>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Koszykówka (25.07 - 8.08.2021)

chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi



Kobiece rozgrywki koszykówki na letnich Igrzyskach Olimpijskich gościmy nieprzerwanie od 1976 roku. Rekordzistkami w
zwycięstwach jest reprezentacja USA, która wygrywała IO już osiem razy, w tym ostatnie sześć edycji.




Złota z Igrzysk 2016 w Rio roku bronić będą jak już pisałem Amerykanki, które ograły w ówczesnym finale
Hiszpanki 101:72.

Składy: https://en.wikipedia.org/wiki/Basketball_at_the_2020_Summer_Olympics_–_Women's_team_rosters

1627069062120.png

Z męskimi rozgrywkami koszykówki na Igrzyskach Olimpijskich wiąże się już dłuższa historia, bo sama dyscyplina
zadebiutowała już w 1904 roku, jednak rozgrywki te były amatorskie i miały wymiar bardziej pokazowy.
Dopiero w 1936 roku koszykówka weszła do głównych dyscyplin, w których rozdawane są medale i
od tamtej pory gości na nich nieprzerwanie.
Rekordzistą rozgrywek jest drużyna USA, która zdobywała złoto już piętnaście razy, choć
gdyby nie bojkot USA w 1980 roku, triumfów mogło być więcej.





Złota z Igrzysk 2016 w Rio roku bronić będą Amerykanie, którzy ograli w ówczesnym finale
Serbię 96:66.

Składy: https://en.wikipedia.org/wiki/Basketball_at_the_2020_Summer_Olympics_–_Men's_team_rosters

1627069098461.png
Terminarz rozgrywek: https://olympics.com/tokyo-2020/en/schedule/basketball-schedule

Oficjalna strona koszykówki na Igrzyskach Olimpijskich: https://olympics.com/tokyo-2020/en/sports/basketball/






Oprócz tradycyjnej koszykówki na Igrzyskach Olimpijskich, zobaczymy debiutujące rozgrywki 3x3, wśród kobiet
jak i mężczyzn. W obu przypadkach obejrzymy po 8 drużyn, które zagrają ze sobą w systemie każdy
z każdym, dwie najlepsze drużyny na koniec fazy grupowej awansują do półfinałów, zaś
ekipy z miejsce 3-6 zagrają w ćwierćfinałach.




Wśród mężczyzn, co na pewno nas cieszy, zobaczymy reprezentację Polski, zaś
niespodzianką nazwać można brak męskiej drużyny USA, która odpadła w
kwalifikacjach przegrywając z Holandią.

Składy: https://en.wikipedia.org/wiki/Basketball_at_the_2020_Summer_Olympics_–_Women's_3x3_tournament


Kursy na klasyfikację końcową Kobiet:

kobiety.jpg

Kursy na klasyfikację końcową Mężczyzn:

mezczyzni.jpg

Terminarz rozgrywek: https://olympics.com/tokyo-2020/en/schedule/3x3-basketball-schedule

Oficjalna strona koszykówki 3x3 na Igrzyskach Olimpijskich: https://olympics.com/tokyo-2020/en/sports/3x3-basketball/



Zapraszam do wypowiadania się i dzieleniem swoimi analizami!

Oprócz oficjalnej strony Igrzysk Olimpijskich, polecam też obserwowanie oficjalnej strony
FIBY, gdzie powinniśmy znaleźć dużo informacji, oraz statystyk podczas trwania
całego turnieju, tu wklejam link do tematu mężczyzn w koszykówce:



 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Francja +17 z USA 1,8 lvbet i inne

Amerykanie nie mają najmocniejszego składu, wczoraj przegrali z Australią, wcześniej z Nigerią. Z Francją przegrali na MŚ 2 lata temu, więc nie wiem czemu teraz kursy na nich są niższe niż w tamtym spotkaniu. Dla mnie linia na Francję jest dobrym typem.
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
Otrzymane punkty reputacji: +360
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy lipca 2021 (1-2. miejsce)
  • #3
Francja - USA
Francja @ 8.00
Francja wygra 6 pkt lub więcej @ 18.00
Betclic

Podobnie jak kolega wyżej, uważam, że Francuzi mogą zaskoczyć w pierwszym meczu z USA, gram jednak trochę ryzykowniej, na czysty win i małe handi. W USA widać, że nie ma chemii, z powołanej dwunastki tylko Durant z Greenem mieli okazję grać ze sobą wcześniej w GSW, do tego mało ze sobą trenowali. Widać to już było w meczach z Nigerią, czy Australią, z którymi przegrywali, odbili się trochę w meczu z Argentyną, ale już dzisiaj w nocy kolejny sprawdzian z Hiszpanią, którego jestem bardzo ciekawy i myślę, że w razie ewentualnej wygranej Hiszpanii, kursy mogą polecieć trochę w dół. USA nie ominął też pech, bo powołani Love i Beal na Igrzyskach nie zagrają, zastąpią ich McGee i Johnson, a więc zmiany na minus. Dziwi mnie też zachowanie amerykańskich gwiazd NBA, po nieudanych Mistrzostwach Świata, w których USA odpadła już w ćwierćfinale, wiele gwiazd zapowiadało udział w Igrzyskach, aby odegrać tą porażkę, a tu mamy jedynie Duranta, nie uwłaczając oczywiście innym. Zagrożony jest występ również Granta, a do tego wśród dwunastki USA mamy przecież jeszcze Bookera z Phoenix Suns i Middletona z Milwaukee Bucks, a jak wiemy te obie drużyna grają wciąż finał NBA, aktualnie w serii wynik 3:2 dla Bucks, ale kto wie, czy nie przeciągnie się to jeszcze do ostatecznego, siódmego meczu, w każdym razie game 6 zaplanowane jest na 21 lipca, zaś ewentualne game 7 na 23 lipca, a mecz USA z Francją jest już 25 lipca, a więc prawie zero odpoczynku, jak i zgrania się z innymi zawodnikami. Francja w sparingach również nie zaskoczyła, ale jest to zgrana ekipa, która ze sobą już wiele lat, mamy w niej 5 zawodników z NBA i kilku z przeszłością w niej. Francja w ostatnich latach potrafiła sprawić duże problemy USA, w 2016 roku na Igrzyskach przegrali z nimi nieznacznie tylko 3 punktami, 3 lata później na Mistrzostwach Świata triumfowała już Francja, wyrzucając USA z turnieju. Jak dla mnie handi na poziomie +14.5 pkt jak najbardziej do gry, kursy na Francję lecą i nie ma się czemu dziwić, dlatego warto pograć już teraz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1285
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 Kosmiczny mecz.png

Startuje turniej koszykarzy na Igrzyskach Olimpijskich. Czy reprezentanci USA nawiążą do słynnego Dream Teamu i z łatwością odprawią swoich najbliższych rywali z Francji? Jeśli uważasz, że tak, to masz świetną okazję na zgarnięcie sporego freebeta! Każdy punkt przewagi Amerykanów nad rywalem, to freebet 1 zł!
1. Postaw kupon
  • Zagraj dowolny zakład ze zdarzeń wyłącznie na turniej koszykarzy na IO
  • Kupony SOLO lub AKO
  • stawka: dokładnie 49 zł
  • kurs minimalny kuponu: 2.5
  • Kupon musi zostać rozliczony do 25.07, godziny 23:59
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz freebet 1 zł za każdy punkt przewagi USA
  • Np. Amerykanie wygrają z Francją 100-80 - zgarniesz 20 zł freebetu
  • Freebetem grasz jak chcesz!
3. Czas trwania
  • 24.07.21 r. od 10:00 do 25.07, godziny 14:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196 v2.png
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
USA - Francja
Typ: Francja +13.5 punktu

Zespół amerykanów prowadzony nie zachwycał w sparingach, w których przegrał dwukrotnie i dopiero w ostatnich zagrali na oczekiwanym poziomie pewnie pokonując Argentynę i Hiszpanię. Francuzi również mają w składzie kilku graczy z NBA, takich jak Rudy Gobert z Utah, Fournier z Celtics czy Batum z Clippers. Trójkolorowi mają argumenty żeby solidnie postawić się faworytom i uważam, że nie pozwolą odjechać im na kilkanaście punktów.
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
Otrzymane punkty reputacji: +554
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Niemcy - Włochy
typ Niemcy @ 2,97
Niemcy handi +6,5 @ 1,77

W tym meczu liczę na niespodziankę, którą w opinii buków będzie zwycięstwo Niemców. Nasi zachodni sąsiedzi to solidna ekipa i widać, że potrafią się przygotować na turniej o czym świadczy lipcowy awans do IO gdzie w turnieju kwalifikacyjnym pokonali, Meksyk Chorwację Rosję, Brazylię. Włosi również wywalczyli awans w lipcu w pokonanym polu pozostawiając Serbię Dominikanę i Włochy.
W obu ekipach występują gracz z NBA i czołowych klubów europejskich. W ostatnim meczu towarzyskim między nimi w czerwcu tego roku wygrali Niemcy 91:79. Liczę, że jutro tez dadzą radę Włochom, a w bezpieczniejszej wersji gram ich z handicapem.
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Durant poniżej 22,5pkt @1,83 iforbet
U innych bukmacherów linia na poziomie 19,5 lub 20,5. Oczywiście Kevin jest największą gwiazdą a jego potencjał ofensywny jest niesamowity jednak po pierwsze Francja to nie są leszcze. Spodziewam się mimo wszystko twardego meczu i underowego wyniku. W ostatnich meczach towarzyskich KD nie rzucał ponad 20pkt. Dodatkowo do drużyny dołączyli też po finałach Booker, Middleton i Holiday więc liczę na większą rotację w składzie i więcej rzutów dla graczy z pozycji 1-2 :)
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
Otrzymane punkty reputacji: +639
V 804

vesu

Użytkownik
Rudy Gobert over 10,5 pkt - fortuna
@1.82
Center Francuzów ma długie ręce i będzie miał przewagę w strefie podkoszowej nad Amerykanami. USA to indywidualności, nie są tak zgrani jak Francuzi stawiam, że będą nieporozumienia w obronie stanów jak i na pick&roll. Na przeciwko Goberta prawdopodobnie wyjdzie Bam Adebayo, a przeciwko niemu w tym sezonie Gobert miał bilans: 2 mecze, 15 i 16 pkt.
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
Otrzymane punkty reputacji: +715
E 1K

Eryk933

Użytkownik
Rozbiciem banku bym tego nie nazwał, ale czułem, że tak może się to skończyć. Niestety na innym kuponie nie wszedł mi over w meczu. Dramatyczna skuteczność zza łuku.

Jutro chyba zaatakuje over w meczu Słowenii. Wolnego tempa raczej tam nie przewiduje z wiadomych względów...

PS. Po meczu każdy mądry, ale daaawno nie żałowałem odpuszczenia jakiegoś typu za duża stawkę. Amerykanie wyglądają przeciętnie jak na nich mocno.
 

Załączniki

infes 9,8K

infes

Użytkownik
Widziałem u niektórych buków kurs nawet po 8.0 na Francję. Jeśli ktoś postawi nawet stówkę to już był całkiem do przodu biorąc pod uwagę kupon solo. A weźmy teraz, że ktoś postawił tysiaka. W propozycjach u jednego z użytkowników na tym forum widziałem nawet propozycje zagrania że Francja-6pkt handi i to też siedziało z kursem bodajże 12(?!).
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Trochę będzie trzeba poczekać na te zakłady, ale po mojemu warto.

29/07/2021 06:40 CET
Słowenia - Japonia over 169
1.74 (etoto)
5/10

01/08/2021 06:40 CET
Argentyna - Japonia over 155
1.80 (etoto)
5/10

Wszystko bazuje na tym, że wg mnie Japonia jest niedoceniana, a linie nie są jakieś wysokie. Japonia grała sparingi początkowo bez Hachimury, a drugi najlepszy gracz Watanabe dla przykładu nie grał w 4 kwarcie pierwszego sparingu z Belgią. Jaką obaj robią różnice widać właśnie po sparingach z Belgią, gdzie bez Hachimury i Watanabe w 4 kwarcie przegrali 70:73, aby już z nimi dwoma wygrać 87:59. Dodatkowo rozgrywali sparingi z największymi mułami punktowymi tego turnieju Iranem + Francją, która ogarnia w obronie. Tutaj są dwa mecze z mocno nastawionymi ofensywnie ekipami ze słabymi obronami.

Nie ma też się co sugerować słabą grą Japonii w 2019 na MŚ, bo wtedy Hachimura jeszcze nie zagrał meczu w NBA, a teraz jest po dwóch sezonach i rzuca 13,5 punktów na mecz w NBA, a Watanabe od tego czasu stał się graczem rotacyjnym Toronto Raptors, a więc mają teraz o wiele więcej talentu i siły rażenia w ataku.

Dlaczego nie zagrałem pierwszego spotkania z Hiszpanią na over? Hiszpania potrafi świetnie grać w defensywie, nie spieszy się im z graniem + mają wysokich 41-letniego Pau Gasola i 36-letniego Marca Gasola. Myślę, że tutaj są pewniejsze opcje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +358
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Trochę będzie trzeba poczekać na te zakłady, ale po mojemu warto.
29/07/2021 06:40 CET
Słowenia - Japonia over 169
1.74 (etoto)
5/10

01/08/2021 06:40 CET
Argentyna - Japonia over 155
1.80 (etoto)
5/10
Na razie dalej trzeba czekać, ale Słowenia - Japonia ma już 176,5 i kurs tylko 1.50, a więc udało się złapać mega value.

28/07/2021 10:20 CET
Danilo Gallinari (Włochy - Australia) powyżej 3.5 zbiórek
1.85 (STS)

Gallinari w pierwszym spotkaniu miał 2 zbiórki. Ja jednak będę patrzył na MŚ 2019. Gallinari na MŚ w 2019 miał średnią 5,6 zbiórek na mecz w 5 meczach. W 1 meczu meczu turnieju miał 3 zbiórki, a potem już 6, 8, 5 i 6. W pierwszym meczu tych IO z Niemcami grał na 4 i zastawiał często pod koszem, ale nie wpadały piłki. Jednak bliskość kosza, gra na pozycji 4 i duże minuty oraz szybkie tempo z Australią powinny dać dużą szansę, że tym razem "Gallo" zrobi te zbiórki.
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Niemcy-Nigeria typ 1 kurs 2.4
28.07.2021 4 rano
Bukmacher totalbet

Kursy na Niemców mocno przesadzone. Starcia drużyn z Europy z Afryką na wielkich imprezach praktycznie zawsze kończą się zwycięstwem drużyny z europy. Niemcy moim zdaniem są zespołem dużo lepszym.

[/ICONPLUS][/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +169
K 2,4K

konradjerzy

Użytkownik
Witam. Proponuję jutro Belgia i 29,5-kurs ok 1.9 . Chinki pokazały Portorykanka juz w 1k jak będzie wyglądał cały mecz. Myślę że Belgia spokojnie, od samego początku, będzie powiększać przewagę hc. Drużyna z gwiazdami, doświadczona będzie miała komfort gry z outsiderem IO.
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
Otrzymane punkty reputacji: +91
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Australia suffered a blow to their men’s basketball gold medal hopes Friday with Toronto Raptors star Aron Baynes ruled out of the rest of the Olympics”

Nie zagra główny center Australii dzisiaj, więc jego zmiennik musi dostać więcej minut. Nie gram kosz, ale pod takie info jak najbardziej. Landale to drugi center, w pierwszym meczu 12 min i 4 pkt, drugi mecz 24 minuty i 18 pkt, dzisiaj koło 30 minut powinnien dostać. Linia bardzo przyjemna, do tego przeciez Niemcy mają słabo broniącego centra.

Landale pow 10.5 pkt 1.80 @superbet ✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +734
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Japonia

R. Hachimura i Y. Watanabe zdobędą razem 50 pkt lub więcej @ 2.95
R. Hachimura zdobędzie co najmniej 25 pkt lub więcej i Japonia wygra @ 9.00
Betclic

Takie dwa zakłady ode mnie na jutrzejsze spotkanie Argentyny z Japonią, w której obie drużyny zagrają o awans z 3 miejsca. Dzisiejsze wysokie zwycięstwo USA nad Czechami, sprawiło, że obie powyższy drużyny nie muszą pokrywać nawet żadnego handi, aby awansować, ponieważ o awansie decydować będzie różnica punktowa, a w tej chwili Argentyna ma -28 pkt, zaś Japonia -46, a Czechy znajdujące się aktualnie na drugim miejscu w tabeli miejsc trzecich, mają bilans -49. Powinniśmy więc zobaczyć zacięty mecz, gdyby Czechy bardziej się postawiły, Japonia miałaby trudniejsze zadanie, ale teraz. Skupiam się tu jednak głównie na jednym zawodniku, czyli Rui Hachimurze, znanego z Washington Wizards, nie gram jednak jego samego overu, a w pierwszym typie over razem z Watanabe, który nie gra jakiś pierwszych skrzypiec w Toronto, ale jest groźnym zawodnikiem i to tutaj udowadnia. Obaj w pierwszym meczu z Hiszpanami rzucili łącznie 39 punktów, złożyło się na to 20 pkt Hachimury i 19 pkt Watanabe, linii nie pokryli, ale Hiszpania przecież ogarnia w obronie, na dodatek jest to jeden z faworytów do złota zaraz po USA, które w mojej opinii tak groźne nie jest. Dwaj Japończycy w meczu tym oddali razem 34 rzuty z gry na 64 oddanych rzutów całej drużyny. W drugim spotkaniu ze Słowenią, obaj dołożyli już 51 punktów, szalał Hachimura z 34 pkt, zaś resztę, czyli 17 pkt dołożył Watanabe i ponownie obaj oddali aż 43 z 77 rzutów. Jutrzejszy mecz z Argentyną powinien bardziej przypominać do spotkanie ze Słowenią, niż z Hiszpanami, a pomóc mogą też trochę sędziowie, czego nie mogli zrobić z poprzednimi rywalami. Rozpracować Argentynę na pewno pomoże też trener Japończyków Julio Lamas, który sam pochodzi z Argentyny, dwa razy prowadził ten zespół, a i był też w międzyczasie asystentem, pracę z nim pamięta chociażby Scola czy Campazzo, którzy stanowią o sile Argentyny. Ciekawy mecz z dużą stawką, jeśli Japonia myśli o zwycięstwie, Ci dwaj zawodnicy muszą się do tego znacząco przyczynić, a liczę przede wszystkim na Hachimurę.

Hiszpania - Słowenia

R. Rubio i L. Doncic zdobędą razem 60 pkt lub więcej @ 5.40
L. Doncic zdobędzie 30 pkt lub więcej i Słowenia wygra @ 2.60
Betclic

rozliczam w trakcie drugiej kwarty, Doncic szybko wyfaulował się w 1Q, 3 przewinienia po 1 kwarcie to bardzo dużo, szans na którykolwiek z tych typów za bardzo już nie ma

Mecz o sporą stawkę, czyli o zajęcie pierwszego miejsca w grupie i uniknięcie w ćwierćfinale Australii, Francji, bądź USA a trafienie na kogoś z dwójki Włochy/Niemcy. Pierwszy poważny sprawdzian dla obu drużyn, choć Słowenia miała już ten sprawdzian przed Igrzyskami, w meczu z Litwą, której stawką był wyjazd na Igrzyska, jak wiadomo zdali go celująco, wygrali 85:96, grając przecież w Kownie. W tym meczu, gdzie zagra szczelna defensywa, z szaloną ofensywą, moim zdaniem górą wyjdzie ofensywa. Luka gra niesamowitą koszykówkę, czy to w Mavericks, czy też teraz w Słowenii, w tak ważnym meczu z Litwą zrobił triple-double, zdobywając 31 pkt, 11 zbiórek i 13 asyst, na Igrzyskach z Argentyną zanotował double-double z niesamowitymi 48 pkt i 11 zbiórkami, tym razem dokładając tylko 5 asyst, z Japonią nie grał już tak intensywnie i dał więcej porzucać kolegom, mimo tego i tak w 25 min zrobił 25 pkt, 7 zbiórek i 7 asyst. Niewątpliwie z Hiszpanią to on będzie prowadził grę, lubi trudne mecze, a tu zapowiada się najtrudniejszy do tej pory, jeśli tylko dostanie wystarczającą ilość rzutów, to linie 30 pkt powinien pokryć, nie widzę w Hiszpanii nikogo, kto mógłby go zatrzymać, a i też sądzę, że aż tak bardzo nie będą się na nim skupiać, bo za duża uwaga, może doprowadzić do łatwych asyst. W Hiszpanii gra rozkłada się na większą ilość zawodników, ale w dwóch dotychczasowych meczach najwięcej okazji rzutowych miał Rubio, który był też dwukrotnie najlepszym rzucającym zawodnikiem w Hiszpanii, mecz z Japonią skończył z 20 pkt, zaś z Argentyną z 26 pkt, dużo też będzie zależało od niego w meczu ze Słowenią, gdzie według mnie ponownie jest spokojnie rzucić ponad 20 pkt, patrząc na styl Słowenii, która gra wesołą koszykówkę. Można w tym meczu znaleźć kilka bezpieczniejszych opcji, podobnie jak w meczu Argentyny z Japonią, ale chciałem poszukać kilku wyższych, ciekawych kursów, choć 4 minusy tu bardzo nie zdziwią, liczę jednak na plusy.

Wiemy też już trochę o ćwierćfinałach, w których zagrają już na pewno Francja, Australia, Słowenia, Hiszpania, USA, Włochy, Niemcy i ktoś z dwójki Japonia/Argentyna, gdzie większe szanse daje oczywiście Japonii. Francja, Australia i USA, oraz ktoś z dwójki Słowenia/Hiszpania znajdą się w koszyku D, do którego zostaną rozlosowane pary z koszyka E, drużyny grające razem w grupie nie mogą spotkać się w ćwierćfinale, stąd możliwy jest układ par:

Francja - Włochy/Niemcy/Argentyna/Japonia/Hiszpania/Słowenia
Australia - Słowenia/Hiszpania/Argentyna/Japonia
Słowenia/Hiszpania - Włochy/Niemcy
USA - Włochy/Niemcy/Hiszpania/Słowenia/Argentyna/Japonia

Jeśli potwierdziłyby się moje przewidywania, a więc wygrane Japonii i Słowenii, wybór trochę by się zawęźlił:

Francja - Włochy/Niemcy/Japonia/Hiszpania
Australia - Hiszpania/Japonia
Słowenia - Włochy/Niemcy
USA - Włochy/Niemcy/Hiszpania/Japonia

W najlepszej sytuacji wydawałaby się być Słowenia (oczywiście pamiętajmy, że tylko w razie wygranej z Hiszpanią, bo to wszystko to tylko moje dywagacje), która trafiłaby na Włochy lub Niemcy, a więc drużyny spokojnie w swoim zasięgu, gorzej mają ekipy Francji, Australii i USA, które mogą trafić na tych samych przeciwników, ale też na o wiele łatwiejszą Japonię, oraz na bardzo silną Hiszpanię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/08/2021 06:40 CET
Facunzo Campazzo powyżej 5.5 asyst
1.70 (iForbet)/1.65 (STS)

Campazzo dotychczas 4 asysty ze Słowenią i 3 z Hiszpanią. Jednak z Hiszpanią zmagał się z faulami i przez to zagrał mniej. Tym razem najłatwiejszy przeciwnik grupowy Japonia, a przy okazji Campazzo będzie miał najmniej fizycznych przeciwników przed sobą, bo ze Słowenią krył Doncica, który jest o wiele wyższy od niego. Na MŚ 2019 Campazzo zrobił tę linię 6/6 (wówczas średnia 7,8 asyst na mecz), a skład Argentyny jest praktycznie taki sam i myślę, że jutro powinni zagrać swój najlepszy mecz turnieju, a Campazzo uruchomić swoich kolegów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
Do góry Bottom