>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Holandia, Ukraina, Austria, Macedonia Płn [13-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Tak jak pisałem w innym wątku idę w stronę bramek Macedonii. Debiutant, który kilkukrotnie (ostatnio w Niemczech) pokazał, że nie boi się ofensywnej gry. Nie rozumiem tej różnicy kursów w stosunku do Austrii. Ten mecz "otwarcia" wyjaśni, kto powalczy o wyjście z 3 miejsca. "Czerwono-Żółci" mają dobry terminarz - dwa pierwsze boje w Bukareszcie, na koniec pojadą do Amsterdamu. Wydaję się, że premierowa przygoda przy odrobinie szczęścia może zakończyć się nawet w 1/8. Spodziewam się remisu bramkowego, overowego meczu z Austrią. Dlatego też próbuję:

Macedonia over 2,5 gola na turnieju - kurs 3.40 (superbet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Ciekawy bet. Ja dodam od siebie, że kurs na zwycięstwo Ukrainy w grupie wygląda lepiej, niż dobrze.

Holandia poza kilkoma wyjątkami ma bardzo przeciętny skład, któremu Ukraińcy wcale nie ustępują. Trener Holendrów - Frank de Boer kompromitował się pracując w Interze i Crystal Palace. Ukraińcy w kwalifikacjach i Lidze Narodów pokazali, że są w stanie rywalizować z czołowymi reprezentacjami w Europie (do których Holandia moim zdaniem na ten moment nie należy). Jeszcze nie sprawdzałem, jak sytuacja stoi u innych buków, ale 5.50 za zwycięstwo mocnej i równej Ukrainy w grupie C - wygląda dla mnie jak promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Zastanawia mnie dlaczego AŻ TAKi wysoki kurs na Macedonię z Austrią. Za czystą "dwójkę" buki płacą między 6,3 a 7... czy to nie jest przesada? Austria ma aż tak silnych zawodników, żeby bez problemu poradzić sobie na otwarciu? Szczególnie ciekawą opcją jest puszczenie singla na bukach "zamykających przy 2 przewagi". Liczę w tym meczu na overowe granie i wydaję mi się, że "Czerwono-Żółci" mogą być betem pierwszej kolejki...

Co myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Napiszę tutaj, ale to dotyczy wszystkich meczy i betów. Myślę, że lepiej poczekać z graniem najdłużej jak się da, żeby wyeliminować kontuzje w meczach towarzyskich i na trenningach i inne zdarzenia losowe i żeby mieć najbardziej aktualny podgląd. Ja planuję coś pograć, ale na kilka godzin przed kolejnymi spotkaniami... Na marginesie "Skarb Kibica" zamówiony u Pani w kiosku bo pewno jak zwykle zniknie po paru godzinach.... 🗓:D
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Wczoraj Macedonia pewnie pokonała w sparingu Kazachstan. Ten mecz, jak i ten z Niemcami i pozostałe eliminacyjne przekonują mnie, aby zastanowić się nad betem indywidualnym na Alioskiego. Zawodnik ten ma niesamowity sezon za sobą, a w każdym meczu kadry punktuję indywidualnie. Do wszelkiego rodzaju fantasy/ustaw mistrzostwa brałbym go na pierwsze dwie kolejki (z Austrią i murująca Ukrainą) jako punktującego defensora.
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Austria - Macedonia Północna

TYP na kupon: goście strzelą gola 1.80
TYP na singiel/zaklad bez ryzyka: goście over 1,5 w zalezności od bukmachera 5.10 do 5.90

Nie jest tajemnicą, że w Macedonii widzę ekipę, która może wyjść z tej grupy przynajmniej z 3 miejsca. Począwszy od wyniku z Niemcami (wygrana 2:1 na wyjeździe) przez fakt, że "Czerwoni" trafili do siatki w 12 na 13 ostatnich przypadków. Co więcej, z Austrią grali już w eliminacjach do tej imprezy. Owszem, przegrali dwa razy, jednak w obu przypadkach zdobywali gola.

Debiutancka finezja i otwartość, doping kibiców ... myślę, że ten bet może być dobrym pomysłem!
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 -PIERWSZY GOL WYGRYWA.png

Zagraj kupon zawierający zakład na zwycięzcę starcia Holandia - Ukraina, a jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna strzeli gola jako pierwsza, BETFAN wypłaci Ci wygraną z kuponu niezależnie od końcowego wyniku tego meczu!
1. Wytypuj zwycięzcę meczu
  • zagraj zakład SINGIEL lub AKO za DOKŁADNIE 49 ZŁ zawierający zwycięzcę podanego meczu W TYM MIEJSCU
  • jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna strzeli gola jako pierwsza, to niezależnie od końcowego rezultatu, my rozliczymy to zdarzenie jako wygrane
  • np. postawisz na wygraną Ukrainy, która strzeli pierwszego gola, a mecz zakończy się remisem lub wygraną Holandii - my rozliczymy Ci to zdarzenie jako zwycięskie
2. Czas trwania
  • Od 12.06.21 r., godz. 16:00, do 13.06, godz. 21:00
  • Każdemu Graczowi przysługują jeden kupon
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
ForumBukmacherskie 946x196.png
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Holandia vs Ukraina - Holandia AH:-1 kurs: 2,12 buk: NOBLEBET ZWROT

Mamy piłkarzy z czołowych drużyn europejskich vs wschodnich. Potencjał Holandii jest oczywisty, a do tego grają u siebie w Amsterdamie. Ukraina nie prezentuje nic nadzwyczajnego. Idę w stronę faworyta.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Macedonia Północna
Typ: Macedonia Północna strzeli gola
Kurs: 1,78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przyznam, że kilka lat temu Austria bardziej mi się podobała niż obecnie. Teraz ich wyniki są bardzo przeciętne. Ich obrona nie jest pewnym punktem, tracą sporo goli. Z Danią przegrali aż 0:4. Martwią stracone bramki z takimi reprezentacjami jak Wyspy Owcze, Szkocja, Irlandia Północna, Norwegia, Rumunia. Ze Szkocją stracili dwa gole, a w jednym ze spotkań z Rumunią aż trzy. Austria w swoim ostatnim meczu ze Słowacją zachowała czyste konto, ale wcześniej mieli aż sześć spotkań bez czystego konta. Macedonia Północna ma obecnie swoje "pięć minut". Nikt zbytnio się tej reprezentacji nie przyglądał, ale od czasu jak wygrali 2:1 na wyjeździe z Niemcami to trzeba brać ich na poważnie. W tym roku Macedonia Północna radzi sobie dobrze, strzela sporo goli, więc na bramkę z Austrią ich stać, zresztą grali oni z Austrią dwa razy i w obu meczach zdobyli po jednej bramce, a teraz wydają się być lepsi niż wtedy. Oby tylko nie postanowili się zamurować licząc na 0:0, no ale to zawsze jest jakieś ryzyko przy takich typach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Austria-Macedonia 1 @1.8

Mysle, ze Austria wyjdzie z tego meczu zwyciesko. Do dzis mam przed oczami nasz mecz z Austriakami w ramach eliminacji do Euro grany jeszcze we wrzesniu 2019 roku. Mecz skonczyl sie 0-0, ale Austriacy "siedzieli" na nas przez cala pierwsza polowe i czesc drugiej i raczej szczesliwie ten mecz zremisowalismy. Austriacy mieli wtedy 65% posiadanai pilki, oddali 22 strzaly na nasza bramke przy naszych 7 i naprawde grali od nas duzo lepiej. Sklad Austrii od tego meczu niewiele sie zmienil. Oni maja kilku dobrych graczy i nie ogranicza sie to wcale to jednego nazwiska Alaba. Jest tam wielu graczy z czolowych zespolow Bundesligi jak Lipsk, Leverkusen, Monchengladbach czy Stuttgrat. Sabitzer (Leipzig), dynamiczny Lazaro (M'gldadbach-chociaz jest on caly czas graczem Interu) w ofensywie czy Dragovic (Leverkusen) i Lainer (M'gladbach) w defensywe to naprawde sa gracze z jakoscia.

Austriacy maja jeden klopot, bo nie wiadomo jak do konca ze zdrowiem jest u kapitana Juliana Baumgartlingera, ktory jest zawodnikiem Leverkusen. Jest on w rotacji, ale od poczatku raczej nie wyjdzie. Problemy ma tez Arnautovic, ale powiedzmy sobie szczerze ze Austriacy wystawia na szpicy i tak Kalajdzica, ktory zdobyl w konczacym sie sezonie 16 bramek dla Stuttgartu, wiec tego ne imozna zapisac jako straty.

W Macedonii to w oczy rzucaja sie glownie 3 nazwiska: 37-letni Pandev, ktory jest lisem pola karnego, ale on meczu nie wybiega, jest caly czas obiecujacy Elmas, ktory potafi zagrac nietuzinkowo i wybiegany Alioski z angielskiego Leeds i to chyba na tyle. Macedonia moze miec fajne morale, bo oni nei tak dawno pokonali na wyjezdzie sensacyjnie Niemcow na ich terenie w ramach eliminacji MS 2-1, ale tez tak bym nie przesadzal, bo oni grali tam typowa kontre, zwyciesko bramke strzelili 5 minut przed koncem, gdzie jakies 10 minut wczesniej Werner nie trafil do pustej bramki i zabilby mecz.

Na moj gust Austria ma za duzo jakosci na tle Macedonii. Tych 6-7 zawodnikow liczacych sie klubow Bundesligi powinno zrobic jednak roznice i to oni beda tutaj faworytem. Kazdy zdaje sobie sprawe jak wazny jest ten pierwszy mecz i standardowe haslo, ze te 3 punkty w meczu otwarcia z reguly daja awans i jest to ogromna szansa dla Austriakow i beda oni dazyc do zwyciestwa w mojej opinii. W pilce nie zawsze wygrywa ten co ma pilke to fakt, niemniej jednak to oni beda tutaj zespolem, ktory bedzie operowac pilka i prowadzic gre w tym meczu, a jak doloza skutecznosc to mysle, ze zgarna pelna pule.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ma ktoś może zdjęcia jak wygląda obecnie murawa stadionu w Bukareszcie, gdzie właśnie dzisiaj na przeciwko siebie staną Austria z Macedonią? Wczoraj przeszły bardzo mocne ulewy, a murawa stadionu zamieniła się podobno lekko w basen
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Macedonia Północna
Typ: Austria
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam. Zapraszam na dzisiejszy mecz dosyc ciekawy zwlaszcza ze 1 mecze sa bardzo wazne. Austryjacy graja z Macedonia Płn. Austia dzisiejszy faworyt tego meczu dla mnie musi wygrac z Macedonia jak nie znimi to z kim? wazne 3 pkt do zgarniecia 1 kolejka jest bardzo wazna wygrywasz i jestes blisko wyjscia z grupy. Austia ma w skladzie duzo lepszych pilkarzy od Macedoniczykow. Macedonia jeszcze nigdy nie wygrala z Austria i dzis tez tak bedzie. Macedonia i tak juz duzo osiagnela sam awans na Euro byl olbrzymim sukcesem. Z grupy raczej nie wyjda moim zdaniem , nie zdobeda nawet pkt. To nie jest druzyna do awansu , ta sa raczej chlopcy do bicia , i Austria dzis im pokaze gdzie ich miejsce. Moj typ to 2-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Macedonia potrafi dobrze się bronić i zagrać z kontry, przekonali się o tym Niemcy. Mimo że nie mają gwiazd to jednak stanowią monolit i całość dobrze funkcjonuje. Austria na papierze wygląda lepiej ale czy przełożą to na wynik. To pierwszy mecz i myślę że przynajmniej nikt nie będzie chciał przegrać.

Austria - Macedonia remis kurs 3,6 fortuna
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Pandev (Genoa)
Trajkovski (Mallorca)
Bardhi (Levante)
Ademi (Dinamo Zagrzeb)
Elmas (Napoli)
Nikolov (Lecce)
Alioski (Leeds)
Ristovski (Dinamo Zagrzeb)
Velkovski (Rijeka)
Musliu (Fehervar)
Dimitrievski (Vallecano)

To nie są leszcze Stefan. Dobrze wygląda zwłaszcza pomoc z Bardhim, Ademim i Elmasem. Tam ma kto pograć w piłkę. Może wreszcie doczekamy się jakiegoś overa na tych Mistrzostwach?

Tak sobie na wyczucie zaproponuję:

Austria - Macedonia Północna: over 3.5 @4.80 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 0

gubernator_nh

Gość
Pandev (Genoa)
Trajkovski (Mallorca)
Bardhi (Levante)
Ademi (Dinamo Zagrzeb)
Elmas (Napoli)
Nikolov (Lecce)
Alioski (Leeds)
Ristovski (Dinamo Zagrzeb)
Velkovski (Rijeka)
Musliu (Fehervar)
Dimitrievski (Vallecano)

To nie są leszcze Stefan. Dobrze wygląda zwłaszcza pomoc z Bardhim, Ademim i Elmasem. Tam ma kto pograć w piłkę. Może wreszcie doczekamy się jakiegoś overa na tych Mistrzostwach?

Tak sobie na wyczucie zaproponuję:

Austria - Macedonia Północna: over 3.5 @4.80 Fortuna
Zobacz na naszych kadrowiczów w jakich klubach graja . A co graja jako zespół. Nic
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
no to cos ode mnie z mocnym kursem STS for fun dla zabawy na misje do spełnienia zeby ograć wielkiego potężnego Juroszka z banki cos moze skapnie....

Krótko idę w gola za pola karnego uniwersalnego zawodnika jakim jest reprezentant Macedonii i Levante Enis Bardhi ....Enis jest dobry technicznie dobrze bije stale fragmenty gry- rzuty wolne potrafi uderzyć mocno celnie z dystansu -bardzo wazne ogniwo w reprezentacji....bardzo ciekawy grajek mogący występować na skrzydle jako ofensywny pomocnik taki fałszywy napastnik myślę ze dzisiaj zobaczymy ciekawe spotkanie ,ofensywne z obu stron i tych szans na bramkę dla nie docenianej reprezentacji Macedonii nie zabraknie. Wiekszosc piłek będzie grana na Pandeva mega gwiazdę ale tacy piłkarze jak Enis czy Elmas myślę ze dzisiaj będą mieli swoje 5 minut

zawodnik -Enis Bardhi strzeli gola zza pola karnego 15,00
 
Ostatnia edycja:
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Austria Macedonia jak dla mnie do tej pory najlepszy mecz tych Mistrzostw. Fajny otwarty , szybki ze sporą ilością okazji. Takie mecze chce się oglądać.
Co do wieczornego meczu to liczę że zobaczymy kilka bramek. I nie sądzę aby to łatwe było spotkanie dla Holendrów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom