Typy na żywo - Dyskusja [97]

G 0

gubernator_nh

Gość
Wg tych nowych zasad jak np Legia zremisuje 2-2 w Bodo a u siebie 1-1 to co? Dogrywka ? Wiem że bramki się nie liczą podwójnie już te na wyjazdach.
Post automatycznie złączony:

Legia rękawami oddycha już

Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Hurkacz wspaniałe 6/0 Szwajcarowi w 3 secie wtłuc to jest wyczyn :)

Semtex 247,3K

Semtex

Anglia w dogrywce @2.50
Duńczycy ostatnie 20 minut już na oparach, na moje to nie wytrzymają tych 30 minut.

Otrzymane punkty reputacji: +153
G 0

Gość
Oglądam teraz mecz tej Ligi Konferencji: NOAH - KuPS. Kopanina taka, że dramat. Oni kilku podań nie umieją wymienić. My na orliku z kumplami lepiej gramy a średnia wieku 35-40 lat :D

inkub1986 647,3K

inkub1986

Cholera chyba Pliskova się _____ a może nie? Bardzo wyrównane spotkanie. Poliskova źle robi że odpuszcza gemy serwisowe Sabalenki. Oby się to nie zemściło. Chwila prawdy 5-4 serwis

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
G 0

Gość
dodam, że kopali się po czołach, cały mecz a bramka dla gospodarzy to piękny samobój gości ze szczupaka z naprawdę dalekiej odległości. Jakby napadzior taką bramę zdobył to jedna z piękniejszych :)