>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dziś gram w stronę Japonii po kursie 1,76 z Argentyną . Ciężko przewidzieć kto wyjdzie w pierwszych szóstkach,ale Azjatom bardziej zależy żeby pokazać się z dobrej strony w LN. Japończyki mają 5 setowy bój w nogach , zaś Argentyna 3 setowy mecz z Australią. Ostatnio właśnie Argentyna dostała 3:0 od Włochów , więc dziś stawiam wygraną Japonii. Opcjonalnie over 182,5 po 1,65 też fortuna

Polska wygrana @1,7 eFortuna Kubiak padaka, mam nadzieje ze nie zagra w pierwszej szóstce na większej imprezie
 
Ostatnia edycja:
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Jestem zdania, że w meczu kitajców sporą rolę odegra pora rozgrywania meczu. Japonia skończyła wczoraj o 22, Argentyna o 17.
H2h na korzyść Japonii i to zdecydowanie.
Jak popatrzymy sobie na te trójpaki turniejowe jeśli chodzi o zwycięstwa to:
Japan 3:0 , 0:3 , 2:0 jak narazie ,
Argentyna 0:3, 1:2, 1:1 narazie.
Myślę, że Japonia może nie wygrać znów trójpaczka. To jest bardzo dobry mecz na zakończenie serii bezpośrednich przegranych, 3 mecz z rzędu i ta pora rozgrywania tego meczu. Czysto sportowo Japonia prezentowała się lepiej, Argentyna nie wygrała jak narazie 2 meczy z rzędu w Lidze Narodów.
Ten mecz mi się idealnie składa na pozamykanie tych serii dlatego też warto wejść w Argentynę po kursie 2,30 . Przeczuwam lekki dołek Japonii i mniejszą skuteczność serwisową. Jak będzie zdecydują siatkarze i opatrzność Boża.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Brazylia 0:3

Przed nami wielki Hit w siatkówce. Mistrzowie świata zmierzą się z vice mistrzami. Obie drużyny prowadzą w Lidze Narodów z takim samym dorobkiem punktowym ale dziś jedna z drużyn już będzie prowadzić samodzielnie.
Faworytem wydają się Polacy jednak znając Heynena do końca nie wiadomo kto wyjdzie dziś, z poprzednich meczy wydawać by się mogło, że wyjdą Kurek, Kubiak i Semeniuk - w takim razie bez Leona?
Brazylia w Lidze Narodów gra często najmocniejszym składem więc na pewno nie będzie to lekkie spotkanie dla Nas.
Wydaje mi się, że najlepszą opcją to wejść w ten mecz po prostu overem.

powyżej 184,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Chiny K vs Holandia K, typ: Chiny -10,5 pkt @1,86 - 1xbet

Chiny K -1,5 seta @1,66 - 1xbet


Trochę wróżenie z fusów, a trochę poważne argumenty. Chinki powinny wyjść jutro olimpijskim składem: Ding Xia, Zhu Ting, Li Yingying, Yan Ni, Yuan Xinyue, Gong Xiangyu/Zhang Changning. Natomiast nie widziałem żadnego wywiadu, w ktorym Lang Ping mówiła, że nie zagrają. Skoro przyjeżdżają złapać formę przed IO, to muszą grać. Jeżeli zagrają, to są dużo, dużo lepszą drużyną niż niepełna Holandia. Jedyną drużyną, która podstawie Chinek moze dorównać to USA.

Bukmacherzy trochę sami nie wiedzą co robić, bo wyszli z 1,08, a teraz jest 1,30. Natomiast jeżeli moje przypuszczenia się sprawdzą, to wygrana Chin ma wartość 1,02 co najwyżej. Zdecydowanie bardziej będę się czaić na live, ale ze tutaj podajemy typy pre, to dwa powyższe ode mnie lądują.
 
Ostatnia edycja:
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Japończycy po ciężkim wczorajszym wieczornym spotkaniu dzisiaj w mocno okrojonym składzie. Grają bez swoich motorów napędowych. Argentyna zdecydowanie celuje w zwycięstwo. Cały pierwszy skład z De Cecco i Sole na boisku. Po niemrawym początku i przegranym pierwszym secie ruszyli do boju. Kurs na Argentynę @2.56 jest świetny. Aktualnie prowadzą w 2 secie
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Polska - Brazylia
Typ:
4. set zostanie rozegrany
@1.43 ETOTO

Pojedynek, który chyba od zawsze elektryzuje całą siatkarską społeczność. Ileż to już meczy pomiędzy obydwoma ekipami zostało rozegranych, które przeszły do historii. Ileż niepowtarzalnych emocji, zwrotów akcji, powstawania z kolan jednej albo drugiej drużyny. Dziś zapowiada się kolejne świetne widowisko. Napewno żadna z drużyn nie odpuści takiego spotkania i obie reprezentację wyjdą w swoich najmocniejszych składach. Polska obecnie zajmuje pierwsze miejsce w Lidze Narodów i wyprzedza Brazylię tylko lepszym stosunkiem setów, ponieważ obydwa teamy zdobyły po 21 punktów i mają po 7 zwycięstw na koncie. Przy tak dobrze dysponowanych siatkarzach jednej i drugiej reprezentacji, stawiam, że żadna z drużyn nie zakończy tego spotkania w trzech setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
A dlaczego jedna z ekip (prędzej Brazylia bo u nas jest bitwa o dwunastke ) miałaby tego meczu nie odpuścić? Przy obecnej dyspozycji o miejsce w 4 mogą byc spokojni, po co mają rzucać dzisiaj wszystkie siły na mecz z największym rywalem?
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
A dlaczego jedna z ekip (prędzej Brazylia bo u nas jest bitwa o dwunastke ) miałaby tego meczu nie odpuścić? Przy obecnej dyspozycji o miejsce w 4 mogą byc spokojni, po co mają rzucać dzisiaj wszystkie siły na mecz z największym rywalem?
W jaki sposób odpuscic? Myslisz ze ktos bedzie wyskakiwal na pol sily czy specjalnie zle przyjmowal ? Nie da sie odpuscic meczu innym sposobem niz zagrac rezerwami... Jeżeli Brazylia grała jak grała ze słabymi zespołami to nagle z Polską sobie odpuszczą i wyjdą najgorszymi zawodnikami? Prosze cie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Jesteśmy w stanie określić z jakiś przedmeczowych informacji jakim składem wyjadą jutro Chinki? BanksyGA - próbowałem coś znaleźć, kurs dalej ok na win 1.20.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja nie mowie ze tak będzie. Ale skoro do tej pory grała tak jak piszesz w najmocniejszym skladzie to kiedy miałaby wpuścić pozostalych? Logiczne ze można by było dzisiaj, będą ważniejsze mecze w tym sezonie by już teraz w meczu o nic rzucać wszystkie siły. To nie jest Puchar Świata lat poprzednich kiedy liczyło się każde spotkanie

Lecz ja nie mówię że tak będzie. Biorę jedynie pod uwagę taka ewentualność bo jest ona dla mnie jak najbardziej logiczna
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jesteśmy w stanie określić z jakiś przedmeczowych informacji jakim składem wyjadą jutro Chinki? BanksyGA - próbowałem coś znaleźć, kurs dalej ok na win 1.20.
Na chwilę obecną nie. Pytałem Chińczyków i Lang Ping nie udzielała żadnego wywiadu. Możemy natomiast przypuszczać, że skoro do tej pory grał skład, z którego były wybierane zawodniczki do IO i że pierwsza szóstka trenowała sobie w Chinach, a na ostatnie 2 tygodnie VNL są ciągnięte przez pół świata do Rimini, to raczej nie po to, żeby siedzieć na ławce.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Na chwilę obecną nie. Pytałem Chińczyków i Lang Ping nie udzielała żadnego wywiadu. Możemy natomiast przypuszczać, że skoro do tej pory grał skład, z którego były wybierane zawodniczki do IO i że pierwsza szóstka trenowała sobie w Chinach, a na ostatnie 2 tygodnie VNL są ciągnięte przez pół świata do Rimini, to raczej nie po to, żeby siedzieć na ławce.
Proszę poinformuj nas jak znajdziesz czy wystawiają pierwszy skład, jeśli będzie informacja przed meczem :)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Proszę poinformuj nas jak znajdziesz czy wystawiają pierwszy skład, jeśli będzie informacja przed meczem :)
Kursy idą w górę na Chinki, a więc chyba wszystkie najlepsze jeszcze nie zagrają,. Strona FIVB jak na takie wydarzenie to ma bardzo znikome informacje co do składów, zapowiedzi jęczy itp. No nic trzymam kciuki za Chinki że zgarną ten mecz 3-0,kursy już są w granicach 2,5...zieloności
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Wszyscy wieszają psy na Bednorzu, a to co gra Misiu Kubiak to póki co jakaś parodia. Mam wrażenie, że na tę chwilę Leon, Śliwka i Semeniuk są o dwa schodki przed nim. Misiu już na ostatnim Euro trochę był kulą u nogi i pamiętam że w półfinale dostał tyle czap pod nogi, że parkiet pękał, a Vitalek i tak go nie ruszył mimo że było kogo wpuszczac.
Szacunek za charakter, tylko, że konkurencja w kadrze jest tak duża, że sentymenty chyba będą musiały iść na bok. Ogólnie w przekroju ostatnich 2-3 lat nie wiem w którym elemencie Kubiak jest lepszy od Śliwki? Misiu gra ze zmiennym szczęściem w Japonii gdzie poziom poza 2-3 ekipami jest raczej treningowy i Stal Nysa by tam niezle namieszała, a Oluś robi wszystko co można wygrać w drużynowek siatkówce w Europie w tym samym czasie.
Dzisiejsza porażka mnie nie rusza, bo znowu startujemy takim mieszanym składem do pierwszej linii Brazylii i efekt jest jaki jest. Natomiast mam wrażenie, że jest jakaś karkołomna relacja między Heynenem i Kubiakiem, która chyba działa na minus całej drużyny
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Heynen to idiota, jaki jest sens grania podstawowym skladem z oslabiona bulgaria czy innymi slabeuszami a jak jest okazja z silnym rywalem sie sprawdzic to daje rezerwy. glupota do kwadratu
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Heynen to idiota, jaki jest sens grania podstawowym skladem z oslabiona bulgaria czy innymi slabeuszami a jak jest okazja z silnym rywalem sie sprawdzic to daje rezerwy. glupota do kwadratu
Ja bym poszedł dalej. Jaki jest sens grania teraz dla Kubiaka skoro widać że nie ma formy a i tak jest pewniakiem na IO. Przecież będzie jeszcze 6 meczów i tak może grac
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
V. Heynen od początku mówił, że będzie przez 9 spotkań rotował składem. W każdym meczu był inny atakujący i inna para przyjmujących. Oczywiście, że najlepiej było by wystawiać na trudne spotkania najmocniejszy skład ale co by to dało trenerowi?
To, że na tle Bułgarii, Holandii to jest oczywiste, że każdy Nasz zawodnik sobie poradzi, sztuką jest poradzić sobie w bardzo ciężkich meczach i ja się cieszę, że trener nie boi się próbować i wystawiać różne konfiguracje nie patrząc na przeciwnika.
Dobra lekcja dla Naszych i tyle w temacie meczu z Brazylią.

Patrząc na poprzednie 8 spotkań wiadomo było kogo wystawić na parę przyjmujących.
Dla trenera liczą się Igrzyska i musi sprawdzić w trudniejszych meczach przyjmujących a nie wystawiać Leona który wiadomo, że sobie poradzi z każdym.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Heynen to idiota, jaki jest sens grania podstawowym skladem z oslabiona bulgaria czy innymi slabeuszami a jak jest okazja z silnym rywalem sie sprawdzic to daje rezerwy. glupota do kwadratu
Mordeczki to był tylko jeden z wielu meczów fazy grupowej z której my jak i Brazylia wyjdziemy, rozstawienie przed Finał Four jest mało ważne bo tam już nie będzie słabeuszy. Haynen jako trener jest mega,mamy super pakę zawodników i teraz jest moment żeby sobie próbować to i tamto. Rozliczany będzie z miejsca jakie zajmie w LN,ale i tak główną imprezą są igrzyska i zdobycie tam złota. Mordeczki cierpliwości.
 
Do góry Bottom