>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

H 70,3K

hagi84

Użytkownik
zadnego zwrotu nie beda chcieli, jesli zleciles wyplate pieniadze dojda na konto
Jesli wyplaciles wszystko to stan konta bedziesz mial 0, nie minusowy
Jakis czas temu takie bledy sie gralo regularnie i po szybkim rozliczeniu wyplacalo sie calosc i wplacalo sie pozniej znow pieniadze i nie zabierali nic
Od jakiegos czasu niestety juz nie przechodzi ten myk
Tak czy siak pienaidze bedziesz mial na koncie tyle, ze konto spalone
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
No to szkoda, bo pewnie długo nie wytrzymam bez wpłaty tam i kasę prędzej czy później mi zabiorą. Dzięki za info Panowie. Obecnie rzeczywiście saldo wynosi 0.00 zł. Jak wpłacę to będą pewnie zabierać.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wygrzebalem swoj stary kupon z legendarnego meczu Barcelony z Bayernem zakoczonego wynikiem 2:8. Ludzie tutaj na forum skarzyli sie, ze Unibet dziwnie rozlicza zaklady na posiadanie pilki wiec mowie jak to wyglada. Uni bierze pod uwage pierwszy raport/staty ktore widnieja na stronie UEFA. Pozniejsze zmiany w posiadaniu ich nic nie interesuja. Mnie np tak zalatwili jak widac to na screenie ponizej. Pierwsze info bylo, ze Bayern mial 55% posiadanie choc takie posiadanie wisialo przez ostatnie 10 min meczu na stronie UEFA i nic sie nie zmienialo wiec widac bylo, ze cos jest z tym nie tak. Zostalo 55% do konca a dopiero chwile po zakoczeniu meczu zaaktualizowali do 51%. Jest to roznica az 4%. Uni rozliczylo jako 55% i dalo kupon jako przegrany. Reklamowalem to ale dostalem info, ze pierwszy raport jest wazny a pozniejsze zmiany ich nie interesuja. To tak informacyjnie pisze dla was zebyscie wiedzieli.
Tutaj oficjalne staty meczowe a na nich 51% Bayernu: https://www.uefa.com/uefachampionsleague/match/2030146--barcelona-vs-bayern/

1624311994009.png
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Wygrzebalem swoj stary kupon z legendarnego meczu Barcelony z Bayernem zakoczonego wynikiem 2:8. Ludzie tutaj na forum skarzyli sie, ze Unibet dziwnie rozlicza zaklady na posiadanie pilki wiec mowie jak to wyglada. Uni bierze pod uwage pierwszy raport/staty ktore widnieja na stronie UEFA. Pozniejsze zmiany w posiadaniu ich nic nie interesuja. Mnie np tak zalatwili jak widac to na screenie ponizej. Pierwsze info bylo, ze Bayern mial 55% posiadanie choc takie posiadanie wisialo przez ostatnie 10 min meczu na stronie UEFA i nic sie nie zmienialo wiec widac bylo, ze cos jest z tym nie tak. Zostalo 55% do konca a dopiero chwile po zakoczeniu meczu zaaktualizowali do 51%. Jest to roznica az 4%. Uni rozliczylo jako 55% i dalo kupon jako przegrany. Reklamowalem to ale dostalem info, ze pierwszy raport jest wazny a pozniejsze zmiany ich nie interesuja. To tak informacyjnie pisze dla was zebyscie wiedzieli.
Tutaj oficjalne staty meczowe a na nich 51% Bayernu: https://www.uefa.com/uefachampionsleague/match/2030146--barcelona-vs-bayern/

Pokaż załącznik 9539
ranczo. teraz już się zmieniło. biorą dane z OPTY . a opta = sofascore. u mnie wszystko bez najmniejszych problemów. wchodzę na apke sofascore i wszystko się zgadza z tym co rozlicza unibet.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W takich sytuacjach jak napisał ranczo0123 ranczo0123 najlepiej napisać maila do supportu. Napisać jak jest, że po prostu czujecie się poszkodowani, bo wynik został dobrze wytypowany, ale oczywiście rozumiecie ich regulaminy itd. Jak ktoś napisze grzecznie, rozsądnie, z argumentami do polskiego supportu, to często jest tak, że takiej osobie proponują jakiś tam bonus. Tak po ludzku widzą, że gracz został skrzywdzony, ale regulamin jest regulamin i nie oni go tworzą. Jeśli ktoś gra w Unibecie powiedzmy często i nie jest to konto gdzie gra raz na pół roku, to może śmiało próbować. Zawsze to jakieś pocieszenie, a nie są to bonusy rzędu 5 czy 10 zł jak w jakichś STSach, no chyba, że ktoś postawił akurat za 2 czy 5 zł :p Można próbować, tylko grzecznie i z argumentami, nie z mordą :D

Wiele lat temu 365 miałem zakład na ilość asyst w NBA. Oficjalne staty pokazywały jedną mniej. Ja im wysyłałem fragmenty meczu zgrane na YouTube, gdzie ta asysta była. Też mówili, że regulamin i generalnie g. ich to obchodzi. Ale cisnąłem i pamiętam do dziś, że "jako gest dobrej woli" zrobili mi zwrot stawki.

Buki dbają o PR. Jak wszystkie firmy. Tak jak z tym makiem, powiesz, że w hamburgerze był komar, to zaraz menadżer się płaszczy i oferuje 10 hamburgerów za darmo. Takie czasy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
Z 223

zido

Użytkownik
Pierwszy raz jestem bardzo negatywnie nastawiony do tej firmy. Wpalcilem 250pln by dostac 50free spin. Za środki z konta głównego zagralem zakład za 200zl ktory okazal sie wygrany. Ze spinow wygralem 157zl które przegralem w kasynie przy próbie obrotu. Po przegraniu 160zl ze spinow anulowalem bonus. Ku mojemu zaskoczeniu na koncie zamiast miec lekko ponad 400zl mam dziwna kwotę 124zl. Support sie tłumaczy ze gralem za srodki bonusowe dlatego zaklad nie zostal uznany. Moge po czesci to zrozumieć jak by oddali mi chociaż stawke kuponu ...Na obecna chwile wyglada to tak. Zagralem i Wygralem 1 zakład w ktorym wygrana byla 360zl . środki bonusowe przegralem w kasynie a na koncie mam 124zl. Jednym zdaniem,wplacilem 250zl wygralelem kupon w kwocie 360zl a na koncie mam 124zl.
 
K 0

kyrpa

Użytkownik
NIE WYPŁACAJĄ pieniędzy.... Wysłałem łącznie ponad 10 różnych zdjęć (ID, zdjęcie z paszportem, itd) Weryfikacja trwa już 3 miesiące...ZBIERAJĄ WASZE DANE OSOBOWE!!!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
NIE WYPŁACAJĄ pieniędzy.... Wysłałem łącznie ponad 10 różnych zdjęć (ID, zdjęcie z paszportem, itd) Weryfikacja trwa już 3 miesiące...ZBIERAJĄ WASZE DANE OSOBOWE!!!
Ja ostatnio miałem weryfikacje. W kilka godzin wszystko zweryfikowane, mimo iż konto mam juz tam z 8lat
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
a dlaczego jakas weryfikacja z kapelusza po latach jesli konto juz bylo zweryfikowane w przeszlosci co potwierdzano wielokrotnymi wyplatami?

Dlatego , ze weszło RODO, wszedł KYC zmieniło sie milion przepisów i stąd są dodatkowe weryfikacje - Rondani weź zacznij coś ogarniać serio . Rozumiem amatorstwo - ale bez przesady. Masz konto w banku - wysyłają Ci co jakiś czas do podpisania aneks albo musisz w sieci potwierdzić i zaakceptowac nowy regulamin ? Ceny w sklepach się zmieniły przez kilka lat ?

A dlaczego nie ma już w firmach z lincencją z dupy Eco ?
Bo weszły nowe przepisy i Eco nie świadczy usług dla firm z dziwnymi licencjami (Curacao) jesli konto u nich ma ktoś z EEA . Kraje strefy EEA (Europejski Obszar Gospodarczy)

Czekam tylko na pytanie - a jak sie z 3 koleszkami loguję do tego samego buka z mojego tel(okmputera) i wszyscy wzięlismy bonusy to dlaczego teraz mam zablokowaną wypłatę.

Odpowiedź będzie zawsze taka sama - bo jesteś g...........(uzupełnij sobie sam, do wyboru masz G..eniuszem lub G...łupkiem )
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
tyle ze te psudoweryfikacje to wymysly bukmachera jak by tu uniemozliwic wyplate a nie wynik jakiejs zmiana przepisow.

Te sii potwierdza 'zappoznalem sie z regulaminem' jak wyskakuja jakies nowe regulacje i jest okieno klikamy 'ptaszka' i tyle

Wez odroznij

Weryfikacja jest i powinna byc jedna na cale zycie i kazda dodatkowa powinna byc zabroniona. Klient przeszedl = dziekujemy zyczymy milegogrania
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
tyle ze te psudoweryfikacje to wymysly bukmachera jak by tu uniemozliwic wyplate a nie wynik jakiejs zmiana przepisow.

Te sii potwierdza 'zappoznalem sie z regulaminem' jak wyskakuja jakies nowe regulacje i jest okieno klikamy 'ptaszka' i tyle

Wez odroznij

Weryfikacja jest i powinna byc jedna na cale zycie i kazda dodatkowa powinna byc zabroniona. Klient przeszedl = dziekujemy zyczymy milegogrania

Rondani , ale tak nie jest - poza tym jest różnica w weryfikacji UB spowodowanej zmianą przepisów Unijnych a weryfikacją popularną u zbyt duzo wygrywających w firmach rosyjskich (zdjęcie z dowodem przy twarzy i emailem w tle) i polskich (tu nie mam doświadczenia osobistego ale moi znajomi wysyłali po 20 zdjęć z dowodem przy twarzy - bo za jasno , za ciemno , nie taki kąt padania światła jak trzeba).

Zgadzam się z Tobą, ze pseudoweryfikację sa wkurzające ale gramy wszyscy na ich zasadach i musimy się do nich dopasowywać.
Nie zapominaj, że sa to firmy nastawione na zysk i zwyczajnie poprzez utrudnianie wypłat powodują, że cześć graczy zwłaszcza tych bardziej hazardowych potem przegrywa te całkiem spore ugrane kwoty.

No i dalej , napisze bo tego tez zapewne nie tylko Ty nie wiesz ale sąd Wielkiej Brytanii - jest to już wyrok prawomocny - wstrzymała wypłaty Philowi Ivemu - kilkanaście milionów dolców. PONIEWAŻ : KASYNA NIE SA MIEJSCEM DO WYGRYWANIA TYLKO DO BAWIENIA SIĘ !!

Za chwilę kasyna w USA gdzie wygrał ponad 21 milionów dolców też wystąpia do niego o zwrot tych kwot - poineważ to prawo anglosaskie i mogą sie powołac na precedens.

Dlaczego skoro wygrał to legalnie .......


Grasz u bukmacherów a zdajesz sobie sprawę , że już każdy w tym momencie ma prawo zabrac Ci hajs i napisac , że ich zdaniem nie traktujesz tego jako zabawę - tylko próbujesz robic to zawodowo ?

Taki paragraf jest na dzisiaj w ponad 75% firm i Ty sie zgadzasz na niego zatwierdzając regulamin każdego bukmachera.

Więc w porównaniu z tym co napisałem wyżej weryfikacja , którą na firmie wymusiła KYC albo nowe przepisy EEA to naprawdę żaden problem. Robi się ją i tyle......

W Polsce sprawa "Lemgo" też została już lata temu przegrana przez graczy więc po co tracić czas i energię na pomstowanie na buki - zgadzamy się na ich warunki i albo ich ogrywasz albo dopłacasz do interesu - to proste :)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
rozumiem , że masz jakiś problem --- chcieli Ci przyjąć za 204 bez niczego a Ty dałeś do całkowitego zatwierdzenia ...
Kumasz co sie dzieje na Twoim koncie ?
Nie umiesz sam przewidzieć czy wezmą Ci więcej czy zrzuca Ci stawkę ....


Bez urazy total amator !!

Skoro nie umiesz nawet przewidziec czy dostaniesz mniejszą stawkę czy nie warto zagrac za proponowaną -- no co mam Ci napisac , że to szczyt amatorstwa ....że nie masz pojecia o tym jaki status ma Twoje konto .....
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Wiesz zawsze akceptowali, a jakoś od 2-3 dni robią problemy.
Cóż będę brał tyle co proponują i tyle.
Ludzie z bukmacherki żyją, a limity po 200 zł na Unibet hehe
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Wiesz zawsze akceptowali, a jakoś od 2-3 dni robią problemy.
Cóż będę brał tyle co proponują i tyle.
Ludzie z bukmacherki żyją, a limity po 200 zł na Unibet hehe
Podstawowe pytanie - czy umiesz/próbujesz wychodowac konta ?
Wiesz, zaliczasz wtopę na minimum 10k na starcie pokazując , że jesteś ultra hazardem (wiesz gramy LM. UEFA itd)
oczywiście ten hajs zarabiasz (tj ok 80%) na innym koncie

itd itd ....

Mam chwilę ....

Jesli od razu wygrywasz zawsze dostaniesz limity
Jedynym sposobem na to jest odpowiedni sposób gry plus przegryw hajsu u danego buka
Tj. musisz grac tak zeby u nich wtapiac tak czy siak (progres pomaga)
a wygrywać na looserskich kontach a u nich robienie sobie opinii loosera - a gdzie indziej tylko dożynanie wygrywających kont

Tak dzis wyglądaja realia
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
a glupa palisz Panie kolego :)
Po co bawic sie hodowanie kont, przegrywanie itp jak zaraz pograsz smierdzacy mecz i mozesz miec konto minusowe i limit wleci
Ten kto zarabia nie patrzy na limity, jedzie hurtowo i tyle
Ub akurat pod tym wzgledem da nawet pograc troche, nawet jak limity wleca to zawsze po zmianie kursu mozna dalej upychac
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
a glupa palisz Panie kolego :)
Po co bawic sie hodowanie kont, przegrywanie itp jak zaraz pograsz smierdzacy mecz i mozesz miec konto minusowe i limit wleci
Ten kto zarabia nie patrzy na limity, jedzie hurtowo i tyle
Ub akurat pod tym wzgledem da nawet pograc troche, nawet jak limity wleca to zawsze po zmianie kursu mozna dalej upychac

Hagi ale nie napisałes nic ponad to co ja proponuje --jakoś umawiamy się w Bydzi ??? czy zbiegłes ?
Jestes moim koleszką ze starych czasów - wiesz Ty bwin i 1 000 000 utracona a ja rosłem z moich 1'30 karła na nawet 1'5 "))
 
Do góry Bottom