać w polu karnym,to samo tyczy się drugiej zaprzyjaźnionej ekipy.maja kim pomieszać z przodu. Wyskoki presing z obu stron, szybka piłka.

Edit: z obu stron paraolimpiada ,tyle set z obu stron, Śląsk powinien dziękować bramkarzowi ,że uratował choć ten remis, Lechia to spokojnie 0-3 powinna wygrać ale są słabi tak jak 2 sklad WKS. Słaby mecz strasznie.oczy bolały. Ten mój typ powinien wejsc ale WKS wyszedł beż napadu i nie było z czego strzelić...karny gładko wszedl. Pozdro
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: Śląsk Wrocław powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,38
Bukmacher: etoto
Analiza:

Śląsk Wrocław w tym sezonie jest póki co jedną z najciekawiej grających drużyn w lidze. Z całą pewnością ich kibice nie mogą narzekać na nudę. Czy to w lidze czy w pucharach Śląsk gra ofensywnie i w ich meczach pada sporo bramek. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to Śląsk Wrocław strzelał po przynajmniej dwa gole w sześciu ostatnich meczach. Oglądałem ich spotkanie z Hapoelem byłem pod wrażeniem tego jak grali w ataku, zwłaszcza w pierwszej połowie. Śląsk strzelił tam dwa gole, ale tych bramek mogło być więcej, bo okazji mieli mnóstwo. Według mnie stać ich na to, by w meczu z Lechią trafić przynajmniej dwa razy do bramki rywali.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock - Radomiak Radom
Typ: Radomiak Radom powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,00
Bukmacher: etoto
Analiza:

Uważam, że Radomiak Radom będzie dość wysoko w tabeli na koniec sezonu. Widzę w tej drużynie duży potencjał i stać ich na coś więcej niż tylko utrzymanie w lidze. Radomiak w pięknym stylu awansował do Ekstraklasy, a końcówkę sezonu mieli rewelacyjną. Potem ta drużyna świetnie grała mecze sparingowe. Start w Ekstraklasie mają bardzo udany, bo w dwóch meczach zdobyli cztery punkty, a rywale byli najlepsi z możliwych, czyli Legia Warszawa i Lech Poznań. Z Lechem zremisowali 0:0, ale za to z Legią strzelili aż trzy gole wygrywając 3:1. Wisła Płock zaliczyła falstart, gdyż przegrali dwa pierwsze mecze. Obecnie lepszą formę ma Radomiak i wedlug mnie stać ich na strzelenie w tym meczu dwóch goli.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Wisła Płock - Radomiak Radom 1:0

Gospodarze zaczęli sezon od dwóch wyjazdowych porażek. Pora na mecz przed własną publicznością przeciwko dobrze spisującemu się beniaminkowi. Pora aby Nafciarze zaczęli punktować, a do tego trzeba goli. Mecz u siebie z odważnie grającym Radomiakiem osłabionym brakami Nascimento i Silvy, to dobra okazja na strzelenie premierowego gola w tym sezonie. Goście w 3 meczach strzelili 5 goli i liczę na podtrzymanie formy strzeleckiej zespołu z Radomia.

Obie gol @2.05 etoto.
 
Ostatnia edycja:
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Wisła Płock - Radomiak Radom

Wisła jeszcze bez gola i bez punktu w tym sezonie Ekstraklasy. Nie ma jakiś mocnych argumentów aby mogło się to zmienić. Radomiak natomiast przebojowo wszedł w ligę i zatrzymał bardzo dobrze spisującego się Lecha w Poznaniu, a także potrafił pokonać ubiegłorocznego mistrza Legie. Co prawda Legia wystawiła skład półrezerwowy, jednak podobny eksperymentalny skład Legia wystawiła w meczu z Płockiem, a i tak wygrali. Radom grał znakomicie w poprzednim sezonie I ligi i jego awans to nie przypadek. Płock stwarza sobie sytuacje, ale nic z tego nie wynika. Przy dość szczelnej grze w obronie Radomiaka, może być ciężko o bramkę, a o zwycięstwo tym bardziej. Forma obu drużyn wskazuje, że Radomiak ma argumenty na wywóz 3 punktów.

Radomiak Radom @ 2.86 4.00 betfan (matchday boost)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom