>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jan Kozamernik poniżej 9.5 punktu 1.85 LVBET 9 punktów Kozy

Skład będzie złożony najprawdopodobniej z Kaczmarka, Śliwki i Kubiaka. - Nie są to Goście którzy lubią wpadać seriami w blok - a w tym Koza jest potworem. Jego zagrywka flotowa też nie przynosi dużo punktów - więc liczę że będzie dzisiaj punktował głównie z ataku. Dla mnie maks 4 sety dzisiaj i koniec gadania o tym całym micie, że "Słowenia jest niewygodna" - każdy z tych chłopaków a w szczególności Śliwka czy Kaczmarek walczy o awans do IO - gdzie Słoweńcy nie jadą.

Kozamernik.PNG

W lidze włoskiej Jan Kozamernik wykręcał średnio 7.7 punktu na mecz - więc tutaj biorę under 9.5 punktu z pocałowaniem ręki. Do tej pory w Lidze Narodów punktował: 10 punktów w 3 sety przeciwko Włochom oraz 12 punktów w 4 setach przeciwko Serbom.

Jest sporo tych linii na LVBET - ale jakoś nic mnie więcej nie przekonuje. Większość Słoweńców albo grało w Polsce albo będzie grać jak Kozamernik w Resovii - więc będzie to ciekawy mecz z towarzyskimi podtekstami.

Fabian Klemen.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
kyja 178

kyja

Użytkownik
Jan Kozamernik poniżej 9.5 punktu 1.85 LVBET

Skład będzie złożony najprawdopodobniej z Kaczmarka, Śliwki i Kubiaka. - Nie są to Goście którzy lubią wpadać seriami w blok - a w tym Koza jest potworem. Jego zagrywka flotowa też nie przynosi dużo punktów - więc liczę że będzie dzisiaj punktował głównie z ataku. Dla mnie maks 4 sety dzisiaj i koniec gadania o tym całym micie, że "Słowenia jest niewygodna" - każdy z tych chłopaków a w szczególności Śliwka czy Kaczmarek walczy o awans do IO - gdzie Słoweńcy nie jadą.

Pokaż załącznik 9053

W lidze włoskiej Jan Kozamernik wykręcał średnio 7.7 punktu na mecz - więc tutaj biorę under 9.5 punktu z pocałowaniem ręki. Do tej pory w Lidze Narodów punktował: 10 punktów w 3 sety przeciwko Włochom oraz 12 punktów w 4 setach przeciwko Serbom.

Jest sporo tych linii na LVBET - ale jakoś nic mnie więcej nie przekonuje. Większość Słoweńców albo grało w Polsce albo będzie grać jak Kozamernik w Resovii - więc będzie to ciekawy mecz z towarzyskimi podtekstami.

Pokaż załącznik 9056
Ile miał?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Z tego co podaje strona FIVB to miał 9 punktów w sumie. 7 w ataku + 2 w bloku. A liczyłeś w trakcie meczu może? Wpadłem dopiero na od 3 seta.

Czyli z zagrywki 0 punktów - tak jak myślałem że ciężko będzie Śliwkę czy Kubiaka takim flotem poskładać punktowo.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Tak jak liczyłem to wydawało mi się , że 9. Na kuponie wygrany ale Hurkacz zawalił. Eh
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za nami 3 dnia zmagań mężczyzn i bardzo dobry bilans 13/15 trafionych typów. Oby Panie dały nam tak samo zarobić jak Panowie - wiadomo, że u Pań jest to dużo cięższe :))

Belgia - Dominikana 3:2

Belgijki bez K. Grobelnej poradziły sobie słaby w pierwszych 3 meczach, 3 porażki 0:3 z Holandią, 0:3 z Niemkami i 2:3 z Rosjankami Dominikanki natomiast miały ciężki terminarz i szybkie porażki 0:3 z USA, 0:3 z Brazylią i wygrana na sam koniec 3:1 z Kanadą.
Mecze bezpośrednie pokazują, że ich spotkania są długie i bardzo zacięte a kurs na jutrzejszy mecz około 1,35 dość niski na Dominikanę.

powyżej 179,5 1,84

Chiny - Niemcy 3:2 Ależ żal tego meczu, Niemki miały 2:0 i 24:20 mimo tego nie potrafiły wygrać ani seta ani meczu...

Chinki wygrały swój pierwszy mecz 3:1 z Koreą następnie dostały łomot 0:3 z Japonią i zwycięstwo 3:0 ze słabiutką Tajlandią natomiast Niemki przegrały 0:3 z Rosjankami ale już 2 kolejne mecze to zwycięstwa 3:2 z Holenderkami i 3:0 z Belgijkami.
W jutrzejszym meczu to Chinki są faworytkami ale patrząc na osłabienie w reprezentacji Chin nie skreślał bym Niemek...

Niemcy +1,5 seta 1,56
Niemcy 2,22

Korea - Polska 0:3

Koreanki wygrały tylko z Tajlandią 3:1 a następnie przegrały 1:3 z Chinkami i 0:3 z Japonkami. Z Chinkami zagrały tylko pierwszy set dobrze wygrywając go, następne 3 sety były już dużo gorsze a Kim nie pokazało tego co tak naprawdę potrafi.
Polki nieoczekiwanie tylko 1 bardzo trudne zwycięstwo 3:2 z rezerwowymi Włoszkami a ponadto porażki 1:3 z Serbkami i 1:3 z Turczynkami po co by nie mówić bardzo dobrym meczu z obu stron, było to naprawdę bardzo dobre spotkanie do oglądania - dla mnie jedno z lepszych spotkań w tych 3 kolejkach.
Polki mimo wszystko są faworytem i jeśli zagrają tak jak z Turcją to nie powinny mieć problemu z rywalkami.

Polska -1,5 seta 1,48
Polska -2,5 seta 2,52

Rosja - Włochy 3:0

Rosjanki wygrały pierwszy mecz z Niemkami 3:0 ale potem było już coraz słabiej, jeszcze zwycięstwo 3:2 z Belgijkami a potem porażka 1:3 z Holenderkami. Włoszki co prawda przegrały wszystkie mecze 2:3 z Polkami, 1:3 z Serbkami i 0:3 z Turczynkami to jednak pokazały, że potrafią grać. Jednak moim zdaniem to nie ten poziom co Rosjanki.

Rosja -1,5 seta 1,52
Rosja -10,5 1,71
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Chiny K vs Niemcy K, typ: powyżej 179,5 @1,70 - 1xbet 211 pkt

Ten mecz ma potencjał na bycie bardzo długim. Niemki zaprezentowały się fajnie, ale myślę że z każdym tygodniem ich gra będzie gorzej wyglądać. Zagrały do tej pory podstawą, która nie będą grać ciągle, bo trzeba rotowac w takim długim turnieju. Chinki grają o wyjazd na IO. Podstawowa szóstka jest w Pekinie i przygotowuje się do IO, przyjeżdża za 2 tygodnie i 6 Chinek, które nie znajdą miejsca w składzie wraca do domu. Dlatego dziewczyny muszą grać na 120%. Chinki to rywal ewidentnie do pokonania. Trzeba uważać tylko na zagrywkę Orthmann, ale azjatyckie drużyny cechuje przede wszystkim technika defensywna. Oba zespoły grały do tej pory bardzo krótkie mecze, więc czas najwyższy to zmienić i pyknac jakaś czterosetowke. Linia nawet na 4 sety jest stosunkowo niska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +412
B 724

BettingEye

Użytkownik
BRAZYLIA - JAPONIA (KOBIETY) 3:0
MECZ: BRAZYLIA -1.5 SETA @1.75 | 22bet

Wczoraj wieczór i dziś rano kursy graniczyły na ten sam typ w graincach 1.85, teraz niestety nieco pospadały, ale dalej są bardzo rentowne i godne zagrania. Co do tego meczu mam tylko jeden scenariusz, którego jestem pewien tak w 80%, bo jednak Japonia zarówno ta męska jak i żeńska lubi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie, ale myślę, że taki moment nastał kilka dni temu, kiedy ograli osłabioną ekipę reprezentacji Chin. Wracając do meritum.. W żadnym wypadku nie spoglądam na tabelę przed tym spotkaniem, bo jest to najbardziej złudna optyka jaka może być, natomiast wiem, że Japonki plasują się na podium, nie przegrywając ani jednego seta po trzech spotkaniach. Mierzyły się natomiast z reprezentacjami ze "swojego podwórka" tj. Korea (@1.08), Chiny (@2.10), Tajlandia (@1.04), a tam chęć wygrania jest zawsze nieco większa. Brazylijki są bezapelacyjnymi faworytkami w tym spotkaniu, ale czy słusznie? Uważam, że tak. Na pewno nie jest to Brazylia w swojej optymalnej dyspozycji, ale ten obecny volley powienin w zupełności wystarczyć na Japonki, nie mówię tutaj o pewnym zwycięstwie 3:0, bo jednego seta pewnie Japonia wyciągnie, natomiast w konsekwencji 3 punkty powinny trafić na konto podopiecznych Guimarães'a. Myślę, że dodatkowym aspektem, który wpłynie pozytywnie na mój typ, będzie fakt, iż Japonki plasują się na pierwszej lokacie bez straconego seta, Brazylijki takie spotkania lubią i będą chciałby tutaj coś udowodnić. Kursy zbliżone do 1.72 dostępne na Bet365/Marathon/Unibet. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +437
B 724

BettingEye

Użytkownik
POLSKA - KOREA (KOBIETY)
MECZ: POLSKA -1.5 SETA @1.55 | 22bet (@1.61 Pinnacle)

Chcę wierzyć, że Nasze kobiety wezmą ten mecz 3:0, i nie zagwarantują Nam niepotrzebnych emocji, ale byłbym głupcem gdybym w to wierzył. Trzeba przyznać, że poziom Polskiej reprezentacji nie powala i oglądając Nasze Panie z kanapy oczekuje nadto więcej. Dobry mecz z Turcją? Był dobry, bo poniekąd dostosowaliśmy się do poziomu mistrzyń, ale druga odsłona owego meczu, jest najlepszym określeniem w jakiej aktualnie jesteśmy dyspozycji i w newralgicznych momentach po prostu nie dajemy rady. W starciu z Koreankami oczekuje poziomu, któremu Azjatki nie będą w stanie podołać, a my ze spokojną głową zainkasujemy trzy punkty. Powodzenia ponownie!
*Brazylijki dały dobrze zarobić. Od Polski oczekuje tego samego.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Belgia K vs Polska K, typ: Belgia +15,5 pkt @1,65 - 1xbet

Jakiś głupiec wystawił taki kurs. Belgia na razie zawodzi, ale gra bez połowy swojego podstawowego składu, a mimo to umie powalczyć. Polki obok Turcji (z liczących się drużyn) mają najgorsze przyjęcie, Malwiniara jest bezużyteczna. Zdecydowanie lepiej by wyszło wystawić Madzie na atak i na przyjęcie dać ofensywną Oliwię. Julce bardzo ciężko idzie gra ze środkowymi. Belgia to praktycznie tylko i wyłącznie Britt Herbots, która dzisiaj zdobyła 33 pkt. Wygrały pierwszy mecz, więc i morale wyższe. Nie sądzę, żeby Polska rozgromiła Belgię. Herbots będzie trzymała je przy życiu i pokryje tak ogromny handicap. Poza tym 5,15 na Belgię jest idealne do grania pod zamknięcie.

Turcja K vs Niemcy K, typ: powyżej 180,5 pkt @1,90 - 1xbet Tragiczny mecz Szwabek. 13-10 -> 13-16 w 2 secie i 10-5 -> 10-11 w 3 secie

Turczynki dużo rotują i grają bez swojej najlepszej zawodniczki (Zehry Gunes).
W dodatku przyjęcie Turcji jest żenujące. Grają dużo poniżej oczekiwań. Niemki za to grają powyżej oczekiwań. Dzisiaj zgodnie z planem uległy Chinkom, ale powinny zamknąć mecz 3:0. Niemki mają bardzo nieprzyjemną zagrywkę. Jeżeli Turcja nie radzi sobie z zagrywką Kanady to i z Niemiec będą ciężary. Nie widzę kompletnie 3:0 w żadną stronę tutaj. Co więcej, uważam że Niemki ten mecz mogą wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dominikana K vs Korea K, typ: Dominikana -1,5 seta @1,84 - 1xbet

Zdecydowanie za wysoki kurs na Dominikanę. Generalnie ta reprezentacja na przestrzeni lat wygląda identycznie. I gra i zawodniczki. Grają bardzo siłowo. I tak też będzie tym razem. Koreanki mają zbyt dużo absencji, żeby ugrać tu dwa sety. Dzisiaj nie grała również Kim Yeon-Koung co jest ogromną stratą. Liczę, że jutro również nie zagra, ale jest to wróżenie z fusów. Nawet z nią uważam Dominikanę za duże faworytki. Jeżeli przyjęcie będzie w miarę funkcjonowało to myślę, że je spokojnie rozstrzelają. Bethania i Jineiry Martinez będą zbyt mocne w ataku, żeby Korea była w stanie ponawiać akcje. Myślę, że wygrają tu maksymalnie ze stratą seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolejny bardzo dobry dzień za nami mimo porażki Niemiec bo One mnie najbardziej zawiodły (mając wygrany mecz w garści)...
Kolejny dzień i lecimy.

Jutro powiem szczerze, będę ryzykował dość wysokie kursy

Brazylia - Rosja 3:0

Jestem świeżo po meczu Rosja - Włochy i powiem szczerze mimo, że miałem na kuponach pograne Rosjanki i cieszę się, ze wygrały to takiego męczenia buły nie widziałem dawno - wystarczyło by trochę więcej doświadczenia a równie dobrze mogło się skończyć 0:3. Jutro przeciwko Brazylijek z taką grą całkowicie Je nie widzę.

Brazylia -11,5 1,74
Brazylia -14,5 2,33

Włochy - Japonia 2:3

Włoszki dziś bardzo rozczarowane i możliwe, że jutro w meczu mogą być lekko "z pompowane". Japonki po porażce 0:3 z Brazylią na pewno będą chciały wrócić na zwycięską ścieżkę i raczej nie powinni mieć problemu. Mają jak zawsze świetną obronę i to może być kluczem. Włoszki nie mają zawodniczki, która potrafi raz po raz walić bombami.

Japonia -1,5 seta 1,42
Japonia -12,5 1,88

Belgia - Polska 3:2

Belgijki mają tylko i wyłącznie jak kolega wyżej wspomniał Herbots, która prowadzi w klasyfikacji punktowej ale powiedzmy sobie szczerze 1 zawodniczką nie wiele można zdziałać... Wystarczy tę zawodniczkę lekko "przyćmić" i nie będzie miał tam kto zbierać punkty. Polki grają nierówno jednak potrafią naprawdę zagrać bardzo dobrze blokiem a jeśli tak się stanie to mocno liczę na dość pewne zwycięstwo.

Polska -12,5 1,73

Dominikana - Korea 3:0

Ostatni mecz jaki przykuł moją uwagę to na ten moment sam kurs na zwycięstwo Dominikany jest dość dobry. Jeśli Kim nie zagra albo zagra na swoim poziomie jaki na ten moment pokazuje w Lidze Narodów to Korea nie ma szans na cokolwiek. Widać, że w tym zespole wynik jest bardzo uzależniony od Kim a jeśli jeszcze Ona nie pokazuje nic to przegrywają 0:3 max 1:3. Dominikana mam nadzieję, że będzie jeszcze bardziej skoncentrowana po dzisiejszej porażce gdzie miały już 2:0 z Belgijkami.

Dominikana 1,40
Dominikana -1,5 seta
1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
USA K vs Tajlandia K, typ: poniżej 125,5 pkt @1,66 - 1xbet 122 pkt

Zdecydowanie najlepsza drużyna kontra najgorsza. Amerykanki rotują w każdym meczu, a i tak w żadnym spotkaniu nie były zagrożone. Tak jak mówiłem, skład mają galaktyczny. Tutaj z pewnością wyjdą najgorszym z możliwych, ale nawet Tapp czy Dixon są o klasę lepsze od tajek, które same przegrywają każdy mecz. Spodziewam się pogromu. Absolutnie nie ma żadnego aspektu gry w którym mogą dorównać USA. Amerykanki będą szły góra i nie powinny mieć problemu z budowaniem przewagi w każdym secie. 50 pkt Tajlandii to max co tu ugrają, a spodziewam się seta do 10.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Wczoraj też miały wygrać i każdy wie jak to się skończyło. Trochę oglądałem i Dominikanę i Polskę. Polki na stojąco :)
Przeczytaj co wczoraj napisałem o meczu Belgii z Polską. Ja twierdziłem że wygrac ma Belgia, a kurs to jakiś nieśmieszny żart.

Natomiast Dominikana ma styl gry który nam pasuje dużo bardziej. Nie mają Żadnych eksplozywnych zawodniczek, nie będą podbijać dużo piłek. Wczoraj był fajny kurs na ryzyko. Dzisiaj (jeżeli jest 2,5) to jest nieopłacalne.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Kanadyjki wydaje się że mają spore szanse urwać przynajmniej seta Niemkom które grają tak sobie.
Czy Belgijki wygrają łatwo z Koreankami jak to wskazują kursy ?Jak dla mnie aż tak to oczywiste nie jest.
Polki z Dominikanami dla mnie mecz 60-40. Tu w 3 setach się nie skończy.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Pograłem damską siatkówkę wczoraj ,popsuły Polki handi punktowe.
Dzis uderzam
Polska vs Belgia over 180,5 @1,84
Niemcy vs Kanada over 3,5 seta @1,6
Korea vs Belgia Korea +11,5 małe punkty @1,85
USA vs Tajlandia under 124,5 punkty @1,83
Zobaczymy co będzie sie działo :D odkujemy się najwyżej na męskiej,ale szanse powodzenia są. Emocje od 10 :D
Wszystko forbet :)
 
Ostatnia edycja:
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Na dzisiaj głównie takie typy:

Kanada wygra seta @1.45
Turcja @1.45
Brazylia 3:0 @1.6


Kanadyjki pod wodzą tej Pani jakoś odzyły, mają wysoki skład na siatce nieżle sie prezentują, ale i w polu dają radę.
Myślę, że seta z Niemkami ugrają, a może coś więcej.
Turcja po cichutku mimo nienajlepszej gry wygrała wszystkie mecze. Dzisiaj z Chinkami też powinno być do przodu, ponieważ ten skład Chinek jakoś nie robi tutaj krzywdy nikomu, dużo błedów, spore przestoje, widać braki w zgraniu raczej Turczynki nie powinny mieć problemu z wygraną.
Brazylia niezle sie tu prezentuje, takie mecze jak z 2gim składem Włoch to powinna być szybka przeprawa.


Co do Polek to prezentują żenujący poziom, ten tekturowy trener od 7lat odmladza zespół i mam wrażenie, że ciągle stoi w miejscu. Zero pomysłu na grę. Środki nie istnieją, 2 skrzydła chodzą Smarzek co od jakiegoś czasu idzie w dół, bo już rzadko kiedy potrafi zdobyć punkt czystym atakiem, a Stysiak to wóz z węglem w defensywie zero, w ataku już też nie lata jak w zeszłym sezonie, wczoraj blok za blokiem. Zmienniczek nie widać, nic nie potrafią wnieść, ten zespół to jakaś pomyłka.
Grałbym na Dominikanę, ale kurs trochę mały, a szczerze gra trup z trupem, widziałem je w ostatnich 2 meczach i niestety oprócz ataku i wysokiego bloku ten zespół nie ma nic. W obronie klocki i oprócz tej libero z włosami do ziemi nikt inny nie chce czyścić parkietu, w przyjeciu to skarbonka Martinez, ale nadrabia w ataku. Jedyne co to Polki jeszcze potrafia zagrywać to i ten mecz może być rollercoaster i nie zdziwi mnie set do 15 w jedną, a kolejny do 15 w drugą.

Zastanawiam się nad Japonkami, kurs w miarę ok, ale słabo coś im idzie w tej drugiej trójce, gdzie przyszły zespoły dużo lepszymi warunkami fizycznymi. Jednak cierliwa gra, obijanie bloku, kombinacje, szybkość i zmienność zagrywki taka Koshaleve pewnie doprowadzi do szewskiej pasji (bardzo słabo przyjmuje). Rosjanki ewidentnie pod formą, cudem wymęczyły z Wloszkami 3:0, a wczoraj już kompromitacja z Brazylią. Dlatego myślę, że Japonia @1.9 do gry.

Myślę, że stać Serbki na seta @1.45 z Holenderkami, które grają siłowo, ale Serbki mają równy blok, prezetują się tutaj przyzwoicie mimo że myślałem, że bedą raczej dostarczać punkty przeciwniczkom. Obie ekipy w skład rezerwowych, więc uważam, że szybo sie nie skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +154
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,

Ledwo włączyłem internet i rozglądam się na spotkania na dziś a tutaj buki dają nam taką promocję? Albo niezła mina nam się szykuje na pozostałych bukmacherach :)

USA - Tajlandia 3:0

No nie ma co się zbytnio rozpisywać na temat obu drużyn. USA miażdży rywali, straciły tylko 1 seta z Brazylijkami - które są 2gą siłą w tegorocznej Lidze Narodów a pozostałe 4 spotkania bardzo gładko 3:0. Przejrzałem sobie poszczególne mecze Amerykanek i tak, z Dominikankami 22 małymi punktami, z Kanadą 27 małymi punktami, z Serbkami 27 małymi punktami i z Holenderkami 20 małymi punktami.
Jeśli chodzi o Tajlandię to tylko 1 wygrany set z Koreankami, który także nie błyszczą formą a mimo tego przegrały 1:3 ale dość gładko można powiedzieć w tych pozostałych 3 setach, prócz tego porażki 0:3 z Japonią, Chinami, Holandią i Serbią.

Myślę, że Amerykanki nawet jeśli wyjdą głęboką rezerwą to powinny zniszczyć Tajki.
Znalazłem bardzo ciekawe handi...nawet overy meczowe są dużo niższe niż właśnie to handi więc teoretycznie pewniejsze jeśli każdy myśli o zagraniu właśnie undera.
Wczoraj kolega wyżej podał typ na under 125,5 i w pełni się z nim zgadzam.

USA -22,5 1,80! 28 Izzy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
Do góry Bottom